تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به سنجش بگین یه هفته ی دیگه هم بندازه عقبTongue
(18 بهمن 1392 07:49 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]میگم اگه خدا هم بعد از مرگ یه یک سالی بهمون میداد برگردیم جبران کنیم عجب چیزی میشدا!

چی رو؟
چه خوب شد که امروز آزمون نبود. سنجش یه جورایی الگوریتم دومین شانس رو ما اجرا کرد Smile
دوستان به این سوال جواب بدین ممنونتون میشم، انشاا... که همگی موفق باشید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(18 بهمن 1392 12:40 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]صبح ۶ پاشدم ۲ ساعت خوندم دیدم بدجور خوابم میاد گرفتم خوابیدم. الان نادمم Sad

آواتارمم عوض کردم Smile

این کیه !!!!؟HuhHuhConfusedConfused
مد شده !!!
این عکسا چیه میذارید آدم شب خواب بد میبینه DodgyDodgyCoolCoolBig GrinWink
(18 بهمن 1392 06:42 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]به من میگه فلانی پریروز ۷۰۰تا تست زده! Angry ۷۰۰تا تو یه روز! شماها میتونین؟! نه میخوام بدونم من خنگم مشکل از منه که ۱۵۰ ۲۰۰ تا بیشتر نمیتونم یا ۷۰۰تا غیر عادیه؟ Dodgy
[تصویر:  247555_14411439985979270801.jpg]
(18 بهمن 1392 08:18 ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1392 12:40 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]صبح ۶ پاشدم ۲ ساعت خوندم دیدم بدجور خوابم میاد گرفتم خوابیدم. الان نادمم Sad

آواتارمم عوض کردم Smile

این کیه !!!!؟HuhHuhConfusedConfused
مد شده !!!
این عکسا چیه میذارید آدم شب خواب بد میبینه DodgyDodgyCoolCoolBig GrinWink
همینو بگو والله.هی راه به راه آواتار عوض میکنن همه شون هم عین همن یه قیافه های عجیب با 3متر موBig Grin من که دیگه همه رو باهم قاتی کردم
(18 بهمن 1392 08:18 ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]این عکسا چیه میذارید آدم شب خواب بد میبینه DodgyDodgyCoolCoolBig GrinWink

- ایشون استاد Jared Leto خواننده گروهِ Thirty second to mars گروه مورد علاقه من در موسیقی هستند.

- خیلی خشکل خوشتیپ جنتلمن هستند ایشون. منم میخوام موهام و بلند کنم اینجوری برم شریف! Big Grin
(18 بهمن 1392 08:24 ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1392 06:42 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]به من میگه فلانی پریروز ۷۰۰تا تست زده! Angry ۷۰۰تا تو یه روز! شماها میتونین؟! نه میخوام بدونم من خنگم مشکل از منه که ۱۵۰ ۲۰۰ تا بیشتر نمیتونم یا ۷۰۰تا غیر عادیه؟ Dodgy
[تصویر:  247555_35597739950215198764.jpg]

جدا روزی 200 تا تست میزنی؟؟؟!!!Angel
(18 بهمن 1392 08:31 ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط: [ -> ]جدا روزی ۲۰۰ تا تست میزنی؟؟؟!!!Angel

تو اون کارنامه هارو بزار Big Grin چرا پشیمون شدی؟ Big Grin

احتمالا تستا رو فهمیده نفهمیده رد می کرده، و فقط رو خونی می کرده سوال و جوابو
یا شاید تستا تکراری بودن، فقط مرور می کرده

من که معمولا 90 تا تست در روز می زدم، بیشتر نمی رسیدم
(18 بهمن 1392 08:30 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1392 08:18 ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط: [ -> ]این عکسا چیه میذارید آدم شب خواب بد میبینه DodgyDodgyCoolCoolBig GrinWink

- ایشون استاد Jared Leto خواننده گروهِ Thirty second to mars گروه مورد علاقه من در موسیقی هستند.

- خیلی خشکل خوشتیپ جنتلمن هستند ایشون. منم میخوام موهام و بلند کنم اینجوری برم شریف! Big Grin

پس رد شدیم از جلوت(توو شریفSleepy) سلام نکردیم بعدا نیای گله کنیااا...نشناختیمت دیگه با موی بلندTongue
(18 بهمن 1392 07:57 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]چه خوب شد که امروز آزمون نبود. سنجش یه جورایی الگوریتم دومین شانس رو ما اجرا کرد Smile

اتفاقا این حرکت سنجش پیرو ازمون های ازمایشیه!!!Cool
با خودش گفته اینا از 3 آبان تا حالا هر دو هفته یکبار آزمون دادند دیگه بدن و ذهنشون عادت کرده....بذار منم دوهفته بعد از ازمون آخرشون کنکور بگیرم که نظم حفظ بشه!!!Big Grin
یه 100 صفحه مهندسی نرم افزار دوره کردم کامل الان اسمم یادم رفته و نصف سرم سر شده 700تا تست بزنم که دیگه شب میخوام صب پا نمیشم Big GrinBig Grin
(18 بهمن 1392 07:22 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 بهمن 1392 06:56 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]آخه تست مدیریتم تا بیای سوالو بخونی دیگه ۱مین که وقت میگیره.. یعنی ۲۴ ساعت تست زده؟بعد به من میگن تو چرا دیروز فقط ۱۵۰ تا قدسی زدی باید تمومش میکردی :|

من که یا تست نمیزنم یا اگه هم بزنم دیگه رکوردم شاید ۸۰ یا پر پرش ۹۰ تا بوده اونم تازه نه قدسی بلکه همین سوالای کنکور و سوالایی که تو کتابای بر و بچ بوده
به این چیزا نیست که به تقواست Big Grin

آره راست میگی به تقواس فقط...نری تو هم عکستو عوض کنیا...فقط تو فعلا قابل شناسایی هستی بینشون ConfusedSmile
Smile)
ما اخر شب که داشتیم بر میگشتیم از کتابخونه دوستم خیلی جدی برگشت گفت : امروز خوب نبود. فقط تونستم 3تا ازمون جامع بزنم !
یعنی ادم می خواد بکشتشا Smile)
(18 بهمن 1392 08:30 ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]- ایشون استاد Jared Leto خواننده گروهِ Thirty second to mars گروه مورد علاقه من در موسیقی هستند.
خیلی خوبن اینا...
شما نایت او هانتر تو ام تی وی پلاگ میبینی جون میگیری اصن !
لازم شد منم اواتر بزارم دیگه
لینک مرجع