زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبلیغ پپسی روی ماه! +عکس [از شایعه تا واقعیت]

ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط parsaNA.)
بالاخره پس از مدتها شرکت پپسی توانست طرح تبلیغاتی خود برای تاباندن لوگوی پپسی بر روی کره ماه که با مخالفت سازمان محیط زیست ملل متحد یو.اِن.ئی.پی مواجه بود را به مرحله ی اجرا برساند.

[تصویر:  99280_1_1379092081.jpg]

به گزارش نیو اند نیوز بر اساس این برنامه اولین پروژه ی آزمایشی تابش نور بر سطح کره ی ماه در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۲ (۱۶ خرداد ۹۱) در منطقه خاورمیانه که شرایط مناسب تری را برای انجام این کار دارا میباشد انجام خواهد شد.

زمان دقیق این پدیده غیرطبیعی و جالب شامگاه شانزدهم خرداد ۹۱ به وقت ایران در ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه است که در سرتاسر ایران نیز به صورت کامل قابل رویت خواهد بود بطوریکه مدت تابش احتمالا تنها حدود ۱۵ دقیقه به طول خواهد انجامید. در صورت موفقیت کامل پروژه، این طرح تبلیغاتی به صورت رسمی در نقاط دیگر جهان توسط شرکت پپسی و احتمالا دیگر غول های عرصه ی تجارت جهانی اجرا خواهد شد.

منبع :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P , homa , pos , Potential , hamidkhl , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Avicenna , alirrrrrr , Mahbanoo313 , sajad_8900 , mamat , rozh66 , aminamini , eris229
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ
RE: تبلیغ پپسی روی ماه ! + عکس ( حتما ببینید )
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  به گزارش نیو اند نیوز بر اساس این برنامه اولین پروژه ی آزمایشی تابش نور بر سطح کره ی ماه در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۲ (۱۶ خرداد ۹۱) در منطقه خاورمیانه که شرایط مناسب تری را برای انجام این کار دارا میباشد انجام خواهد شد.

زمان دقیق این پدیده غیرطبیعی و جالب شامگاه شانزدهم خرداد ۹۱ به وقت ایران در ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه است که در سرتاسر ایران نیز به صورت کامل قابل رویت خواهد بود بطوریکه مدت تابش احتمالا تنها حدود ۱۵ دقیقه به طول خواهد انجامید. در صورت موفقیت کامل پروژه، این طرح تبلیغاتی به صورت رسمی در نقاط دیگر جهان توسط شرکت پپسی و احتمالا دیگر غول های عرصه ی تجارت جهانی اجرا خواهد شد.

به نظر من چنین کاری محاله و این خبر شایعه ای بیش نیست! به نظر شما یه پرتو برای اینکه به سطح ماه برسه، به همین سادگی هاست؟ هیچ میدونید اون دستگاهی که باید این کار رو انجام بده اندازه اش باید چندین متر باشه تا بتونه به سطح ماه برسه آخه مگه پپسی چقدر سرمایه داره که چنین چیزی رو ساخته باشه؟! مگه یکی دوتا قوطی اضافه تر و کمتر این همه هدر دادن سرمایه نیازه؟

من که باور نمیکنم...

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef , Potential , Manix , ahmadi_development , BraveKnight
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط parsaNA.)
تبلیغ پپسی روی ماه ! + عکس ( حتما ببینید )
شایعه یا حقیقت ، کمتر از یک روز دیگه معلوم میشه ! شما خودشو ناراحت نکن Big Grin
شما دارید به تکنولوژیش فکر میکنید . مسلما با پروژکتور که نیست چون محاله . به هر حال این خبر در سطح اینترنت پخش شده و ازش به اسم پرهزینه ترین طرح تبلیغاتی جهان نام برده میشه . من که امیدوارم حقیقت باشه ! اگه نبود شما ببخشید Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , انرژی مثبت , alirrrrrr , sajad_8900 , rozh66
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
نه بابا، من که کاری ندارم! به نظرم عجیبه...! آره چند روزی بود خبرهاش رو میخواندم!

پ.ن: یه زمانی اگر به کسی میگفتی آدم به ماه قدم میگذاره، میخندیدند! شاید این نیز صورت دیگه ای از مسئله ی قدیمی باورها و ناباوریها باشد!

