تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور 93
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
میگم شما هم اینجوری هستید؟من از هردرس ی فصلو مرور میکنم تستشو میزنم خوبم جواب میدم کلیم روحیه میگیرم حالا 2روز دیگه نصف اون درصدا رو نمیتونم بزنم یادم میرن چیکارکنم/.
آقا احسان نامزد منم نابغس واقعا تو همه رشته ها حرفی برای گفتن داره مخصوصا برق که رشته خودشه اما چون دانشگاه آزادی بود هنوز کار نداره و داره ارشد میخونه من نفرت دارم از پارتی بازی و از ندید گرفتن کسایی که خیلی بارشونه اما بی انصافانه در موردشون قضاوت میشه اشکال نداره ما تلاشمونا میکنیم یکی اون بالا هس که کمکون کنه

هنوز با مهندسی نرم افزار در جدل میباشمBig Grin
(03 بهمن 1392 03:37 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]آقا احسان نامزد منم نابغس واقعا تو همه رشته ها حرفی برای گفتن داره مخصوصا برق که رشته خودشه اما چون دانشگاه آزادی بود هنوز کار نداره و داره ارشد میخونه من نفرت دارم از پارتی بازی و از ندید گرفتن کسایی که خیلی بارشونه اما بی انصافانه در موردشون قضاوت میشه اشکال نداره ما تلاشمونا میکنیم یکی اون بالا هس که کمکون کنه

هنوز با مهندسی نرم افزار در جدل میباشمBig Grin
خوشحال شدم که واقعا درک کردین چی میگم!
تو کشور ما فقط این مثل هست که ملت عقلشون به چششونه یعنی مردمی هستن که بدون شناخت اجازه میدن به خودشون در مورد دیگران قضاوت کنن

"یه راهنمایی واسه شما : من 2 تا دوستام بوشهر مدرک ازاد لیسانس برق گرفتن یکیشون رف یزد و انجا بهش یه کار خیلی خوب دادن این سری که اومده بود کلی چاقتر شده بود انجا کار به شدت زیاد هست در حدی که تا خر عمرتونم هی شما رو بیرون کنن بازم هم شرکت هست که برین واسش کار کنین پس بگین خودش تنبل نباشه حتی خانومشم که یه مدرک لیسانس از انسانی داش بهش تو مهد کار دادن و از وقتی رفتن یزد زندگیشون عوض شد
اون یکیم رف عسلویه و در کمال تعجب ، من شنیدم چن روز پیش تو اداره برق یه شهرستان تو زامون ورودیش قبول شدو استخدام شده خودش میگف که پسر ریسشونم بوده و اون قبول نشده!!!!!! واقعا خوشحال شدم"
فرض کنید تو دور آخر مسابقه دو و میدانی هستید پس هرچی انرژی دارید بذارید تا به اون چیزی که استحقاقشو و ماهها براش جون کندید دارید برسید...
خوشحال شدم که واقعا درک کردین چی میگم!
تو کشور ما فقط این مثل هست که ملت عقلشون به چششونه یعنی مردمی هستن که بدون شناخت اجازه میدن به خودشون در مورد دیگران قضاوت کنن

"یه راهنمایی واسه شما : من ۲ تا دوستام بوشهر مدرک ازاد لیسانس برق گرفتن یکیشون رف یزد و انجا بهش یه کار خیلی خوب دادن این سری که اومده بود کلی چاقتر شده بود انجا کار به شدت زیاد هست در حدی که تا خر عمرتونم هی شما رو بیرون کنن بازم هم شرکت هست که برین واسش کار کنین پس بگین خودش تنبل نباشه حتی خانومشم که یه مدرک لیسانس از انسانی داش بهش تو مهد کار دادن و از وقتی رفتن یزد زندگیشون عوض شد
اون یکیم رف عسلویه و در کمال تعجب ، من شنیدم چن روز پیش تو اداره برق یه شهرستان تو زامون ورودیش قبول شدو استخدام شده خودش میگف که پسر ریسشونم بوده و اون قبول نشده!!!!!! واقعا خوشحال شدم"
[/quote]
راستش کل تهران را زیر و رو کردیم اما واقعا ساعت کاریش با حقوقش نمیخونه با ۶۰۰ تومن و ۹ ساعت کار واقعا ظلمه الان دانشجوی یزده تلاششا میکنه هر چند شرکتشا ثبت کرده برا خودش کار کنه چون کارا شدن بیگاری کشیدن انقدر زحمت بکش بعد حقوقش انقد کم ممنون بابت راهنماییتون
بچه ها! میشه لینک دانلود اون پی دی اف های سولای کنکور 86 تا 91 رو دوباره بزارین؟من با ویروسی که گرفتم هر چی داشتم خراب شد باید دوباره دان کنم! یه پی دی افم بود حل کنکور آی تی 92 پارسه اگه اونم لینکشو بزارین که دیگه..!!! تشکر Smile
(03 بهمن 1392 04:52 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها! میشه لینک دانلود اون پی دی اف های سولای کنکور ۸۶ تا ۹۱ رو دوباره بزارین؟من با ویروسی که گرفتم هر چی داشتم خراب شد باید دوباره دان کنم! یه پی دی افم بود حل کنکور آی تی ۹۲ پارسه اگه اونم لینکشو بزارین که دیگه..!!! تشکر Smile

