زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هنوز هم زیباترین دختر دنیا هستی

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ
دسته گل هایی که با سرطان دست و پنجه نرم می کنند نیازمند حمایت من و شما هستند... به شکرانه اینکه سالم هستیم و به رسم معرفت باید کاری کرد... به حکم انسان بودن و نه ترحم ...

[تصویر:  89608_1_1379092621.jpg]

بعضی ها با اینکه سالم و جوان هستند، به کوچکترین نا ملایمتی از زندگی عادی از خدا شکایت می کنند، آیا یک ذره از نعمات خدا رو به خودمون می تونیم شکر گذار باشیم؟ شکر خدای من، شکــــــــرت.

منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۳۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Potential , narges_r , Msccom , fatima1537 , s.sadri , hardware23 , - rasool - , yasemi , ahmadi_development , blackhalo1989 , M.H.P , SaMiRa.e , mfXpert , Mansoureh , maryami , pos , Aurora , Sunshine Off , Masoud05 , rezatotti , elhameli , Avicenna , nomad:D , baran , Rafiee , hkarimi , homa , hamidkhl , Lantern , mamat , Parva , پری , farnoosh , shobair87 , m_al , aa123 , Joonz , zzsnowdrop , مازیار صفایی , mhkpnu , عسل شیرین , goldoonehkhanoom , white bird , aminamini , aatwo , fatima2007 , Pegasus , mis masi , Adel01 , mehrdad372 , good-wishes , ehsan2010
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ ب.ظ
اگه به عکس دقت کنید یه سرم به رگ گردن این طفل معصوم زدند.میدونید چرا ؟ چون اونقدر به رگهاشون سرم و مواد شیمی درمانی وصل میکنند که دیگه رگهای دست نمیکشه،بعد میزنن به پاهاشون، بعد هم اگر نکشید نوبت گردنه.واونقدر کم خون و از بین رفته میشن که اگر سوزن توی رگ گردن بره اصلا خون هم فوران نمیکنه.Sad
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Mansoureh , Aurora , هاتف , Masoud05 , diligent , elhameli , Lantern , مازیار صفایی , - rasool - , aatwo
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ ب.ظ
RE: هنوز هم زیباترین دختر دنیا هستی
خیلی ناراحت کننده بود
کاشکی اقای دکتر در کنار همه زحماتی که برای ما وسایت می کشند بخشی رو ایجاد می کردند برای کمک های انسان دوستانه

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Aurora , هاتف , diligent , elhameli , مازیار صفایی , goldoonehkhanoom , aatwo
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
من از نزدیک دیدم تنها چیزی که میتونم بگم دعای سلامتی برا همشونه ( البته اونایی که هنوز به مرحله پیشرفته نرسیدن )
خدایا ........
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Aurora , diligent , elhameli , مازیار صفایی , - rasool - , fatima1537
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  اگه به عکس دقت کنید یه سرم به رگ گردن این طفل معصوم زدند.میدونید چرا ؟ چون اونقدر به رگهاشون سرم و مواد شیمی درمانی وصل میکنند که دیگه رگهای دست نمیکشه،بعد میزنن به پاهاشون، بعد هم اگر نکشید نوبت گردنه.واونقدر کم خون و از بین رفته میشن که اگر سوزن توی رگ گردن بره اصلا خون هم فوران نمیکنه.Sad

دقیقا... کلا شیمی درمانی باعث میشه رگ ها خشک بشه، اصلا بعد از ۲، ۳ بار شیمی درمانی، رگ دست دیگه پیدا نمیشه... چه قبلا سوزنی بهش وصل بوده باشه چه نباشه!

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  من از نزدیک دیدم تنها چیزی که میتونم بگم دعای سلامتی برا همشونه ( البته اونایی که هنوز به مرحله پیشرفته نرسیدن )
خدایا ........

من هم از نزدیک باهاشون روبرو بودم. میخواستم فقط بگم مرحله ی پیشرفته هم میتونه قابل درمان باشه! به ما گفته بودند حداکثر ۲ هفته مهلت داره! (یعنی تا این حد پیشرفته بود!) گفته بودند: ما حالا شیمی درمانی میکنیم ولی امیدی نداریم، این کار رو هم انجام میدیم چون بگیم حداکثر تلاشمون رو کردیم! خدا را شکر الان ۶ سال گذشته و هنوز خبری از سلول های سرطانی نیست... واقعا خدا را ۱۰۰ هزار مرتبه شکر...