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , rozh66
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  به نظر من چنین کاری محاله و این خبر شایعه ای بیش نیست! به نظر شما یه پرتو برای اینکه به سطح ماه برسه، به همین سادگی هاست؟ هیچ میدونید اون دستگاهی که باید این کار رو انجام بده اندازه اش باید چندین متر باشه تا بتونه به سطح ماه برسه آخه مگه پپسی چقدر سرمایه داره که چنین چیزی رو ساخته باشه؟! مگه یکی دوتا قوطی اضافه تر و کمتر این همه هدر دادن سرمایه نیازه؟

من که باور نمیکنم...

من نمیخوام بگم باور می کنم یا نه چون پپسی منتظر نظر من نیست Smile
اما حتی اگه شایعه هم باشه به نظرم پپسی به هدف خودش رسیده اینقد که اسم این کمپانی واسه همین شایعه پیچیده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , parsaNA , Potential , SarahArshad , 862222822 , انرژی مثبت , hardware23 , pos , nasogh , SaMiRa.e , The BesT , sajad_8900 , **sara** , rozh66 , eris229 , kerm
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ق.ظ
شنیدن کی بود مانند دیدن .....
دیدنش خیلی باید جالب باشهSmile
فکر نمیکنم شایعه باشه ، برو بچه های اون ور Big Grin خیلی واسه تحقیقات هزینه میکنن که حالا این تحقیقات ممکنه روزی به درد بخوره یا نه..
همین ناسا میدونین چقد هزینه ش میشه واسه تحقیقاتش و هیچ اثری تو زندگی روزمره ما ها نداشته تا به حال ( کلا تو فضا سیر میکنن اصلا ربطی به زمین ندارهBig Grin)یا اینکه خیلی کمتر از اون چیزی بوده که بتونیم حسش کنیم.

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , آرمین , rozh66
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ ق.ظ
تبلیغ پپسی روی ماه ! + عکس ( حتما ببینید )
انجام چنین کاری از نظر علمی محال هست. می‌دونید تابوندن نور به چنین سطحی چقدر انرژی می‌خواد؟ چنین شایعاتی قبلاً هم صورت گرفته.
ولی جالبه مثلاً روی ماه یه تبلیغی نشون داده بشه!! (شک نکنید که دو سه ماه بعدش ایران یه صفحه فیلترینگ روی ماه می‌اندازهBig Grin چرا که ممکنه برخی تبلیغات‌ها مشکل داشته باشنSmile )
موضوع به بخش‌ سرگرمی منتقل شد.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , Potential , parsaNA , pofef , 862222822 , Msccom , انرژی مثبت , hardware23 , sohrablou , nasogh , zzsnowdrop , Manix , marziyeh , alirrrrrr , آرمین , sajad_8900 , باران سپهری , jafarir , a_azarbarzin , rozh66 , hamed_k2 , eris229 , kerm , Ali-B , yass147
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ ق.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  به نظر من چنین کاری محاله و این خبر شایعه ای بیش نیست! به نظر شما یه پرتو برای اینکه به سطح ماه برسه، به همین سادگی هاست؟ هیچ میدونید اون دستگاهی که باید این کار رو انجام بده اندازه اش باید چندین متر باشه تا بتونه به سطح ماه برسه آخه مگه پپسی چقدر سرمایه داره که چنین چیزی رو ساخته باشه؟! مگه یکی دوتا قوطی اضافه تر و کمتر این همه هدر دادن سرمایه نیازه؟

من که باور نمیکنم...

من نمیخوام بگم باور می کنم یا نه چون پپسی منتظر نظر من نیست Smile
اما حتی اگه شایعه هم باشه به نظرم پپسی به هدف خودش رسیده اینقد که اسم این کمپانی واسه همین شایعه پیچیده

دقیقاً

حتماً هدف ش همین بوده ... این یه متد عالی گسترش برند هست!

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , rozh66
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ق.ظ، توسط ماه بانو.)

