زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۹۲۱
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۰۶ ق.ظ
گوش دادن به موزیکای معین اول صبح مثل بغل کردن روحته Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۹۲۲
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۱۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۶ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  گوش دادن به موزیکای معین اول صبح مثل بغل کردن روحته Smile
داری به راه راست هدایت می‌شی [تصویر:  477309_21.gif]
بیست سال پیش پا میشدم میدیدم همه دور سفره صبحونه جمع هستند معین داره میخونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , MarkLand , big cloud
ارسال: #۵۵۹۲۳
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۲۰ ق.ظ
به نظرم این انجمن رو تبدیل به سایت خبری نکنیم، همه ما توی طول روز در معرض اخبار قرار داریم دیگه نیازی نیست اینجا هم ببینیم!

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , big cloud , Riemann , crevice , MarkLand , nlp@2015 , RASPINA , ezra
ارسال: #۵۵۹۲۴
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۴۲ ق.ظ
[تصویر:  477312_q3sh_screenshot_2020-09-24_031043.jpg]
ارسال: #۵۵۹۲۵
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۵۲ ب.ظ
بچه ها کسی تا به حال از این مودم ها داشته : (مودم-روتر ADSL/VDSL)
آیا ADSL بهتره یا این مودم ها؟ چه مشکلاتی ممکنه این مودم ها داشته باشن؟
اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم
ارسال: #۵۵۹۲۶
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۲۳ ب.ظ
گوشیم افتاد تو دسشویی و دیگه روشن نمیشه : )
موبایلی ها هم درستش نمیکنن ...

الان یه ایفون ۵ دارم منتهی باتریش داغانه، باتریش رو عوض کنم امیدی بهش هست؟ اینترنت ۴g هم ظاهرا نداره، استفادم از گوشی در حد اسنپ و انتقال وجه هست، خداییش زورم میاد ۵ تمن بدم یه گوشی مثل a11 یا m11.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , codin , ezra
ارسال: #۵۵۹۲۷
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بچه ها کسی تا به حال از این مودم ها داشته : (مودم-روتر ADSL/VDSL)
آیا ADSL بهتره یا این مودم ها؟ چه مشکلاتی ممکنه این مودم ها داشته باشن؟
اگر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم
حاجی اگه فقط اونجایی که استفاده می کنی ADSL ساپورت می کنه خب ADSL بگیر ولی اگه جایی که استفاده می کنی سرویس VDSL هم ساپورت می کنه خب مودم VDSL بگیر در کل به نظرم مشکلی ایجاد نمی کنه !
ارسال: #۵۵۹۲۸
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۶:۳۳ ب.ظ، توسط Masoud05.)
ای کاش افرادی که این همه از علاقه شون به مانشت صحبت میکنند، حاضر بودند در مباحث درسی فعالیت کنند و مدیر یکی از بخش های درسی میشدند.
از دید من مانشت فعلی شبیه بیماری هست که بجای درمان، فقط بالای سرش نشسته ایم و غصه می خوریم.

حرف های زیادی در دلم هست که بهتره همانجا باشه. خلاصه کلام این هست: شان مانشت این نیست. مانشت تا فروپاشی راه زیادی نداره (امیدوارم تصور من اشتباه باشه).

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , عدالت۱۱ , Saman
ارسال: #۵۵۹۲۹
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۶:۲۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ای کاش افرادی که این همه از علاقه شون به مانشت صحبت میکنند، حاضر بودند در مباحث درسی فعالیت کنند و مدیر یکی از بخش های درسی میشدند.
از دید من مانشت فعلی شبیه بیماری هست که بجای درمان، فقط بالای سرش نشسته ایم و غصه می خوریم.

حرف های زیادی در دلم هست که بهتره همانجا باشه. خلاصه کلام این هست: شان مانشت این نیست. مانشت تا فروپاشی راه زیادی نداره (امیدوارم تصور من اشتباه باشه).
کاملا درسته مانشت نیاز به تغییر و تحول زیادی داره موضوعاتی توی صفحه اول دیده میشه که سالهاست ار تاریخشون میگذره و... باید دید چقد با تغییرات موافقت میشه درکل بخوام بگم مانشت از سال ۹۲ ۹۳ به بعد حالت ایستای خودشو حفظ کرده تغییرات اول نیاز به طرح داره و برای هر قسمت میشه مدیر رو هم انتخاب کرد طرح جدید موضوعات هم باید متناسب با گرایشات در حال حاضر بچه های رشته کامپیوتر باشه و مباحث برنامه نویسی هم لحاظ بشه و هم پر رنگ تر در کنار کنکور ارشد و دکتری در نظر گرفته بشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , عدالت۱۱ , Masoud05
ارسال: #۵۵۹۳۰
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۴۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۹ ۰۶:۲۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ای کاش افرادی که این همه از علاقه شون به مانشت صحبت میکنند، حاضر بودند در مباحث درسی فعالیت کنند و مدیر یکی از بخش های درسی میشدند.