سوالات :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حل :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کلا این موارد رو سرچ کنید در مانشت میاد : "دفترچه" و "تشریحی"
یک کلمه پرکاربرد دیگه هم هست "توزیع" که مربوط به توزیع سوالات کنکور هست
اما علی الحساب این رو هم به خاطر بسپارید این دست موارد در تالار
هست البته بعدا به مکان دیگری منتقل خواهد شد
(03 بهمن 1392 04:57 ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 بهمن 1392 04:52 ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها! میشه لینک دانلود اون پی دی اف های سولای کنکور ۸۶ تا ۹۱ رو دوباره بزارین؟من با ویروسی که گرفتم هر چی داشتم خراب شد باید دوباره دان کنم! یه پی دی افم بود حل کنکور آی تی ۹۲ پارسه اگه اونم لینکشو بزارین که دیگه..!!! تشکر Smile

سوالات :

حل :

کلا این موارد رو سرچ کنید در مانشت میاد : "دفترچه" و "تشریحی"
یک کلمه پرکاربرد دیگه هم هست "توزیع" که مربوط به توزیع سوالات کنکور هست
اما علی الحساب این رو هم به خاطر بسپارید این دست موارد در تالار
هست البته بعدا به مکان دیگری منتقل خواهد شد

وای چه سرعتی!! مرسی Rolleyes
(03 بهمن 1392 02:56 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]به خدا سوالای کنکور آسون هستن! مشترک ۹۲ از ۲۷ تا ۱۳ تاش رو با نگاه تونستم حل کنم! (البته کاغذ هم درکنارم بود!) یعنی اگه بچه های این تاپیک همه زیر ۱۰۰، و بعضی ها زیر ۵۰ و بعضی ها زیر ۲۰ و بعضی های زیر ۱۰ نشن اصن من دیگه کاری با هاتون ندارم! گلابه برادر ! گلاب!
یعنی من اگه خدای ناکرده، گوش شیطون کر، بلا به دور ، شدم 101 دیگه رفیق ما نیستی؟؟؟ Confused
سلام بچه ها
این روزای دوره عجب روزایین
چقدر زود گذشت
انگار دیروز بود تازه شروع کرده بودم
دیروز و امروز مشغول دوره هوش بودم عجب درسیه دوره اش هم طول میکشه
این روزا انقدر خسته میشم که مدام پشتم از سمت چپ خواب میره
واسه آزمون جامع آخر (فردا) تا 60% آمادم
حالا خدا کمک کنه خوب بشه
امید داشته باشین.
یه سوال ساده از معماری در مورد بیت آفست در کش

هم اکنون نیازمند یاری علمیتان هستیم
ولی انصافا سوالای ریاضی سال 92 سخت بود! به زور 5 تا شو زدم!
(03 بهمن 1392 05:13 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]ولی انصافا سوالای ریاضی سال ۹۲ سخت بود! به زور ۵ تا شو زدم!
داداش تو که میدونی من زود استرس میگیرم. اینقدر از سختیهای کار نگو Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نیمه پر پاسخنامه رو نگاه کن که 5 تا زدی
خدا کنه این اشتباهاتی که الان تو محاسباتمون میکنیم ، سر جلسه نکنیم :| :| :| :|
(03 بهمن 1392 06:41 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]خدا کنه این اشتباهاتی که الان تو محاسباتمون میکنیم ، سر جلسه نکنیم :| :| :| :|
منم از این بی دقتی ها خیلی میترسم!!!Undecided
لینک مرجع