تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(19 بهمن 1392 01:13 ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]من یه آمار دادم که دوستان شاید بخوان برنامه ریزی کنن کمتر بیان این تاپیک چیز بنویسن و به درسشون برسن دیگه تا لیگ برتر رفتیدا !!! Smile

خخخخ خانوم good-wishes عزیز با این آمار تازه رقابت بیشتر میشه و حضور همه پررنگ تر!!!

وعده دیدار ما همه پای صندوق های ارسال پاسخ تایپیک گروه درسیBig Grin
(19 بهمن 1392 02:21 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]کسی که این کتاب رو می خونه به این هدف می خونه که ۶ تا رو راحت بزنه در صورت نخوندن این کتاب باز میشه ۶ تا رو زد و یا ۴ تاشو راحت زد
باز هم تضمینی نسیت!

یه نگاه به این بندازین به نظرم یه جای کار میلنگه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
عید میلاد امام حسن عسکری بر شما مبارک : )

در کارت جدید برخی حوزه های آزمون هم عوض میشه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
به سلامتیه همه ی برو بچ 1276ی و 1277ی (به خصوص 1276ی ها) آرزو موفقیت واسه همتون دارم
(19 بهمن 1392 09:56 ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 بهمن 1392 02:21 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]کسی که این کتاب رو می خونه به این هدف می خونه که ۶ تا رو راحت بزنه در صورت نخوندن این کتاب باز میشه ۶ تا رو زد و یا ۴ تاشو راحت زد
باز هم تضمینی نسیت!

یه نگاه به این بندازین به نظرم یه جای کار میلنگه!

برا کسی که بفهمش و حفظ نکنه تضمینیه(البته شرایط سر جلسه هم مهمه)
اگه تاریخ کنکور عوض نشده بود الان داشتیم راجع به آزمون حرف میزدیم..
الان نوع نگرانیمون عوض شده بود ..
شاید برنامه سفر ریخته بودیم
شاید ...

من نوعی نگرانی توام با آرامش دارم..
طوری که وقتی میام مانشت فقط همین تاپیک رو باز میکنم و از تاپیک سوالات درسی فراریم.. اینکه شاید سوالی رو ببینم و بلد نباشم و اعتماد به نفسم رو بیاره پایین

وضعیت درس خوندنم هم که معلوم نیست.. نه وقتی دارم که بخوام کامل ضعفامو پوشش بدم نه دلی که بخوام بدمش پای درس

قطره چکونی یه چیزایی رو به خورد مغزم میدم فقط گاهی

خدا خودش آخر و عاقبت هممون رو به خیر کنه

پیروز باشید
(19 بهمن 1392 12:20 ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]شرمندهexplorerحان داداش رقابت رفاقت نمیشناسه و بابه ثمر رسوندن این پست من شدم نفر دهم و از شما تو پنالتی برم Big Grinمعلومه کیا درس خون ترن ما رتبه کنکورمون شبیه امتیازمون نشه صلواتBlushصب تا شب اینجا پلاسیم الکی خداییش مانشت نبود دق میکردیم Heart

نکن این کاروووو
من عاشق 10
نگییییر از من این عددوووBig Grin
(19 بهمن 1392 11:37 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]اگه تاریخ کنکور عوض نشده بود الان داشتیم راجع به آزمون حرف میزدیم..
شاید ...

طوری که وقتی میام مانشت فقط همین تاپیک رو باز میکنم و از تاپیک سوالات درسی فراریم.. اینکه شاید سوالی رو ببینم و بلد نباشم و اعتماد به نفسم رو بیاره پایین

وضعیت درس خوندنم هم که معلوم نیست.. نه وقتی دارم که بخوام کامل ضعفامو پوشش بدم نه دلی که بخوام بدمش پای درس

پیروز باشید

اگه کنکور عقب نیفتاده بود من دیشب رفته بودم مشهد!بلیت قطار گرفته بودیم پس دادیم 9 تومن جریمه دادیم هتل رزرو کرده بودیم کنسل کردیم اصلا اوضاعی داریم که نگو ولی خداروشکر من بازم دارم درسمو میخونم.راستی مشهد هم دیگه نمیتونیم بریمSad

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
بعد از 5 روز استراحت مطلق Smile از امروز شروع به مرور کردم تا ببینم با خودم چند چندم
خدایا به امید تو Smile Smile
(19 بهمن 1392 12:06 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 بهمن 1392 12:20 ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]شرمندهexplorerحان داداش رقابت رفاقت نمیشناسه و بابه ثمر رسوندن این پست من شدم نفر دهم و از شما تو پنالتی برم Big Grinمعلومه کیا درس خون ترن ما رتبه کنکورمون شبیه امتیازمون نشه صلواتBlushصب تا شب اینجا پلاسیم الکی خداییش مانشت نبود دق میکردیم Heart

نکن این کاروووو
من عاشق ۱۰
نگییییر از من این عددوووBig Grin
اگرکسی از مقامات بالا رتبشا به من بده اکی 10مال شماBig Grin ندادم اشکال نداره مشترکا ده میشیم دیگهBig Grin
یه سفر مفدی به قم جور شده بود روزای 16 و 17 و 18 انقدر ناراحتم Sad اگه می دونستم کنکور عقب می افته ثبت نام می کردم دیگه نشد حتما حتما این جابجایی یه حکمتی داشته Smile
دوستان در جریان باشید که من دارم به شدت درس می خونم به فکر خودتون باشید
اینم از مدرکش

خوبیه ساختمان داده و طراحی الگوریتم اینه که اگه سخت بدن حتی خود قدسی هم در جا نمیتونه حلش کنه

(19 بهمن 1392 11:37 ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]اگه تاریخ کنکور عوض نشده بود الان داشتیم راجع به آزمون حرف میزدیم..
شاید ...

پیروز باشید

یه دفه پایینشم مینوشتی صادق هدایت دیگه Undecided
(19 بهمن 1392 12:38 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]یه دفه پایینشم مینوشتی صادق هدایت دیگه Undecided

من هنگامه شونم ، از نوع گمراهش : ))

(19 بهمن 1392 12:19 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]اگه کنکور عقب نیفتاده بود من دیشب رفته بودم مشهد!بلیت قطار گرفته بودیم پس دادیم ۹ تومن جریمه دادیم هتل رزرو کرده بودیم کنسل کردیم اصلا اوضاعی داریم که نگو ولی خداروشکر من بازم دارم درسمو میخونم.راستی مشهد هم دیگه نمیتونیم بریم
انشاله خدا قسمت کنه فرصتش باز براتون پیش بیاد

منم خیلی دلم مشهد میخواد.....
(19 بهمن 1392 12:37 ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان در جریان باشید که من دارم به شدت درس می خونم به فکر خودتون باشید
اینم از مدرکش

گویا شما کودک درونت زنده شدهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
لینک مرجع