زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کاش من آفریقا به دنیا میومدم

ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
آقا
خیلی ناراحتمSad
آخه کجای دنیا تو یه خونه ۲ تا فوق لیسانس و یه لیسانس به جرم نداشتن پارتی و سهمیه باید بیکار باشن و بخاطره ماهی ۳۰۰ ۴۰۰ تومن با بدبختی ناچاری برن یه شرکت کار کنند آخه این چه وضعیه
یا باید پارتی داشته باشی یا سهمیه یا بری خاک بریزی رو سرت
عمر مون که رفت جونی هم که هیچی نفهمیدیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , kati , sahar121 , ali ghaemi , crevice , sahar_2000 , Lonely Palm , zahra 67
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ب.ظ
آفریقا ؟
زحمت کشیدید تاپیک زدید لااقل یه قاره بهتری رو می گفتید Smile

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط kati.)
RE: کاش من آفریقا به دنیا میومدم
باهاتون ابراز همدردی می کنم Undecided با این که جوونی مون داره می ره کاملا موافقم...
ولی خوب چه کاریه !!!به قول اقای احمدی بی زحمت یه قاره بهتر رو مثال می زدید Shy یا شایدم منظورتون اینه که اینقدر وضعیت کاری بد هست که به همون افریقا با همون وضعیتش هم راضی بودید تا اینکه بیکار باشید ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , publin
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgy:dodgy
به چند دلیل آفریقا رو مثال زدم چون در آفریقا در کل کشورهای کمتر پیشرفته ایی نسبت به قاره های دیگه وجود داره
هر چند جدا از سه چهار کشوره فقیرشون بقیه به سرعت در حال پیشرفت و ترقی هستند حتی چند کشور پیشرفته هم دارند

اما یکی از دلیل های اصلیم این بود با وجوده اینکه آفریقا کشورهای عقب افتاده ام داره

ولی یه جونه آفریقایی خیلی خوشحال تر شاداب تر و امیدوار تر به زندگی نسبت به یه جونه ایرانی که در ۲۰ سالگی احساس پیری میکنه هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , saho , crevice , maneshty
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ب.ظ
امید و توکل به خدا را ازدست نده
دعا کن شرایط بهتر میشه
درسته که شرایط بازار کار افتضاحه اما با همین شرایط هم میشه خوب پول درآورد
فقط یه کم فن می خواهد و یه کم تدبیر ( منظور اینکه برای خودتون کار کنید به نتیجه می رسید - مطمئن باشید)
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط kevin.)
اگر اقا هستید من پیشنهاد میدم برید نگهبانی من یک ماه رفتم نهصد تومن گیرم اومد!!!!!!هیچ کار خاصیم نمیکردم تازه شیفت شب بودم با خودم mp3 player برده بودم همش زبان گوش میدادم باور کن تو این یک ماه اندازه یک سال لیستنینگ پیشرفت کرد !!!حرف مردم و این چیزا هم دایورت کن .بعدشم از قدیم گفتن فرزند کمتر زندگی بهتر ماشالله شما تعداتون زیاده اگر یکی بودین شاید خانواده میتونست یه سرمایه ای چیزی در اختیارتون بذاره یه کار برای خودتون راه بندازید اما الان اگر به یکی بخواد کمک کنه صدای بقیه در میاد البته یه پیشنهادیم میشه داد یه جا رو بگیرین با هم دیگه کار کنین یه مغازه ای کافی نتی بغالی بلاخره باید روزگارو گذروند دیگه کاری نمیشه کرد .البته من خدم به شخصه از کارایی مثل مغازه داری و کافی نت خوشم نمیاد چون هم سرمایه میخواد هم ادم و گرفتار میکنه بعدشم توی این مملکت هیچ سرمایه گذاری بدون ریسک نیست من هدفم رفتن ازین خراب شده هست برای همین دنبال کار ثابت نیستم الانم منتظر نتایج انتخاب رشته ارشدم ولی اگر قصدم اینجا موندن بود و بیکار بودم هر کاری بگی میکردم حتی دستفروشی البته ۵ سال پیش اینکارم میکردما!!!!!!تازه دستفروشی مربوط به رشتمم بود سی دی رایت میکردم میبردم میفروختم!!!!!فکر کن با دلار هزار تومنی سال ۸۷ روزی ۶۰ هزار تومن تو سه الی ۴ ساعت میفروختم یعنی به نرخ الان ۱۸۰ هزار تومن تو ۴ ساعت کار میکردم !!!!از استاد تمام دانشگاه بیشتر در میاوردم!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ)publin نوشته شده توسط:  یه جونه آفریقایی خیلی خوشحال تر شاداب تر و امیدوار تر به زندگی نسبت به یه جونه ایرانی که در ۲۰ سالگی احساس پیری میکنه هست
اینُ کدوم منطق اثبات میکنه Undecided

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow رنگین‌ترین شهرها در سرتاسر دنیا αɾια ۱۰ ۴,۴۸۳ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: hivakish
Exclamation کدام یک از حرکات دست در دنیا توهین آمیزند؟ αɾια ۸ ۵,۸۵۴ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  ایران در آستانه اخراج از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا قرار دارد plusdeck ۰ ۲,۶۳۶ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  پر طرفدارترین موضوعات روز دنیا در رشته شما fo-eng ۲ ۴,۱۶۸ ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  روزانه زاهدان خیییییلی دوره کاش نزده بودم.میخام تکمیل ظرفیت پیام نور شهرخودمو بزنم maryamghahramani ۴ ۳,۷۵۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  خصوصیات اهل دنیا MShariati ۰ ۲,۱۰۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati
  کاش میشد nooshaa ۳ ۱,۷۳۳ ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: download69
  رمان «تنها در دنیا» x86 ۵ ۳,۴۱۰ ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: یاس رازقی
  گروه علوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر در رتبه ۹۰ دنیا omid93 ۶ ۴,۱۶۵ ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahjub24
  معرفی و دانلود ماهنامه تخصصی نرم افزارهای آزاد / سلام دنیا! Milestone ۰ ۱,۷۱۸ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Milestone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close