زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با Masoud05 رتبه ۲۵۳ هوش مصنوعی

ارسال: #۱۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: مصاحبه با Masoud05 رتبه ۲۵۳ هوش مصنوعی
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  ضمن تبریک دوباره به مدیر زحمتکش مانشت . ولی آقا مسعود آخه چرا بی خوابی شب قبل از کنکور! Smile چرا واقعا ؟ ناراحت شدم از این مسئله . باید به این بی خوابی و استرس قبل امتحان هم غلبه کرد . مگر با کنکورهای آزمایشی این مورد استراحت را تمرین نکردید؟
ممنون.
استرس نبود! نمیدونم بهش چی میگن یه جور هیجان بود بیشتر والا میدونستم فردا مشکلی پیش نمیاد و از نتیجه هم ترسی نداشتم ، فقط خوابم نمیبرد!! ( بیشتر به فکر بعد از خود کنکور بودم تا خود آزمون )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۱۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ق.ظ
آقامسعودبهتون تبریک میگم.منم به نظرم شما لایق بهتر از اینها بودید.بخاطرتمام زحماتی که برای مانشت می کشیدممنون.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۱۸
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ب.ظ
بابت زحمات و رهنموداتون تشکر میکنم
امیدوارم بهترین حالت ممکن براتون پیش بیاد.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
تبریک میگم عالی بود Smile

ان شا الله روزی برسه واسه دکترا هم بهتون تبریک بگیم Smile

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Parva
ارسال: #۲۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ ب.ظ
پیروز و سربلند باشید

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ب.ظ
مسعود جان مجددا بهت تبریک میگم قول و خبر قبولیت رو همون روزهای قبل از کنکور بهت داده بودم
رشته خوب و زیبایی داریم و امیدوارم همینقدر که برای کنکور تلاش کردی بیشتر از این در دوران تحصیل در مقطع فوق لیسانس تلاش کنی تا یکی از بهترین ها باشی

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط S-S33.)
با سلام...

بهتون تبریک میگم ، انشالله از این به بعد هم موفقیت پیش روتون باشه...

من تازه عضو این سایت شدم و سوالی داشتم راجع به تست ها ، من با حجم زیاد تست ها واقعا مشکل دارم ، مثلا برای ریاضی مهندسی برای تمام رشته ها تست است از کامپیوتر و برق و الکترونیک و .... من با این حرفتون که گفتید که تست ها باید به درستی تحلیل بشن موافقم ، ولی با این تعداد تست زیاد این فرصت هست برای تحلیل؟؟؟ و برای درسهای مشترک هم مثل معماری هم سوالهای آزاد هست هم سراسری ، آیا لازم است برای سراسری ، سوالهای دانشگاه آزاد را هم زد؟

من از یک طرف نگرانم که مثلا سوالهای آزاد رو برای کنکور سراسری نزنم و به مشکل بخورم ، از یک طرف هم این حجم زیاد تست ها من رو نگران میکنه؟؟؟

من باید چه کاری انجام بدم که درست تر باشه؟؟؟؟ میشه راهنمائیم کنید؟؟؟

ممنونم.....
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ)S-S33 نوشته شده توسط:  با سلام...

بهتون تبریک میگم ، انشالله از این به بعد هم موفقیت پیش روتون باشه...

من تازه عضو این سایت شدم و سوالی داشتم راجع به تست ها ، من با حجم زیاد تست ها واقعا مشکل دارم ، مثلا برای ریاضی مهندسی برای تمام رشته ها تست است از کامپیوتر و برق و الکترونیک و .... من با این حرفتون که گفتید که تست ها باید به درستی تحلیل بشن موافقم ، ولی با این تعداد تست زیاد این فرصت هست برای تحلیل؟؟؟ و برای درسهای مشترک هم مثل معماری هم سوالهای آزاد هست هم سراسری ، آیا لازم است برای سراسری ، سوالهای دانشگاه آزاد را هم زد؟

من از یک طرف نگرانم که مثلا سوالهای آزاد رو برای کنکور سراسری نزنم و به مشکل بخورم ، از یک طرف هم این حجم زیاد تست ها من رو نگران میکنه؟؟؟

من باید چه کاری انجام بدم که درست تر باشه؟؟؟؟ میشه راهنمائیم کنید؟؟؟
ممنونم.....

ورودتون رو به مانشت تبریک میگم
از انجایی که بخش اصلی تسلط شما به درس بعلاوه یادگیری تست زنی سرجلسه شما ، مربوس به تست هایی هست که کار میکنید پس نباید از حجم زیاد تست ها بترسید چون با تست زیاد هم تسلط و هم سرعتتون زیاد میشه
درباره تست های کنکور آزاد اینو بگم که اکثراً بدرد نخوره و کافیه ۱ بار حل بشه و برای همیشه کنار گذاشته بشن ( تست هایی که بدرد میخورن رو علامت بزنین ، اینکار خیلی برای تسریع در مرورتون مفیده ) . برای معماری حتما هم تست های فناوری اطلاعات کامل بررسی بشه و هم مهندسی کامپیوتر

ریاضی مهندسی یا آمار هم شما تست های رشته خودتون رو بزنید ، هر جا دیدید که تو مبحث خاصی هنوز به تسلط نرسیدید ، تست های سایر رشته های اون مبحث رو هم بزنید ، در پایان برای اطمینان هم می تونید فرضا تست های ۲ سال آخر سایر رشته ها هم بزنید ( اختیاری ) .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: setareh soheil
ارسال: #۲۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ ب.ظ
سلام

به نظر من هم مهمترین چیز راضی بودن از سعی و تلاشه. باقی چیزا رو باید به خدا سپرد.

