تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18 بهمن 1392 03:12 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]کلید سوالت سنجشو که میخوام بگیرم کد رشته رو میخواد کد رشته ای تی چنده؟
لینکشم لطف کنید
سپاس

1276
(18 بهمن 1392 02:45 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]این نامه رو سنجش فقط بخونه....
بقیشو شما بخونید
این نامه را سنجش فقط بخونه
نیادهمش به من بگه دیوونه
فقط اینا سنجش باید بدونه
که دل من از دستش حسابی خونه
مهمونامون اصلا دیگه نرفتن
خانوادم برام نشونه رفتن
همه میگن تمومشد امتحانت
هر چی سرت بیاد نیاد فغانت(داد و فغان؟)
بیچاره من باید که درس بخونم
یگوشه از انباری تو خونم
اتاقمم از دست من گرفتن
سنجش به بابامم بگو که ماها
کنسل کردیم امتحانا نه شما
بزارید بچه هاتون درس بخونه
نبود رسمش دارن میشن دیوونه
قبول شدن برام شدش آرزو
آمادگیم رفت زیر خط زیرو(زیرو=0)
آهای خدای مهربون دنیا
نمیشدش این برف نیادش حالاDodgy
افرین بر این همه استعداد
ولی این نامه رو همون لیلا بخونه سنگینتره

لطف کنید لینکشم بزارید تو صفحات پیداش نمیکنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این سوال سیستم عامل هست
خوب دوستای گلم
من یه چیزی نوشتم فک میکنم درست باشه
شما نظرتونو بگید لطفا
ارسال 6 رو منظورمه
این هفته شبیه هفته آخرِ، خدایی هفته پیش اصن هفته آخر نبود. شبیه هفته یکی مونده به آخر بود!

برای اولین بار معماری خوندم امروز. باورم نمیشه!

برای اولین بار تو زندگیم امروز به یکی اعتبار دادم. خیلی جالب بود. میتونستی اعتبار منفی بدی! در واقع میتونستی " اعتبار " که یک مفهوم مثبتِ رو به مفهوم منفی تبدیل کنی! اصولا یکی اعتبار نداشته باشه میگه یارو اعتبار نداره. نمیگن اعتبارِ منفی داره که! بیخیال. درستونو بخونید!
به من میگه فلانی پریروز 700تا تست زده! Angry 700تا تو یه روز! شماها میتونین؟! نه میخوام بدونم من خنگم مشکل از منه که 150 200 تا بیشتر نمیتونم یا 700تا غیر عادیه؟ Dodgy
(18 بهمن 1392 06:42 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]به من میگه فلانی پریروز ۷۰۰تا تست زده! Angry ۷۰۰تا تو یه روز! شماها میتونین؟! نه میخوام بدونم من خنگم مشکل از منه که ۱۵۰ ۲۰۰ تا بیشتر نمیتونم یا ۷۰۰تا غیر عادیه؟ Dodgy

بستگی داره
تست مدیریت زده؟؟؟
از رو جوابشون زده!!!!!!!!!!!!!!!!
Tongue Tongue
(18 بهمن 1392 06:54 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1392 06:42 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]به من میگه فلانی پریروز ۷۰۰تا تست زده! Angry ۷۰۰تا تو یه روز! شماها میتونین؟! نه میخوام بدونم من خنگم مشکل از منه که ۱۵۰ ۲۰۰ تا بیشتر نمیتونم یا ۷۰۰تا غیر عادیه؟ Dodgy

بستگی داره
تست مدیریت زده؟؟؟
Tongue Tongue

آخه تست مدیریتم تا بیای سوالو بخونی دیگه 1مین که وقت میگیره.. یعنی 24 ساعت تست زده؟بعد به من میگن تو چرا دیروز فقط 150 تا قدسی زدی باید تمومش میکردی :|
سلام... دوستان خوبی بدی چیزی ازم دیدید حلال میکنید..همین که گفتم!
تلاش...تلاش...تلاش چیزی بود که از حضور در اینجا یاد گرفتم به تلاشتون ادامه بدید ...موفقیتتون آرزومه ... !
بدرود تا بعد کنکور
(18 بهمن 1392 06:59 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]سلام... دوستان خوبی بدی چیزی ازم دیدید حلال میکنید..همین که گفتم!
تلاش...تلاش...تلاش چیزی بود که از حضور در اینجا یاد گرفتم به تلاشتون ادامه بدید ...موفقیتتون آرزومه ... !
بدرود تا بعد کنکور

کجا داداش بودیم در خدمتت
خیلی هم آقایی هم سالار
خوش باشی. هم قبل کنکور هم بعد کنکور
موفق و موید Wink
(18 بهمن 1392 06:42 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]مشکل از منه که ۱۵۰ ۲۰۰ تا بیشتر نمیتونم یا ۷۰۰تا غیر عادیه؟
150 تا؟ 200 تا؟ رییلی؟ Big Grin خدای من!!!!
(18 بهمن 1392 06:56 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]آخه تست مدیریتم تا بیای سوالو بخونی دیگه ۱مین که وقت میگیره.. یعنی ۲۴ ساعت تست زده؟بعد به من میگن تو چرا دیروز فقط ۱۵۰ تا قدسی زدی باید تمومش میکردی :|

من که یا تست نمیزنم یا اگه هم بزنم دیگه رکوردم شاید 80 یا پر پرش 90 تا بوده اونم تازه نه قدسی بلکه همین سوالای کنکور و سوالایی که تو کتابای بر و بچ بوده
به این چیزا نیست که به تقواست Big Grin
(18 بهمن 1392 06:56 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1392 06:54 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]

بستگی داره
تست مدیریت زده؟؟؟
Tongue Tongue

آخه تست مدیریتم تا بیای سوالو بخونی دیگه ۱مین که وقت میگیره.. یعنی ۲۴ ساعت تست زده؟بعد به من میگن تو چرا دیروز فقط ۱۵۰ تا قدسی زدی باید تمومش میکردی :|

اگه هر تست 45 ثانیه وقت بگیره تقریبا 8.75 ساعت طول میکشه
تقریبا میشه زد ولی 700 تست از کجا آورده؟ Big Grin

باو تو همین که تو یه روز 150 تا قدسی زدی کارت درسته
من خودمو ترکوندم تو روز 30-40 قدسی بیشتر نتونستم بزنم
Big Grin

ماشاالله بچه ها رو ماشین دیزلو کم کردن Big Grin
میگم اگه خدا هم بعد از مرگ یه یک سالی بهمون میداد برگردیم جبران کنیم عجب چیزی میشدا!
چه جو خوبی دارید امسال، چه روحیه های بی ریا و عالی ای، خوش به حالتون، برای همه تون آرزوی موفقیت می کنم
لینک مرجع