زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون های جامع آزمایشی کنکور ارشد کامپیوتر کدام بهتر است؟(نظرات برای سال ۸۹)

نظرسنجی: به نظر شما آزمونهای کدام موسسه بهتر است؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۵۷/۸۹%
    پارسه ۵۷/۸۹%
۲۲ ۵۷/۸۹%
  • ۵/۲۶%
    ماهان ۵/۲۶%
۲ ۵/۲۶%
  • ۰%
    کوثر ۰%
۰ ۰%
  • ۱۰/۵۳%
    مدرسان شریف ۱۰/۵۳%
۴ ۱۰/۵۳%
  • ۵/۲۶%
    نصیر ۵/۲۶%
۲ ۵/۲۶%
  • ۰%
    سنجش و دانش ۰%
۰ ۰%
  • ۱۳/۱۶%
    تسلط سنجش ۱۳/۱۶%
۵ ۱۳/۱۶%
  • ۰%
    گاج ۰%
۰ ۰%
  • ۷/۸۹%
    مهستان ۷/۸۹%
۳ ۷/۸۹%
  • ۰%
    اکسین ۰%
۰ ۰%
در کل ۳۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۳۱
۰۶ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۵۰ ب.ظ
RE: آزمون های جامع آزمایشی کنکور ارشد کامپیوتر کدام بهتر است؟
(۰۶ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  هدفم رتبه زیر ۲۰ توی جمعیتی تا حد ممکن زیاد و سوالای شبیه کنکور استاندارد-پارسه را دیدم زیاد خوب نیست اما سوالای موسسات دیگه را نمیدونم ترخدا راهنمایی کنید باید رود ثبت نام کنم!مرسی

با توجه به چیزهایی که گفتی فکر کنم ماهان بهترین گزینه باشه. بعد از پارسه بیشترین آمار رو داره و حداقل من یکی از سوالاش راضی هستم.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ق.ظ
آزمون های جامع آزمایشی کنکور ارشد کامپیوتر کدام بهتر است؟
ماهان را میگند سخته سوالاش من نمیدونم فقط شنیدم!!!
بچه‌ها سنجش تکمیلی چیطوره؟
بابا حرف من سر دوتا جامعه!

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۰۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۴۴ ق.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  ماهان را میگند سخته سوالاش من نمیدونم فقط شنیدم!!!
فکر کنم بتونی تصمیم نهایی رو تا آخر اسفند بگیری Big Grin
ای بابا اینقدر خودت رو زجر نده برو پارسه، البته یه نگاه به سوالات گاج و مهستان هم بنداز ببین چطورن( توی همین سایت سوالات رو میتونی دانلود کنی) ولی اینا جامعه آماری خوبی احتمالاً ندارن پس اگه قصدت جامعه آماری برو پارسه والا یه نگاه به سوالات گاج و مهستان بنداز

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۰۴ ق.ظ
او وه اونا رو دیدم-
یه آغا معرفی منید واسه استخاره!
من بین سنجش تکمیلی و پارسه شک دارم!کذوم؟

۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۰۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۴۴ ق.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  ماهان را میگند سخته سوالاش من نمیدونم فقط شنیدم!!!

دیگه زیادی ناز نکن.....
اون یکی رو که گفتی سوالاش رو نپسندیدم این یکی هم که می گم سوالاش خوبه میگی سخته ...من می ترسم نمیرم سر جلسه...
می خوای بری کنکور بدی یه ذره پشتت محکم شه برای آزمون اصلی یا می خوای بری فقط یه رتبه بالا بیاری دو روز باهاش پز بدی؟؟
در مورد جمله آخرتم...عزیزم نگران نباش.موسسات بهترین و ناب ترین سوالاشون رو می ذارن برای جامع های آخر که مهمون های تازوارد (مثل شما)هم بیان.در کل یه جوری می ترکونند.فکر کنم برای همه‌ی موسسات بهترین سطح امتحانات در دو آزمون آخر برگزار می شه.

در کل گزینه‌ی اول پارسه است.(هر چند شاید سوالاش خوب نباشه)و اگر اصلا پارسه رو نمی خوای ماهان

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۳۶ ق.ظ
مرسی البته میشد مودبانه‌تر هم گفته میشدSmile

۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۷ دى ۱۳۸۹, ۰۳:۵۹ ب.ظ
بهتره همگی با هم یه جا ثبت‍نام کنید تا جامعه‍تون بزرگ‍تر بشه. من خودم تنها یه آزمون آزمایشی دادم و اون هم جامع پارسه بود. هر چند که سوالاش خیلی مشکل داشتند اما واقعاً مفید بود. خیلی از مشکلاتم رو فهمیدم.

پیشنهاد من تنها پارسه است واسه امتحان جامع.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۲۸qwi , SarahArshad
ارسال: #۳۸
۰۸ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۵۹ ق.ظ
نه دکتر جان ما که وسعمون در این شرایط به پارسه نمیرسه همون تسلط سنجش رو شرکت می کنیم.فقط از تنظیم وقتش استفاده میکنم از سال قبل که توو نصیر شرکت کردم کلا دیگه اعتقادی به این کنکور های ازمایشی ندارم.انشا الله سال دیگه کنکور ازمایشی مانشت رو راه بندازیم!!!! همه میان مانشت و بعدش پارسه باید بیاد سهام شما رو بخره......
حالا یکی از دوستای من که سال اولشه برق شرکت میکنه میگه بیا سنجش استادای طراح سوالش همون استادای طراح اصلی هستند؟؟؟!!!! در نظر بگیرید اینجوری باشه.در ضمن حالا دیگه پارسه تک مرحله نمیشه

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۳۹
۰۸ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۵۹ ب.ظ
ولی من هم بعد از تحقیق‌ها به ای نتیجه رسیدم پارسه!

۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۸ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۵۹ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  ولی من هم بعد از تحقیق‌ها به ای نتیجه رسیدم پارسه!
خدایا شکرت که بالاخره hsh88 تونست تصمیمش رو بگیره( تصمیم کبری) Tongue Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hsh88
ارسال: #۴۱
۰۹ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۵۹ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  نه دکتر جان ما که وسعمون در این شرایط به پارسه نمیرسه همون تسلط سنجش رو شرکت می کنیم.فقط از تنظیم وقتش استفاده میکنم از سال قبل که توو نصیر شرکت کردم کلا دیگه اعتقادی به این کنکور های ازمایشی ندارم.انشا الله سال دیگه کنکور ازمایشی مانشت رو راه بندازیم!!!! همه میان مانشت و بعدش پارسه باید بیاد سهام شما رو بخره......
حالا یکی از دوستای من که سال اولشه برق شرکت میکنه میگه بیا سنجش استادای طراح سوالش همون استادای طراح اصلی هستند؟؟؟!!!! در نظر بگیرید اینجوری باشه.در ضمن حالا دیگه پارسه تک مرحله نمیشه

اتفاقاً مدتیه به آزمون آزمایشی مانشت فکر می‍کنم. اما مشکلات زیادی وجود داره و هنوز نتونستم رفعشون کنم. یکی اینکه باید سوالات استاندارد طرح بشه و مثل برخی از موسسات سوالات غلط و من‍در‍آوردی توش نباشه. یکی دیگه بحث‍های مربوط به اجرای طرح هست.

اگه بشه یه سیستم طراحی کرد که همه فرآیند برخط بشه عالی می‍شه. یعنی ثبت‍نام اینترنتی، ارسال سوال و برگزاری آزمون اینترنتی باشه.
مثلاً طراح‍های سوال در صورتی که سوالشون تایید شد و برای یه کنکور آزمایشی انتخاب شد به ازای تعداد سوال‍های تایید شده مزد دریافت کنند و کارهای عجیب غریبی از این شکل.
سیستم بر خط در یک زمان خاص برای کاربران فعال شده و اجازه پاسخ به سوالات رو بده. کارنامه رو دقیقاً بعد از پایان کنکور روی سایت قرار بده. تخمین رتبه بزنه و ....

فکر می‍کنم بشه یه سری کارها رو بشه انجام داد. اما وقت می‍خواد و هزینه!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۹ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۴۳ ب.ظ
من که سوالای پورانو دیدم به نظر بهتر از بقیه اومد
رفتم جامع های پوران
به جمعیتشم کار ندارم
چند تا آزمونو بذارین کنار هم مقایسه کنید
با توجه به معیارهاتون باید خودتون انتخاب کنید
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۹ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۵۹ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  نه دکتر جان ما که وسعمون در این شرایط به پارسه نمیرسه همون تسلط سنجش رو شرکت می کنیم.فقط از تنظیم وقتش استفاده میکنم از سال قبل که توو نصیر شرکت کردم کلا دیگه اعتقادی به این کنکور های ازمایشی ندارم.انشا الله سال دیگه کنکور ازمایشی مانشت رو راه بندازیم!!!! همه میان مانشت و بعدش پارسه باید بیاد سهام شما رو بخره......

آقای جواد
اگر آزمون سنجش شرکت کردید حتما آپلود سوالات تو سایت یادتون نره......
فکر کنم سوالات تسلط سنجش از اون کنکورهایی که حداقل یک بار نگاه کردن بهش ضروریه...

۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۹ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۰۹ دى ۱۳۸۹ ۱۱:۰۸ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۵۹ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  نه دکتر جان ما که وسعمون در این شرایط به پارسه نمیرسه همون تسلط سنجش رو شرکت می کنیم.فقط از تنظیم وقتش استفاده میکنم از سال قبل که توو نصیر شرکت کردم کلا دیگه اعتقادی به این کنکور های ازمایشی ندارم.انشا الله سال دیگه کنکور ازمایشی مانشت رو راه بندازیم!!!! همه میان مانشت و بعدش پارسه باید بیاد سهام شما رو بخره......

آقای جواد
اگر آزمون سنجش شرکت کردید حتما آپلود سوالات تو سایت یادتون نره......
فکر کنم سوالات تسلط سنجش از اون کنکورهایی که حداقل یک بار نگاه کردن بهش ضروریه...
نه اونقدرا هم نیاز به دیدنشون نیست . هرچند از سال قبل بهتره اما بازم خیلی جالب نیست . اما همون طور که آقا جواد گفته برای تنظیم وقت خوبه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۹ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۲۹ ب.ظ
آزمونهای تسلط سنجش امسال که آقای PARSANA لینکش رو توی بایگانی پیوندها گذاشتن!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۵۰۴ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۶ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۶۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close