زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون های جامع آزمایشی کنکور ارشد کامپیوتر کدام بهتر است؟(نظرات برای سال ۸۹)

نظرسنجی: به نظر شما آزمونهای کدام موسسه بهتر است؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۵۷/۸۹%
    پارسه ۵۷/۸۹%
۲۲ ۵۷/۸۹%
  • ۵/۲۶%
    ماهان ۵/۲۶%
۲ ۵/۲۶%
  • ۰%
    کوثر ۰%
۰ ۰%
  • ۱۰/۵۳%
    مدرسان شریف ۱۰/۵۳%
۴ ۱۰/۵۳%
  • ۵/۲۶%
    نصیر ۵/۲۶%
۲ ۵/۲۶%
  • ۰%
    سنجش و دانش ۰%
۰ ۰%
  • ۱۳/۱۶%
    تسلط سنجش ۱۳/۱۶%
۵ ۱۳/۱۶%
  • ۰%
    گاج ۰%
۰ ۰%
  • ۷/۸۹%
    مهستان ۷/۸۹%
۳ ۷/۸۹%
  • ۰%
    اکسین ۰%
۰ ۰%
در کل ۳۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
آزمون کدام موسسه را ترجیح می دهید؟ وچرا؟
سلام به نظرتون آزمونهای کدام موسسه بهتره و چرا؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۵۲ ق.ظ، توسط admin.)
RE: آزمون کدام موسسه را ترجیح می دهید؟؟
من در مورد پارسه از چند نفر از دوستان نظر خواستم به نتایج زیر رسیدم:
۱- بیشتر بچه‌ها معتقد بودن بیشترین جامعه آماری رو داره.
۲- هزینه از همه بیشتره .
۳- برای کسی مثل من که چند سالی از حال وهوای درس جدا بودم شاید به دلیل شبیه سازی یه رقابت واقعی خوب باشه.(به خاطر تعداد زیاد - راستش یه دوستی از بچه های همین جا پارسال نصیر بودش
می گفت رتبه اش ۱ هم میشده اما سراسری ۸۰۰ شده جامعه آماریش خیلی کم بوده)
۴- باید بدانیم که امکان این هست که امسال هم سوالا زیاد استاندارد نباشن (اما به گفته بعضی بچه‌ها چون بحث بیمه تحصیلی در پارسه امسال فرق کرده باید سوالا استانداردتر باشه)
۵-یکی از بزرگترین دلائل برام این بودش که اکثر دوستانی که ازشون نظر خواستم نظرشون مساعد بود وکسی بهم بد نگفت.
اما با توجه به قیمت بالایش شاید اگه قرار نباشه با برنامه اش پیش بریم و از آزمونا عقب بمونیم شرکت در اون زیاد عاقلانه نباشه اما اگه بخوام بعد از پارسه گزینه بعدی رو انتخاب کنم آزمون تسلط هستش
چون به نظرم تقسیم بندی اون هم بدنیس و قیمتش هم به صرفه است ۹۰ تومن برای ۴ تا آزمون . از اونجایی که هم قیمتش مناسبه وهم مال سازمان سنجش هست بد نباشه اینم بگم که هنوز ثبت نام نکردم وتا آخر این هفته بالاخره تصمیم رو میگیرم اما الان بین پارسه وتسلط شناورم اما بیشتر مایل به پارسه هستم این نظر سنجی به نظرم خوبه منتظر جواب دیگر دوستان هم میشم تا ببینم چی میشه .
امروز دارم می رم پارسه یه سر و گوشی آب بدم امدم یه گزارش ازش میدم .
................................................................................​.........................................
البته دوستان باید این رو هم بدونن که کنکور آزمایشی هر جایی که شرکت می کنن هدفشون تمرین برای کنکور باشه مثلا:
۱- در همین کنکور های ازمایشی تمرین کنیم که سوالاتی که مطمئن نیستیم نزنیم
۲- وقت رو تنظیم کنیم .
۳- به نظر من حتی اگه زیاد هم مسلط نیستیم به نظرم تمرین کنیم که خودمون رو مجبور کنیم که تمام ساعت رو بشینیم روی صندلی مخصوصا برای خانم‌ها به خاطر نوع پوشششون .
۴- از همین کنکور‌ها اینکه مثلا از دروس مشترک شروع کنیم یا ریاضی‌ها هم می تونیم تمرین کنیم .
و......دوستان هم که تجربه دارن اگه چیزی به ذهنشون رسید بگن .
................................................................................​..........................................
به عنوان نکته آخر اینکه اگه آزمونای پارسه رو شرکت کردید خواهشا اگه نمی خواید بد بخت بشید جزوه های پارسه رو بی خیال بشید البته نه همشون بعضی‌ها واقعا جز بهترین هاهستش تو همین سایت گفته شده اما مطمئنن می تونم بگم که بی خیال جزوات نامور بشین (معماری -منطقی وگسسته )چون واقعا به مدرک مهندسی که گرفتین شک می کنیدBig GrinTongue