کاملا درسته مانشت نیاز به تغییر و تحول زیادی داره موضوعاتی توی صفحه اول دیده میشه که سالهاست ار تاریخشون میگذره و... باید دید چقد با تغییرات موافقت میشه درکل بخوام بگم مانشت از سال ۹۲ ۹۳ به بعد حالت ایستای خودشو حفظ کرده تغییرات اول نیاز به طرح داره و برای هر قسمت میشه مدیر رو هم انتخاب کرد طرح جدید موضوعات هم باید متناسب با گرایشات در حال حاضر بچه های رشته کامپیوتر باشه و مباحث برنامه نویسی هم لحاظ بشه و هم پر رنگ تر در کنار کنکور ارشد و دکتری در نظر گرفته بشه
من ایده دارم و خیلی هم رووش تاکید دارم.ولی نمیدونم بشه عملیش کرد یا نه.
یکیش اینه که بشه مبحث مربوط به هر سوال درسی رو با آپلود فیلم کاربردی کرد.

یکی سوال از فلان چیز میپرسه.سوال پاسخ داده میشه اما هرگز کدی که باید براش تولید نمیشه.

کد میتونه توی زبان های مختلف و در شرایط مختلف نوشته بشه.کسی که کد رو مینویسه باید مثلا قابلیت این رو که کد رو توی مثلا دو زبان در قالب یه فیلم توضیح بده داشته باشه.و جنبه های مختلف و کاربردی رو شرح بده.
کد ها هم در صورت ران شدن تاییدیه بگیرن.پس تایید مدیر اون بخش.برای هر کد یه مبلغ ناچیز گذاشته بشه جهت دانلود.(شما بگو ۱۰۰۰ تومن) مانشت هم کمیسیون خودش رو از این بستر ببره.
-------------
کسی توی یه شرایط ویژه یه بخش رو از حوزه های کاربردی تر و در عمل بتونه توضیح بده و امثال این چیز ها.
-------------
تاکید من کد کردن مباحث مربوط به سوالات هستش چرا که همیشه یه نگاه عمیق تر یا جنبه ی عمیق تری از مساله رو نگاه میکنه.
------------
حتی اینکه یکی تاریخچه ی رسیدن به فلان الگوریتم رو بتونه شرح بده و کدش رو در سه قالب و با یه سلسله مراتب خوب توضیح بده.
-------------
پروژه ها آموزش داده بشن.ابزار ها آموزشش ریخته،نیاز امروز اینه که مردم بتونن دست به کد بشن.جوری که در برخورد با مسائل جدید در مرحله ی اول بدونن چی میخوان.
----------------------
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , MarkLand , big cloud , .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۹۳۱
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط Masoud05.)
بنظر من ۲ مساله مهم وجود داره:

۱- نبود مدیر فعال (من چند بار فراخوان دادم اما کسی حاضر نشده مدیر بشه). البته برای مدیر شدن یک دانش و تخصص نسبی نیاز است.
۲- محدود بودن سایت به کنکور ارشد (سایر مباحث در حاشیه هستند که باید پر رنگ بشه).

هر کس ایده و یا پیشنهادی داره ، لطفاً برای من در پیام خصوصی بیان کنه. من هم همه پیشنهادات را جمع آوری می کنم و با Admin سایت صحبت می کنم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۵۵۹۳۲
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بنظر من ۲ مساله مهم وجود داره:

۱- نبود مدیر فعال (من چند بار فراخوان دادم اما کسی حاضر نشده مدیر بشه). البته برای مدیر شدن یک دانش و تخصص نسبی نیاز است.
۲- محدود بودن سایت به کنکور ارشد (سایر مباحث در حاشیه هستند که باید پر رنگ بشه).

هر کس ایده و یا پیشنهادی داره ، لطفاً برای من در پیام خصوصی بیان کنه. من هم همه پیشنهادات را جمع آوری می کنم و با Admin سایت صحبت می کنم.
lمورد ۱:ببینید مدیر فعال بخش درسی باید از بین کاربرانی انتخاب بشه که یک یا دوسال از کنکورشون گذشته باشه چون بقیه به مرور زمان فراموش می کنن حالا این انتخاب چجوری انجام بشه؟ به نظرم باید از بچهای فعالی که میان مانشت و تو مباحث شرکت میکنن و قصد جدی برای کنکور دارند دعوت بشه بعد از اینکه کنکور رو دادن مدیر بخش درسی بشن حالا اگه این فرد رتبه خوبی اورده بود که چه بهتر نیاورده بود هم اشکال نداره به هر حال قرار نیست حتما یه مدیر نخبه حل مساله باشه مهم اینه که ادم با تلاشی باشه
مورد دوم: در این مورد باید معماری جدید مانشت تحت عنوان مثلا مانشت پلاس این مسائل رو پوشش بده در مانشت پلاس دست برای موضوعات مختلف بازه از برنامه نویسی تا زبان
حالا وقت کردم بیشتر فک میکنم در موردش و پیام میدم

think positive
ارسال: #۵۵۹۳۳
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بنظر من ۲ مساله مهم وجود داره:

بزرگترین منبع برای کد کردن همون سوالات ارشده. سوالاتی که دانشجویانی از سطح لیسانس و در دانشگاه های ضعیفی بلند میشن براش میخونن
یه مثال بزنم.

