تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها جان من بخوابید من 6 صبح میخوام سوال بپرسم اونوقت هیچکدوم نیستین.... بخوابید دیگه. یکی چراغو خاموش کنه.
بچه ها کارت ها اومد بدویین
(13 بهمن 1392 01:27 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کارت ها اومد بدویین
Cool
این روزها بیشتر از هروقت دیگه ای نقش مانشت رو تو کنکور بیشتر درک میکنم.
همین فضای خوبی که برای ما به وجود آورده ، سوال هامونو بپرسیم ، مشورت بگیریم ، استرس هامون کم بشه و . . .
برای همه مدیران مانشت و به خصوص آقای دکتر تنهایی که بنیان این سایت رو گذاشتند آرزوی موفقیت و شادکامی دارم.
(13 بهمن 1392 01:22 ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]یکی میگفت استاد جواد یساری کار جدید داده؟ میخواستم بدونم شما که جواد یساری باز هستین خبر دارین؟Big GrinBig Grin
یا شایعست؟

من خودم بودم که میگفتم دیگه Big Grin همه این تاپیک رو پر کردم از یاد و خاطره استاد عزیزم جواد یساری، همه رو جواد یساری باز کردم، برو ببین تا الان چند نفر از مریدای استاد عزیزم جواد یساری شدن. اسم کار جدید هست : "بی خیال" جان داداش موزیک ویدئوش اگه 1 گیگابایتم بود دانلود کن ، به جان جفتمون بعد میایی اینجا دعام میکنی و خودت از مریدام میشی جوری که اگه بگم برو تو کوره بری Big Grin

(13 بهمن 1392 01:00 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]با اتمام خلاصه برداری او اس فردا رسما تست رو شروع می کنم(قبلا پراکنده زده بودم)

حالا خودمونیم خدا وکیلی راست گفتی؟ الان یه دور دیگه جملتو خوندم استرس گرفتم Big GrinBig GrinBig Grin
ایشالا که یه رتبه 1 رقمی بیاری روی هرچی خرخونه کم کنی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(13 بهمن 1392 01:27 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کارت ها اومد بدویین

خدایی داشتی کلِ روز سایت سنجش و رفرش میدادی؟

شایعست؟
صرفا جهت تقویت ارادهTongueBig Grin

غضنفر رتبه اول کنکور رو میاره بهش میگن چه کار کردی؟ میگه روزی 25 ساعت درس می خوندم !!!! میگن مگه میشه ؟ میگه : آره، صبح یک ساعت زود تر بیدار می شدمCool

داداش من هرچی رفرش میکنم آخرین خبر تو بخش ارشد همون قبلیه که ؟ این :

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ‌، محل‌ رفع نقص کارت و برگزاری‌ آزمون‌ ورودی تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ 1393 و همچنین‌ نوزدهمین دوره المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ کشور
(13 بهمن 1392 01:29 ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]Cool
ااا شما هم خوندین Cool ببخشید Big Grin

(13 بهمن 1392 01:30 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]خدایی داشتی کلِ روز سایت سنجش و رفرش میدادی؟

شایعست؟

گفتم یه تنوعی بشه واسه بچه ها همینجوری یه سر به سنجش بزنن دیگه حالا حتما باید کارتا بیاد تا شما یه سری به سنجش بزنید
تو موقع هایی که تنهاست یادش کنید که روز مبادا حال بده بهتون Wink

(13 بهمن 1392 01:34 ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]داداش من هرچی رفرش میکنم آخرین خبر تو بخش ارشد همون قبلیه که ؟ این :

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ‌، محل‌ رفع نقص کارت و برگزاری‌ آزمون‌ ورودی تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۳ و همچنین‌ نوزدهمین دوره المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ کشور

داداش تا یه نوای استاد جواد یساری رو گوش بدی بخوابی پاشی اومده Wink
(12 بهمن 1392 10:49 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]این دوستانی که درصداشونو میان اینجا میگن جون من نکنید دیگه این کار رو؟
دقت کردین اکثرا دختر و رشتشون هم فناوری اطلاعات هست؟؟؟؟
اوه اوه با یه تیر دو نشون زدم. هم کل کل دختر پسر هم کامپیوتر آی تی Big Grin Big Grin
اگر من دیگه پست نذاشتم بدونید حساب کاربریم مسدود شده Big Grin

