تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16 بهمن 1392 10:56 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 10:51 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]ئه؟؟؟ ماشالله دخترم یه پا ژان وال ژانه Big GrinBig GrinBig Grin ما هم که حتما کوزتیم Big GrinBig GrinBig Grin توکلیم تناردیه Big Grin
به هر حال تو موقعیت های دیگه ای که پیش میاد مفتکی کمک نکنید Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

دخترم با من بودی؟؟ Big Grin

نه بابا منظورم good-wishes بود Big GrinBig Grin اون مثل ژان وال ژان سوالتو از بقیه پرسیده بود Big GrinBig Grin

(16 بهمن 1392 11:02 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 10:51 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]ئه؟؟؟ ماشالله دخترم یه پا ژان وال ژانه Big GrinBig GrinBig Grin ما هم که حتما کوزتیم Big GrinBig GrinBig Grin توکلیم تناردیه Big Grin
به هر حال تو موقعیت های دیگه ای که پیش میاد مفتکی کمک نکنید Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پیشنهاد میکنم بیشتر مراقب حق ارسال مطلبتون باشید که خدای نکرده از دستش ندید

سوال مربوط به دوستی بود که خودشون گفتن اما
اون جا که من کمک خواستم بخشی بود که از من سوال شده بود و من خواستم کسی بیاد سوالی که از من شده رو پاسخ بده چون من خودم جوابش رو نمیدونستم .

آفرین چه پیشنهاد ارزنده ای، باشه چشم مواظبم، حق ارسالمو گذاشتم لب تاقچه، دست بچه ها هم نمیرسه بهش Rolleyes
حالا یه کمکی به کسی کردین دیگه عیب نداره، ما هم فکر میکنیم انگار ندیدیم، شما خشمو تمرین کنین اگه فرداد نیومد بگیرین جاشو Big Grin
---
پ.ن: good-wishes جان من شوخی میکنم نزنی مارو بلاک کنیا، من اصلا بلد نیستم جدی حرف بزنم Shy
(16 بهمن 1392 11:01 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 10:58 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 10:52 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز دارم محاسبات رو تست میزنم تا تموم شد ریاضی مهندسی رو هم تکمیل می کنم
تو ریاضی از توقع دارم پوز هاردی بزنیBig Grin
منم به جمع مسابقه ای خودتون بیارید. منم بدجور پایه ریاضی هستم. Big Grin

پایه شبکه نبود؟! Big Grin

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

من پایه مدیریتم!!! نبود؟!! Big GrinBig Grin
بحث پایه افتاد ، من و hosshah هم ریاضی مهندسی و گسسته هستیم.

پ.ن:ما دو نفر ریاضیات رو حذفیدیم.TongueBig Grin
(17 بهمن 1392 12:10 ق.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط: [ -> ]بحث پایه افتاد ، من و hosshah هم ریاضی مهندسی و گسسته هستیم.

پ.ن:ما دو نفر ریاضیات رو حذفیدیم.TongueBig Grin

Big Grin

پ.ن: فدای سرت عوضش بخونیم مشترک 4،5% بالاتر بزنیم بسه Wink
8 ساعت مطالعه! 40 تایی تست ریاضی مهندسی، 50 تا معماری! 20 تا طراحی الگ! 30 تایی آمار! چه خبره؟ + یک فلاسک چای واسه 12 به بعد! من آخرش میمیرم!
(01 بهمن 1392 01:31 ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]درود بر کنکوری های عزیز. این آخرین گروه درسیه که قراره برقرار باشه.
۱۵روز مونده تا آزمون. بیاید کاری کنیم که این بعده ازین ۱۵ روز به بزرگی یاد کنیمSmile
پیروزی.......comming soon
سِی ایــــــ
این یه هفته وقت اضافه مث ابن بود که گفتن شروووووع آتششششششششش
انرژی دوباره گرفتیم
من ریاضی فقط گسسته و محاسبات خوندم. ریاضی مهندسی تابستون خوندم بعد که اعلام کردن تخصصی ضریبش 4 شد گفتم چه کاریه بجای ریاضی مهندسی مدار میخونم! بعد زیر چشم یه نگاه به حجم کتاب مدار الکتریکی انداختم آب دهنی قورت دادم به خودم گفتم : " آخرش که چی بدبخت؟ " همین لحظه آهنگ ناتینگ اِلس مترِ متالیکا پس زمینه پخش و به افق خیر شدم! و پس از این ماجرا تصمیم گرفتم زمانی که میخواستم به این درس اختصاص بدم و به سرگرمی های متنوع و خواب اختصاص بدم تا کیفیت مطالعه بقیه دروس بالا بره.گرچه این نظریه ی من با شکست مواجه شد!
روحانی الان اعلام کرد کنکور ارشد بعد از 13 بدر برگزار میشه
(17 بهمن 1392 01:06 ق.ظ)vanish نوشته شده توسط: [ -> ]روحانی الان اعلام کرد کنکور ارشد بعد از ۱۳ بدر برگزار میشه