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bright , yasemi , sina_n , Morris
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط hamidkhl.)
آزمون کدام موسسه را ترجیح می دهید؟؟
من پارسال ماهان آزمون دادم، راضی بودم، امسال هم ماهان میدم

جامعه آماریش تو آزمونای آخر ۱۷۰۰ نفر بود(مهندسی کامژیوتر)، کلاً سوالاش استاندارد بود، مخصوصاً بعد از اینکه گروه طراحان عوض شدن

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۴۹ ق.ظ
بچه‌ها کسی می دونه تعداد شرکت کننده‌ها پارسال تو پارسه چند نفر بودن؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۳۵ ق.ظ
فکر کنم آخرین آزموناش به ۲۲۰۰ نفر رسیده بود

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۹ ق.ظ
فقط میتونم بگم هیچ آزمونی به بدی و بی کیفیتی و بی محتوایی ماهان نمی رسه.
همین و بس
۱
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط faraaz_mb.)
(۱۳ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۲۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  اما با توجه به قیمت بالایش شاید اگه قرار نباشه با برنامه اش پیش بریم و از آزمونا عقب بمونیم شرکت در اون زیاد عاقلانه نباشه اما اگه بخوام بعد از پارسه گزینه بعدی رو انتخاب کنم آزمون تسلط هستش
چون به نظرم تقسیم بندی اون هم بدنیس و قیمتش هم به صرفه است ۹۰ تومن برای ۴ تا آزمون . از اونجایی که هم قیمتش مناسبه وهم مال سازمان سنجش هست بد نباشه
..............................................................................
اگه آزمونای پارسه رو شرکت کردید خواهشا اگه نمی خواید بد بخت بشید جزوه های پارسه رو بی خیال بشید البته نه همشون بعضی‌ها واقعا جز بهترین هاهستش تو همین سایت گفته شده اما مطمئنن می تونم بگم که بی خیال جزوات نامور بشین (معماری -منطقی وگسسته )چون واقعا به مدرک مهندسی که گرفتین شک می کنیدBig GrinTongue
هر دو قسمت تایید میشه.
در مورد قسمت اول: مزیت دیگه ای که آزمون های تسلط سازمان سنجش داره، اینه که، اگه احیانا تعداد سوال یا زمان پاسخ سوالای درسی کم یا زیاد بشه، تو این آزمون ها، مخصوصا آخریش، مشخص میشه.
مثل جریانی که برای کنکور ارشد عمران سال گذشته پیش اومد. تو کتابخونه ای که من پارسال درس می خوندم، چندتا ارشدی عمران هم بودند. نزدیکای کنکور و از طریق دفترچه‌ی همین آزمونا (تو اینترنت گیر آوردند) فهمیدند که تعداد سوال بعضی دروس و زمان آزمون تغییر کرده. اونا آزمونای پارسه رو می دادند، ولی ظاهرا پارسه از این تغییر بی اطلاع بوده. البته ناگفته نماند، امکان نداره بعد از ثبت نام کنکور ارشد، درسی به دروس کنکور اضافه بشه، چون دروس کنکور رو، سازمان سنجش در دفترچه راهنمای ثبت نام، مشخص می کنه. ولی احتمال کمی داره که تعداد سوال یا زمان پاسخ تغییر کنه.
بخاطر این گفتم احتمال کم، چون چند سالیه که از این تغییرات وجود تداشته.
Idea Idea نکته ای که به نظر می رسه اینه که، یک نفر هم از کابرای این سایت، کنکورای تسلط سنجش رو ثبت نام کنه، یا اگه با کسی که اونا رو ثبت نام کرده، در ارتباطه، هم اینجا اعلام کنه و هم یادش باشه که بعد از هر مرحله آزمون، در مورد وجود این نوع تغییرات از دوستش بپرسه و اگه تغییراتی بود‌، اینجا اعلام کنه. من هنوز تصمیم ندارم کنکور آزمایشی ثبت نام کنم. ولی اگه ثبت نام کنم، احتمال زیاد تسلط سازمان سنجش رو انتخاب می کنم.
