تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
وااای عالیه عکسشSmile)))
بچه ها آرامش داشته باشین اینطوری که هی بگین خدایی نکرده استرسی میشین
کاش میشد 4 تا آدم برفی درست میکردم
یکیش نرم افزار میخوند
یکی مدیرت
یکی تست میزد
یکی هم دوره بقیه درسا
(15 بهمن 1392 02:04 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]کاش میشد ۴ تا آدم برفی درست میکردم
یکیش نرم افزار میخوند
یکی مدیرت
یکی تست میزد
یکی هم دوره بقیه درسا

لدفا یه چندتا بیشتر از خودتون هم برای من بسازید
چندتا از درسام تموم نشده اونا رو هم بخونن Big Grin
اینجا فقط سرما هست برف نیست خودم درست کنم Sad
من راهی شدم. بچه ها اگه دیگه نت نداشتم نتونستم بیام دیگه خداحافظ همگی موفق باشید
این جا تهرانه داشت برف میومد منم دقیقا از رو بروی سازمان سنجش داشتم رد میشدم رفتم تهدیدش کردم
I love you PMC

(15 بهمن 1392 02:15 ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط: [ -> ]من راهی شدم. بچه ها اگه دیگه نت نداشتم نتونستم بیام دیگه خداحافظ همگی موفق باشید

خوشا به حالتون انشالله صفر کربلا؟ خدا قسمت کنه میگن اونجا هم جدیدا عوامل نت ایجاد کردن خلاصه اگه به نت دسترسی نداشتین مارو هم از دعا خیرتون بی بهره نزارین

عکس فوق العاده ایه! Smile
بسیار زیباس Smile Smile مرسی
(15 بهمن 1392 01:44 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]سال ۸۵ دانشجوی شمال بودم.(شما امتحان عربی داشتی Big Grin) اونجاهم اون موقع برف اومد ولی نه مثل الآن. تهران هم یه نظرم بی سابقه بوده.

یا ابولفضل!!!!!
با این اوصاف شما متولده 66 هستی حداقل Confused
یعنی حدود 26 سال. تو کنکوره ما چی کار میکنی شما؟؟؟؟
اگه پسر بودین میگفتیم رفته خدمت اومده ولی الان دیگه عذری پذیرفته نیست
یاد ضرب المثل ز گهواره تا گور دانش بجوی افتادم Big Grin
(15 بهمن 1392 02:27 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 بهمن 1392 01:44 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]سال ۸۵ دانشجوی شمال بودم.(شما امتحان عربی داشتی Big Grin) اونجاهم اون موقع برف اومد ولی نه مثل الآن. تهران هم یه نظرم بی سابقه بوده.

یا ابولفضل!!!!!
با این اوصاف شما متولده ۶۶ هستی حداقل Confused
یعنی حدود ۲۶ سال. تو کنکوره ما چی کار میکنی شما؟؟؟؟
تو آزمونای پارسه یه بنده خدایی بغل دستم مینشست که اگه اغراق نکرده باشم جای بابای من بود.
خیلی ها به خاطر ز گهواره تا گور دانش بجوی نیستند، بلکه ز گهواره تا گور مدرک بگیر را مد نظر دارن. پایه حقوقی تاثیر میذاره
(15 بهمن 1392 02:32 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]

یا ابولفضل!!!!!
تو آزمونای پارسه یه بنده خدایی بغل دستم مینشست که اگه اغراق نکرده باشم جای بابای من بود.
خیلی ها به خاطر ز گهواره تا گور دانش بجوی نیستند، بلکه ز گهواره تا گور مدرک بگیر را مد نظر دارن. پایه حقوقی تاثیر میذاره

یه نفر تو آزمون مدرسان بود سر ازمون با موبایل حرف میزد کسی جرات نداشت بهش چیزی بگه Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(15 بهمن 1392 02:32 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]تو آزمونای پارسه یه بنده خدایی بغل دستم مینشست که اگه اغراق نکرده باشم جای بابای من بود.

(15 بهمن 1392 02:34 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]یه نفر تو آزمون مدرسان بود سر ازمون با موبایل حرف میزد کسی جرات نداشت بهش چیزی بگه Big Grin

پا با این اوصاف برای اینکه به عنوان کم سن و سال ترین شرکت کننده معرفی نشیم یه صلوات بلند ختم کنید
(14 بهمن 1392 10:46 ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]کارتمو گرفتم
جندی شاپورم
اینجا فک کنم هیچکی جندی نیس D:

