زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۸ معماری، ۳۱ هوش و ۵۱ نرم افزار

ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط admin.)
۸ معماری، ۳۱ هوش و ۵۱ نرم افزار
سلام دوستان.
امیدوارم به دردتون بخوره.

شاد باشید . بدرووود
۳۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , arshadhoush , enkido5 , narges_r , fatima1537 , pos , ida_isp , **sara** , ف.ش , انرژی مثبت , nomad:D , SaMiRa.e , Masoud05 , maryami , shervinrs , hardware23 , homa , unique_as14 , SarahArshad , p.parsaee , hamidkhl , nmusavi , Xilinx , hamid-92 , Mahbanoo313 , Jooybari , -Ali- , frg_2009 , banou , uniquegirl , taraneh123 , hnarghani , dexpreso , ماه بانو , abbassep , askary_amir69 , kashir , firouzi.s , annmary , ashkan_d13 , zohre shah , MONA_STAR , Shiny , Solmaziranica , jeraldin , admin , rozh66 , باران سپهری , MoonRise , panaali , mehrdad66 , Manix , tarannom , mApMd , esi , lor30 , mirabi77 , Avicenna , Ahad.mozafari , m@hboobe , آرمین , - rasool - , a i , terma , alirrrrrr , h4cker , soniasa , reyhaneh64 , rata , پرهوده
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط unicornux.)
رتبه ۸ معماری ۳۱ هوش ۵۱ نرم افزار
تبریک میگم.
امیدوارم سال بعد ما هم کارناممونو با افتخار اینجا بزاریم
معدل موثر شما پایین بوده اگه میشه یه توضیحی بدین که چطور شد اینطور شد؟(هم معدل هم رتبه)؟؟؟؟

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ
RE: رتبه ۸ معماری ۳۱ هوش ۵۱ نرم افزار
تبریک میگم بهتون
زمانبندیتون فوق العاده بوده
همه دروس تخصصی رو با درصدای نسبتا خوب زدین!!
اونم اون سوالای عجیب غریبو!!
بهتون تبریک میگم
۱
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ ب.ظ
سلام
بهتون تبریک میگم
خیلی عالیه شما دروس تخصصی هرسه گرایشو جواب دادین Smile
میشه بگین از کی درس خوندنو شروع کردین؟
سرجلسه وقت کم نیاوردین؟( چه سوالی کردم خوب معلومه کم نیاوردینSmile )
حلا کدوم رشته می خواین برین؟
امیدوارم آقا فرداد حتما با شما مصاحبه کنن منکه خیلی ازتون سوال دارم...........
۲
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
تبریک میگم Smile

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
تبریک میگم. انشالله که همیشه موفق باشید [تصویر:  98196_1_1379092141.gif]

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
منم بهتون تبریک میگم .
این کارنامه برای کسایی که فکر میکنن با معدل کم نمیشه رتبه خوبی آورد مثل یه بمب روحیه است Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , Donna , rozh66 , mjzarrin , soniasa
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط nomad:D.)
خیلی کارتون درسته.
تبریک میگم.

(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  منم بهتون تبریک میگم .
این کارنامه برای کسایی که فکر میکنن با معدل کم نمیشه رتبه خوبی آورد مثل یه بمب روحیه است Smile

مثل من Big Grin
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66 , mjzarrin
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
خیلی عالیه ، امیدوارم همیشه موفق باشید .Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66 , mjzarrin
ارسال: #۱۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ
واقعا...خدایی من شاخ در آوردم....خیلی خوشحال شدم

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۲
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ق.ظ
میشه لطفا مصاحبتون رو روی سایت بزارید ممنون .شما واقعا نمونه خاصی هستید که فکر کنم حرف برای گفتن زیاد داشته باشید

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۲
۰
ارسال: #۱۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ق.ظ
من هم تبریک میگم. همون طور که یکی از دوستان گفت شما به درسهای تخصصی هر سه گرایش پاسخ دادید. خیلی عالیه.
این مسئله مهمیه که چطور تونستین به این همه سوال جواب بدین و اونهم درست. در ضمن درصد ریاضی تون عالیه.
مصاحبه شما خیلی خوندن داره و نکات خیلی مفیدی میشه ازش یاد گرفت.

