تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17 اردیبهشت 1395 02:25 ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط: [ -> ]دوباره باز خواهم گشت دره گلخانه هارا باز خواهم کرد تمام اسمان را ابی پرواز خواهم کرد
جمله ی من کجاش بد ه منفی دادین؟هدف روحیه دهی به بچه های کنکور بود بخونین بعد نظربدین
(17 اردیبهشت 1395 09:09 ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کامپایلر اون سوال تقدم عملگر چی میشد؟

Lastterm(S)
رو چی درآوردین؟

) , ( , a

جواب سوال هم میشد: a و )
که تداخل شیفت (>) ،کاهش (<) داشت.
(17 اردیبهشت 1395 05:01 ب.ظ)emranvfd نوشته شده توسط: [ -> ]سوال های زبان با پاسخنامه کنکور ارشد کامپیوتر ۹۵

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فک نمیکردم اینقدر زود بیاد بیرون!!!
کسی سوالای دیگه رو از از توی نت تونسته پیدا کنه؟
سپاس لینک
سوالات بخش درک مطلب رو ندارید
(18 اردیبهشت 1395 12:32 ق.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 اردیبهشت 1395 09:09 ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کامپایلر اون سوال تقدم عملگر چی میشد؟

Lastterm(S)
رو چی درآوردین؟

) , ( , a

جواب سوال هم میشد: a و )
که تداخل شیفت (>) ،کاهش (<) داشت.

منم همینو در آوردم.

ولی به نظرم lastterm S فقط پرانتز باز و a میشد. البته تو جواب نهایی مث اینکه تاثیر نذاشته.
باسلام و خسته نباشید
نظر من در مورد سوالات:
ریاضیات گسسته که دو تا سوالاتش نخونده هم میشد جواب داد
مشترک: منطقی و نظریه و سیستم عامل بنظر من خوب بودن معماری متوسط و داده هم سخت
دروس تخصصی سخت افزار بنظر من سخت بودن قابل مقایسه با سالهای قبل نبودن با اینکه بیشتر روی تخصصی کار کرده بودم نتونستم خوب بزنم
دوستان سخت افزاری نظرشون در مورد سوالات سخت افزار بدن
ممنون

(17 اردیبهشت 1395 02:29 ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط: [ -> ]معماری:
جمع مانتیس می شد ۰ ۱۱۱ ۰۰۱۱ گزینه ۲
تعداد جمع ها در Booth هم میشد ۲۰ و۵ گزینه ۲
بقیشم یادم نیست

سلام
آیا تعداد جمع ها در روش بوت 6 تا نمیشد؟ چون 6 تا 01 داشتیم و 7 تا 10 و کل جمع و تفریق 13 بود که 6 تا برای جمع
سخت افزار را سخت داده بودن
کلا کنکور امسال چه از لحاظ دروس مشترک و چه از لحاظ دروس تخصصی سخت و مشکل بود خداییش
شما نگاه سوالات کنکور های سالای قبل کنی خیلی آسونتر بودن تا این کنکور
ظاهر سوالات اسون بود و ادمو قول میزد ولی وقتی حل میکردی دیکه جواب نداشتن.البته نمی تونستی جواب را پیدا کنی. امسال سخت افزار هم فکر کنم کم بودن.تو حوضه ما که اکثرا نرم . ه.ش زده بودن.غایب هم زیاد داشتیم
(18 اردیبهشت 1395 11:24 ق.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان دوتا سوال داشتم از درس طراحی الگوریتم گرایش هوش :

۱) سوال ذوتا الگوریتم داده بود برای پیدا کردن بزرگترین زیر دنباله ی آینه ای و گفته بود که کدوم درسته؟

۲) سوال گفته بود که اگر یال های یک گراف رو مجذور کنیم ایا MST تغییر میکنه؟
کوتاه ترین مسیر بین دو راس چطور؟!

ممنون میشم پاسخ بدین

سلام

در مورد سوال اول حس میکنم هردو درست بودند، البته با احتمال بیشتری میگم اولی درست بود.

درمورد سوال دوم چون اعداد نامنفی بودند اولی برقرار هست (درخت پوشای کمینه یکسان است) ولی دومی لزوما خیر. (عینا از 600 مسئله بود)

موفق باشید
(18 اردیبهشت 1395 11:11 ق.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط: [ -> ]ظاهر سوالات اسون بود و ادمو قول میزد ولی وقتی حل میکردی دیکه جواب نداشتن.البته نمی تونستی جواب را پیدا کنی. امسال سخت افزار هم فکر کنم کم بودن.تو حوضه ما که اکثرا نرم . ه.ش زده بودن.غایب هم زیاد داشتیم
مسلما رتبه های خوب سخت افزارا نرم افزاریا پر میکنن چون درصد مشترک بالایی را میزنن
دوستان کسی جمع ممیز شناور رو میدونه چی میشد؟

اون سوال سیستم که تعداد منابع رو میخواست چی؟
دوستان من تازه عضو شدم آیا گروه تلگرامی وجود داره که در مورد سوالات بحث کنند؟
چون اینجا خیلی خلوت یکی دوستانم که از قبل اینجا بود میگف دیگ تا ی روز بعد کنکور بچه ها کلید سوالاتم میذاشتن
اولین سوال پایگاه داده میشد Abd یا میشد bcd؟
مـن که امیـدی به سـراسـری نـدارمم دیگه! احتمـالـا قبـول نشم. هر کی میخـواد آزاد شـرکت کنه بیـاین یک گـروه بـزنیم یا همینجـا یک تـاپیک بـزنیم و در مورد آزاد بحث کنیم. مثلا من یکی از دوسـتام یک رشتـه دیگه گفت چندروز قبل آزمـون نشستم سـوالای سالهای قبل رو نگاه کردم دیدم چندمدل سـوال هست که طراحها همش ازش سوال میدن همونا رو خوب یادگرفتم زبان هم خوب زدم راحـت قـبول شدم!
حالا سوال من اینه که سـوالهای آزاد سالهای قبل رو از کجا گیربیارم؟ یک سـایتی پیدا کردم ولی فـروشی بود، فقط هم مال 2سال رو داشت، جـواب هم نداشت!
امسال مانشت خیلی بی احساس شده پارسال بعد از امتحان ارشد اینجا غوغا بود پس کو سؤالات ارشد
لینک مرجع