تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15 بهمن 1392 07:28 ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی کسی یک درصد هم شک نمی کنه که این عکس دستکاری شده باشه

بیا! مثلا خواستیم ثواب کنیم! حالا دستکاری کننده متن و جاعل و اینا هم شدیم؟! Smile)))
آخه یه متن اداری ساده این حرفارو داره؟ Smile بی خیال! Smile

----------

یه برنامه ریزی جدید واسه این یک هفته ناگهانی!
حالا که کنکور 1هفته عقب افتاده منکه رفتم تو این هوااای بهاری دزفول (15درجه) 1دور بزنم 2تا دستی بکشم دسسس جیییییغ هوراااااا حالشو ببرم
(15 بهمن 1392 07:51 ب.ظ)e.shrm نوشته شده توسط: [ -> ]نه خداییش مانشت گرامی ! شما تازه فهمیدی زمستون شده؟! Big Grin

عه ! مگه سردر برفی دانشگاه تهران رو ندیده بودید ؟! از 16 آذر که اون بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خدایا دمت گرم حال دادی اساسی...
ولی به نظرم همه چی زیر سر این موزیک ویدئو از استاد یساری بودا...تا دیدمش اول خودم متحول و پرانرژی شدم بعد تک تک بچهارو در حال حرکات موزون میشد دید...حالا هم که کنکورو انداخت عقب... استاد دمت گرمو سرت خوش باد
(15 بهمن 1392 08:11 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 بهمن 1392 07:51 ب.ظ)e.shrm نوشته شده توسط: [ -> ]نه خداییش مانشت گرامی ! شما تازه فهمیدی زمستون شده؟! Big Grin

عه ! مگه سردر برفی دانشگاه تهران رو ندیده بودید ؟! از ۱۶ آذر که اون بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
راست میگیدا!! من اینقدر مبهوت سردر بودم ، برفاشو ندیدم!Big Grin
(15 بهمن 1392 08:08 ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]حالا که کنکور ۱هفته عقب افتاده منکه رفتم تو این هوااای بهاری دزفول (۱۵درجه) ۱دور بزنم ۲تا دستی بکشم دسسس جیییییغ هوراااااا حالشو ببرم

شما کلا اشتباهی دختر شدی Exclamation
من الان هم خوشحالم هم ناراحت.کلا دچار دوگانگی شدم.به نظر شما باید چطوری باشم؟

بچه ها میگید برنامتون چیه واسه این یک هفته؟
دوستان یادتون هست برف از کی شروع شد؟ از زمانی که استاد عزیزم جواد یساری این موزیک ویدئو رو داد بیرون، یعنی طبیعت هم با این موزیک ویدئو به رقص شادمانه پرداخت و نتیجه این شد که برفی اینچنین بی سابقه باریدن گرفت و بیچارگانی چون مارا منتفع گردانید.
حالا فرض کنید شما در این هفته پیش رو درساتون رو بخونید و چند نکته از هر درس به شما اضافه بشه و اونها در کنکور بیاد و رتبه عالی بیارید اونوقت شما قبولی خودتون رو مدیون استاد عزیزم جواد یساری هستید ، حالا ممکنه بعضیا برن برای دکترا هم شرکت کنند و اونجا قبول بشن که دکترای خودشون رو هم مدیون موزیک ویدئو استاد عزیزم جواد یساری هستن، ممکنه همسر ایده آل آینده شما با دیدن دکترا شما بی تمنا به شما جواب بله رو بگه که این یعنی شما رسیدن به یار و در نتیجه بچه ها و نوه ها و نتیجه ها و کلوخ انداز های خودتون رو هم مدیون موزیک ویدئو استاد عزیزم جواد یساری هستید.

ممکنه بعضی از شما پس از گرفتن دکترا در آینده در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنید و اتفاقا به عنوان رئیس جمهور انتخاب بشید، اونوقت شما ریاست جمهوری خودتون رو هم مدیون موزیک ویدئو استاد عزیزم جواد یساری هستید و این داستان ادامه دارد...

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(15 بهمن 1392 08:40 ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط: [ -> ]من الان هم خوشحالم هم ناراحت.کلا دچار دوگانگی شدم.به نظر شما باید چطوری باشم؟

نمیگن منم دوبار پرسیدم جواب نگرفتم یحتمل هنوز خیلیا تو کار خودشون موندن Big Grin منم واقعا نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت Undecided
(15 بهمن 1392 07:57 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]sلام ..
عاقا بگو چرا اینقدر ریلکس بودم من این هفته .. بگو کنکور رفت هفته دیگه Smile

یاد سال ۸۶ بخیر
پانزدهمش امتحان ریاضی۱ داشتیم و هفدهم هم فیزیک۱
بعد من فکر میکردم فیزیک رو همون یک روزه میشه از اول خوند تا آخر .. ولی شب امتحان هنوز وسط کتاب هم نرسیده بودم که برف شدت گرفت و امتحانش لغو شد
دو هفته دیگه امتحانش رو دادیم نزدیک ۱۷ پاسش کردم Smile (درسی که به ۱۰ هم راضی باشی ۱۷ بشی خیلی حال میده Cool )

حالا بعد از ۶ سال باز هم هفدهم ماه (البته بهمن) امتحان لغو شد ..

آی لاویو هفدهـــم
آی لاویو برفـــــ
Wink
یادش بخیرAngelاتفاقا اون ترم معدلم 19 شد.خوش یمن بود.امیدوارم بازم برام خوش یمن باشه
به اون بی بصیرتی که قرار بود دوبل برگر بده بگید برای منو با سس گوجه بیاره Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(15 بهمن 1392 08:45 ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط: [ -> ]یادش بخیرAngelاتفاقا اون ترم معدلم ۱۹ شد.خوش یمن بود.امیدوارم بازم برام خوش یمن باشه

این آواتاره شما "هانیه توسلی" هستش ؟
(15 بهمن 1392 08:44 ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 بهمن 1392 08:40 ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط: [ -> ]من الان هم خوشحالم هم ناراحت.کلا دچار دوگانگی شدم.به نظر شما باید چطوری باشم؟

نمیگن منم دوبار پرسیدم جواب نگرفتم یحتمل هنوز خیلیا تو کار خودشون موندن Big Grin منم واقعا نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت Undecided
خوب بستگی به برنامه قبلی طرف داره من شخصا مرورم تموم نشده بود
امشب از روی ویس حافظه و واحد کنترل می خونم بعدش مرور هام رو تموم می کنم اگه جایی مشکل داشتم و مهم بود اون قسمت رو اگه وقت شد سریع می خونم بعدش فقط تست
(15 بهمن 1392 08:44 ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط: [ -> ]

برنامه ی من اینه که رو درسهایی مثل مهندسی نرم افزار ومدیریت کار کنم.بقیه درسها رو هم فقط خلاصه هامو مرور میکنم.
سلااااااااااااااااام.آقا توی این آشفته بازار پسوورد اکانتم یادم رفته بود و خلاصه گوشیم هم قاطی کرده بود پسووردو عوض کردم حالا ایمیلش برام نمیومد خلاصه بلاخره یه جورایی درستش کردم.خب میبینم که کنکور عقب افتاده و منم خوشحال که یه دور دیگه میتونم مدیریت بخونم.
(15 بهمن 1392 08:49 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]به اون بی بصیرتی که قرار بود دوبل برگر بده بگید برای منو با سس گوجه بیاره
من دوتا سس فرانسوی می خوام Big Grin Big Grin
لینک مرجع