زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقاد از سنجش.... (کاهش ظرفیت ها)

نظرسنجی: از کاهش ظرفیت ها راضی هستید؟
بلی
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط مازیار صفایی.)
Exclamation انتقاد از سنجش.... (کاهش ظرفیت ها)
جناب آقای سنجش....

می شود اعلام نمایید که ظرفیت کدام رشته ها زیاد شده است.... ؟ من دفترچه ۹۰ را با ۹۱ مقایسه کردم.... زیاد نشده که هیچ، کم هم شده....
آن هم نه یکی دو نفر..... [تصویر:  93621_1_1379092261.gif]

نقل قول: پارسال مجموع روزانه شبانه نرم افزار ۲۸۷ نفر و با مجموع بقیه می شه ۶۴۲
امسال مجموع روزانه شبانه نرم افزار ۱۷۰ نفر و با مجموع بقیه می شه ۳۸۲
تقریبا نصف.....

پارسال مجموع روزانه شبانه هوش مصنوعی ۴۰۹ نفر
امسال مجموع روزانه شبانه هوش مصنوعی ۳۱۷ نفر

زیاد کردن پیشکش.... لااقل کم نمی کردید.....
راستی این مبحث که راه می اندازید که قصد دارید سطوح کارشناسی ارشد را به پایتخت منتقل کنید و کارشناسی ها را ببرید شهرستان ها دقیقا کجا اجرایش کردید؟ [تصویر:  93621_2_1379092261.gif]

ظرفیت های تهران کم شده است و داوطلب ها مجبورند بیایند شهرستان ها... همدان و کاشان و سمنان و زاگرس کرمانشاه([تصویر:  93621_3_1379092261.gif])....

مورد دیگر جناب آقای سنجش.....

آن از سرور Down شده تان که در این عصر و با این تکنولوژی جای بسیار بسیار تاسف است....
آن هم از JavaScript بکار برده در سیستمان که در یک مرورگر کار می کند و در دیگری خیر.... حتی از ۴ سال پیش تا الان ارتقااش ندادید و اگر با IE باز شود خودکار فارسی می نویسد و اگر با غیر از IE خیر....

این هم از کارنامه ها که آخر جدول گرایش ها یک عالمه جای خالی وجود دارد و شما نکرده اید در برنامه نویسی تان این را مد نظر قرار دهید که هر گروهی چند گرایش دارد و بعد به همان تعداد سطر اضافه کنید.... مجانیست خدا بدهد برکت دیگر.....[تصویر:  93621_4_1379092261.gif]

الان هم معلوم نیست چرا یک پروسه انتخاب رشته باید تا شهریور طول بکشد و ملتی یک لنگ در هوا بمانند... آن هم مضطرب و نگران...

جناب سنجش.... کمی از درآمد را صرف توسعه سیستم های نرم افزاری کنید.... کارشناس ها را در بهترین دانشگاه تبدیل به کارشناسان ارشد کنید تا چرخ توسعه آی تی این مملکت بهتر بچرخد.... نه اینکه پاچه شلوار محترم را وسط چرخمان کنید.....

لا اقل یک نظری بدهید!