همیشه امید هست، حتی در مرحله ی پیشرفته...

Change Your FATE
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Masoud05 , diligent , ahmadi_development , elhameli , narges_r , SaMiRa.e , fatima1537 , Lantern , مازیار صفایی , - rasool -
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  من هم از نزدیک باهاشون روبرو بودم. میخواستم فقط بگم مرحله ی پیشرفته هم میتونه قابل درمان باشه! به ما گفته بودند حداکثر ۲ هفته مهلت داره! (یعنی تا این حد پیشرفته بود!) گفته بودند: ما حالا شیمی درمانی میکنیم ولی امیدی نداریم، این کار رو هم انجام میدیم چون بگیم حداکثر تلاشمون رو کردیم! خدا را شکر الان ۶ سال گذشته و هنوز خبری از سلول های سرطانی نیست... واقعا خدا را ۱۰۰ هزار مرتبه شکر...

همیشه امید هست، حتی در مرحله ی پیشرفته...

منم باشما موافقم ، همیشه امیدی هست ..
ماهم امید داشتیم وداریم چون ناامیدی خودش ناشکریه، من تجربه شخصیمو گفتم که به گفته دکترایه هفته بود ولی به یک شب هم نرسید .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhameli , مازیار صفایی
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ق.ظ
توی ایران یه دکتر خیلی خوب هست که همه دردها رو اگه قسمت باشه دوا می کنه .یا امام رضای غریب خودت این طفل معصومها رو شفا بده .البته چاره ساز خدای بزرگه اما امام رضا بزرگترین واسطی هست که ما تو ایران داریم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Rafiee , ahmadi_development , Aurora , fatima1537 , Lantern , Parva , Joonz , مازیار صفایی , mhkpnu , SaMiRa.e , - rasool -
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ ق.ظ
خواهر من متخصص آنکولوژی هست من زیاد دیدم و شنیدم
و هر بار که یادم میاد گریه ام میگیره مثل آلان
خدا خودش باید بهشون سلامتی بده
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Rafiee , Aurora , مازیار صفایی
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ق.ظ
ماشالله اینجا همه متخصصنا، مخصوصا اقا فرداد ، گویا تویه همه رشته ها درجات عالیه رو گرفتن. Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , مازیار صفایی , Mojtaba
ارسال: #۱۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ ب.ظ
Big Grin
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط:  خیلی ناراحت کننده بود
کاشکی اقای دکتر در کنار همه زحماتی که برای ما وسایت می کشند بخشی رو ایجاد می کردند برای کمک های انسان دوستانه

اگه کسی بخواد کمک کنه یه جاهایی واسه کمک هست که معتبر هم هست
سایت موسسه محک را یه نگاه بندازین هر کسی می تونه در حد خودش کمک کنه

http://www.persianqa.tk/
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , ahmadi_development , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow رنگین‌ترین شهرها در سرتاسر دنیا αɾια ۱۰ ۴,۴۵۹ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: hivakish
Exclamation کدام یک از حرکات دست در دنیا توهین آمیزند؟ αɾια ۸ ۵,۸۳۹ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  متولد چه ماهی هستی ؟ sherkat ۹۷ ۴۶,۲۳۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ
  کاش من آفریقا به دنیا میومدم publin ۶ ۳,۹۴۸ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ
Star تست شخصیت: آدم صبح هستید یا شب؟ Lantern ۴۰ ۱۶,۷۸۰ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ
  هنوز هم میتوان امیدوار بود... HamidReza1 ۱ ۱,۵۴۶ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Rainbow از نوت بوک خود راضی هستید ؟ ezra ۱۰ ۹۰ ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amiraraz
  وجدانم هنوز درد میکند...!!! sinbadcity ۲ ۲,۹۶۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khabis
  انتخاب واحد شهید بهشتی برای دانشجویان جدیدالورود چرا هنوز درسی ارایه نشده؟ NarimanN2 ۳ ۳,۵۹۹ ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MIF
  ایران در آستانه اخراج از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا قرار دارد plusdeck ۰ ۲,۶۲۲ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close