[تصویر:  99298_1_1379092081.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , parsaNA , 862222822 , انرژی مثبت , hardware23 , M.H.P , nasogh , marziyeh , alirrrrrr , inteligentium , Pakniat , Mansoureh , Avicenna , kashir , The BesT , آرمین , sajad_8900 , Aurora , BraveKnight , marjan_gh , **sara** , aatwo , a_azarbarzin , فرزین , rozh66 , eris229 , kerm , younes , askary_amir69 , Ali-B , reyhaneh64
ارسال: #۱۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ق.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  پ.ن: یه زمانی اگر به کسی میگفتی آدم به ماه قدم میگذاره، میخندیدند! شاید این نیز صورت دیگه ای از مسئله ی قدیمی باورها و ناباوریها باشد!

آدم بلاخره یه روز میتونه روی ماه قدم بذاره
شاید یه روز هم بتونه روی ماه تبلیغ بندازه

اما امروز نه این رو میتونه نه اون رو
فقط هردو رو میتونه تبلیغ بکنه
توی دنیای واقعی ربات ها از این سیاره به اون سیاره میرن
توی فیلم ها آدم ها از این سیاره به اون سیاره میرن
ربات ها هم عاطفه دارن و فکر میکنن و...

پ.ن: به نظر میرسه تنها صعود آمریکا به ماه اون هم ۳۰ سال پیش بیشتر یه دروغ تبلیغاتی بوده

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , ماه بانو , pos , parsaNA , ahmadi_development , rozh66 , Ali-B
ارسال: #۱۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ق.ظ، توسط admin.)
طبق شواهد هیچ انسانی تا به حال به ماه سفر نکرده. سطح ماه دارای بارش‌های شهابی وحشتناکی هست که عملاً امکان فرود رو خیلی کم می‌کنه. از طرفی عبور از جو ماه هم کار ساده‌ای نیست.
خیلی‌ها اعتقاد دارن که فرود بر ماه یه مانور تبلیغاتی بوده. جدیداً سوتی‌های فتوشاپی هم توی تصاویر فرود پیدا شده Big Grin نکته جالب اینه که اگه فرود بر ماه کار شدنی‌ای بود بعد از اون سال‌ها هم انسان‌هایی بر روی ماه رفت و آمد می‌کردن. چه اینکه به هر حال تکنولوژی این سال‌ها خیلی برتر از سال‌هایی هست که ادعای فرود بر ماه مطرح می‌شه.
فضانوردان به خاطر وجود تشعشعات ناشی از کمربند تابشی ون الن هیچ شانسی برای زنده ماندن نداشته اند. سنگهایی که از ماه به عنوان نمونه بازگردانده شده اند با سنگهایی که در مناطق قطبی یافت می شوند شباهت زیادی دارند. تمامی ماموریتهای ماه در دوره ریاست جمهوری ریچارد نیکسون شکل گرفته است. این در حالی است که هیچ رهبر ملی دیگری با وجود توسعه ۴۰ ساله تکنولوژی ادعایی درباره فرود بر روی کره ماه نداشته است.

تازه ترین موردی که در سال ۲۰۰۹ برابر با چهلمین سالگرد اولین سفر انسان به ماه، این تردیدها را تقویت می کند یک قطعه سنگ ماه است که در موزه ملی هلند در آمستردام نگهداری می شود. زمین شناسان اعلام کردند که این سنگ ماه کاملا جعلی بوده و در حقیقت یک تکه چوب فسیلی است.
امشب ساعت ۱۱:۳۰ ببینیم چه اتفاقی می‌افته Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , انرژی مثبت , pos , parsaNA , mohammad_13690 , Mahla Mehr , marziyeh , alirrrrrr , ashkan_d13 , Mansoureh , Masoud05 , ahmadi_development , milad1367 , BraveKnight , jafarir , rozh66 , eris229 , marzieh_s
ارسال: #۱۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ق.ظ
به نظرمن شاید با لیزر بشه!
فقط کافیه یه ماهواره جو زمین رو رد کنه و خارج از جو زمین به ماه نور بتابونه!که اونجا دیگه کاملا خلأ. خیلی دور از ذهن نیست.
شاید با انرژی هسته ای بشه انرژیش رو تامین کرد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: BraveKnight , rozh66
ارسال: #۱۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ق.ظ
RE: تبلیغ پپسی روی ماه! +عکس [از شایعه تا واقعیت]
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  طبق شواهد هیچ انسانی تا به حال به ماه سفر نکرده. سطح ماه دارای بارش‌های شهابی وحشتناکی هست که عملاً امکان فرود رو خیلی کم می‌کنه. از طرفی عبور از جو ماه هم کار ساده‌ای نیست.
خیلی‌ها اعتقاد دارن که فرود بر ماه یه مانور تبلیغاتی بوده. جدیداً سوتی‌های فتوشاپی هم توی تصاویر فرود پیدا شده Big Grin نکته جالب اینه که اگه فرود بر ماه کار شدنی‌ای بود بعد از اون سال‌ها هم انسان‌هایی بر روی ماه رفت و آمد می‌کردن. چه اینکه به هر حال تکنولوژی این سال‌ها خیلی برتر از سال‌هایی هست که ادعای فرود بر ماه مطرح می‌شه.
فضانوردان به خاطر وجود تشعشعات ناشی از کمربند تابشی ون الن هیچ شانسی برای زنده ماندن نداشته اند. سنگهایی که از ماه به عنوان نمونه بازگردانده شده اند با سنگهایی که در مناطق قطبی یافت می شوند شباهت زیادی دارند. تمامی ماموریتهای ماه در دوره ریاست جمهوری ریچارد نیکسون شکل گرفته است. این در حالی است که هیچ رهبر ملی دیگری با وجود توسعه ۴۰ ساله تکنولوژی ادعایی درباره فرود بر روی کره ماه نداشته است.

