زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با Masoud05 رتبه ۲۵۳ هوش مصنوعی

ارسال: #۳۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ

مممنونم از راهنمائیتون ، بله من با زدن تست های گرایش های دیگه رشته خودم (نرم افزار ، هوش، IT) موافقم و برای معماری حتی با تست های علوم کامپیوتر هم میشه محک زده شد ، من مشکلم با تست های دانشگاه آزاد و تست های درس هائی مثل ریاضی مهندسی و آمار با تنوع زیاد رشته هاش بود که شما راهنمائی کردید باید چی کار کرد....

ممونم از راهنمائیتون.... .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ب.ظ
RE: مصاحبه با Masoud05 رتبه ۲۵۳ هوش مصنوعی
مرحله ی اول برنامه ریزیتون قبل از مهر تمام شد؟ و در این مرحله اصلا تست نزنید ؟
میشه لطفا بازه ی زمانی هر سه مرحله را تعیین کنید.
در مورد ساختمان گسسته هم اگه تجربه ی خوبی دارین ممنون می شم بگین.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ)negin90 نوشته شده توسط:  مرحله ی اول برنامه ریزیتون قبل از مهر تمام شد؟ و در این مرحله اصلا تست نزنید ؟
میشه لطفا بازه ی زمانی هر سه مرحله را تعیین کنید.
در مورد ساختمان گسسته هم اگه تجربه ی خوبی دارین ممنون می شم بگین.

تقریباً تا اوایل مهر طول کشید . کرمن + لینز که تست نداره ، اما آمار و الگوریتم همراه با تست بود(الگوریتم رو توی تابستان به این دلیل خوندم که میخواستم مباحث داغ مانشت رو راه اندازی کنیم ، و کاملا برای شما اختیاریه ) . من تابستان خیلی گرفتار بودم ، شما که وقت بیشتری دارید ، اگه کتاب مرجع میخونید که هیچ و اگه کتاب تست میخواید بخونید ، حتما باید با تست همراه باشه
در مرحله دوم درسایی رو که در مرحله ۱ نخوندید به روشی که گفتم تموم میکنید و اون درسایی هم که در روش ۱ از کتاب مرجع استفاده کردید الان از کتاب تستیش استفاده می کنید و برای درسایی که از کتاب تستی در تابستان استفاده کردید ، با مرور خلاصه هاتون + زدن تست بطور رندم ( یا برنامه دلخواه ) مرور میکنید.

پیشنهادم برای تابستان اینه ( برای یک دانشجوی در حد متوسط - حداقل مفاهیم رو در زمان دانشگاه یاد گرفته باشه )

نظربه لینز + الگوریتم کرمن
ریاضی مهندسی یا آمار
زبان
۱ درس دلخواه که باهاش مشکل دارید ( از نظر حجم و یا درک مفاهیم مثلاً درسی که تاحالا نخوندین )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: negin90
ارسال: #۳۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ
بابا رفیق خودم، بابا مسعود خان، بابا ازین حرکات Wink
تبریک فراوان، بازم توی مانشت بمونا، نری خارج فرار مغز ها بشی :-p
بیا دور هم چند تا از بچه ها رو بیارم یه موج مکزیکی به افتخارت بریم Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , شاپری , Xilinx , kimidoonekekie , ریحان
ارسال: #۳۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ق.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  موفقیتتون رو تبریک میگم.
مصاحبه های اکثر دوستان رو دیدم، بنظرم روش شما برای مطالعه جالب تر بود.
ممنون . میتونید همه مصاحبه ها رو بخونید و حتی روش ها رو ترکیب کنید اما مواظب باشید این ترکیب ، بد ترکیب نشه Big Grin
مشاوره های سال قبل هم خیلی جالب بودن ، تعداد زیادی مشاوره مربوط به سال قبل داریم .

متد تست زدن من ترکیبی بود از یه سری نکاتی که سال قبل منصوره خانم ( دانشجوی ارشد شریف ) بهم گفتن + نکاتی از دوستم که رشته مکانیکه و الان ارشد امیرکبیر میخونه + تجربه خودم از ۴ کنکور ( همه مقاطع) هست . البته اون طرح پاسخبرگ از خودمه Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ق.ظ، توسط Solaha.z.)
خیلی خیلی عالی ومفید بود

میشه در مورد متد تست زدنتون و تحلیل تست بیشتر توضیح بدید؟
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ق.ظ)Solaha.z نوشته شده توسط:  میشه در مورد متد تست زدنتون و تحلیل تست بیشتر توضیح بدید؟

با توجه به مطالبی که در ارسال اول نوشتم تست ها رو دسته بندی میکردم بعدش همه تست های مهم رو به دقت تحلیل میکردم برای اینکار علاوه بر کتاب درسی که می خونم از مجموعه تست گسترش علوم پایه هم استفاده میکردم ، اینطوری دورم خیلی شلوغ نمیشد و با حداقل کتاب یه راه حل خوب برای تست پیدا میکردم ( بعضی وقتا هم راه حل تستی و تشریح بطور مجزا ) . کتاب های که برای تست استفاده کردم به اینصورته :

آمار : فقط پارسه ، عالیه . البته بعضی چیزای کتاب گسترش علوم پایه هم خوب بود .

