زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟(نظرات از سال ۸۹ تا ۹۱)

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟(نظرات از سال ۸۹ تا ۹۱)
با سلام

این روزها بازار کلاس های ارشد و تبلیغات برای این کلاس‌ها گرمه. خواستم بگم بدون شرکت در این موسسه‌ها هم میشه به چیزی که می خواهیم برسیم.

من برای اینکه اگه قرار شد یه سال پشت کنکور بمونم، برای سال بعد انگیزه داشته باشم، در هیچ موسسه ای شرکت نکردم.

همچنین با توجه به اینکه در شهرستان بابل زندگی می کنم، پیش اساتید مشهور تهران هم کلاس نمی رفتم.

من هیچ درسی را کلاس کنکور نرفتم و حتی به دلیل کمبود وقت و معتبر ندانستن موسسه هایی که با دریافت هزینه‌ی کم کنکور آزمایشی برگزار می کردند، در هیچ کنکور آزمایشی شرکت نکردم.
اما کنکور های ۸۶ تا ۸۸ مهندسی کامپیوتر و ۸۸ علوم کامپیوتر را برای خودم شبیه سازی کردم.

چیزی که در بخش ارشد و کنار دروس ارشد جاش خیلی خالیه و ظاهرا برای اون ضریبی در نظر گرفته نشده اما در باطن خیلی مهم هست، اعتقادات مذهبی هست و اینکه هدفمون از این مسیر چیست.

من رتبه‌ی ۶۶ مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و ۲۰ علوم کامپیوتر را کسب کردم.

از خداوند بسیار سپاسگزارم که بسیار کمکم کرد.

برای همه‌ی دوستان آرزوی موفقیت دارم.
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۴m4n3h , Raman , marjan2001 , هاتف , - rasool - , fatima1537 , nazari.hooshang , Pegasus , HosseinSHN , mehrnaaz , mehdi_3904 , e_saeid , Sophia , SarahArshad , hamid-92 , irisadaf , arman405 , mammad_asir , sulduz , saeid1389 , foranyone , sanar.m , nazi takpar
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۴۶ ق.ظ
RE: در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟
نقل قول: چیزی که در بخش ارشد و کنار دروس ارشد جاش خیلی خالیه و ظاهرا برای اون ضریبی در نظر گرفته نشده اما در باطن خیلی مهم هست، اعتقادات مذهبی هست و اینکه هدفمون از این مسیر چیست.
اولا بهتون تبریک میگم!
ولی لازم می دونم یک توضیحی بدم من امسال رتبه ای آورم که احتمال قبولیم هست و یکی از بهترین دوستام موفق نشد (هر دومون هیچ موسسه ای نرفیتم و خودمون باهم درس می خوندیم)
ولی مطمئن هستم که رتبه بهتر من هیچ ربطی به اعتقادات قویتر من نداره! و هدف اون به مراتب از من بهتر بود چون من برای پیدا کردن یک کار پردرآمد میخوام ادامه تحصیل بدم ولی اون می خواد استاد دانشگاه بشه! منظورم این هست که تو کسایی که رتبشون از من بدتر شده (مثل دوستم) حتما کسایی هستن که هزاران بار از من یکی پیش خدا عزیزتر هستن!
من فکر میکنم اعتقادات مذهبی می تونه تو رسیدن به آرامش سر جلسه مفید باشه و اجازه بده تصمیم های خوبی بگیریم ولی خدا بابت اعتقادات قوی به این راحتی‌ها معجزه نمیکنه! 
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Afra , Mozhgan , dyako , luna , Jabar-Asadi , sulduz , amin750 , kimidoonekekie , parande27
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۰۲ ب.ظ
دوستان این بحث رو بهتره یه تاپیک کنیم که خیلی قشنگ می شه و من هم حرف های جالبی خواهم زد!!. یه تاپیک جدا در مورد نقش ایمان در قبولی ارشدRolleyes

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , fatima1537 , پشتکار , ehsan2010 , sulduz
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۲۵ ب.ظ
در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟
من هدفم آرامش دادن به کسانی بود که نمی خواهند در هیچ موسسه ای شرکت کنند و اصلا قصد این را نداشتم که بگم اعتقادات من بیشتر از دیگران بود. اصلا من در این مقام نیستم که اعتقادات دیگران را بسنجم و سبک و سنگین کنم.
در مورد یه تپیک جدا در مورد نقش ایمان و اعتقادات مذهبی، کاملا موافقم.
با تشکر
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , sulduz
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۴۶ ق.ظ
خوب این جوری نگید حالا من که میخوام برم کلاس ناامید میشم!!!
۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط admin.)
فقط پارسه نرین که خیلی خر تو خره و مسئولینش هم فوق العاده بی ادبن

