تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(07 بهمن 1392 08:58 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]حکایت تست زدنن هم شده مثل زندگی زوج های جوون امروزی(خودم خیلی پیرم Big Grin )
هرچی میریم جلوتر میفهمیم که ما و طراح ها از همون اول واسه همدیگه ساخته نشده بودیم!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

(09 بهمن 1392 11:28 ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 11:20 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]یاد حرف ژوگ لیانگ (مشاور لیو بی) افتادم که میگفت پشه چگونه میتواند پرواز اژدها را درک کند(شوخی) Big Grin

اژدها مگه پرواز می کنه Big Grin ژوگ لیانگ هم آی تی میخونده؟ Big Grin

(09 بهمن 1392 11:21 ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]میدونین مذخرف ترین فیلمی که توی عمرم دیدم چی بوده؟!!!!!!!
گفتم چرا بین ساعت ۹ تا ۱۰ من هرچی منتظر شدم هیشکی پست نذاشت پس همه رفته بودن باران
من که هر سریالی رو شروع کردم به دیدن برای مدت طولانی متوقف شد
The walking dead
Witches of east end
Big Grin
حاجی غصه نخور ٢١بهمن میاد دوباره تا اون موقع shameless ببینBig Grin
(09 بهمن 1392 11:38 ب.ظ)friends نوشته شده توسط: [ -> ]حاجی غصه نخور ٢١بهمن میاد دوباره تا اون موقع shameless ببینBig Grin

حلله Wink
وقتی امضاتو دیدم یاد هود بی مکث افتادم
آخه مامانم میگه زندگی بی مممممکث ادامه دارهههه. Big Grin
(09 بهمن 1392 09:03 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 07:48 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]چهارشنبه دیگه چه حالی داریم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
تصورش هم سخته

فارغ از هر نتیجه ای....نیم ساعت بعد کنکور...ساحل...دودو دم...سبک بالی...زندگیییییییییییییBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خدا کنه نتیجه فقط خوب باشه .
بنده هم هفته بعداز کنکور تا اخرش پر پره
از دودو دم گرفته تا ..........
بعدشم یه مسافرت و
بعدشم میرم دانشگاه تا تلافی ترم پیش رو که بچه ارومی بودم رو در ارم Smile
میخام همه رو عاصی کنم از استادا گرفته تا دخترا و پسرا. البت هبیشتر دخترا.
Tongue دخترای دانشگاه خودموناBig Grin.
نه خانومای محترم مانشت

(09 بهمن 1392 11:04 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]ولی سوالای معماری آی تی ۹۲ یه جوری بود!

چه جوری ؟
من که خدا خدا میکنم امسال هم مثه 92 بدن .
راحت میتونم 60 بزنم ..
(09 بهمن 1392 11:20 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]یاد حرف ژوگ لیانگ (مشاور لیو بی) افتادم که میگفت پشه چگونه میتواند پرواز اژدها را درک کند(شوخی)
البته من با حرف مشاور "دونگ بی" برادر بزرگ جیانگ لی از سلسله تسانگ کیو موافقم که میگه .....
(09 بهمن 1392 11:47 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 09:03 ب.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 بهمن 1392 07:48 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]چهارشنبه دیگه چه حالی داریم الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
تصورش هم سخته

فارغ از هر نتیجه ای....نیم ساعت بعد کنکور...ساحل...دودو دم...سبک بالی...زندگیییییییییییییBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خدا کنه نتیجه فقط خوب باشه .
بنده هم هفته بعداز کنکور تا اخرش پر پره
از دودو دم گرفته تا ..........
بعدشم یه مسافرت و
بعدشم میرم دانشگاه تا تلافی ترم پیش رو که بچه ارومی بودم رو در ارم Smile
میخام همه رو عاصی کنم از استادا گرفته تا دخترا و پسرا. البت هبیشتر دخترا.
Tongue دخترای دانشگاه خودموناBig Grin.
نه خانومای محترم مانشت

(09 بهمن 1392 11:04 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]ولی سوالای معماری آی تی ۹۲ یه جوری بود!