محاسبات : راهیان + مدرسان ( متوسطه ) + گسترش علوم پایه

گسسته : سپاهان (خوبه ) + پوران ( بهش علاقه ندارم اما جواباش صحیحه و خیلی کم غلط داره) + گسترش علوم پایه

ساختمان : گسترش علوم پایه ( خوبه ) + پارسه + کمی هم پوران

نظریه : ارکان نوشته جبل عاملی ( خوب اما غلط زیاد داره ) + پارسه ( خیلی خوبه اما همه تستا رو نداره ) + گسترش علوم پایه + ۹۰% پارسه سید جوادی ( عالیه )
( اونایی که درست حل کرده ، خیلی خوب حل کرده ) این درس از اون درسایی که باید جوابتون رو حداقل از ۲ کتاب بررسی کنید

مدارمنطقی : پوران ( خیلی خوبه ) + گسترش علوم پایه ( خوبه )

معماری : گسترش علوم پایه ( خیلی خوبه ) + پوران ( عالیه )

سیستم : پارسه و یا پوران ( موسوی طیبی ) که هر دو عالیه + گسترش علوم پایه (عالی )

الگوریتم : گسترش علوم پایه ( خوبه ) + پارسه ( خوبه ) + سپاهان ( عالیه )

هوش : گسترش علوم پایه ( بهترین کتابی که دیدم البته راهیان رو بررسی نکردم ) + پارسه . از حل تست پوران اصلا خوشم نمیاد!!

کلا بنظرم حل تعداد زیادی تست ( اول حل کن بعد جواب رو ببین ) + تحلیل کامل اون، هم باعث میشه تسلط به مطالب پیدا کنید و هم روش تستی رو یادبگیرن ، ضمن اینکه استرس رو هم تا حدی کم میکنه

تست ها رو که تحلیل کردید ، خلاصه و نکاتی که متوجه شدید رو یا در یه دفتر که مخصوص حل تسته بنویسید و یا در کنار خود تست ( البته جوری که خواستی مرور کنی تستا رو ؛ بتونی اول تست رو حل کنی و بعد جواب و نکاتش رو ببینی )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , SarahArshad , shobair87 , انرژی مثبت
ارسال: #۳۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
چیزی نمیتونم بگم بجز :
عالی بود
عالی بود
عالی بود
واقعا تشکر

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  چیزی نمیتونم بگم بجز :
عالی بود
عالی بود
عالی بود
واقعا تشکر

خیلی ممنون . امیدوارم مفید بوده باشه Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۴۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
رتبه ۲۰۰ ارشد هوش ۹۱
.
.

رتبه تک دکتری ۹۳
هیپ هیپ...هورااااااا
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۴۱
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
با سلام
خواستم یکم اطلاعات در مورد تحلیل کارنامه آزمون های خودسنجی که میدید ( کنکور آزمایشی موسسات و یا آزمون هایی که از خودتون می گیرید ) بزارم که این روزا بهش خیلی نیاز پیدا می کنید .
این فقط یه نمونه هست شما می تونید هر جور دوس دارید اونو تغییر بدید
در متد من برای هر گروه درس (زبان - ریاضی - مشترک - تخصصی ) یه فایل دارم که تراز این گروه درس + رتبه کشوری این گروه درس + درصدای من ، میانگین کشوری و نفر اول رشته رو شامل میشه . دقت کنید شما میتونید درصدای نفر اول اون گروه درس رو هم بزارید . اما من فقط درصدای نفر اول گرایش رو گذاشتم برای همین هم اگه دیدید درصد دروس مثلا تخصصی من از نفر اول بیشتر شده ولی خودم نفر اول نشدم ، تعجب نکنید . یه جا هم یه نفر دروس تخصصی رو سفر زده اما رتبه اول گرایش شده ( نه رتبه اول تو گروه درس!!) علتش اینه که تو ریاضی و زبان و مشترک نفر اول شده اما خب تخصصی هوش صفر زده ( تخصصی نرم رو خوب زده بوده ) با این حال تو هوش هم رتبه ۱ شده
برای رشته خودم ( هوش ) هم یه فایل دیگه ساختم

براتون انالیزهای خودم رو فرستادم که اگه خواستید از قالبش استفاده کنید و اینکه یه نمونه داشته باشید .

امیدوارم بدردتون بخوره و منو دعا کنید
یا علی (علیه السلام )

بررسی رشته.doc
اندازه فایل: ۶۵/۵ KB
مشترک.doc
اندازه فایل: ۱۱۳ KB
تخصصی.doc
اندازه فایل: ۱۱۲/۵ KB

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , mahi_24 , 8Operation , nina69 , edge
ارسال: #۴۲
۰۵ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
بنظرم الان که دارید نزدیک آزمون میشید ، کم کم بهتره هر چی خونید رو جمع بندی کنید یعنی مثلا تا ۱۰ روز دیگه نهایت مطالب جدید بخونید و بعدش شروع کنید به مرور خلاصه ها تون و تا می تونید تست بزنید خصوصا ۵ سال اخیر گرایش خودتون و سایر گرایش ها .

