تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

sharif92

فکر کنید بار و بندیلم بستم به سلامتی راهیم.البته مقصدم دو تاست.یکیش حوزه یا به قول بچه ها حوضه دومیش ورژن جدید خودم.Cool
بچه ها شوما الان دقیقا در چه حالین!¿
(23 بهمن 1392 06:16 ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها شوما الان دقیقا در چه حالین!¿

یجورایی شادم
یکم دلهوره
یکم دوره
یکم مانشت
یکم فیس بوک
یکم آهنگ
یکم کلاه قرمزی
یکم چایی
Tongue Tongue Tongue
(23 بهمن 1392 05:59 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]فقط بچه های گلستان باید بیشتر مراقب باشن
نگو که ما افتادیم اونجا! از مرودشتم باید برم اونجا!
(23 بهمن 1392 06:16 ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها شوما الان دقیقا در چه حالین!¿

در حال فیسچیز گشتن Big Grin
در حال نامجوییدن.
(23 بهمن 1392 06:23 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]

در حال فیسچیز گشتن Big Grin

میگی فیسچیز مانشت فک نکنه جیزه ؛خنگول مث اون دف فیل تر کنه لووووول
امیدورام هر چی به صلاح همگی هست پیش بیاد......دلتون شاد
لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

ممنون می شم منم دعا کنین دوستان
(23 بهمن 1392 06:21 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 بهمن 1392 05:59 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]فقط بچه های گلستان باید بیشتر مراقب باشن
نگو که ما افتادیم اونجا! از مرودشتم باید برم اونجا!
الان باید نیمه پر لیوان ببینید و بگید خداروشکر نیفتادیم صدرا!!
بنظرمن که شب قبل بیاین خوابگاه، اون موقع صبح سخته که

الان یا الان؟

شاید باورتون نشه ولی دارم پشت تلفن به یکی که جمعه کنکور داره پایپلاین درس میدم، الانم قطع کرده تست بزنه سوالشو بپرسه،..
هر ۴ دقیقه یکبارم میگه خوشبحالت تو ۱ میشی دیگه ، من میخوندم ۱ میشدم، قشنگ رو مغزمه...

Sent from my ME172V using Tapatalk
(23 بهمن 1392 06:41 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]شاید باورتون نشه ولی دارم پشت تلفن به یکی که جمعه کنکور داره پایپلاین درس میدم، الانم قطع کرده تست بزنه سوالشو بپرسه،..
هر ۴ دقیقه یکبارم میگه خوشبحالت تو ۱ میشی دیگه ، من میخوندم ۱ میشدم، قشنگ رو مغزمه...
پایپلاین ارزش داره بخونم؟

sharif92

فردا برای رسیدن به حوزه باید تپه نوردی کنیم.اون بالا بالا بالا لک لکی پیداس ...Big Grin
الگوریتم محلی تپه نوردی یادم افتاد
(23 بهمن 1392 06:41 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرمن که شب قبل بیاین خوابگاه، اون موقع صبح سخته که
اونوقت کی مارو تیمار کنه؟
انا الله و انا الیه راجعون
لینک مرجع