تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13 بهمن 1392 10:11 ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]بیخیال داداش
من به تو اعتقاد قلبی دارم. البته از اون قلبهایی که با باتری (باطری) کار میکنه

-------------------------------------------------
نمیدونم چرا سوالای مدار الکتریکی ، تو رختخواب، زیر پتو، کنار بخاری خیلی راحت تر از رو صندلی، سر آزمون حل میشه Sleepy
اگه میشد یه همچین تیریپی سر کنکور زد که ۲۰ دقیقه اجازه بدن رختخوابمو پهن کنم و در حال خوابیده سوالو حل کنم ، ۴ سوال مدارو حتما حل میکردم
چون سوال مدار ظهر بهش میرسی و ذهنت خسته است نمی تونی سر جلسه بزنی(منم همینطوری هستم) سر جلسه به اندازه ی کافی غذا و شکلات ببر این مشکل حل میشه (البته اگیزه ی کافی سر آزمونآزمایشی برای زدن مدار هم وجود نداره)
(13 بهمن 1392 10:14 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]دقیقا! آدم میشناسم آزمون آخرش توی سنجش شد ۷۷ با ۳۳ درصد مشترک، کنکور شد ۴۷ با ۴۰ و خورده ای درصد! اصلا نمیشه اینجوری حساب کرد، من مطمئنم کنکور به نفع کسایی هست که مفهموی خوندن، چون این آزمونا ۹۰ % سولاتش تکراری هست و به همین خاطره درصدای ۶۰ و ۷۰ دیده میشه!

----------------------------------------------------------------------------------
راستی این کارت ساعت چن میاد؟ من باید برنامه بریزم !

اگه شیراز زدی دعا کن دانشگاه آزاد نباشه باید ساعت 4 صبح بیدار شی تا 8 برسی

(13 بهمن 1392 10:22 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]ایشاله که اینطوره، دوستان فقط مراتب مرام را به جا بیارید بعد از نتایج بیاین از پشت پادگان عجب شیر بهمن سفید پرت کنید داخل، من خودم ور میدارم، ممنون.

برا من دانهیل بفرستینBig Grin
(13 بهمن 1392 09:48 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]نامجو گوش میدم یعنی همه چی الکیه
دروغ گویی تو ذات ما نیست به جز به دشمن (حراست دانشگاه)
قائدتا این جمله باید امید بخش باشه براتون چون هستن افرادی مثل من که تازه شروع به تست زنی کردن پس شما جلوتر هستین
ما تهران قبول شیم یک برا خودشونBig Grin

نامجو چیه دیگه باو Big Grin الان فقط یک نفر به داد ما میرسه اونم استاد عزیزم جواد یساریه Big Grin

نه داداش امیدبخش نیست، ما دوست داریم همگی با هم بریم ، اصلا فکرشم میکنم تنهایی باید از در ورودی شریف برم تو تنم میلرزه و احساس غربت میکنم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin بخونین که ایشالا همگی با هم بریم، یه پارچه سفیدم میگیریم دستمون: هیأت دلاوران شاخ شکسته کنکور مانشت Big Grin
سایت سنجش داره میترکه!
دوستان الکی تلاش نکیند:

کد:
C:\Users\Foo>tracert sanjesh.org

Tracing route to sanjesh.org [92.242.195.4]
over a maximum of 30 hops:

1    <1 ms    <1 ms    <1 ms  192.168.1.1
  2    67 ms    62 ms    59 ms  1.1.1.1
  3    90 ms    84 ms    59 ms  172.80.52.1
  4    91 ms    72 ms    69 ms  172.20.25.1
  5    69 ms    67 ms    77 ms  172.20.30.1
  6    86 ms    70 ms    82 ms  217.219.106.17
  7    61 ms    79 ms    73 ms  5.190.1.217
  8    83 ms    75 ms    67 ms  5.190.1.22
  9    87 ms    98 ms    65 ms  5.190.8.178
10     *        *        *     Request timed out.
11     *        *        *     Request timed out.
12     *        *     217.219.96.132  reports: Destination host unreachable.

Trace complete.
عاقا من بیخیال کارت شدم برم شب برگردم برای کارت بهتره :|

لدفا اگه خوابم برد یکی منو بیدار کنه Confused

پ.ن: اینجا هوا بسی ناجوانمردانه سرد شده Sad
این سازمان رنجش مثه اینکه هیچوقت نمیخواد دست از این صفتش برداره!!
بنده شروع به درس نمیکنم تا این کارت معلوم بشه، و ببینم که من افتادم اون ته دنیا یا نه و آیا کنکور جمعس یا نه!