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۲
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
دوستان واقعا سپاس گذارم.
آره معدل من ۱۲/۹۴ هست.معدل دانشگاه شیراز ضریب می خوره شده و موثرش شده ۱۳/۳۹/یک سیستم جالب واسه درس خوندن داشتم که تا فردا اگه صبر کنید در مصاحبه من خواهید دید. من واسه زمان بندی جواب دادن به سوالات کنکور خیلی وقت اضافه داشتم.
من تقریبا ۳۰ دقیقه هم وقت واسه زبان گذاشتم با این حال سوال هامو ۲ بار مرور کردم. بعد از اینکه تست های ریاضی و مشترک رو زدم.به جز سیستم عامل و زبان که مطمئن نبودم.احتمال می دادم درصد هام بالای ۷۰ درصد بشن. مطمئن بودم با یه خورده تخصصی از هر درس رتبه تک رقمی میارم. خواستم یه رکورد جدید بزنم تو همه گرایش ها. اما متاسفانه یه اشتباه جابجایی گزینه تو محاسبات عددی داشتم. زبان شد ۶ . ۴ تای سیستم عامل هم اشتباه از آب درآمد :دی . چند تا سوال هم بود که من نفهمیدم و احساس کردم باید حذف می شد. نفهمیدم آخرش چی شد. کسی نمی دونه .(دفترچه A : مثل ۱۲۰ هوش ، یکی از نظریه ها ، دیتا بیس گزینه تکراری داشت.)
مهم نیست. خوشحالم که نماد خوبی واسه معدل ۱۲ ها شدم :دی
امیدوارم این باعث خود باوری در دانشجو های معدل پایین بشه.
از همتون ممنون.

شاد باشید . بدرووود
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , **sara** , SarahArshad , uniquegirl , nomad:D , ماه بانو , Donna , fatemeh85 , zohre shah , Shiny , navid-p , rozh66 , Manix , m@hboobe , lili91 , terma
ارسال: #۱۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  دوستان واقعا سپاس گذارم.
آره معدل من ۱۲/۹۴ هست.معدل دانشگاه شیراز ضریب می خوره شده و موثرش شده ۱۳/۳۹/یک سیستم جالب واسه درس خوندن داشتم که تا فردا اگه صبر کنید در مصاحبه من خواهید دید. من واسه زمان بندی جواب دادن به سوالات کنکور خیلی وقت اضافه داشتم.
من تقریبا ۳۰ دقیقه هم وقت واسه زبان گذاشتم با این حال سوال هامو ۲ بار مرور کردم. بعد از اینکه تست های ریاضی و مشترک رو زدم.به جز سیستم عامل و زبان که مطمئن نبودم.احتمال می دادم درصد هام بالای ۷۰ درصد بشن. مطمئن بودم با یه خورده تخصصی از هر درس رتبه تک رقمی میارم. خواستم یه رکورد جدید بزنم تو همه گرایش ها. اما متاسفانه یه اشتباه جابجایی گزینه تو محاسبات عددی داشتم. زبان شد ۶ . ۴ تای سیستم عامل هم اشتباه از آب درآمد :دی . چند تا سوال هم بود که من نفهمیدم و احساس کردم باید حذف می شد. نفهمیدم آخرش چی شد. کسی نمی دونه .(دفترچه A : مثل ۱۲۰ هوش ، یکی از نظریه ها ، دیتا بیس گزینه تکراری داشت.)
مهم نیست. خوشحالم که نماد خوبی واسه معدل ۱۲ ها شدم :دی
امیدوارم این باعث خود باوری در دانشجو های معدل پایین بشه.
از همتون ممنون.

تبریک بر شما دوست عزیز
اعتراف میکنم تا حالا کارنامه ای به این شگفت انگیزی ندیدم . هر چند که من هم احتمالا قبولم ولی حتما مصاحبت رو میخونم شاید به درد دکترا بخوره Smile .
انشالله بازم تو درس و زندگی موفق باشی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , nomad:D , hamed_k2 , rozh66 , mjzarrin
ارسال: #۱۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ
آفرین.خوشمان آمد.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۱ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۷۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close