تست های ۱۰ سال اخیر رشته خودتون ، بصورت زمان دار مثلا ۹۰% زمانی که رو دفترچه اون سال بوده آزمون بگیرید . این ۹۰% برای اینکه که تو خونه استرس ندارید .
می تونید با چیزی شبیه نمودار هایی که تو پست قبلی گفتم خودتون رو ارزیابی کنید

فقط یه چیز بگم و دیگه تموم :

مرور و تست الان از خوندن مطالب جدید مهم تره
والا می دونید چی میشه ؟!! میرید سر جلسه همه تست ها براتون آشنا هست و میدونید چی میخواد اما نمی تونید حلشون کنید .

به امید موفقیت دوستان Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , شاپری , Donna , ana_12345
ارسال: #۴۳
۰۶ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
سلام
ممنون از راهنماییتون
من با توجه به تغییر رشته واینکه هیچکدوم از این درسها رو نداشتم . الان خیلی استرس گرفتم . یه جورایی ۵ ماه به کوب خوندم و با اینکه همه کتابا برام جدید بوده اما هیچ وقت ناامید نشدم اما الان دم کنکور یه هو به خاطر حجم نخونده هام استرس گرفتم .
با هوش منطق مشکل دارم و هنوز برنامه ریزی و بازنمایی دانش رو نخوندم . همچنین پرولوگ .
منطق خیلی وقتم رو گرفت و هنوز فصل استنتاج در منطق رو به خصوص این اواخرش " از تو پوران می خونم " هنوز نفهمیدم . اما ۴ هفتس باش کلنجار رفتم دلم نمیاد ولش کنم و از طرفی اون فصلای قبل رو چون خیلی وقت ولشون کردم و به منطق چسبیدم داره یادم میره .؟ یکمم هول کردم .Sad البته من ایتی می دم حالا با این منطق هوش چی کار کنم ؟ Sad اصلا نمی رسم مثلا ساختمان و الگوریتم که مسلط ترم و نقطه قوتم هست رو بخونم . کلا از استرس برنامه ریزی م به هم ریخته .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۶ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون از راهنماییتون
من با توجه به تغییر رشته واینکه هیچکدوم از این درسها رو نداشتم . الان خیلی استرس گرفتم . یه جورایی ۵ ماه به کوب خوندم و با اینکه همه کتابا برام جدید بوده اما هیچ وقت ناامید نشدم اما الان دم کنکور یه هو به خاطر حجم نخونده هام استرس گرفتم .
با هوش منطق مشکل دارم و هنوز برنامه ریزی و بازنمایی دانش رو نخوندم . همچنین پرولوگ .
منطق خیلی وقتم رو گرفت و هنوز فصل استنتاج در منطق رو به خصوص این اواخرش " از تو پوران می خونم " هنوز نفهمیدم . اما ۴ هفتس باش کلنجار رفتم دلم نمیاد ولش کنم و از طرفی اون فصلای قبل رو چون خیلی وقت ولشون کردم و به منطق چسبیدم داره یادم میره .؟ یکمم هول کردم .Sad البته من ایتی می دم حالا با این منطق هوش چی کار کنم ؟ Sad اصلا نمی رسم مثلا ساختمان و الگوریتم که مسلط ترم و نقطه قوتم هست رو بخونم . کلا از استرس برنامه ریزی م به هم ریخته .

استرست که طبیعی هست چون رشته جدید میخوای ازمون بدی اما نگران نباش. منم هوش مصنوعی فقط با تست بهش مسلط شدم والا هر چی خوندم فایده ای نداشت . پرولوگ رو بنظرم نخون فقط یه چند تا نکته داره مثل اینکه روش استنتاج و اینا که یکم مهمه والا خود زبانش مهم نیست .

کم کم هر چی رو باید بخونی بخون و برو برای مرور . من یادمه ۲ سال پیش یکی از بچه ها برای مهندسی نرم میخوندم فکر کنم از ۱۴ تا درس فقط ۶ یا ۷ تاش رو بلد بود و مابقی رو پاس نکرده بود ، با این ۶-۷ تا درس دانشگاه اصفهان روزانه قبول شد Smile

پس بهتره بفکر تسلط باشی . نهایتا ۲ هفته دیگه مطالب جدید بخون و دیگه برو برای تست و مرور خلاصه هات . این وسط اگه چیز خیلی مهمی هم بود که نخونده باشی بشزطی که حجمش کم باش مثلا یه نکته یا یه موضوع کوچک میتونی بخونیش .
موفق باشید Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110 , ana_12345
ارسال: #۴۵
۰۶ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون از راهنماییتون
استرس نداشته باشید. من دیدم کسایی رو که از رشته های دیگه بودن حتی رتبه تک رقمی گرفتن. خود من تقریبا ۶۰% دروس رو مسلط بودم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , SaMiRa.e , majid67110 , ana_12345

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۴۲ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۵۶ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close