تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
امروز اصلا هیچی نخوندم ................... اعصابم خرده خدایا کمکم کن نمیدونم چی کار کنم؟؟؟
بچه ها دعا کنید واسم
(10 بهمن 1392 09:10 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1392 08:43 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]یه دور آزمون دادیم
یه دور همون روزش بررسی کردیم
نکته های آزمونو نوشتیم و لایتنر کردیم و مرور کردیم

ولی الان که باز دارم بررسی آزمون های پارسه رو انجام میدم، میبینم چقدر نکته هست و غافلم
و اینگونه هست که کمتر کسی درسی رو ۱۰۰ زده در کنکور !!
مباحث خیلی گسترده هست ..
من که خودم الان بفکر تثبت کردنم تا یادگرفتن چیز جدید , چون همیشه چیزی جدیدی وجود خواهد داشت برای یادگرفتن

(10 بهمن 1392 08:49 ب.ظ)water1it نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
میشه حدس بزنید رتبه من چند میشدHuh

درصدهای کنکور شبیه سازی۹۲:

زبان:۴۳%
مشترک:۳۱%
تخصصی:۴۰%

با توجه به کارنامه هایی که دیدم بنظر زیر ۱۰۰ میشه
تلاشت رو بیشتر کن مهندس که کارت درسته ..
با آرزوی موفقیت برای شما
خیلی ممنون
به خودم امیدوار شدم
یکم زبانم رو تقویت کنم.فکر کنم بهتر هم بشه.
ببینم آبجی خانوم این آواترت مال کدوم انیمیشنه؟
عاشقه اون چیشای سبزش شدم من Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بگو اسم انیمیشن رو تا دانلود کنم تماشا کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(10 بهمن 1392 10:08 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1392 10:06 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 بهمن 1392 09:30 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]درصدای من توی کنکور ۹۳
زبان ۸۰
مشترک ۶۰
مدیریت ۷۰
تخصصی ۷۰
البته اینا اونیه که انتظار دارم Big Grin
البته اینا همونایی هست که ما هم ازت انتظار داریم Big Grin
باید میگفتی من از تو بیشتر از اینا انتظار داشتم Big Grin
آدم قناعت داشته باشه، واسه ما همونا که گفتی بس بود Big Grin
(10 بهمن 1392 10:39 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]ببینم آبجی خانوم این آواترت مال کدوم انیمیشنه؟
عاشقه اون چیشای سبزش شدم من Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بگو اسم انیمیشن رو تا دانلود کنم تماشا کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اگه انیمیشنو ببینی که هلاک میشی بعد کی کنکور بده؟!
بزار بعدکنکور بهت میگمBig Grin
(10 بهمن 1392 10:22 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]زبان ۲۰
ریاضی ۸۲
مشترک ۸۰
تخصصی هوش ۸۷
تخصصی نرم ۳۲
تخصصی معماری ۵۰
منم هدفم اینه که
زبان 75
ریاضی 55
مشترک 60
تخصصی نرم 80 بزنم :دی

حالا ببینیم چی میشه !
(10 بهمن 1392 01:52 ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط: [ -> ]از سوال ۵۳ ابتدایی تر داریم؟ به عنوان نمونه سوال اموزشی سر کلاس حلش می کنن موقع تدریس بعد حتی ازش تو امتحانم نمی دن اون موقع اینا غلط حل کردن
تو ۲۷ تا سوال ۳ تا سوال غلط(که بیشتر از این بود) میشه بیشتر از ۱۰%سوالات!!! کمه؟

دوست عزیز، درسته سوال 53 و 4تا تست دیگه مشکل داشت، ولی سنجش هر 5تا سوال رو حذف کرده یا تاثیر مثبت گذاشته. شما احتمالا فقط کلید اولیه رو میبینید. وگرنه فکر کردید چرا اینقدر جوابا دیر میاد؟! سنجش سوالات رو بررسی میکنه و طبق نامه هایی که از دانشگاه های شریف و ... میگیره، سوالایی که واقعا از نظر اساتید ایراد داره، حذف میشه. حالا اینکه نظر شما محترم تر از اساتید مختلف هست یا نه، باید بررسی بشه...

من سوالایی که توی کنکورهای مختلف بلد نبودم رو نخوندم، فقط سوالاتی که اشتباه زدم رو جواب نگاه کردم. یا قانع شدم، یا سوال حذف شده، یا تست یه نکته ی خیلی بی مزه داشته!

بهتره نتیجه ی خوب رو گردن خودمون و نتیجه ی بد رو گردن سنجش، و نظرات مخالف رو نشان از ضایع کردن دیگران ندونیم!
بچه ها یه نفر هست که همه مون رو دوست داره و منتظرمونه، اونم تو این لحظات که همه مون یه جورایی نیاز به ارامش داریم واسه همه مون هم دعا میکنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه مشهدی هستید و رفتید پابوس اقای مهربون سلام برو بچه های مانشت رو هم برسونید
التماس دعا دوستان گلم
این پست صرفا جهت شادی کنکوری های عزیز درج شده و هدف دیگری ندارد کاستی داشت ببخشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بنده بعد از کنکور باید یه صحبتی با جناب یوسفی بکنم که آخه قربونت برم، 5 تا کتاب نوشتی همه تا چاپ 15 رفته بیا و به خواننده هات یه لطفی کن و محتوا رو یکم ارتقا بده! حد اقل تایپشون رو درست کن یا ....
رفقای مدار منطقی ایBig Grin

بقول یکی:
I SHare ,You SHare,,,We Learn
پارسال دم دمای کنکور امیر خودمون یا همون Amir V رفت حرم امام رضا و یه عکس انداخت از حرم که خیلی حس خوبی به آدم دست میداد.عکسشو save کردم .یادش بخیر. امیدوارم شما بچه های کنکوری همتون نتیجه زحماتتون رو ببینید و به اون چیزی که دوست دارید برسید.
دوستان گرام Heart
من که راهی سراغ ندارم
عزیزانی که سراغ دارن یه راهی بدن این یه هفته رو یه تنوعی بدیم مشتی تر بتونیم بخونیم
کسی راهی واسه تنوع سراغ داره بریزه رو چنته (درست نوشتم؟ ) Wink
استرس این روزا رو چطوری کم کنیم؟
(11 بهمن 1392 12:24 ق.ظ)calm boy نوشته شده توسط: [ -> ]استرس این روزا رو چطوری کم کنیم؟
بنده هفته پیش استرس داشتم، ولی با خودم فکر کردم گفتم دلیلی نداره که آدم استرس داشته باشه! دیگه استرسم قطع شد.
لینک مرجع