تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05 بهمن 1392 04:19 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یه نظر به من بدین:
سال ۹۰: معماری۳۰ مدیریت ۱۰۰
سال ۹۱: معماری ۲۰ مدیریت تقریبا ۸۰
سال ۹۲: معماری۴۰ مدیریت ۷۰
(درصدای دیگم به خوبی مدیریت نیس یه وقت فکر بد نکنبن... Big Grin Big Grin)
به نظر شما من تو کنکور اول برم سراغ مدیریت بعدا بیام سراغ معماری؟؟ یا اول برم سراغ معماری بعدا بیام سراغ مدیریت؟؟؟

از دید خودم بگم اول معماری رو بزنی بهتر هست .. چون خودم معماری رو نمیزنم Smile

ولی در کل فکر کنم افراد کمتری معماری رو بزنن در مقایسه با مدیریت
مثلا توی پارسه کسی که مدیریت صفر زده بود شده بود 600 ولی کسی که معماری صفر زده بود شده بود 400
با این تحلیل میشه گفت معماری زنها کمتر هستند که اگر توی اونا درصد خوبی بزنی بهتر هست

البته کاملا نظرم شخصی بود و شاید درست نگم
ولی اینو مطمئنم اگر جای شما بودم براساس علایقم یکش رو انتخاب میکردم که اول بزنم و اگر وقت آوردم بعدی رو میزدم
(05 بهمن 1392 05:23 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]جوابا اومد؟ از بین چن نفر ۳۲۵؟ چن نفر مگه شرکت کننده بود‌؟
نه
تخمینم توی ازمون 91 شده 325
رتبه ی خودم شده 48 تعداد هم که زده 423 نفر

در ضمن مرسی جوابا رو هم دوستان لطف کرده بودن توی تالار بررسی برسی ازمون گذاشته بودن
چقدر غلط داشته حل شون ولی واقعا سوالاش غیر منطقی بودن Big Grin حس می کنم خودم بهتر سوال طراحی می کردم
(05 بهمن 1392 05:25 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 بهمن 1392 05:08 ب.ظ)bermoda14 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 بهمن 1392 04:19 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یه نظر به من بدین:

به نظر شما من تو کنکور اول برم سراغ مدیریت بعدا بیام سراغ معماری؟؟ یا اول برم سراغ معماری بعدا بیام سراغ مدیریت؟؟؟

میشه بگین مدیریت از رو چه منبعی خوندین؟Exclamation

خدایی شاید باورتون نشه ولی من تا حالا هیچ کتابی مبنی بر مدیریت نخوندم ولی ذاتا دوس دارم این رشته رو
فقط یه جزوه بود که زمان کاردانی یکی از استادامون تدریس میکرد اونم تازه همین چند وقت پیش فهمیدم که موضوع اون درسه مدیریت سازمان و این حرفا بودهBig Grin

مگه میشه یه همچین چیزی ExclamationDodgy
هووووف ازدست شبکه اییییییقد خوندمش اما کنکور92رو هیچکدوم ب جواب نرسیدم
فصل کنترل جریان چرا اینجوریه؟ فرمولای قسمت بدون خطا رو واسه خطا دار به کارمیبره گاهی ترکیبشون میکنه گاهی راندمانGBGرو ازفرومولای SRبدست اورده هووووف چیکارش کنم؟
(05 بهمن 1392 05:30 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]

مثلا توی پارسه کسی که مدیریت صفر زده بود شده بود ۶۰۰ ولی کسی که معماری صفر زده بود شده بود ۴۰۰
با این تحلیل میشه گفت معماری زنها کمتر هستند که اگر توی اونا درصد خوبی بزنی بهتر هست

ولی اینو مطمئنم اگر جای شما بودم براساس علایقم یکش رو انتخاب میکردم که اول بزنم و اگر وقت آوردم بعدی رو میزدم

آره منم همین نظر رو دارم که معماری زنها کمترند(علاقه خودمم شبکه - امنیت هستش)
ولی چیزی که از این کنکورای اخیر متوجه شدم اینه که معماری یه طوریه که یا میشه خوب زد یا اگه سخت بدن باید ببوسیش بزاریش کنار
حداقل که واسه من تسلطم به اندازه یه دانشجوی سخت افزار روی معماری نیست ، اینطوریه
نمیدوم والا...
باید ببینیم شرایط سر جلسه چطور پیش میره باید سریع تشخیص بدم که اوضاع معماری چطوره
توکل به خدا..
(05 بهمن 1392 05:30 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]

مثلا توی پارسه کسی که مدیریت صفر زده بود شده بود ۶۰۰ ولی کسی که معماری صفر زده بود شده بود ۴۰۰

آره نظر منم اینه که معاری بزنی، اگه خدا بخواد میخوام درصد میدیریتم جز برترینا باشه ترازم بره بالا،شر درست نکن دیگه.Tongue
اقا جان چرا سو تفاهم شدید ؟

رتبه م شده 48 از بین 423 نفر بعد اون پایینه تخمین زده با این درصدا تو 91 می شدم 325

منم میگم کاش همینو قبول می کردن لازم نبود دو هفته دیگه استرس بکشم Big Grin بهتر از اون لازم نبود دیگه درس بخونم

البته در واقع امر خیلی خراب کردم ازمونو بیشتر از ده درصد شرکت کننده ها ازم بهتر بودن یعنی خیلی افتضاح

