تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22 بهمن 1392 11:24 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]مشکل اینه که مرز این دو درس مشخص نیست و طراحا بعضی مواقع سوالایی میدن که هیچ استادی تو نظریه درسش نداده
(یا مثلا بعضی مواقع سوالات ساختمان داده در واقع متعلق به طراحی هستن )
دقیقا. خیلی چیزار و اساتید نمگین و پیش خودشون میگن خب بعدن تو کامپایلر میخونن دیگه. یا اصن وقتی آدم مفهوم پیچیده تر و درک میکنه یه مفهوم بیسیک واسش آسون میشه.
(22 بهمن 1392 11:24 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 بهمن 1392 11:20 ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]کامپایلر و نظریه باید به هم مرتبط باشن چون نظریه پیش نیازه کامپایلره که البته با این توضیح بازم دلیل نمیشه بگید نظریه ضعیفم چون کامپایلر پاس نکردم چون اول باید نظریه پاس کرد و بعد کامپایلرSleepy

مشکل اینه که مرز این دو درس مشخص نیست و طراحا بعضی مواقع سوالایی میدن که هیچ استادی تو نظریه درسش نداده
(یا مثلا بعضی مواقع سوالات ساختمان داده در واقع متعلق به طراحی هستن )

ساختمان داده و الگوریتم رو واقعا مرزش توی سوالها مشخص نیست، اما نظریه و کامپایلر با توجه به سوالاتش فکر نکنم اینطور باشه Angel
نظریه الان که دیره ولی اگر جزوه دکتر کارگهی رو یه نگاه بندازید بد نیست Smile
(22 بهمن 1392 11:31 ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط: [ -> ]ساختمان داده و الگوریتم رو واقعا مرزش توی سوالها مشخص نیست، اما نظریه و کامپایلر با توجه به سوالاتش فکر نکنم اینطور باشه Angel
نظریه الان که دیره ولی اگر جزوه دکتر کارگهی رو یه نگاه بندازید بد نیست Smile

لینز رو با حل تمریناش خوندم(یعنی خودم حل نکردمBig Grin) اگه 2 تا و نصفیش رو بزنم بسهBig Grin
(22 بهمن 1392 11:25 ق.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 بهمن 1392 11:19 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]اینجا الان دقیقا شده عین زمانی که قبل امتحان وارد دانشگاه میشدم میدیدم همه یکی یه برگه دستشونه که توش سواله دارن این طرف اون طرف میپرن Big Grin

آره منم خودم یه همچین حسی بهم دست داد.ولی اون موقع من فقط اشکال میگرفتم خودم اشکال نداشتم بچه درسخونی بودم واسه خودمBig Grin

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

من اون موقع سعی میکردم از بچه ها دوری کنم
یکی از بچه ها حرف دل منو زد نمیدونم کی بود گفت سوالی رو که واسه بار اول نتونی حل کنی تو کنکور هم نمیتوتی حل کنی (البته بستگی داره چه زمانی سوال رو دیده باشی)
الانم تقریبا همینه شما 8 ماه وقت داشتی تسلط پیدا کنی رو مطالب مطمئنا توی این 3-4 روز چیزی جز مرور فک نکنم زیاد بتونه کمک کنه
(22 بهمن 1392 11:38 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 بهمن 1392 11:25 ق.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 بهمن 1392 11:19 ق.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]اینجا الان دقیقا شده عین زمانی که قبل امتحان وارد دانشگاه میشدم میدیدم همه یکی یه برگه دستشونه که توش سواله دارن این طرف اون طرف میپرن Big Grin

آره منم خودم یه همچین حسی بهم دست داد.ولی اون موقع من فقط اشکال میگرفتم خودم اشکال نداشتم بچه درسخونی بودم واسه خودمBig Grin

من اون موقع سعی میکردم از بچه ها دوری کنم
یکی از بچه ها حرف دل منو زد نمیدونم کی بود گفت سوالی رو که واسه بار اول نتونی حل کنی تو کنکور هم نمیتوتی حل کنی (البته بستگی داره چه زمانی سوال رو دیده باشی)
الانم تقریبا همینه شما 8 ماه وقت داشتی تسلط پیدا کنی رو مطالب مطمئنا توی این 3-4 روز چیزی جز مرور فک نکنم زیاد بتونه کمک کنه

من الان فقط دارم مرور میکنم.من اشکال متنی پرسیدم نه سوالی.چون منم به حرف شما اعتقاد دارم

لطفا راهنمایی بفرمایید.
سوال معماری :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام خدمت کنکوری های پرانرژی که می خوان برن اساسی کنکورو بترکونن که دیگه واسه کسی شاخ که چه عرض کنم گوشم نشهBig Grin Smile

این یکی دو روزه هم هوای همدیگه رو از نظر جواب به سوالهای درسی دوستاتون در بخش های درسی و همین طور روحیه دادن و کاهش نگرانی داشته باشید. ان شالله خیرش رو سر جلسه ازمون و در زمان اعلام نتایج ببینید SmileTongue
الان من به یه نتیجه ایی رسیدم : این که اگه یه ماه دیگه هم به من یکی وقت بدم آخرش میگم باز وقت کم آوردم Big Grin خود درگیری پیدا کردم :|
بچه ها من عصبی شدم همش به خانواده ی بیچاره م میپرم
از دست خودم هم عصبانی شدمAngry
ای بابا فقط راحت شیم بره دیگه خسته شدم
دیگه نه برف میاد نه هوا مشکلی داره نه زلزله اومده نه ...
امیدوارم همه اونهایی که تلاش کرده اند بهترین نتیجه را از کنکور بگیرند
لطفا خیلی محکم بزنید تو گوش کنکور که کر بشهTongue
دوستان خواهشن اینقدر سوالای سخت نپرسین Big Grin سرویس شدم! :|
اینا بیاد من زیرش مینویسم " نخوانده ایم ".
میخواستم نپرسم سوالمو ولی اگه نپرسم همش نگرانشون هستم (خیلی سعی کردم کمشون کنم)اگر کسی وقت داره میشه نگاهی بهشون بندازه ممنون

پایگاه داده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

طراحی الگوریتم:

کامپایلر:

من نمیدونم ما که این همه دانشگاه دولتی داریم چرا فقط تعداد انگشت شمار فناوری اطلاعات میگیرند

خوب بگیرید حداقل چند نفر بزنن شهر خودشون ما تهران قبول شیم Sad(

خدا یه تهران
Thank you
عاشقتم

مخلصتم فقط همین یکی‌

قول میدم یه چند سالی‌ دیگه سفره تقاضا باز نکنم
دوستان کمک کنن...سوال مدار منطقی، سال 88

(22 بهمن 1392 11:03 ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط: [ -> ]یه سوال شمارشی
یه کم روش فکر کنید ذهنتون باز شهBig Grin

یه هم اتاقی ابادانی داشتم تیکه کلامش این بود : خدا رو کولت

منم الان دست به دامن همین تیکه کلام می شم

خدا رو کولت این اخره سری این سوال رو از کجا اوردی

سرویس شدم هیچی ازش نفهمیدم هیچ جور حل نمی شه باید حفظ کردBig Grin

می گم یه نهضت حفظ سوال این اخر سری راه بندازیم نظرتون چیه
لینک مرجع