عزیزم منم اونجا افتادم..
پارسال ما یه گروه درسی بودیم معرکه و البته خیلیاشون نخبه خودتون دیدید که چه رتبه هایی آوردن من یبار از امیریا از مهدی یا بقیه پسرا حرفی نشنیدم که ناراحت بشم هنوز وقتی اسمشون میاد لبخند میزنم من به بچه های گروه درسی پارسال افتخار میکنم دوسنداشتم قبل کنکور جو را متشنج کنم یا حرفی بزنم که کسیا ناراحت کنه اما آقایون این تایپیک شوخی را با استهزا و مسخره کردن کسی اشتباه گرفتن به من ربطی نداره اما اون که تو 40 سالگی ام درس میخونه عرضشا داره که با زن و بچه درس میخونه وگرنه مث ما درس خوندن که خیلی راحتتره دانشمندام چندین سال تحقیق کردن تا چیزی کشف شه لطفا و لطفا اگر حرفی میزنید خودتونا بزارید جای کسی که میخواید اون حرفا بزنید بعد جملتونا بگید آدمای بزرگ همشون متواضعن مث مدیر همین سایت مث خانم انرزی مثبت و...که هیچ وقت ندیدم کسیا ناراحت کنن بیندیشید بعد حرف بزنید اینقد درس خوندن باید تو درک و شعورمون هم تا ثیر بزاره و گرنه فایدش چیه بازم عذر خواهی میکنم اما به عنوان یه دوست حرف زدم باهاتون امیدوارم کسی نرنجهHeartHeart
بچه های شهرهای دیگه که اصلا مارو درک نمیکنن

من مطمئنم دل خدایی رییس سنجش به رایزنی هایی که شده حتما به درد میاد...

اینجا تو گیلان بچه هایی هستن با استعدادترین ورتبه اورترینا هاهستن شهرهایی که بارش به 2 متر رسیده وافعا امکان رفتن به حوزه ندارن ... سرزمین ما نخبه پرور و خیلی دردناکه بخواد این جوانای یه سال از عمرشونو تلف بشه...
برای اینکه بیشتر با نخبه های گیلان آشنا بشین معرفی میکنم...
پرفسور سمیعی دکتر مغز اعصاب جهان گیلانی بودهاااااااااااااااااااااا

واقعا افتخار ماییییییییییییییییییی درود.

ندا جان خودتو ناراحت نکن مردا کلا همینن.....

آدمای بزرگ تو سختی رشد میکنن و میشن دکتر پروفسور....
(15 بهمن 1392 03:02 ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه های شهرهای دیگه که اصلا مارو درک نمیکنن

من مطمئنم دل خدایی رییس سنجش به رایزنی هایی که شده حتما به درد میاد...

اینجا تو گیلان بچه هایی هستن با استعدادترین ورتبه اورترینا هاهستن شهرهایی که بارش به 2 متر رسیده وافعا امکان رفتن به حوزه ندارن ... سرزمین ما نخبه پرور و خیلی دردناکه بخواد این جوانای یه سال از عمرشونو تلف بشه...
برای اینکه بیشتر با نخبه های گیلان آشنا بشین معرفی میکنم...
پرفسور سمیعی دکتر مغز اعصاب جهان گیلانی بودهاااااااااااااااااااااا

واقعا افتخار ماییییییییییییییییییی درود.

ندا جان خودتو ناراحت نکن مردا کلا همینن.....

آدمای بزرگ تو سختی رشد میکنن و میشن دکتر پروفسور....

کشتی گیرای قهاریم دارید Big Grin

(15 بهمن 1392 02:57 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]پارسال ما یه گروه درسی بودیم معرکه و البته خیلیاشون نخبه خودتون دیدید که چه رتبه هایی آوردن من یبار از امیریا از مهدی یا بقیه پسرا حرفی نشنیدم که ناراحت بشم هنوز وقتی اسمشون میاد لبخند میزنم من به بچه های گروه درسی پارسال افتخار میکنم دوسنداشتم قبل کنکور جو را متشنج کنم یا حرفی بزنم که کسیا ناراحت کنه اما آقایون این تایپیک شوخی را با استهزا و مسخره کردن کسی اشتباه گرفتن به من ربطی نداره اما اون که تو 40 سالگی ام درس میخونه عرضشا داره که با زن و بچه درس میخونه وگرنه مث ما درس خوندن که خیلی راحتتره دانشمندام چندین سال تحقیق کردن تا چیزی کشف شه لطفا و لطفا اگر حرفی میزنید خودتونا بزارید جای کسی که میخواید اون حرفا بزنید بعد جملتونا بگید آدمای بزرگ همشون متواضعن مث مدیر همین سایت مث خانم انرزی مثبت و...که هیچ وقت ندیدم کسیا ناراحت کنن بیندیشید بعد حرف بزنید اینقد درس خوندن باید تو درک و شعورمون هم تا ثیر بزاره و گرنه فایدش چیه بازم عذر خواهی میکنم اما به عنوان یه دوست حرف زدم باهاتون امیدوارم کسی نرنجهHeartHeart

اتفاقا دم اون کسایی گرمه که با کلی مشغله و مسیولیت زندگی و کار و سن و سال بالا ادامه تحصیل میدن. در برابر اونا ما فقط درس میخونیم و کار دیگه ای نداریم.
ایول الله دارن

یا ابولفضل!!!!!
اگه پسر بودین میگفتیم رفته خدمت اومده ولی الان دیگه عذری پذیرفته نیست
یاد ضرب المثل ز گهواره تا گور دانش بجوی افتادم Big Grin

دوستان شرایط زندگی آدمها مثل هم نیست... یک نفر بعد از کارشناسی این امکان رو داره که بلافاصله ارشد شرکت کنه یک نفر نه!
لینک مرجع