............................................................
در مورد قسمت دوم: به نظر من، در بین جزوات چاپی که پارسه به زور، همراه با آزمونهاش ارائه می ده، فقط اینا به کار میاد:
  1. ساختمان داده/ استاد طورانی (شاید این و بعدی بهترینشونند)
  2. طراحی الگوریتم/ استاد قلی زاده
  3. شبکه/ استاد حقیقت (البته مهمه که تصحیح شده اون باشه. چون شنیدم اشتباه تایپی زیاد داره و بعضی جاها این اشتباها مفهوم رو عوض کرده. پارسه هم اونو تصحیح نمی کنه ولی استاد حقیقت سر کلاس کنکور از همین جزوه درس می دند و اشتباهات جزوه رو به دانشجوهاشون میگن تا تصحیح کنند)
  4. سیستم عامل/ استاد عابد سلیمی
  5. اصول مدیریت
  6. زبان عمومی
  7. زبان تخصصی
* مطلب مهم: به تازگی، یک کتاب کنکوری برای درس سیستم عامل و به قلم استاد حقیقت، چاپ شده و توسط پارسه عرضه میشه، که من هم اونو خریدم ولی هنوز نخوندم. علت اینکه خریدم، تاکیدی بود که استاد حقیقت روی اون داشتند. من تو این تابستون که گذشت، در یکی از سفرهام به تهران، خودمو به استاد حقیقت رسوندم و گفتم نمی تونم کلاس کنکور بیام و از ایشون برای انتخاب منبع مطالعه، راهنمایی خواستم.
  • برای درس سیستم عامل: همین کتابشون رو توصیه کردند و گفتند، اگه من به کتاب تننباوم ترجمه و تالیف خودم، از ۱۰۰ نمره، ۷۰ بدم، به این کتاب کنکوری جدیدم، از صد نمره، ۹۹ می دم. (* پارسه چند کتاب کنکوری دیگه برای رشته کامپیوتر و it‌، چاپ کرده که شاید قابل استفاده باشه)
  • برای درس شبکه: گفتند جزوه و voice کلاس منو کپی بزن و استفاده کن و ۸فصل اول کتاب گارسیا، رو هم بخون.
    * تنها ترجمه‌ی شبکه‌ی گارسیا، (کتاب: شبکه های ارتباطی/تالیف لئون-گارسیا/ترجمه‌ی اصغری (دانشجوی دکترای دانشگاه امیرکبیر)، غلامی‌، محمدی (کارشناسان ارشد دانشگاه امیرکبیر) /انتشارات کتاب نیاز)، هستش که من نخوندمش.
**توضیح:با توجه به این که دوستمون، bijibuji‌، در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و در ارسال۱۰ ،گفتند:
نقل قول: شبکه های ارتباطی گارسیا ترجمه امیر اصغری پر از اشتباه، غلط، و در کل افتضاحه
این کتاب از ترجمه های ترجمه نژاد قمی سطح اش پایین تره حتی
پس، شبکه گارسیا-ترجمه اصغری، توصیه نمی‌شه. (گمان کنم تا الان، این تنها ترجمه شبکه گارسیا است)
*به نظر من، اگه مثل من زبانتون تعریفی نداره، منتظر کتاب کنکوری جدید دکتر حقیقت، که توسط موسسه پارسه منتشر و توذیع می‌شه‌، باشید. حتی اگه زبانتون هم قویه، این کتاب دکتر حقیقت هم مثل کتاب کنکوری دیگه شون (سیستم عامل، انتشارات موسسه پارسه)، احتمال زیاد کتاب خیلی خوبی خواهد بود و احتمال زیاد بتونه جای مرجع رو پر کنه. برای اطلاع بیشتر راجع به این کتاب، با موسسه پارسه-دفتر مرکزی تهران تماس بگیرید)

Smile
مرا عهدیست با جانان، که تا جان در بدن دارم___هواداران کویش را، چو جان خویشتن دارم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , sina_n , Afra
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۰۹ ق.ظ)faraaz_mb نوشته شده توسط:  [quote='SarahArshad' pid='3778' dateline='1286251136']