نقل قول: از طرف مدیر:
دوست عزیز می تونید به جای خر تو خر از واژه دیگه ای مثل به هم ریخته، نا منظم، در هم و بر هم و ... استفاده کنید. خر تو خر Big Grin خیلی بده!!Smile
۲
۲
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوب این جوری نگید حالا من که میخوام برم کلاس ناامید میشم!!!
اگه فکر می کنین تو یه درسی مشکل دارین راحت برین کلاس! هر کسی یه جور درس می خونه برای بعضی‌ها کلاس رفتن خیلی مفیدتره! برای همین بهتره به خودتون نگاه کنید و ببینین چه مدلی بهتر درس یاد میگیرین.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , **sara** , arian_61 , hamed.ehsani91
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۰۰ ق.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ)shahrzad87 نوشته شده توسط:  فقط پارسه نرین که خیلی خر تو خره و مسئولینش هم فوق العاده بی ادبن

نقل قول: از طرف مدیر:
دوست عزیز می تونید به جای خر تو خر از واژه دیگه ای مثل به هم ریخته، نا منظم، در هم و بر هم و ... استفاده کنید. خر تو خر Big Grin خیلی بده!!Smile

ببخشید ولی فکر نمی کردم "خر تو خر" حرف خیلی بدی باشه
در مورد کلاس رفتن هم خیلیها رو دیدم که با کلاس رفتن موفق بودن و خیلیها هم بدون اینکه کلاسی برن. بستگی به خود فرد داره.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۲۲ ب.ظ
سلام
برای رشته علوم کامپیوتر فقط مدرسان شریف برگزار کننده است. کنکور آزمایشی مثل بازی تدارکاتی میمونه. اینکه ۴- ۴/۵ بشینی یک جا و تکون نخوری و بتونی رو دروس شیف کنی خیلی خوبه.
من علی رغم خوب خوندن سال پیش سر جلسه کنکور بعد از زبان و ریاضی و آمار مغزم هنگ کرد بطوری که عددی و گسسته رو که خیلی خوب خونده بودم حتی بهتر از اون ۳ تا درس اول زیر ۱۰ درصد زدم.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ
سلام
کلاسهای پارسه بهتر است یا نصیر
لطفا راهنمایی فرمایید
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
سلام بچه ها
من هیچ کلاسی نمی خوام برم!
اینجا کلاس های خوبی نیست!فکر می کنم وقت تلف کردن و اگر خودم بخونم بهتر جواب می گیرم!به نظرتون اشتباه می کنم؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeid1389 , shodokht
ارسال: #۱۲
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط khodam.)
دوستان درتهران برای رشته کامپیوتر موسسه های پارسه مدرسان ماهان نصیر و مهستان(پوران پژوهش )کلاس برگزار می کنند . من ۲ سال راجع به همشون تحقیق کردم و بعضی کلاسها رو رفتم . اگر می خواهید به شعورتون توهین نشه به هیچ وجه ماهان و مدرسان شریف نروید. کلاسهای نصیز خوبه ولی یه عیب داره: کمی شلوغه. کلاسهای پارسه با همون کیفیت ولی خیلی گرونه . کلاسها مهستان از نظر من و دوستانی که من رو راهنمایی کردند از سایر جاها بهتره . ارامش خوبی داره و ازمونهای خوبی هم داره. ازمونهای پارسال مهستان رو با کنکور امسال مقایسه کنید تستهای معماری و الگوریتم بخصوص خیلی تکرار شده بود!!
دوستان درتهران برای رشته کامپیوتر موسسه های پارسه مدرسان ماهان نصیر و مهستان(پوران پژوهش )کلاس برگزار می کنند . من ۲ سال راجع به همشون تحقیق کردم و بعضی کلاسها رو رفتم . اگر می خواهید به شعورتون توهین نشه به هیچ وجه ماهان و مدرسان شریف نروید. کلاسهای نصیز خوبه ولی یه عیب داره: کمی شلوغه. کلاسهای پارسه با همون کیفیت ولی خیلی گرونه . کلاسهای مهستان از نظر من و دوستانی که من رو راهنمایی کردند از سایر جاها بهتره . ارامش خوبی داره و ازمونهای خوبی هم داره. ازمونهای پارسال مهستان رو با کنکور امسال مقایسه کنید تستهای معماری و الگوریتم بخصوص خیلی تکرار شده بود!!
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین , milad1367
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ق.ظ
من دو روز پیش نصیر ثبت نام کردم
میگفت حداکثر کلاسهامون ۶۰ نفر میشن و بعضیهاشون خیلی کمتر
سیستم(حقیقت)، معماری(یوسفی)، ریاضی مهندسی(کریمی) ثبت نام کردم

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ ب.ظ
من هم (انشاالله) پارسه ثبت نام خواهم کرد.
فعلا اینها مد نظرم هست:

معماری (دکتر اجلالی)
ریاضی مهندسی (دکتر معتقدی)
نظریه (دکتر کارگهی)

فکر می کنم تعامل خوبی بشه داشت، هر کسی یه جا میره، کلی اطلاعات میشه رد و بدل بشه از موسسات مختلف

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۱۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ
بچه هایی که کلاس ثبت نام کردن ما که شهرستانی هستیم و به این کلاسها دسترسی نداریم بی نصیب نذارن.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , **sara** , zeinab , saeid1389 , Parisa-SH

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۳۲۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۹۹۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۶۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۱۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۰۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۷۷ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۸۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۶۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۴۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close