زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟

ارسال: #۱۰۶
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ
RE: اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟
(۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  من هیچ حرف و نظری ندارم فقط این دو تا ارسال رو با هم مقایسه کنید Big Grin Big Grin Big Grin
وقتی دو تاییتون بن شدین میفهمین Big Grin

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۱۰۷
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط bahar122.)
پسر بودم ۱۰۰درصدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

مگه خدای او خدای من نیست؟
ارسال: #۱۰۸
۱۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ
نمیدونم سختــــــــه!!!
موندم حالا موقع ازدواج طرفو کامل نمیشناسم چه کنم یه خورده نگران شدم

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۱۰۹
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ق.ظ
چه سوال جالبی!!!
اول اینکه من دختر هستم! ولی اگر پسر بودم مطمئنم هرگز عاشق خودم نمی شدم و در نتیجه ازدواج نمی کردم. اصلا اگه پسر بودم شاید هیچ وقت ازدواج نمی کردم! ولی اگه دنبال یه دوست همیشگی و همراه تو زندگیم بودم در اون صورت ازدواج می کردم. ولی از اون جایی که مطمئنم اگه پسر هم بودم با تنهایی مشکلی نداشتم پس ازدواج نمی کردم.
به نظر من خیلی ها ازدواج میکنن چون باید ازدواج کنن و از غافله عقب نمونن چون این قاموس طبیعت ! چون هزاران سال آدما به هم علاقه مند میشن اما متاسفانه چون خودخواهیمون بیشتر از ایثار و محبت همیشه گله مندیم چه وقتی مجردیم چه وقتی ازدواج میکنیم! ولی اصل زندگی چیز دیگه ای و ممکن بین مراحل زندگی کسی پیدا شه که ما رو اونطور هستیم ببینه و بپسنده و اون وقت مساله ازدواج پیش میاد در غیر این صورت نباید به ازدواج مثل مساله مدرسه رفتن که اجباریه نگاه کنیم و من یکی دنبال این نیستم که خودم عوض کنم تا مورد پسند سایرین قرار بگیرم مگه ما بیش از یه بار می تونیم تو این دنیا زندگی کنیم؟!
خوش به حال کسانی که حال خود را به خوبی درک میکنند.
ارسال: #۱۱۰
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ق.ظ
من به هیچ وجه ب خودم ازدواج نمیکردم به چند دلیل:
* زن به این بی هنری رو میخوام چیکار! دست خط افتضاح، آشپزی در حد املت(اونم با وضع فجیع!)
* فک کنم دیگه توی خونه مون باید توی آشغالا شنا کنیم تا مثلا واسه از این اتاق به اتاق رفتن!! همین حالاش خونواده منو با سختی تحمل میکنن
* برنامه ریزی خودم که افتضاحه؛ حالا اگه اونم همینطور باشه دیگه همه چی میره رو هوا Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۱۱۱
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من به هیچ وجه ب خودم ازدواج نمیکردم به چند دلیل:
* زن به این بی هنری رو میخوام چیکار! دست خط افتضاح، آشپزی در حد املت(اونم با وضع فجیع!)
* فک کنم دیگه توی خونه مون باید توی آشغالا شنا کنیم تا مثلا واسه از این اتاق به اتاق رفتن!! همین حالاش خونواده منو با سختی تحمل میکنن
* برنامه ریزی خودم که افتضاحه؛ حالا اگه اونم همینطور باشه دیگه همه چی میره رو هوا Big GrinBig GrinBig Grin
ولی اگه تو دختر بودی باهات ازدواج میکردم Big Grin چون خیلی با معرفتی Wink

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , pesaredelsokhte , sahar salehi
ارسال: #۱۱۲
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ولی اگه تو دختر بودی باهات ازدواج میکردم Big Grin چون خیلی با معرفتی Wink
مرسی امیرجان؛ لطف داری ولی باور کن نمیکردی Big Grin
(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  عجب!! واقعا نمی‌دونستم دستخط یه خانوم هم، جز ملاک‌های انتخاب یه خانومه!!!!! biiiiiig :O :O :O :O
ولی معیار قشنگیه ها؛ فقط بدیش اینه ک یه قلم کاغذ باید با خودت ببری سر جلسه خواستگاری ازش امتحان انشاء بگیری! Big Grin
ولی آره راست میگی دست خط ک ربطی به معیار ازدواج نداره اما در حالت عام میشه هنر و سلیقه؛ بیشتر منظورم اون بود نه دستخط.
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , happy07 , kingmax , SepidehP
ارسال: #۱۱۳
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ولی آره راست میگی دست خط ک ربطی به معیار ازدواج نداره اما در حالت عام میشه هنر و سلیقه؛ بیشتر منظورم اون بود نه دستخط.
عجب! پس هنوزم هنر و سلیقه خانم جزو ملاک ها محسوب میشه....

