تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24 خرداد 1395 08:11 ب.ظ)0017 نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 خرداد 1395 08:06 ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 خرداد 1395 07:58 ب.ظ)0017 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان خسته نباشید
من صبح دیدم کارنامم رو
تو نرم افزار

زبان : ۳۱
ریاضی ۱۸/۷۵
مشترک : ۲۵
تخصصی : ۲۷
معدل : ۱۴/۳۹
رتبه :: ۳۳۱

علوم کامپیوتر هم مهندسی دانش

زبان : فک کنم ۳۴
پایه : ۱۸/۷
تخصصی : ۸/۷
رتبه :: ۴۲

به نظرتون مهندسی دانش روزانه خوارزمی میارم ؟
نرم بهترین دانشگاهی که میارم کدومه ؟
دانش خوارزمی میاری
چون رتبه ۴۱ پارسال دانش خوارزمی آوورد
و ازش پرسیدم گفت آخرین نفر نبوده و ۴-۵ بعد از اون هم خوارزمی قبول شدن
و با توجه به یک کارنامه امسال که دیدم آخرین رتبه مجاز پارسال ۲۶۰ بوده امسال ۳۶۰ شده پس ظرفیت هم افزایش داشته

ممنون از جوابتون
نظرتون در مورد رشته مهندسی دانش چیه ؟ بازار کارش در چه زمینه ای هست ؟
نمیدونم
توی اینترنت هم سرچ کردم اطلاعیه ای که اشاره کرده باشه این رشته رو برای کار میخوان نبود
مگر اینکه خودتون رو بچسبونید به علوم کامپیوتر که اونم تعریفی نیست
من ک مسئولای سنجش رو حلال نمیکنم، دینم گردنشون، با این زبون روزه، استرسی بهم وارد کردن، ک اگه میگفتن فردا قراره بمیری اینقدر نگران نمیشدم
! Sad Confused Confused تازه صبحم نتایج رو نمیزنن!!! Sad 2-5!!!! Angry Angry Sad Sad
دیگه بریم پی کارمون تا فردا به نظرم بهترهSmile
بچه های علوم کامپیوتر همیشه کم هستن ولی توی کارنامه الان پیشتازن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بچه ها اونایی که کارنامه هاشون رو گرفتن،بنظرشون سوال ۷۳
سیستم عامل،کلیدش درست شده؟!
صبح میشه این شب . صبر داشته باشین
(24 خرداد 1395 12:24 ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط: [ -> ]میانگین درصدای نفرات اول کنکور کامپیوتر سال ۹۴:
نرم افزار -> 56.85
هوش -> 55

---------------------

میانگین درصدای نفرات اول کنکور کامپیوتر سال ۹۵:
نرم افزار -> 66.37
هوش -> 62.92

--------------------
متاسفانه کنکور کامپیوتر امسال مثل اینکه از سال پیش راحت تر بوده!
یا با توجه به اینکه امسال نسبت به سال پیش،کنکور ۳ ماه دیرتر برگزار شده،مثل اینکه داوطلب‌ها نسبت به سال پیش قوی‌تر بودن.

من فکر میکنم اینکه کنکور از بهمن اومد اردیبهشت فرصت خوبی شد برای بچه هایی که ترم 7-8 بودن ...
فرصت مطالعاتی بیشتری داشتن و کاملا تو جو درس خوندن بودن.
امروز هم منتظر میمونیم ببینیم چی میشه.
(24 خرداد 1395 07:56 ب.ظ)sabafarhadi نوشته شده توسط: [ -> ]شما زندگی تون رو پای این کنکور گذاشتید؟ عمر با ارزشتون رو دارید پشت مانیتور هدر میدید فقط برای دیدن نتیجه یک کنکور مسخره که قراره نقش خیلی کمرنگی تو زندگیتون داشته باشه؟ بیخیال شید بابا مهم نیس اصلا پاشید برید زندگیتونو کنید!!!

خیر. این ارشد میتونه خیلی نقش ها تو زندگی داشته باشه. یه نفر با قبول شدن میتونه بره ادامه تحصیل بده به جای رفتن به سربازی
یه نفر با یه جای خوب قبول شدن میتونه کلی به علمش اضافه کنه و کارهای مفیدی انجام بده
من دیدم کسایی که فقط الکی ارشد گرفتن و رفتن و اصلا براشون مفید نبود و دقیقا به من گفتن که بیای ارشد میبینی خبری نیست.
و دیدم کساییکه ارشد براشون پلی بود به سمت کشورهای خارج، مقالات علمی عالی، شغل و درامد خوب
عمر با ارزش و زندگی همین لحظه هاست. همین منتظر بودن ها، لذت پیروزی یا درس گرفتن از شکست و دوباره با انرژی بیشتر شروع کردن
ارشد برای من که خیلی خیلی مهم بود و خیلی استرس داشتم. استرس معنای ترس نیست. وقتی انسان استرس میگیره یعنی بدنش داره خودشو برای مقابله با چیزی که برای فرد مهمه اماده میکنه (طبق یکی از ویدئو های سایت TED).
اینا همه قسمتی از زندگیه
( تکبیر Smile)) )
بچه ها، مشترک کامپیوتر سوالی حذف یا اصلاح نشده؟ لطفاً پاسخ بدید
دارم فک میکنم ای کاش به جای آی تی علوم کامپیوتر شرکت کرده بودم.

(24 خرداد 1395 09:17 ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها، مشترک کامپیوتر سوالی حذف یا اصلاح نشده؟ لطفاً پاسخ بدید
میگن یکی حذف شده. احتمالا سیستم عامله.
(24 خرداد 1395 09:21 ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط: [ -> ]دارم فک میکنم ای کاش به جای آی تی علوم کامپیوتر شرکت کرده بودم.

(24 خرداد 1395 09:17 ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها، مشترک کامپیوتر سوالی حذف یا اصلاح نشده؟ لطفاً پاسخ بدید
میگن یکی حذف شده. احتمالا سیستم عامله.
سوال 70 یعنی؟
بررسی و راستی آزمایی یعنی چی؟

[تصویر:  407886_58931cbc9dad4a388bb74c966d9901d9.jpg]

Sent from my ME173X using Tapatalk
(24 خرداد 1395 09:43 ب.ظ)89121638 نوشته شده توسط: [ -> ]بررسی و راستی آزمایی یعنی چی؟

[تصویر:  407886_58931cbc9dad4a388bb74c966d9901d9.jpg]

Sent from my ME173X using Tapatalk

دست کاری کنن یکمم پارتی بازی . خخخ
اگر کسی کارنامشو دیده لطفا درصداشو بگد ما را کشتید با این خبراHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
سلام
دوستان کسی میدونه رتبه آخرین فرد قبول شده در نرم افزار روزانه یا شبانه دانشگاه سراسری تبریز چند بوده؟
لینک مرجع