اینجاست که ادم باید نقل قول کنه که نگن با دیوار حرف می زنه درس نخونده روانی شده Tongue
(05 بهمن 1392 05:43 ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط: [ -> ]اقا جان چرا سو تفاهم شدید ؟

رتبه م شده ۴۸ از بین ۴۲۳ نفر بعد اون پایینه تخمین زده با این درصدا تو ۹۱ می شدم ۳۲۵

منم میگم کاش همینو قبول می کردن لازم نبود دو هفته دیگه استرس بکشم Big Grin بهتر از اون لازم نبود دیگه درس بخونم

البته در واقع امر خیلی خراب کردم ازمونو بیشتر از ده درصد شرکت کننده ها ازم بهتر بودن یعنی خیلی افتضاح

اینجاست که ادم باید نقل قول کنه که نگن با دیوار حرف می زنه درس نخونده روانی شده Tongue

دیوار منم! Big Grin اول پرسیدم بعد دیدم پایین تر جواب دادین حذفیدم! Big Grin

مشترک منفی زدم دیروز....ولی من کوتاه نمیام Angry
خانوم رستمی به نظر من فقط باید سوالیی رو زد که مطمینیم درستن

به دل نگیرید ها شوخی کردم که نوشتم دیوار :x

موفق باشید
(05 بهمن 1392 05:35 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]هووووف ازدست شبکه اییییییقد خوندمش اما کنکور۹۲رو هیچکدوم ب جواب نرسیدم
فصل کنترل جریان چرا اینجوریه؟ فرمولای قسمت بدون خطا رو واسه خطا دار به کارمیبره گاهی ترکیبشون میکنه گاهی راندمانGBGرو ازفرومولای SRبدست اورده هووووف چیکارش کنم؟

آره آبجی. قبل کنکور فکر میکردم مخ شبکه ام اما حالا Undecided
خدا کنه سر کنکور شبکه رو بترکونم تا دوبار خود شیفته شمTongue البته + ترکندن باقی درسا. هرچی خدا بخوادAngel
(05 بهمن 1392 05:55 ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط: [ -> ]خانوم رستمی به نظر من فقط باید سوالیی رو زد که مطمینیم درستن

به دل نگیرید ها شوخی کردم که نوشتم دیوار :x

موفق باشید

اوهوم...
نه بابا خندیدم! Wink
سلااااااااااااااااام

من کم کم دارم احساس خنگی میکنم!
امیدوارم آزمونی که فردا از خودم میگیرم نسبت به آزمون قبلیم بهتر باشه...آمین

دوستان میشه یه نگاه به این سوال آمار بندازین.. واسه کنکور 90 هستش

ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ای خدا دیگه داره گریم میگیره این همه وقت گذاشتم درس خوندم حالا انگار نه انگار که چیزی یاد گرفتم از امروز صبح نشستم کنکور آی تی 92 رو حل میکنم الان دروس مشترک رو مثلا تموم کردم اما هیچ کدوم از سوالا رو بلد نبودم بعضی هاش اصلا توی کتابایی که من خوندم نبوده (دروغ نگم از 30 تا سوال مشترک شاید فقط 6و7تاش بلد بودم) چیکار کنم بچه ها؟ چرا کنکورای سال های اخیر انقدر سخته سوالاتو میپیچونن یا از مبحثی که تا حالا سوال نیومده بوده سوال میدن
(05 بهمن 1392 06:19 ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط: [ -> ]ای خدا دیگه داره گریم میگیره این همه وقت گذاشتم درس خوندم حالا انگار نه انگار که چیزی یاد گرفتم از امروز صبح نشستم کنکور آی تی ۹۲ رو حل میکنم الان دروس مشترک رو مثلا تموم کردم اما هیچ کدوم از سوالا رو بلد نبودم بعضی هاش اصلا توی کتابایی که من خوندم نبوده (دروغ نگم از ۳۰ تا سوال مشترک شاید فقط ۶و۷تاش بلد بودم) چیکار کنم بچه ها؟ چرا کنکورای سال های اخیر انقدر سخته سوالاتو میپیچونن یا از مبحثی که تا حالا سوال نیومده بوده سوال میدن
اصلا اینطوری نیست این یه چیزه روانیه صدرصد شما سر جلسه تستارو بهتر میزنی تا آدم یه چیزو جدی نگیره تمام توانشو نمیزاره
وقتی تو خونه تست میزنین یکم جدیتش کم حتی سر کنکور آزمایشی من خودم چند تا تستو معمولا نمیزنم ولی میدونم تو کنکور حتما میزنم
نا امید نشین پارسال وضع کنکور افتضاح بود یکی از دوستام که صدها بار cormen رو خونده 4 تا تست الگوریتم زد یکیشم مطمئن نبود
همه پارسال همینجوری بودن
سلام به همگی خوب مشغولیدا Wink بخونید افرین کم مونده ها Dodgy سخت نگیرید همه چی درست میشه Smile فقط یه چیزیو یادتون نره ک زندگی کنید Blush همه چی کنکور نیست یه روز به این استرسا نگرانی ها خندتون می گیره و میشه خاطرهSmileBig Grin امیدوارم نتیجه زحماتمونو ببینیمCool فعلا بای
لینک مرجع