تازه ترین موردی که در سال ۲۰۰۹ برابر با چهلمین سالگرد اولین سفر انسان به ماه، این تردیدها را تقویت می کند یک قطعه سنگ ماه است که در موزه ملی هلند در آمستردام نگهداری می شود. زمین شناسان اعلام کردند که این سنگ ماه کاملا جعلی بوده و در حقیقت یک تکه چوب فسیلی است.
امشب ساعت ۱۱:۳۰ ببینیم چه اتفاقی می‌افته Smile
در سطح من و شما نیست که راجع بهش اظهار نظر کنیم. هم تخصصیه هم باید نظر موافق ها رو هم شنید.
جالبه که شما مخافت کردید ۶ تا مثبت گرفتید خانم منصوره مخالفت کردند ۳ تا منفی گرفتند. احتمال داره این پست هم به همون دلایل پست خانم منصوره منفی بگیره(که البته هیچ اهمیتی هم ندارهBig Grin)
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , Potential , nmusavi , Br2012 , Mohammad-A , milad1367 , agentv , navid-p , askary_amir69
ارسال: #۱۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ق.ظ
RE: تبلیغ پپسی روی ماه! +عکس [از شایعه تا واقعیت]
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در سطح من و شما نیست که راجع بهش اظهار نظر کنیم. هم تخصصیه هم باید نظر موافق ها رو هم شنید.
جالبه که شما مخافت کردید ۶ تا مثبت گرفتید خانم منصوره مخالفت کردند ۳ تا منفی گرفتند.
فکر میکنم ۶ مثبت به خاطر مخالفت نبوده به خاطر فاش کردن اقدام ایران بعد از تبلیغات ماه هستش Big GrinBig Grin حالا از امشب باید بریم دنبال فیلتر شکن کره ی ماهBig Grin

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
ارسال: #۱۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ق.ظ
گذشته از همه این صحبت ها ، من واقعا نمی دونستم فرود روی ماه واقعیت نداشته !! در واقع فکر می کردم تا حالا اونجا ویلای لب ساحل و آلاچیقم ساختند Big Grin خوب شد این تاپیکو زدم یکم اطلاعات عمومی - فضایی خودم زیاد شد . هیچی از فضا حالیم نیست .
ولی این که میگید فتوشاپ ، آخه سال ۱۹۶۹ که اولین سفر به ماه صورت میگیره و عکسهاش هم هست ، اون موقع فتوشاپ کجا بود !!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , mohammad_13690 , homa , mfXpert , sajad_8900 , navid-p

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۵۹ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۳۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۴۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۶۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
Information فتوشاپ و تبدیل عکس به سیاه و سفید setareh238 ۰ ۲,۰۳۵ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: setareh238
  سیستم بردن نمرات روی نمودار ف.ش ۱۶ ۹۳,۱۳۶ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: raminb
  ویرایش عکس peymankop ۱ ۲,۰۶۸ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: moeintn
  دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل batman70 ۱ ۲,۷۱۱ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close