منظورت آخونده مسجد محله؟ Cool
امروز خیر سرم داشتم نوت هامو مرور میکردم از هر درسی که میخوندم هیچی یادم نمیومد ، چیکار کنم دوستان؟نمیدونم از اسرسه یا چیز دیگه اییه بعد از خبر عقب افتادن کنکور دیروز معده دردم گرفتم .
(17 بهمن 1392 12:55 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]من ریاضی فقط گسسته و محاسبات خوندم. ریاضی مهندسی تابستون خوندم بعد که اعلام کردن تخصصی ضریبش ۴ شد گفتم چه کاریه بجای ریاضی مهندسی مدار میخونم! بعد زیر چشم یه نگاه به حجم کتاب مدار الکتریکی انداختم آب دهنی قورت دادم به خودم گفتم : " آخرش که چی بدبخت؟ " همین لحظه آهنگ ناتینگ اِلس مترِ متالیکا پس زمینه پخش و به افق خیر شدم! و پس از این ماجرا تصمیم گرفتم زمانی که میخواستم به این درس اختصاص بدم و به سرگرمی های متنوع و خواب اختصاص بدم تا کیفیت مطالعه بقیه دروس بالا بره.گرچه این نظریه ی من با شکست مواجه شد!

نمیدونم hoshhah بود یا masoud67 یا کی !؟...داشت در مورد شعور مداری حرف میزد ؟خودش بیاد بگه میتونی یه کار خیر کنی ! یه هفته ای اندازه 2 تا سوال شعور مداری بدی بمون ؟!BlushBlushBlushRolleyesRolleyesSmileWinkBig Grin
(17 بهمن 1392 02:02 ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]نمیدونم hoshhah بود یا masoud67 یا کی !؟...داشت در مورد شعور مداری حرف میزد ؟خودش بیاد بگه میتونی یه کار خیر کنی ! یه هفته ای اندازه ۲ تا سوال شعور مداری بدی بمون ؟!BlushBlushBlushRolleyesRolleyesSmileWinkBig Grin

نه والا خداییش
من ترم اولی که مدار ورداشتم با 5 افتادم
ترم دوم هم با 8 افتادم ولی استاد 10 داد وگرنه تا الان هم مدار داشتم
همون مسعود بود
(17 بهمن 1392 02:06 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 بهمن 1392 02:02 ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]نمیدونم hoshhah بود یا masoud67 یا کی !؟...داشت در مورد شعور مداری حرف میزد ؟خودش بیاد بگه میتونی یه کار خیر کنی ! یه هفته ای اندازه ۲ تا سوال شعور مداری بدی بمون ؟!BlushBlushBlushRolleyesRolleyesSmileWinkBig Grin

نه والا خداییش
من ترم اولی که مدار ورداشتم با ۵ افتادم
ترم دوم هم با ۸ افتادم ولی استاد ۱۰ داد وگرنه تا الان هم مدار داشتم
همون مسعود بود

Big Grin
چه ترسید همه کارنامشو رو کرد TongueWink
کاریت نداریم بابا..میگم که یادم نیس کی بود...ولی شککم به شما 2 تا بیشتره Big Grin
پس بریم مسعود و خفت کنیم :-B
(16 بهمن 1392 10:58 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 10:52 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز دارم محاسبات رو تست میزنم تا تموم شد ریاضی مهندسی رو هم تکمیل می کنم
تو ریاضی از توقع دارم پوز هاردی بزنیBig Grin
منم به جمع مسابقه ای خودتون بیارید. منم بدجور پایه ریاضی هستم. Big Grin

مسابقه نیست اصلاBig Grin
اشتباه تایپی روی داده اصل جمله اینجور بوده"تو ریاضی ازت توقع دارم پوز هاردی رو بزنیBig Grin"
لینک مرجع