هیچکی حوصله انتقاد نداره... Sad

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۴۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , Aurora , M.H.P , ali , fatima1537 , blackhalo1989 , انرژی مثبت , ida_isp , Br2012 , shervinrs , Ahad.mozafari , pos , a i , Parva , esi , sajad_8900 , hamidkhl , Fardad-A , nina , Mohammad-A , saba_1984 , s.sadri , homa , sina_bhh , rezvan_m , bbc_sh , farahnaz , narges_r , **sara** , a_azarbarzin , دانیال شیرافکن , rezatotti , fatemeh85 , nazibahar , nasogh , ماه بانو , m-esmaili , maryami , bashuka , hnarghani , berkeley , memco , رضا خان , taraneh123 , 862222822 , sana.s89 , baran , eris229 , rozh66 , m.tafaghodi , The BesT , prosperous , imantexas , pofef , mahdi_1012 , hamid.adldoost , irisadaf , Jooybari , egm1176 , annmary , sohrablou , mehdi_3904 , banou , negin90 , ania_13 , نرگس-م , hp1361 , abbassep , najme60 , marzieh_s , azad_ahmadi , zohre shah , mirabi77 , r_azad , hajar2261 , djhm , Farhaneh , ahmadnouri , HRZ
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ
RE: انتقاد از سنجش....
نمیشه اعتراض کرد؟؟ اصلا اشتباه نشده؟!! مگه میشه صنعتی اصفهان نرم نگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اشتباه شدهBig Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال:
انتقاد از سنجش....
چه باحال بود
استعدادت توی نوشتن حرف نداره Smile
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , rozh66 , mahdi_1012
ارسال:
با اینکه کم شدن ظرفیت ها الان به ضرره خودمه ولی بطور کلی من با کاهش ظرفیت های کارشناسی ارشد موافقم / فک کن اگه ظرفیتها هر سال بیشتر بشه دیگه مدرک ارشدت با کارشناسی تفاوتی نمیکنه / ۱۰۰ نفر تو خیابون میبینی که ارشد دارنو ...
باید کمش کنن تا اونی که لایق تره قبول بشه
(کلاً ما دهه شصتیا همیشه به در به دری و شلوغی بودیم / الان هم که ارشد میدیم خیلی هامون پشت خط میمونیم / ۱۰ ساله دیگه نصف این دانشگاهها خالی میمونه)
۹
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , Mansoureh , sina_bhh , Msccom , rezvan_m , Aurora , Sophia , Xilinx , taraneh123 , rozh66 , nomad:D , zohre shah , موج
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ب.ظ
خب اضافه نکنن!! اما کمم نکنن اونم اینجوری!!!! :O
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , maryami , taraneh123 , eris229
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط مازیار صفایی.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  با اینکه کم شدن ظرفیت ها الان به ضرره خودمه ولی بطور کلی من با کاهش ظرفیت های کارشناسی ارشد موافقم / فک کن اگه ظرفیتها هر سال بیشتر بشه دیگه مدرک ارشدت با کارشناسی تفاوتی نمیکنه / ۱۰۰ نفر تو خیابون میبینی که ارشد دارنو ...
(کلاً ما دهه شصتیا همیشه به در به دری و شلوغی بودیم / الان هم که ارشد میدیم خیلی هامون پشت خط میمونیم / ۱۰ ساله دیگه نصف این دانشگاهها خالی میمونه)
کل سیستم مملکت رو پایه کامپیوتره..... ۲۰۰ نفر برای این مملکت....
حرف زیاد کردن نیست... لااقل کم نکنن....Huh

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  نمیشه اعتراض کرد؟؟ اصلا اشتباه نشده؟!! مگه میشه صنعتی اصفهان نرم نگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اشتباه شدهBig Grin
این یکی دیگه واقعا جای نعجب داره!
Huh

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , maryami , اس کا م
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ
انتقاد از سنجش....
من دفترچه را پیدا نمی کنم شماها از کا گرفتین؟

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  من دفترچه را پیدا نمی کنم شماها از کا گرفتین؟

اینجاست:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی آش دهن سوزی هم نیست!

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i , pos
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  با اینکه کم شدن ظرفیت ها الان به ضرره خودمه ولی بطور کلی من با کاهش ظرفیت های کارشناسی ارشد موافقم / فک کن اگه ظرفیتها هر سال بیشتر بشه دیگه مدرک ارشدت با کارشناسی تفاوتی نمیکنه / ۱۰۰ نفر تو خیابون میبینی که ارشد دارنو ...

کدوم لیاقت ؟ وقتی معدل ۱۸ یک دانشگاه غیرانتفاعی تاثیر خیلی خیلی زیادی تو رتبه داره وقتی سوالات هوش امسال بشدت غیراستاندارد بود دیگه لیاقت معنا نداره . میشه گفت فاکتور شانس یا قسمت نقش بیشتری داره .
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , firouzi.s , fatemeh85 , maryami , hnarghani , taraneh123 , eris229 , samira , zohre shah
ارسال: #۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  کدوم لیاقت ؟ وقتی معدل ۱۸ یک دانشگاه غیرانتفاعی تاثیر خیلی خیلی زیادی تو رتبه داره وقتی سوالات هوش امسال بشدت غیراستاندارد بود دیگه لیاقت معنا نداره . میشه گفت فاکتور شانس یا قسمت نقش بیشتری داره .