مثلا میگیم الگوریتم DFS دور رو تشخیص میده.کلاس کنکور ۳۰۰ نفری بودم. شاید ۲۰ نفر میدونستن چرا.(باقیشون حفظ میکردن)
من میگم دو جنبه ی دیگه علاوه بر تشخص دور در DFS اضافه بشه و در کد مشخص بشه.که امکان داره مطرح بشه. با احتمال زیاد جنبه های بعدی رو دانشجو میتونه رووش فکر و کد رو دستکاری کنه و چیزای دیگه رو متوجه بشه.
بعد از این پروسه اگر طبقه بندی درستی صورت بگیر دانشجو به سمت جنبه های کاربردی سوق داده میشه.که میشه کار کردن سطح بالاتر.اینکه ابزار هاش چیه و چطور رابطی بین ابزار ها پیدا بشه.

دانشجوی لیسانس مشکلش اینه که حتی سرچ کردن خوب رو هم بلد نیست .که بخوایم هی بش بگیم توی یودمی و اینا هست همه چیز.
------------
در آخر هر سایتی به جای اینجا با این حجم از دانشجو های خوب وجود میداشت الان خودش موسسه داشت و دفتر دستک و اینا.

جای خالی پول به شدت حس میشه.بستر اینجا به شدت مناسبه چون اکثر بچه ها سواد رو از اون پایه ای که باید دارن.سوالا و کد ها هم که تمومی نداره.
-----------
ارسال: #۵۵۹۳۴
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۳۷ ب.ظ
دوستان دقت کنید، اگر تمایل دارید اینجا ایده ها را بیان کنید موردی نداره اما جهت مرتب بودن و بررسی دقیق، در نهایت پیشنهادات خود را حتما بصورت پیام خصوصی، برای من ارسال کنید.

با تشکر.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۵۵۹۳۵
۰۴ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۰۰ ب.ظ
جدیدا حال و حوصله حرف زدن ندارم.
نه اینکه روحیه ام بد باشه و .... فقط حرف زدن خستم میکنه انگار.
سال بالایی های ما تا چند روز دیگه دفاع کنند نوبت ما میشه که بریم دانشگاه .. نمیدونم برم یا نه.
از بابت کرونا نگران نیستم چون به هر یه نفر، یه اتاق میدن و اجازه شب نشینی و .. تو اتاق های همدیگه رو نمیدن و میشه بهداشت رو تا حد زیادی رعایت کرد.
اما تو دانشگاه که بودم استرس الکی وارد میکردن بچه ها.. حتی الان هم که دوریم باز استرس میدن. یکی میگه میخوام تا یکی دو ماه آینده دفاع کنم شما کی دفاع میکنید؟(درحالیکه دانشگاه ما ارشدش سه ساله است و اصلا امکان نداره) یا الکی میگن مقاله مینویسیم اونم جای فوق خفن و تو هم سعی کن بنویسی! و کلی مورد این شکلی. اوایل باور میکردم.. ولی رفته رفته فهمیدم همه دروغه برای خراب کردن روحیه ملت! استرسم تو خونه خیلی کمتره و با ارامش کارام رو انجام میدم. لازم نیست کسی هم ببینه نظر بده در مورد درس خوندنم و بهم استرس وارد کنه.
اما دانشگاه درس خوندن کیفیتش بهتره. آدم میدونه وقت محدودی داره از صبح زود شروع میکنه تا یه تایمی هر کاری میخواد رو انجام میده بقیه اش دیگه صرف حرف زدن با دوستان و چه میدونم شام و ناهار و .. بعد خواب میشه. دسترسی به اینترنت پرسرعت و نامحدود و سیستم های دانشگاه و اساتید برا رفع اشکال کفه ترازو رو به نفع دانشگاه سنگین میکنه.
حوصلم هم تو خونه سر رفته ولی از یه طرفی به تنهایی هم عادت کردم. برم اونجا هم باید استرس الکی تحمل کنم و هم برا آشپزی وقت بذارم. تو خونه همه چی آماده و مهیاست.
سخته تصمیم گرفتن برای رفتن یا موندن..
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , RASPINA , codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۶,۸۲۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۱۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close