در مورد قسمت دوم: به نظر من، در بین جزوات چاپی که پارسه به زور، همراه با آزمونهاش ارائه می ده، فقط اینا به کار میاد: ...........
......
[*] برای درس سیستم عامل: همین کتابشون رو توصیه کردند و گفتند، اگه من به کتاب تننباوم ترجمه و تالیف خودم، از ۱۰۰ نمره، ۷۰ بدم، به این کتاب کنکوری جدیدم، از صد نمره، ۹۹ می دم. (* پارسه چند کتاب کنکوری دیگه برای رشته کامپیوتر و it‌، چاپ کرده که شاید قابل استفاده باشه)
[*] برای درس شبکه: گفتند جزوه و voice کلاس منو کپی بزن و استفاده کن و ۸فصل اول کتاب گارسیا که به تازگی ترجمه اون با بازار اومده (شبکه های ارتباطی/تالیف لئون-گارسیا/ترجمه‌ی اصغری (دانشجوی دکترای دانشگاه امیرکبیر)، غلامی‌، محمدی (کارشناسان ارشد دانشگاه امیرکبیر) /انتشارات کتاب نیاز)، رو هم بخون.
[/list]
دوست عزیز،بنظر میرسه شما بعضی کتابهای پارسه رو خریده اید،منظورم اینه که تکی خریدید یا مجبور شدید پک اون رو بخرید؟. من شنیدم که پارسه مجموعه کتابهاش رو در هر رشته میفروشه و نمیشه تکی خرید . اگه اطلاعاتی داری خوبه که بگید تا بچه‌ها بدونند. همینطور قیمت کتابهایی که خریده‌اید رو بگید خوبه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۹ ق.ظ)roz1 نوشته شده توسط:  فقط میتونم بگم هیچ آزمونی به بدی و بی کیفیتی و بی محتوایی ماهان نمی رسه.
همین و بس
چقد نظرا مختلفه؟!!!!!!!!!!!!!!!!
(۱۳ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۱۵ ق.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  من پارسال ماهان آزمون دادم، راضی بودم، امسال هم ماهان میدم

جامعه آماریش تو آزمونای آخر ۱۷۰۰ نفر بود، کلاً سوالاش استاندارد بود، مخصوصاً بعد از اینکه گروه طراحان عوض شدن

(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  [quote='faraaz_mb' pid='3827' dateline='1286311186']
[quote='SarahArshad' pid='3778' dateline='1286251136']

در مورد قسمت دوم: به نظر من، در بین جزوات چاپی که پارسه به زور، همراه با آزمونهاش ارائه می ده، فقط اینا به کار میاد: ...........
......
[*] برای درس سیستم عامل: همین کتابشون رو توصیه کردند و گفتند، اگه من به کتاب تننباوم ترجمه و تالیف خودم، از ۱۰۰ نمره، ۷۰ بدم، به این کتاب کنکوری جدیدم، از صد نمره، ۹۹ می دم. (* پارسه چند کتاب کنکوری دیگه برای رشته کامپیوتر و it‌، چاپ کرده که شاید قابل استفاده باشه)
[*] برای درس شبکه: گفتند جزوه و voice کلاس منو کپی بزن و استفاده کن و ۸فصل اول کتاب گارسیا که به تازگی ترجمه اون با بازار اومده (شبکه های ارتباطی/تالیف لئون-گارسیا/ترجمه‌ی اصغری (دانشجوی دکترای دانشگاه امیرکبیر)، غلامی‌، محمدی (کارشناسان ارشد دانشگاه امیرکبیر) /انتشارات کتاب نیاز)، رو هم بخون.
[/list]
دوست عزیز،بنظر میرسه شما بعضی کتابهای پارسه رو خریده اید،منظورم اینه که تکی خریدید یا مجبور شدید پک اون رو بخرید؟. من شنیدم که پارسه مجموعه کتابهاش رو در هر رشته میفروشه و نمیشه تکی خرید . اگه اطلاعاتی داری خوبه که بگید تا بچه‌ها بدونند. همینطور قیمت کتابهایی که خریده‌اید رو بگید خوبه.
[/quote]