دقیقا!

داوطلب های کامپیوتر پارسال ۲۴۰۰۰ نفر بودن ( سند از کتاب سنجش) امسال حداقل ۲۷۰۰۰ نفر بودیم....
یعنی ۵۰۰ نفر اول نرم افزار نباید جایی قبول بشن؟
حداقل ۵۰۰ تا!Sad

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i , maryami , eris229 , zohre shah
ارسال: #۱۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ
انتقاد از سنجش....
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  میشه گفت فاکتور شانس یا قسمت نقش بیشتری داره .

مخصوصا وقتی درست یا غلط زدن یک سوال ۷ درصد بالاپایینت کنه.
من فکر کنم پارسال بیشتر از ظرفیت گرفتن و حالا به خاطر کمبود امکانات خواستن جبرانش کنن. مثل سربازی که اینقدر معاف کردن تا حالا به خاطر کم آوردن نیرو مدتش را اضافه کردن.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i , مازیار صفایی , k.amir
ارسال: #۱۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  کدوم لیاقت ؟ وقتی معدل ۱۸ یک دانشگاه غیرانتفاعی تاثیر خیلی خیلی زیادی تو رتبه داره وقتی سوالات هوش امسال بشدت غیراستاندارد بود دیگه لیاقت معنا نداره . میشه گفت فاکتور شانس یا قسمت نقش بیشتری داره .

حرفتو قبول دارم / شانس...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i , مازیار صفایی , a_azarbarzin , firouzi.s
ارسال: #۱۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ
بچه ها یه چیزی بگم خندتون یا شاید گریتون بگیره .

من یه دوست دارم لیسانس برقه . از اونجا که دیدم به رشتش علاقه نداره بهش هوش مصنوعی رو معرفی کردم و بهش اصرار کردم شرکت کنه . بهش گفتم هر چی رو نمیرسی حذف کن .

این دوست من با معدل ۱۶ زبانش هم قوی بود و البته مدار الکتریکی برقی ها هم خیلی قوی هست اومد کنکور شرکت کرد و اصلا تا حالا دروس هوش مصنوعی و الگوریتم و ساختمان و نظریه و سیستم عامل رو نخونده .

زبان ۵۷
ریاضی ۵۴
مشترک ۸
هوش : ۲۵ ( ۴ تا مدار الکتریکی از لیسانس یادش بود شد هر ۴ تاش هم درست زد )

رتبش هم شد ۴۴۰ .

خودش باورش نمیشد که با یک هفته مرخصی و درس خوندن این رتبه رو گرفته .

الان این کنکور کامپیوتره ؟؟؟؟
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , myself , **sara** , M.H.P , firouzi.s , fatemeh85 , annmary , maryami , Parva , taraneh123 , eris229 , rozh66 , pofef , rasoul67 , sohrablou , نرگس-م , najme60
ارسال: #۱۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ
انتقاد از سنجش....
هنوز هم کاهش ظرفیت رو درک نمی کنم.... فکر می کنم یک اصلاحیه باید داشته باشه....

مثلا چطور پارسال دانشگاه فردوسی دوره مجازی ۶۲ نفر پذیرش کرده، امسال هیچی!

یا صنعتی اصفهان ۰ نفر!

پارسال ۲۳۰۰ مجازی فردوسی قبول شدن ، الان اون لیاقت داره؟ جان من؟

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i , Msccom , navid-p , fatemeh85 , annmary , hamed_k2 , maryami , pofef
ارسال: #۱۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ق.ظ
RE: انتقاد از سنجش.... (کاهش ظرفیت ها)
معمولا هر ساله یه تکمیل ظرفیت دارن که حتی دانشگاه و یا گروه جدیدی معرفی میشه . مخصوصاً برای نرم افزار
به سنجش شکایت کنید و اونا رو دیوونه کنید بعدش میدونید چی میشه؟ فلان دانشگاه میگه ۷ تا دانشجو میخوام اینا ۱۵ تا میدن بهش ، شبیه سال قبل اما وسیع تر !

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , a i , taraneh123 , eris229

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۲ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۶۱ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۷۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close