زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط newwink.)
سلام دوستان
معدل کارشناسی من ۱۶/۰۷ بوده اما من سهوا اون رو ۱۶/۷۰ وارد کردم، یعنی چیزی حدود ۰/۶۳ اختلاف معدل.
حالا دانشگا علامه نوبت دوم هم قبول شدم، بنظرتون چی میشه ثبت نامم و نتیجه استعلام هایی که میگیرن؟؟

خود را بشکن تا شکنی قلب جهان را
این فتح میسر به شکست دگری نیست...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط jazana.)
RE: مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  سلام دوستان
معدل کارشناسی من ۱۶/۰۷ بوده اما من سهوا اون رو ۱۶/۷۰ وارد کردم، یعنی چیزی حدود ۰/۶۳ اختلاف معدل.
حالا دانشگا علامه نوبت دوم هم قبول شدم، بنظرتون چی میشه ثبت نامم و نتیجه استعلام هایی که میگیرن؟؟

احتمالا بعد از چند ماه متوجه میشن، رتبه و رشته جدیدت رو حساب می کنند و اگر رشته ات تغییر کنه، بهت اطلاع میدن که باید بری دانشگاه x رشته y.

اگه پارتی داشته باشی میشه ماست مالیش کرد....

آخرین کیسی که من یادمه، اواخر ترم اول یا اوایل ترم دوم به طرف گفتن باید دانشگاهتو عوض کنی بری شهر دیگه...
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
برای تو مشکلی نداره
هر یک نمره ۱۰۰ تا تراز داره یعنی تو ۶۷ تا از ترازت کم میشه
تو ترازت ۳۳۱۷ هست ۳۲۵۰ میشه که رتبه جدیدت حدودا ۲۲۰ میشه که بازم به احتمال زیاد قبول میشی
تا یکشنبه مشخص میشه چون کارنامه نهایی میاد از رتبه ۲۳۴ علوم بپرس این کد رو قبول میشده یا نه اگه قبول میشده که مشکلی نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NarimanN2
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ
معمولا استعلام میگرن و در بیشتر مواقع مشکلی پیش نمیاد خصوصا اگر با کسر معدل باز همونجا قبول بشید. منتهی مجبورید صبر کنید تا ببینید چیکار میکنن.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۲۳ ب.ظ
اگه با کسر معدل اونجا قبول نشم چی؟ جابجام میکنن یعنی؟؟

۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ
امسال معدل و سهمیه شاگرد اولی خیلی تاثیر داشت من خودم با مقایسه دیدم
و حدود .۰۷۵ هم کم نیست . اما احتمال داره با وجود تغییر معدل باز ذپیرفته شده باشین

موقع انتخاب رشته خیلی تاکید شده بود حتی بالای فرم انتخاب رشته براش امکان تغییر گذاشته بودن. الان بیشتر باید دعا بکنی که با تغییر معدل هم همونجا قبول بشی هرچند تاثیر معدل بالا بوده ولی قبولیا هم خوب بوده و امکان داره با رتبه جدیدت باز همونجارو بیاری
دعاکنSmile
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ)dj-dj نوشته شده توسط:  امسال معدل و سهمیه شاگرد اولی خیلی تاثیر داشت من خودم با مقایسه دیدم
و حدود .۰۷۵ هم کم نیست . اما احتمال داره با وجود تغییر معدل باز ذپیرفته شده باشین

موقع انتخاب رشته خیلی تاکید شده بود حتی بالای فرم انتخاب رشته براش امکان تغییر گذاشته بودن. الان بیشتر باید دعا بکنی که با تغییر معدل هم همونجا قبول بشی هرچند تاثیر معدل بالا بوده ولی قبولیا هم خوب بوده و امکان داره با رتبه جدیدت باز همونجارو بیاری
دعاکنSmile

واقعیت اینه که من موقع کارای اینرنتی ثبت نام و ... تو پادگان بودم!! سرباز بودم دیگه...
همین شد که نتونستم دقیق معدل رو در بیارم بینم چند شدم

:/

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dj-dj
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ)dj-dj نوشته شده توسط:  امسال معدل و سهمیه شاگرد اولی خیلی تاثیر داشت من خودم با مقایسه دیدم

دعاکنSmile

واقعیت اینه که من موقع کارای اینرنتی ثبت نام و ... تو پادگان بودم!! سرباز بودم دیگه...

ایشالا قبولی .نگران نباش
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ)dj-dj نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ)dj-dj نوشته شده توسط:  امسال معدل و سهمیه شاگرد اولی خیلی تاثیر داشت من خودم با مقایسه دیدم

دعاکنSmile

ایشالا قبولی .نگران نباش

سپاس، دعا کن واسم...

۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ق.ظ
سلام/ ایشالله که قبول کنن و زیاد گیر ندن و نمیخوام نا امیدت کنم ولی داداش من علمی کاربردی! قبول شده بود. معدلشو من اشتباهی نیم نمره کم زده بودم! رفت ثبت نام کنه گفتن مغایرت داری و نزاشتن ثبت نام کنه.جالب اینجاست که بدون کنکورم بود. با توجه به اینکه تاکید شدید کرده بودن به معدل بهتره دنبال ه یه پارتی قوی باشی
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ ق.ظ
انشالله که مشکلی براتون پیش نمی آد
ولی من یکی از دوستاممو دانشگاه اصفهان ثبت نامش نکرد خیلی دوندگی کرد آخرش انتقالش دادن . با اینکه پارتیم داشت
بستگی داره قبول می شین یا نه با اون معدل اصلی
ولی انشالله که شما رو ثبت نام کنن

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۱۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ ق.ظ
رتبه ۲۲۶ شبانه علامه قبول شده برو حال کن، مشکلت حل شد

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۲
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۸ ق.ظ
اره متاسفانه روی مغایرت معدل خیلی سخت گیرن ...منم کسی رو میشناختم فراگیر معدلش خیلی خیلی جزئی مغایرت داشت براش مشکل پیش اومد برای قبولی ....برای شما مغایرتش زیاده...از الان پیگیر باشین ببین چجوریه....
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۶ ب.ظ

سلام؛ بلافاصله به سازمان سنجش اطلاع بدید؛ چون وقتی خودتون اعلام کنید، مساله ای برای شما پیش نمیاد. فقط زودتر اعلام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ق.ظ، توسط newwink.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام؛ بلافاصله به سازمان سنجش اطلاع بدید؛ چون وقتی خودتون اعلام کنید، مساله ای برای شما پیش نمیاد. فقط زودتر اعلام کنید.

جطور اعلام کنم به سنجش؟؟؟ از طریق همون پرسش و پاسخ سازمان؟

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  رتبه ۲۲۶ شبانه علامه قبول شده برو حال کن، مشکلت حل شد

دمت گرم داش رضا، فقط داریوش میگه اعلام کن به سنجش؟! چطور اعلام کنم الان؟
تراز این دوستمون که ۲۲۶ شده چند بوده؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۵۹۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close