من سوال کردم از پارسه کتابا رو همراه پک میدن اما کپی اینا رو میشه در بازار پیدا کردش
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۰۹ ق.ظ)faraaz_mb نوشته شده توسط:  [quote='SarahArshad' pid='3778' dateline='1286251136']
ا
در مورد قسمت دوم: به نظر من، در بین جزوات چاپی که پارسه به زور، همراه با آزمونهاش ارائه می ده، فقط اینا به کار میاد:
  3. شبکه/ استاد حقیقت (البته مهمه که تصحیح شده اون باشه. چون شنیدم اشتباه تایپی زیاد داره و بعضی جاها این اشتباها مفهوم رو عوض کرده. پارسه هم اونو تصحیح نمی کنه ولی استاد حقیقت سر کلاس کنکور از همین جزوه درس می دند و اشتباهات جزوه رو به دانشجوهاشون میگن تا تصحیح کنند)
  5. اصول مدیریت
  6. زبان عمومی
  7. زبان تخصصی
list]
ممنون از راهنمایییت دوست عزیز من فکر میکنم اینا برا آی تی خوبه برا نر م افزار مطمئنن بایستی
کناب آمار طورانی وتستای ریاضی مهندسی معتقدی رو هم اضافه کردش و مجموعه بالا

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۲۹ ق.ظ، توسط faraaz_mb.)
(۱۳ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۴۹ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی می دونه تعداد شرکت کننده‌ها پارسال تو پارسه چند نفر بودن؟

تعداد شرکت کننده رشته مهندسی it‌، در آخرین آزمون سال گذشته پارسه، ۱۱۰۰ نفر و در آزمون ۵۰ درصد اول، ۱۰۹۰ نفر بوده.
(۱۳ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۱۵ ق.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  من پارسال ماهان آزمون دادم، راضی بودم، امسال هم ماهان میدم

جامعه آماریش تو آزمونای آخر ۱۷۰۰ نفر بود، کلاً سوالاش استاندارد بود، مخصوصاً بعد از اینکه گروه طراحان عوض شدن

(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۰۹ ق.ظ)faraaz_mb نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۲۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ..............................................................................
......
[/list]

من سوال کردم از پارسه کتابا رو همراه پک میدن اما کپی اینا رو میشه در بازار پیدا کردش

من از کتابای پارسه، فقط کتاب "سیستم های عامل با رویکرد حل مسائل" / تالیف دکتر حقیقت/ انتشارات زیتون سبز/ ۱۲۰۰۰ تومن‌، رو از پارسه (ساختمان مرکزی تهران) خریدم.
جزئیات بیشتر این کتاب رو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ببینید.
ولی همون طور که گفتم، فقط از پارسه و گمان کنم فقط از دفتر مرکزی تهران، قابل تهیه است. اگه خواستید برید اونجا برای خریدن کتاب، قبلش تماس بگیرید.Smile
*فهرست و جزئیات کتابای چاپ شده‌ی پارسه از
و فهرست کتابای در دست انتشار پارسه، از
قابل دسترسه.
درضمن، این کتابا رو، تا ۲هفته پیش، جدا از پک جزوات هم می دادند.
* من جزوات چاپی پارسه، که همراهه آزموناش میده رو از پارسال که آزمونا رو شرکت کرده بودم، دارم.

Smile
مرا عهدیست با جانان، که تا جان در بدن دارم___هواداران کویش را، چو جان خویشتن دارم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۱۱
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۴۸ ق.ظ

5. اصول مدیریت
  6. زبان عمومی
  7. زبان تخصصی
* مطلب مهم: به تازگی، یک کتاب کنکوری برای درس سیستم عامل و به قلم استاد حقیقت، چاپ شده و توسط پارسه عرضه میشه، که من هم اونو خریدم ولی هنوز نخوندم. علت اینکه خریدم، تاکیدی بود که استاد حقیقت روی اون داشتند. من تو این تابستون که گذشت، در یکی از سفرهام به تهران، خودمو به استاد حقیقت رسوندم و گفتم نمی تونم کلاس کنکور بیام و از ایشون برای انتخاب منبع مطالعه، راهنمایی خواستم.
  • برای درس سیستم عامل: همین کتابشون رو توصیه کردند و گفتند، اگه من به کتاب تننباوم ترجمه و تالیف خودم، از ۱۰۰ نمره، ۷۰ بدم، به این کتاب کنکوری جدیدم، از صد نمره، ۹۹ می دم. (* پارسه چند کتاب کنکوری دیگه برای رشته کامپیوتر و it‌، چاپ کرده که شاید قابل استفاده باشه)
  • برای درس شبکه: گفتند جزوه و voice کلاس منو کپی بزن و استفاده کن و ۸فصل اول کتاب گارسیا که به تازگی ترجمه اون با بازار اومده (شبکه های ارتباطی/تالیف لئون-گارسیا/ترجمه‌ی اصغری (دانشجوی دکترای دانشگاه امیرکبیر)، غلامی‌، محمدی (کارشناسان ارشد دانشگاه امیرکبیر) /انتشارات کتاب نیاز)، رو هم بخون.