چه جوری ؟
من که خدا خدا میکنم امسال هم مثه ۹۲ بدن .
راحت میتونم ۶۰ بزنم ..
عجب اهدافی داری
من که اهدافم برعکسه میخوام اروم بشمShy
کاش همین فردا کنکور بود میدادیم راحت میشدیم...
(09 بهمن 1392 11:57 ب.ظ)El@he نوشته شده توسط: [ -> ]کاش همین فردا کنکور بود میدادیم راحت میشدیم...

آخ گفتی ... گل گفتی !
راستی شماها اگه قبول بشین از خانواده هاتون چه قولی گرفتین؟من اگه تهران قبول بشم یه میلیون اگه شبانه تهران 500تومن اگه شهرستان 300تومن.البته باید تفاهم نامه بنویسم
ولی خوشم میاد بچه قانعی هستم !!!!!!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
(10 بهمن 1392 12:01 ق.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]راستی شماها اگه قبول بشین از خانواده هاتون چه قولی گرفتین؟من اگه تهران قبول بشم یه میلیون اگه شبانه تهران ۵۰۰تومن اگه شهرستان ۳۰۰تومن.البته باید تفاهم نامه بنویسم

من اگه تهران قبول شم راضی شدن 100 تومن بیشتر نگیرن اگه شهرستان دیگه باید صبحا برم دانشگا ظهرا سز ساختمون تا هزینه جور شه Undecided
(09 بهمن 1392 11:14 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]دیگه باید یه فرقی بین iT و کامپیوتر باشه دیگه Wink
بچه های IT جییغ، سوت، کف، هوار
من که کارشناسیم IT بوده والان دارم کنکور کامپیوتر میدم باید چکار کنم الان ؟HuhSmile
(10 بهمن 1392 12:01 ق.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط: [ -> ]راستی شماها اگه قبول بشین از خانواده هاتون چه قولی گرفتین؟من اگه تهران قبول بشم یه میلیون اگه شبانه تهران ۵۰۰تومن اگه شهرستان ۳۰۰تومن.البته باید تفاهم نامه بنویسم

من قبول نشم این پاداش ها بهم میرسهBig Grin
چرا آبجی؟

(09 بهمن 1392 09:02 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]هشدار به همه Exclamation
این دوستمون شدیدا درست میگن.
سنجش تو آخرین آزمون جامعش یه چیزی بیشتر از ۱۵ تا غلط مفهومی و تایپی داشت شاید هم بیشتر و بیشتر
این یعنی چراغ سبز (و شاید هم قرمز) سنجش به ما که کنکور ۹۳ مالامال از غلط خواهد بود، و نمونه اش کنکور ۹۲

من که کلا از آرمونای سنجشم ناامید شدم.هررررررررررررچی میومدم سوال خوباشو جدا میکردم جواب بدم، آخرش 1 جایی به تضاد میرسیدم. همش خدا خدا میکنم کنکور اصلی این شکلی نشه Undecided

خوشبحال شما واقعا من بابام میگه درس میخونی چی بشه به چه دردت قبولم بشم میگه و ل کن نمیخواد بخونی اینا یچی نگیرن از ما چیزی نخواستیم ازشون والاCool دعا کنید امسال روزانه قبول شم دوسندارم برا شهریه کسی کمکم کنه غرور م خرد میشه بعد سه سال کشش ندارم لعنت به من اگه همون پارسال دقتما سر مشترک درست میکردم تموم بود بازم توکل بخدا خوشبحالتون چه برنامه ای ریختین برا بعد کنکور
برنامه من برای بعد کنکور اینکه که مهمون داری +خونه تکونی هر صب مامانم میگه کی امتحانت تمومه یکم کمک حال من شیHuhنه اینکه الان غذا درس کرن و ظرف شستن با من نیس خدا میدونه چه خوابایی برام دیده Sad
از بچه هایی که کتاب پایگاه داده غیر کتاب مقسمی دارن میشه حل تشرحی پایگاه داده آی تی ۹۰ رو عکس بگیرن یا هرطور دیگه آپ کننConfused
لینک مرجع