تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خانوم good-wishes واکنش نشان بدید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(16 بهمن 1392 09:47 ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رحم کنهConfused..کاش اعلام نمیکردن عقب افتاده:DodgyBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بله دیگه تو اوغات بیکاری داریم تستای ریاضی مهندسی و آمارو، معماری و .... داریم تکمیلشون میکنیم! فکرشو بکن دارم معماری فصل 1 رو دوباره میخونم! فردا هم برنامه سازی کتاب 600 صفحه ای پورانو! البته فصل 9 و 10 ش رو دوباره میخونم!
فقط حسابی بخونید چون تو همین یه هفته خیلیا به خیلی جاها میرسن و رقابتا شدیدتر میشه ای خدا قربونت برم وقت برف بود الانCoolاین علوم کامپیوتر کنکورش سادس؟ یا برا من اینجوریه؟ علوم خونده بودم الان نفر اول کنکور بودمBig Grinتو خونه ما فک نمیکنن من الان باید شب کنکورم باشه در حالین که کنکور تموم شده شلوغ پلوغ و... فقط اون دوروز آخر ما را آدم حساب کردن که اون شد Dodgyظهر میگن کارا با توس درساتا خوندی امتحانتم که هفته دیگسHuhهــــــــــــــ ی روزگار من اول نشم سنجشا هک میکنمBig GrinBig Grin
(16 بهمن 1392 08:43 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]یکی به من کمک کنه Cool
سوال معماری

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

: )

بچه ها به ادمین های پشت کنکوری کمک نکنین، اول یه باجی ، خشکه ای ، وعده ای ، توافقنومچه ای ، چیزی خلاصه بگیرین، بعد کمک کنین Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(16 بهمن 1392 06:36 ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 06:15 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]این یک هفته هدیه ایه از طرف خدا.
خوب ازش استفاده کنید.
برنامه من:
خوندن خلاصه ها تا جمعه.
شنبه: آزمون جامع
یکشنبه و دوشنبه مرور سوالای کنکور ۳ سال اخیر
سه شنبه و چهارشنبه مدیریت، نرم افزار، مرور مجدد خلاصه ها.
احتمالا از فردا دیگه نیام مانشت. میخوام برم سالن مطالعه دانشگاه. به شما هم پیشنهاد میکنم توی این یک هفته برید جایی که جز درس خوندن کار دیگه ای نتونید انجام بدید

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

تو نیای کی به سوالات من جواب میده؟
گناه دارمSad

آبجی خان، تو اسم این انیمیشن آواترتو پیدا کن من همه سوالتتو جواب میدم، البته درست و غلطش پای خودت Big GrinBig GrinBig Grin
(16 بهمن 1392 10:37 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها به ادمین های پشت کنکوری کمک نکنین، اول یه باجی ، خشکه ای ، وعده ای ، توافقنومچه ای ، چیزی خلاصه بگیرین، بعد کمک کنین Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

نه بابا بنده خدا پشت کنکور نیست که این سوال من بود Big Grin
(16 بهمن 1392 10:47 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 10:37 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها به ادمین های پشت کنکوری کمک نکنین، اول یه باجی ، خشکه ای ، وعده ای ، توافقنومچه ای ، چیزی خلاصه بگیرین، بعد کمک کنین Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

نه بابا بنده خدا پشت کنکور نیست که این سوال من بود Big Grin

ئه؟؟؟ ماشالله دخترم یه پا ژان وال ژانه Big GrinBig GrinBig Grin ما هم که حتما کوزتیم Big GrinBig GrinBig Grin توکلیم تناردیه Big Grin
به هر حال تو موقعیت های دیگه ای که پیش میاد مفتکی کمک نکنید Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
امروز دارم محاسبات رو تست میزنم تا تموم شد ریاضی مهندسی رو هم تکمیل می کنم
ساعت خوابم هم برگشته به روال عادی و خیلی شادمBig Grin
(16 بهمن 1392 10:31 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 09:47 ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رحم کنهConfused..کاش اعلام نمیکردن عقب افتاده:DodgyBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بله دیگه تو اوغات بیکاری داریم تستای ریاضی مهندسی و آمارو، معماری و .... داریم تکمیلشون میکنیم! فکرشو بکن دارم معماری فصل ۱ رو دوباره میخونم! فردا هم برنامه سازی کتاب ۶۰۰ صفحه ای پورانو! البته فصل ۹ و ۱۰ ش رو دوباره میخونم!

تو ریاضی از توقع دارم پوز هاردی بزنیBig Grin
(16 بهمن 1392 10:51 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]ئه؟؟؟ ماشالله دخترم یه پا ژان وال ژانه Big GrinBig GrinBig Grin ما هم که حتما کوزتیم Big GrinBig GrinBig Grin توکلیم تناردیه Big Grin
به هر حال تو موقعیت های دیگه ای که پیش میاد مفتکی کمک نکنید Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

دخترم با من بودی؟؟ Big Grin
(16 بهمن 1392 10:52 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز دارم محاسبات رو تست میزنم تا تموم شد ریاضی مهندسی رو هم تکمیل می کنم
منم به جمع مسابقه ای خودتون بیارید. منم بدجور پایه ریاضی هستم. Big Grin
(16 بهمن 1392 10:58 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 10:52 ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز دارم محاسبات رو تست میزنم تا تموم شد ریاضی مهندسی رو هم تکمیل می کنم

پایه شبکه نبود؟! Big Grin

(16 بهمن 1392 10:51 ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]ئه؟؟؟ ماشالله دخترم یه پا ژان وال ژانه Big GrinBig GrinBig Grin ما هم که حتما کوزتیم Big GrinBig GrinBig Grin توکلیم تناردیه Big Grin
پیشنهاد میکنم بیشتر مراقب حق ارسال مطلبتون باشید که خدای نکرده از دستش ندید

سوال مربوط به دوستی بود که خودشون گفتن اما
اون جا که من کمک خواستم بخشی بود که از من سوال شده بود و من خواستم کسی بیاد سوالی که از من شده رو پاسخ بده چون من خودم جوابش رو نمیدونستم .
دوستان کامپیوتر گرایش نرم افزار لطفا راهنمایی کنید:

(16 بهمن 1392 11:01 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]

اعلام حضور--------------->>پایه شبکه هستم Cool
سلام

پ.ن=صرفا جهت اعلام حضورSmile
(16 بهمن 1392 11:22 ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 بهمن 1392 11:01 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]

اعلام حضور--------------->>پایه شبکه هستم Cool

Ok
امروز تمرینای 3 فصل اول راس رو کامل حل کن Big Grin

لینک مرجع