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , crevice , kingmax
ارسال: #۱۱۴
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ، توسط ریحان.)
من اگه یه مرد بلند پرواز بودم که سقفی واسه زندگی قایل نبودم و دلم میخواست یه زن جاه طلب...خوش اخلاق و خنده رو منظم مخصوصا ...و پر رمز و راز داشته باشم حالشم داشتم که بعضی خورده عیوب طرفمم تحمل کنم تا کم کم برطرفشون کنم... باخودم ازدواج میکردم...
اگه مردی بودم که ارزش زن رو به بار علمیش به نحوه ی صحبت کردنش به اداب اجتماعیش میدونستم نه مثه بعضی اقایون که فقط یه زن میخوان واسه کارهای خونه...خودمو انتخاب میکردم...
پ.ن: البته خیلی مردها حق دارن زن خونگی بخوانها..سلیقست دیگه...یه لحظ یاد سایت باما افتادم که دنبال ماشین خونگی میگشتم.خخخخخخخ

واقعا حس میکنم این فشار درس واقعا منو از رسیدگی درست و حسابی به کارهای خونه بازداشته...کاری هم نمیشه کرد.البته در بدترین حالت که درو بزنین بیاین منزل همه چی مرتبه ها..منظورم بشور بسابهای اضافست...یا مثلا اشپزی ملل و....
یه عیبمم اینه که زیادی ایدا ال گرام....این باعث میشه رضایتم از زندگی کم شه....بقیه چیزام اوکیه....خخخخخخ
در نتیجه اگه مردی ظرابف خونه براش بی اهمیت باشه من خیلی خوفم...اما متاسفانه شوهر فرمودن من اگه زن فوق لیسانس میخواستم خب از اول با یه فوق لیسانس ازدباج میکردم..حالا خوبه همین حالا خودشون نشستن سر کلاس فوقها..هیعییییی
اینه که من خعلی تهنام...خودم باید برم جلو...دوستان خیلی خصوصیات نسبیه...پس حتی اگه دارای عالیترین خصوصیات از نظر خودتون هستین منتظر نباشین صد در صد ازدواجتون بی اصطکاک باشه...فقط یادتون نره ملاکها و خواسته های اصلی رو حسابی حالی طرف کنین...

مهم: چه مرد چه زن در نهانش طبق همون فطرتش به دنبال زنانگی یا مردانگیه طرفشه...اونو داشته باشی بقیه رو طرف باهات راه میاد..از بس عاشقت میشه...مواظب هویت واقعیتون توی این شلوغ پلوغی دنیا باشین...

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , blackhalo1989
ارسال: #۱۱۵
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  من اگه یه مرد بلند پرواز بودم که سقفی واسه زندگی قایل نبودم و دلم میخواست یه زن جاه طلب...خوش اخلاق و خنده رو منظم مخصوصا ...و پر رمز و راز داشته باشم حالشم داشتم که بعضی خورده عیوب طرفمم تحمل کنم تا کم کم برطرفشون کنم... باخودم ازدواج میکردم...
اگه مردی بودم که ارزش زن رو به بار علمیش به نحوه ی صحبت کردنش به اداب اجتماعیش میدونستم نه مثه بعضی اقایون که فقط یه زن میخوان واسه کارهای خونه...خودمو انتخاب میکردم...
وقت کردی یکم از خودت تعریف کن Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , diligent , ریحان , sahar salehi
ارسال: #۱۱۶
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
پس مثه اینکه اخرش نشد منظورمو برسونم.اگه دقت کنین در نهایت نتیجه گرفتم که شاید این حسن ها واسه خیلی ها عیب باشه...

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۱۱۷
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ
من اگه بودم ۱۰۰ %

چون هیچ وقت "غـــــــــــــــــر" نمیزنم !!!

پ.ن : مرد و زن نداره این غر زدن ولی خیلی این روزها هممون شاهدش هستیم، هممون داریم غر میزنیم، تو اتوبوس مترو سرکار سر کلاس تو راه خونه مدرسه دانشگاه سفر رستوران بازار مسجد کتابخونه و ...
هممون داریم غر میزنیم . از همه چیز و همه کس مینالیم. اگه همه ی مردها و زن ها به جای "غر" زدن فقط "شکر" کنن فکر کنم هر کسی با هر کسی ازدواج کنه خوشبخت باشه ...

[تصویر:  zCK]
ارسال: #۱۱۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
کامنت دست خط رو خوندم کلی خندیدم
بیشتر به دست خط خودم Big Grin
نمیدونستم اینم معیاره
ارسال: #۱۱۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ
با بکی مثل خودم ازدواج کنم؟؟!؟ صد سال سیاااااه. اوا! مگه آدم قحطیه؟،!
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , flowerirani , sahar salehi
ارسال: #۱۲۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ
ها چرا نمیکردم توی این دنیای پر از نیرنگ با وجود همه عیب هام ادم سالم و صادقی ی مثل خودم کجا پیدا میکردم؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kamaladdin , The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۸۲۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۱۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  دانشگاه ها یه تکونی به خودتون بدین fardinamiri ۰ ۲,۵۲۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  عکسایی که خودتون گرفتید Masoud05 ۶۹۵ ۳۲۷,۰۳۹ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۸۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۹۱ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۵۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۴,۰۴۵ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close