من درصداما گفتم تا دوستان کمک کنن بعدشم با درصدای من همه مطمئن باشن یه رقیب کم شده Big Grinاونا که بالا 50 میزنن شاهکارن بعدشم اول آقایون درصداشونا گذاشتن اینجامSleepy جمع دوستانس بحث خانوم اقا نداریم مهم اینه که آدمیم فارغ از جنسیت
[تصویر:  244730_25r30wi.gif] آدم اینجا امنیت نداره ! ارسال میذاری پاک میکنی میبینی یکی بعدش نقل قول میکنه Big Grin
آدم رسوا میشه قشنگ Big Grin

البته من چیز رسوا شدنی نگفته بودم چون ایشون بالاتر پاسخ داده بودن پاکش کردم : )
(13 بهمن 1392 01:34 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 01:29 ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]Cool
ااا شما هم خوندین Cool ببخشید Big Grin

(13 بهمن 1392 01:30 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]خدایی داشتی کلِ روز سایت سنجش و رفرش میدادی؟

شایعست؟

گفتم یه تنوعی بشه واسه بچه ها همینجوری یه سر به سنجش بزنن دیگه حالا حتما باید کارتا بیاد تا شما یه سری به سنجش بزنید
تو موقع هایی که تنهاست یادش کنید که روز مبادا حال بده بهتون Wink

(13 بهمن 1392 01:34 ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]داداش من هرچی رفرش میکنم آخرین خبر تو بخش ارشد همون قبلیه که ؟ این :

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ‌، محل‌ رفع نقص کارت و برگزاری‌ آزمون‌ ورودی تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۳ و همچنین‌ نوزدهمین دوره المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ کشور

داداش تا یه نوای استاد جواد یساری رو گوش بدی بخوابی پاشی اومده Wink

با این شوخی که کردی معلومم گشت که هفته اعلام نتایج پامو نباید بزارم مانشت وگرنه مارو سکته میدی اون وقت آرزوی دیدن آلبوم استاد عزیزم جواد یساری رو باید به گور ببرم و از بهشت به نوای روحانیش گوش بدم، اونجام که همه مذهبی، باید قاچاقی صدای استاد رو به گوش جان نیوش کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(13 بهمن 1392 01:42 ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]با این شوخی که کردی معلومم گشت که هفته اعلام نتایج پامو نباید بزارم مانشت وگرنه مارو سکته میدی اون وقت آرزوی دیدن آلبوم استاد عزیزم جواد یساری رو باید به گور ببرم و از بهشت به نوای روحانیش گوش بدم، اونجام که همه مذهبی، باید قاچاقی صدای استاد رو به گوش جان نیوش کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اصلا تو یه دونه ایییییی
انصافا خیلی میخندونی دمت گرم
ایشالا همیشه شاد باشی Big Grin
Big GrinBig GrinBig Grin
بانو good wishes عزیز ، همین الان پاک میکنم متوجه نشدم حذفش کردیدBlush
(13 بهمن 1392 01:45 ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 بهمن 1392 01:42 ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط: [ -> ]با این شوخی که کردی معلومم گشت که هفته اعلام نتایج پامو نباید بزارم مانشت وگرنه مارو سکته میدی اون وقت آرزوی دیدن آلبوم استاد عزیزم جواد یساری رو باید به گور ببرم و از بهشت به نوای روحانیش گوش بدم، اونجام که همه مذهبی، باید قاچاقی صدای استاد رو به گوش جان نیوش کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اصلا تو یه دونه ایییییی
انصافا خیلی میخندونی دمت گرم
ایشالا همیشه شاد باشی Big Grin

قربونت داداش، شانسمون گرفته از قرار معلوم ادمین این بخش خانوم good wishes هست، اگه فرداد بود با این شلوغ بازی که راه انداختیم تا الان نصفمونو بلاک کرده بود نصفه دیگمونو فرستاده بود اردوگاه های کار اجباری کره شمالی Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
لینک مرجع