تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلامن من هفت هشت تا سوال دارم وقت دارین جواب بدین بزارمشون؟ Confused
(22 بهمن 1392 10:54 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]اتفاقا درس خیلی زیبایی هستش ولی منم مثل تو نمی تونم چیزی ازش حل کنم
لعنتی 2 خط میگه 3 خط استثنا میکنه. بعدش من هنوز فرقشون با هم چیه؟ هر سوالی میبینم میگم خب این که کاری نداره اینطوری میشه... میرم جواب و میبینم گفته نـــــــــــــــــــــــــــــــه مثلا لاندا رو در نظر نگرفتی! خـــــــــــــدا.... این چه حرکتیه آخه.

از ناچاری مجبور شدم تقریبا 170 تا زبان و حفظ کنم! :| حداقل تو کنکور اومد کدوم مستقل از متنه بدونه تحلیل بزنمش. تحلیل بخوره تو سرم!
اونم همش و قاطی کردم الان!!!!
یه سوال شمارشی
یه کم روش فکر کنید ذهنتون باز شهBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(22 بهمن 1392 11:00 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]لعنتی ۲ خط میگه ۳ خط استثنا میکنه. بعدش من هنوز فرقشون با هم چیه؟ هر سوالی میبینم میگم خب این که کاری نداره اینطوری میشه... میرم جواب و میبینم گفته نـــــــــــــــــــــــــــــــه مثلا لاندا رو در نظر نگرفتی! خـــــــــــــدا.... این چه حرکتیه آخه.

از ناچاری مجبور شدم تقریبا ۱۷۰ تا زبان و حفظ کنم! :| حداقل تو کنکور اومد کدوم مستقل از متنه بدونه تحلیل بزنمش. تحلیل بخوره تو سرم!
اونم همش و قاطی کردم الان!!!!

خیلی ریزه کاری داره اگر سوالاش مدل پارسال باشه خوبه ولی اگه تعریفی باشه فقط بچه های نرم افزار می تونن بزنن که درسای بعدش رو پاس کردن
Smile) کاش کنکور مثل سال 91 باشه Smile)
(22 بهمن 1392 10:42 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]خدایا من چرا اینقدر تو نظریه بی استعدادم؟ چرا نمیتونم درکش کنم؟ شاید واسه اینه که پایگاه پاس نکردم. نمیدونم. یه درس اینقدر چندِش؟

از لحاظ محتوا نظریه و پایگاه هیییییییچ ارتباطی بهم ندارند!!! چطور چنین استدلالی می کنید؟!!!Angel
(22 بهمن 1392 11:06 ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط: [ -> ]Smile) کاش کنکور مثل سال ۹۱ باشه Smile)

کنکور پارسال البته نرم رو می دونم خیلی خوب بوده به جز ریاضیش که اونم خیلیا زیاد نزده بودن Shy
سلام بچه ها:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(22 بهمن 1392 11:07 ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 بهمن 1392 10:42 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]خدایا من چرا اینقدر تو نظریه بی استعدادم؟ چرا نمیتونم درکش کنم؟ شاید واسه اینه که پایگاه پاس نکردم. نمیدونم. یه درس اینقدر چندِش؟

از لحاظ محتوا نظریه و پایگاه هیییییییچ ارتباطی بهم ندارند!!! چطور چنین استدلالی می کنید؟!!!Angel
کامپایلر چی؟Big Grin
(22 بهمن 1392 11:07 ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]از لحاظ محتوا نظریه و پایگاه هیییییییچ ارتباطی بهم ندارند!!! چطور چنین استدلالی می کنید؟!!!
از اونجایی که پایگاه نخوندم ولی شکلاش شبیه نظریه بود Big Grin

-------------------------------

البته منظورم کامپایلر بود Big Grin ممنون از افشین عزیز Smile
پلیز

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
اینجا الان دقیقا شده عین زمانی که قبل امتحان وارد دانشگاه میشدم میدیدم همه یکی یه برگه دستشونه که توش سواله دارن این طرف اون طرف میپرن Big Grin
(22 بهمن 1392 11:13 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 بهمن 1392 11:07 ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]

کامپایلر چی؟Big Grin

کامپایلر و نظریه باید به هم مرتبط باشن چون نظریه پیش نیازه کامپایلره که البته با این توضیح بازم دلیل نمیشه بگید نظریه ضعیفم چون کامپایلر پاس نکردم چون اول باید نظریه پاس کرد و بعد کامپایلرSleepy
(22 بهمن 1392 11:20 ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]کامپایلر و نظریه باید به هم مرتبط باشن چون نظریه پیش نیازه کامپایلره که البته با این توضیح بازم دلیل نمیشه بگید نظریه ضعیفم چون کامپایلر پاس نکردم چون اول باید نظریه پاس کرد و بعد کامپایلرSleepy

مشکل اینه که مرز این دو درس مشخص نیست و طراحا بعضی مواقع سوالایی میدن که هیچ استادی تو نظریه درسش نداده
(یا مثلا بعضی مواقع سوالات ساختمان داده در واقع متعلق به طراحی هستن )
(22 بهمن 1392 11:19 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]اینجا الان دقیقا شده عین زمانی که قبل امتحان وارد دانشگاه میشدم میدیدم همه یکی یه برگه دستشونه که توش سواله دارن این طرف اون طرف میپرن Big Grin

آره منم خودم یه همچین حسی بهم دست داد.ولی اون موقع من فقط اشکال میگرفتم خودم اشکال نداشتم بچه درسخونی بودم واسه خودمBig Grin

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
از دوستان کسی 2 روز اضافی نداره قرض بده من بعد از کنکور بجاش یک هفته بهش می دم

کسی نبود؟

پس من چیکار کنم؟

اگه کنکور افتادم همش تقصیر شماست؟

دیگه با من حرف نزنید. Sad
لینک مرجع