خیلی ممنون از راهنمایی‌هاتون

قیمت اون کتاب گارسیا چنده اگه می‌دونید

تو جزوه‌های پارسه که گفتید هوش چه جوریه خوبه یا پوران بهتره؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ، توسط faraaz_mb.)
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۴۸ ق.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنمایی‌هاتون

قیمت اون کتاب گارسیا چنده اگه می‌دونید

تو جزوه‌های پارسه که گفتید هوش چه جوریه خوبه یا پوران بهتره؟

خواهش می کنم. مجموعه مانشت خیلی بیشتر از این‌ها به من کمک کردند.
...............................
قیمت کتاب گارسیا= ۱۳۰۰۰ تومن، من از کتابفروشی مرادیان (جنب میدان انقلاب تهران) خریدم. البته، همون طور که در پست های بالام گفتم، خریدن و خوندن این ترجمه، اصلا توصیه نمی‌شه.
............................
جزوه هوش پارسه، تالیف رامین رهنمون هستش. خود من و خیلیایی که در این مورد با اونا صحبت کردم، از کتابای رامین رهنمون (۱-همین جزوه که گفتم، ۲-ترجمه‌ی هوش مصنوعی/ راسل/ انتشارات ناقوس، ۳- کتاب دوسال پیش هوش مصنوعی/ پوران پژوهش)، ناراضیند.
البته رامین رهنمون یه کتاب جدیدتر با مشخصات، "حل مسائل هوش مصنوعی"/ انتشارات شرح، تالیف کرده که من اون رو دارم. ۸فصل با عناوین فصول کتاب راسل داره که هر فصل شامل:
  1. چکیده درس اون فصل،
  2. چند پرسش کوتاه،
  3. پرسش های تستی و
  4. پرسش های تشریحی (شامل تمرین های کتاب راسل، سوالاتی از آزمون های داخل کشور و سوالاتی از آزمون های خارج کشور و سولاتی از کنکور ارشد)
میشه. در ضمن، تا سه ماه پیش، این کتاب تنها کتاب فارسی بود که تمرین های هوش مصنوعی راسل رو حل کرده (الان نمی دونم). من کمی از بخش چکیده درسش رو خوندم، بدک نبود.
من، درس هوش رو بیشتر بر اساس این کتاب رامین رهنمون و کتاب کنکوری هوش مصنوعی/ انتشارات سپاهان/ تالیف علی قبادی، می خونم و هرجا لازم ببینم به کتاب راسل/ ترجمه راحتی، و به کتاب "اصول ومبانی هوش مصنوعی"/ تالیف آقایان کنگاوری و آهنگر، و کتاب هوش مصنوعی/ مهرداد فهیمی، مراجعه می کنم.
من تا الان در کتاب هوش انتشارات سپاهان، غلط ندیدم. ولی هوش پوران غلط داره (علاوه بر غلطایی که در صفحه غلطنامه گفته).
ضمنا، هوش سپاهان مطالب رو بهتر دسته بندی کرده و تستای کنکور رو میکرو طبقه بندی کرده (بعد از هر بخش از هر فصل، تستای کنکور سال های قبل تا ۸۵ رو آورده، در پایان هر فصل تستای کنکور ۸۶و۸۷و۸۸+ تستای تالیفی رو آورده). البته هوش سپاهان بیشتر از هوش پوران مطالب رو خلاصه کرده.
در بین کتابای انتشارات سپاهان، هوش و مهندسی نرم افزارش رو استفاده میکنم.

Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n
ارسال: #۱۳
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۰۰ ق.ظ
آقای فراز من شنیده بودم این کتاب هوش جدیده رهنمون پر از تمرینه نظر شما چیه؟ ارزش خریدن داره؟

۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
لطفا بحث رو عوض نکنید. اینجا بحث مربوط به انتخاب موسسه برای آزمون های آزمایشی ارشد نه بحث جزوه و کتاب.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۰۰ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  آقای فراز من شنیده بودم این کتاب هوش جدیده رهنمون پر از تمرینه نظر شما چیه؟ ارزش خریدن داره؟

Smile
سرکار SarahArshad
رو ببینید. بهتره تذکر afagh1389 رو گوش کنیم.

Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , SarahArshad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۹۸ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۶ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۵۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close