زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۴۲۶
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
نقل قول: "مرحله چهارم "
تو تلگرام پیام دادم سین نمی کنه
تو اینستا فالوش کردم بلاکم کرد Big Grin
به نظر من چون شماره رو به بهونه اینترنت و این چیزا گرفتی زود رفتی سراغ اینستا باید یه بهونه ای جور می کردی یه خورده سر یه مساله مودمی حرف میزدی بعدا بحث ازدواج رو باز می کردی [تصویر:  biggrin.gif] البته نتیجه هم با الان فرقی نداشت فقط دیرتر بلاک میشدی [تصویر:  tongue.gif] شوخی میکنم به هر حال وضعیت مادی مهم در تصمیم گیری هست
منم فکر می کنم خیلی زووود شروع کردی
باید آروم پیش میرفتی
مخصوصا چون شماره را برای نت گرفته بودی
ببخشیدااا ولی دخترا از این هول بازیا خوششون نمیاد
برای یک پسری که یک دختر دوس داره هیچ وقت زود نیست
برای یک پسری که یک دختر دوس نداره همیشه زوده
هیچکی یکیو که دوس داره برای "زود شروع کردن" و غیره رد نمیکنه اتفاقا تا تنور داغه میچسبونه.

خیام جان تو آدم منطقی هستی.. فراموش کن و برو سراغ بعدی Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann
ارسال: #۵۵۴۲۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۲۹ ب.ظ
تقریبا یکماهه هیچ جا نرفتم در حد یکی دوبار سوپری سر کوچ. گناه داریم همه اش تو خونه ایم
بعد مدت ها میخوام برم باغ برم حال و هوام عوض بشه
یکی از بهترین قسمت ها پختن غذا با آتیش هست
چای آتیشی هم ک جای خود داره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۴۲۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۷ ب.ظ
می‌تونست بدترم باشه

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۴۲۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۳۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  واسه پسر برعکس؛ دختر هر چی خنگول تر، جذاب تر [تصویر:  biggrin.gif] (البته منظور از خنگی، لزوما خنگ بودن نیست)
مثل خانم شیرزاد؟ Big Grin

معادل انگلیسیش یه جورایی میشه cuteness .داشتن المنت های بچگی و شیطنت و غیره در واقع.این جور چیزا رو توی دخترای غربی کمتر میبینی ولی اگر فیلم های شرق آسیایی را ببینید احتمالا متوجه یه جور شیطنت و بچگی توی رفتار دختر های جوون میشید. مثلا زود هیجان زده شده از چیزا و نشون دادنش و سایر رفتارهایی که یادآور بچگی و نوجووانیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , diligent , RASPINA
ارسال: #۵۵۴۳۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط crevice.)
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۳۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  واسه پسر برعکس؛ دختر هر چی خنگول تر، جذاب تر [تصویر:  biggrin.gif] (البته منظور از خنگی، لزوما خنگ بودن نیست)
مثل خانم شیرزاد؟ Big Grin
بهرحال هر کی یه سلیقه ای داره؛ به سلایق هم احترام بگذاریم UndecidedBig GrinBig Grin
ولی خدایی کرکتر شیرزاد خیلی جیگرهHeart هر چند اون خنگول خالی نبود؛ خنگ خدادای بود Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۵۴۳۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۲ ب.ظ
حالا حال رابینسون کروزوئه رو بهتر درک می‌کنم

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۵۵۴۳۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۲ ق.ظ، توسط diligent.)
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  معادل انگلیسیش یه جورایی میشه cuteness .داشتن المنت های بچگی و شیطنت و غیره در واقع.این جور چیزا رو توی دخترای غربی کمتر میبینی ولی اگر فیلم های شرق آسیایی را ببینید احتمالا متوجه یه جور شیطنت و بچگی توی رفتار دختر های جوون میشید. مثلا زود هیجان زده شده از چیزا و نشون دادنش و سایر رفتارهایی که یادآور بچگی و نوجووانیه.
اینو نمیدونستم، جالب بود. یه جورایی فعال بودن کودک درون میشه

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۵۴۳۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۴ ق.ظ
هفت شهر عشق را خیام گشت
ما هنوز اندر خم یک کندِلیم

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۴۳۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
دارم به این فکر میکنم که باید این واقعیت رو قبول کنم که برای یک لپتاپ بدرد بخور واسه خودم باید حداقل ۲۵ میلیون هزینه کنم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA , ezra
ارسال: #۵۵۴۳۵
۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط khayyam.)
کیا نفت می خرن Smile
ارسال: #۵۵۴۳۶
۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۴ ق.ظ
لوله بازکنی در ونک!! در صدر مطالب مانشت قرار گرفته زیبا نیست؟ Big Grin

think positive
ارسال: #۵۵۴۳۷
۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط Javad Street.)
.................................
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , RASPINA
ارسال: #۵۵۴۳۸
۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  لوله بازکنی در ونک!! در صدر مطالب مانشت قرار گرفته زیبا نیست؟ Big Grin
اتفاقا موقعیت‌شناس هست؛ لوله‌ها کششِ لودِ بعد از کنکور رو ندارند [تصویر:  476652_21.gif][تصویر:  476652_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , MarkLand
ارسال: #۵۵۴۳۹
۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۴ ب.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  یه خواهش دارم انقدر درباره بورس و بحث مـــــــــزخرف ازدواج حرف نزنید.حالمون بهم خورد.
با تشکر ازتون.قربون شما جواد استریت مهربان و مشتی و با معرفت و لوتی ویکی از اعضای به شدت نیک مانشت .
اگه شما بحث بهتری دارید شروع کنید و ما استفاده کنیم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street
ارسال: #۵۵۴۴۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط Javad Street.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۴ ب.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  یه خواهش دارم انقدر درباره بورس و بحث مـــــــــزخرف ازدواج حرف نزنید.حالمون بهم خورد.
با تشکر ازتون.قربون شما جواد استریت مهربان و مشتی و با معرفت و لوتی ویکی از اعضای به شدت نیک مانشت .
اگه شما بحث بهتری دارید شروع کنید و ما استفاده کنیم !

اگر علاقه به زبان داری این کانال برای شروع خوبه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم نگاه کن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۲۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۲۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close