تبریک من رو هم پذیرا باشید مخصوصا برای عقیدتون.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
slm khob hastis shoma?
tabric migam movafaghiateton ro
bebinid man ro poroje hosh daram kar mikonam bad y seri error daram to narm afzare matlab
khahesh mikonam har kesi makhsosan shoma agar mitonid va baraton maghdor has be man komak konid ghol midam ziad vaghteton ro nagiram
mamnon misham az lotfeton
agar vaght dashtid be man y email bezanid aram_bahary2001@yahoo.com
fatima1537، در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

فارسی تایپ کنید!
درضمن خواسته هایی که شخصی هستند و مربوط به موضوع تاپیک نمیشه را به صورت پیام خصوصی به شخص مورد نظر ارسال کنید.قبلا از همکاری شما تشکر

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
تبریک می گم اما بیشتر به خاطر تواضعتون
امیدوارم موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Parva
ارسال: #۲۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ ب.ظ
از دوستان و از ارسال های پر مهرشون بسیار ممنونم .
کسی راجع به روشی که ارائه دادم ، نظری نداره . بیشترصحبت دوستان راجع به روحیه ام بوده تا روشم ، اینطوری نمی تونم از فیدبک های ارزشمند شما بهره مند بشم . Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
ممنون آقا مسعود بابت مصاحبه ی فوق العادتون
اطمینان دارم حتی اگه نتیجه ی صد در صد تلاشتونو تو این امتحان نگیری (که ان شالله این گونه نباشه)، در جای دیگه این زحمات و تلاش ها به ثمر خواهد نشست. جایی که فکرش رو هم نمیکنی...

فقط یه سئوال: اینکه شما چند تا درس رو هم زمان با هم میخوندی؟ یک درس، دو درس، سه درس؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ)آرمین نوشته شده توسط:  ممنون آقا مسعود بابت مصاحبه ی فوق العادتون
اطمینان دارم حتی اگه نتیجه ی صد در صد تلاشتونو تو این امتحان نگیری (که ان شالله این گونه نباشه)، در جای دیگه این زحمات و تلاش ها به ثمر خواهد نشست. جایی که فکرش رو هم نمیکنی...

فقط یه سئوال: اینکه شما چند تا درس رو هم زمان با هم میخوندی؟ یک درس، دو درس، سه درس؟

ممنون.
همینطور که گفتم دروس سنگین رو سعی کردم در تابستان تمام کنم . شما بسته به توانایی ، علاقه و اینکه ازمون آزمایشی ثبت نام کردید یا نه ۲ راه دارید

۱- خواندن ۳ درس با هم : صبح - ظهر - عصر
۲- خواندن ۶ درس با هم : صبح - ظهر - عصر ، بطور یک روز در میان . یعنی ۳ درس برای روزهای فرد و ۳ درس برای روزهای زوج

متد ۲ برای کسانی خوبه که آزمون آزمایشی اسم نوشتن و نمیخوان از آزمونها عقب بیفتن ضمن اینکه از تابستان شروع کرده اتد و تعدادی دروس در تابستان تمام شده ، با این روش شاید فقط ۳-۴ درس در آزمون اول یا نهایتاً دوم نسبت به زمانبندی موسسه عقب بیفتید ، و در ۶ یا ۷ مرحله باقی مانده ، کاملا با موسسه هماهنگ خواهید بود . ضمن اینکه این روش برای کسانی که زود از درس خسته میشوند بهتره چراکه متنوع تر هست

فقط دقت کنید که مهم هست ۳ تا درس تو ۱ روز چی باشه . میتونید ۱ درس مشترک + تخصصی + ریاضی رو با هم بخونید . سعی کنید درس های مشابه رو ته یه روز نزارین مثلاً ساختمان + الگوریتم + گسسته ترکیب بسیار بد و خسته کننده ای هست. من خودم با ۶ درس همزمان موافقم .

اصلاحیه : در سوال ۲۸ مصاحبه ، یک اشتباه تایپی داشتم که درستش کردم ( تو ذهنم یه چیز بود ، چیز دیگه ای تایپ کرده بودم! Big Grin )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR , آرمین , **sara** , sepidsal
ارسال: #۳۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ ق.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  از دوستان و از ارسال های پر مهرشون بسیار ممنونم .
کسی راجع به روشی که ارائه دادم ، نظری نداره . بیشترصحبت دوستان راجع به روحیه ام بوده تا روشم ، اینطوری نمی تونم از فیدبک های ارزشمند شما بهره مند بشم . Smile

موفقیتتون رو تبریک میگم.
مصاحبه های اکثر دوستان رو دیدم، بنظرم روش شما برای مطالعه جالب تر بود.

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۵۸ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۲۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۳ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۵۴ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۱۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close