راستی الکی 17 تومن دادیم شناور ثبت نام کردیم :دی میدونی با این 17 تومن میشد چیکارا کرد!!!!
با این کارت نشون دادنشون!! والا از دیشب یک بند داریم سنجش رو چک میکنیم
(13 بهمن 1392 10:25 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]برا من دانهیل بفرستینBig Grin

رو دل میکنیا. تو پادگان و دانهیل!!!!!!!!!!!!!!!
من به همون Camel هم راضیم Big Grin

(13 بهمن 1392 11:16 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]راستی الکی ۱۷ تومن دادیم شناور ثبت نام کردیم :دی میدونی با این ۱۷ تومن میشد چیکارا کرد!!!!

حدود 10 بسته مونتانا
حدود 4 بسته وینیستون
حدود 2 بسته ماربورو
بقیشم آدامس بخر بو نگیره Big Grin
کارت نیومده یا من نمیبینم؟!!!
(13 بهمن 1392 11:46 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]حدود ۱۰ بسته مونتانا
حدود ۴ بسته وینیستون
حدود ۲ بسته ماربورو
بقیشم آدامس بخر بو نگیره
فک کنم ادامس گرونتر از این باشه ها Smile)
یا فایو میگیری باید پول ۲ بسته ماربورو بدی
(13 بهمن 1392 09:54 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 09:48 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]نامجو گوش میدم یعنی همه چی الکیه
کنکورای الکی، کتابای الکی، آزمونای الکی، رتبه های الکی، استادای الکی، آرزوهای الکی......
(13 بهمن 1392 09:48 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]قائدتا این جمله باید امید بخش باشه براتون چون هستن افرادی مثل من که تازه شروع به تست زنی کردن پس شما جلوتر هستین
من یادمه فیزیک دوران دبیرستان روهم رفته از هر فصل ۱۰ تا تست زده بودم، توکنکور ۶۰% فیزیک زدم! اونم دیلیش اینه که همه چیزو مفهموی بلد بودم.
شما اگه به کنکورای سالای ۸۶ تا ۹۲ بندازی میبینی که توی یه سری درسا مثه ساختمان ، نظریه ، سیستم عامل اصلا تست زدن نیاز نیست! و همین طور درسای تخصصی نرم. پس خیلی دیگه درگیر تست نشید و مرور کنید توی این ۴ روز باقی مونده. دلیلم اینه که ۵۰ درصد سولا رو میشه با دانش خودمون که از کتابا بدست آوردیم حل کنیم! و اصلا نیاز نیست که نمونشو دیده باشیم. همین مسئله به آدم کلی روحیه میده!

شما اگه از هر درسی اینجوری 50 میزنی که دیگه..... Big Grin اصن داریم؟!! Big Grin
(13 بهمن 1392 11:59 ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط: [ -> ]فک کنم ادامس گرونتر از این باشه ها Smile)
یا فایو میگیری باید پول ۲ بسته ماربورو بدی

نه بابا با همون شیک کارمون راه میفته دیگه فوقش وایت. وسعمون به فایو و ویویدنت نمیرسه دیگه Big Grin
(13 بهمن 1392 01:51 ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 01:45 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 01:42 ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]با این شوخی که کردی معلومم گشت که هفته اعلام نتایج پامو نباید بزارم مانشت وگرنه مارو سکته میدی اون وقت آرزوی دیدن آلبوم استاد عزیزم جواد یساری رو باید به گور ببرم و از بهشت به نوای روحانیش گوش بدم، اونجام که همه مذهبی، باید قاچاقی صدای استاد رو به گوش جان نیوش کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اصلا تو یه دونه ایییییی
انصافا خیلی میخندونی دمت گرم
ایشالا همیشه شاد باشی Big Grin

قربونت داداش، شانسمون گرفته از قرار معلوم ادمین این بخش خانوم good wishes هست، اگه فرداد بود با این شلوغ بازی که راه انداختیم تا الان نصفمونو بلاک کرده بود نصفه دیگمونو فرستاده بود اردوگاه های کار اجباری کره شمالی Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

واییی دقیقا قبل از خوندنه حرفتون داشتم به این موضوع فکر میکردم!! نصف چیه! تا الان همه محو شده بودن! Big Grin
(13 بهمن 1392 11:55 ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]کارت نیومده یا من نمیبینم؟!!!

یا من نمیبینم Big Grin
من سیستم هنوز تست نزدم! 88 تا 92 رو بزنم میتونم 2تا سوالشو جواب بدم؟! به 2 تا راضیم! Big Grin
لینک مرجع