زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۴۴۱
۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۳ ب.ظ
آقایوون لطفا جواب بدن

شما اگه با خانمی ازدواج کنید که اون خانم شاغل نیست و حالا به هرر دلیلی نمیتونه نمیخواد کار کنه

به خودتون این اجازه رو میدین که اون خانم هیچ حقی تو زندگی نداره ؟ ! !!

یعنی چون شما پول در میارید و خرج زندگی رو میدید مهم هیتید اگر اون خانوم پول در نمیاره هیچ کاری عملا نمیکنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۵۴۴۲
۲۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۵۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  آقایوون لطفا جواب بدن

شما اگه با خانمی ازدواج کنید که اون خانم شاغل نیست و حالا به هرر دلیلی نمیتونه نمیخواد کار کنه

یعنی چون شما پول در میارید و خرج زندگی رو میدید مهم هیتید اگر اون خانوم پول در نمیاره هیچ کاری عملا نمیکنه

شما بایستی این چیزا را قبل ازدواج به طرفتون به توافق برسید نه این که بیاین از یک سری آدم غریبا توی اینترنت بپرسید. "حالا به هرر دلیلی" هم خیلی کلیه. اگر دلیل منطقی برای کار نکردن نباشه (مث معلولیت ولی حتی معلولان هم از کار میکنن این روزا) اون وقت خب اون طرف باری روی دوش جامعه هست.
ارسال: #۵۵۴۴۳
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۰ ق.ظ
دوستان راهی هست که پیامکهای یک خط رو روی یک دیوایس دیگه دریافت کرد؟

ارسال: #۵۵۴۴۴
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  آقایوون لطفا جواب بدن

واقعیتش من نفهمیدم چی گفتی ولی خانه داری هم کم کاری نیست و نباید بی ارزش دونست این کار رو من خودم اگه به میزان کافی سرمایه داشتم خانمی رو انتخاب می کردم که خانه داری رو به کار بیرون ترجیح می داد ولی خب همه سرمایه دار نیستن بهتره زن و شوهر به هم کمک کنند و زندگی رو بسازن ...
ارسال: #۵۵۴۴۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۳ ق.ظ
یکیتون (اگه اشتباه نکنRiemann) یه زمانی آدرس یه سایتی معرفی کردید که کتاب چاپ میکرد و فیلان و بیسار
اسم سایتش چی بود؟

ارسال: #۵۵۴۴۶
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط ۶۰۴۰۱۵۰۵.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  آقایوون لطفا جواب بدن

شما بایستی این چیزا را قبل ازدواج به طرفتون به توافق برسید نه این که بیاین از یک سری آدم غریبا توی اینترنت بپرسید. "حالا به هرر دلیلی" هم خیلی کلیه. اگر دلیل منطقی برای کار نکردن نباشه (مث معلولیت ولی حتی معلولان هم از کار میکنن این روزا) اون وقت خب اون طرف باری روی دوش جامعه هست.

......
ارسال: #۵۵۴۴۷
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۴ ب.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  یه خواهش دارم انقدر درباره بورس و بحث مـــــــــزخرف ازدواج حرف نزنید.حالمون بهم خورد.
با تشکر ازتون.قربون شما جواد استریت مهربان و مشتی و با معرفت و لوتی ویکی از اعضای به شدت نیک مانشت .
اگه شما بحث بهتری دارید شروع کنید و ما استفاده کنیم !

اگر علاقه به زبان داری این کانال برای شروع خوبه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم نگاه کن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
فرا زبان رو چند وقته عضوم و درس های میسا رو گاها حوصله داشته باشم گوش میدم
سایت دوم رو هم نگاه می کنم ، سپاس

دوستان اگه کسی کانال خوبی درباره بورس یا کسب و کار خانگی داره معرفی کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street
ارسال: #۵۵۴۴۸
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط ۶۰۴۰۱۵۰۵.)
......

(۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  آقایوون لطفا جواب بدن

واقعیتش من نفهمیدم چی گفتی ولی خانه داری هم کم کاری نیست و نباید بی ارزش دونست این کار رو من خودم اگه به میزان کافی سرمایه داشتم خانمی رو انتخاب می کردم که خانه داری رو به کار بیرون ترجیح می داد ولی خب همه سرمایه دار نیستن بهتره زن و شوهر به هم کمک کنند و زندگی رو بسازن ...
......
ارسال: #۵۵۴۴۹
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  یکیتون (اگه اشتباه نکنRiemann) یه زمانی آدرس یه سایتی معرفی کردید که کتاب چاپ میکرد و فیلان و بیسار
اسم سایتش چی بود؟
بله درست حدس زدی ایشون معرفی کرد.اینم ادرسش:

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , Riemann
ارسال: #۵۵۴۵۰
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  به خودتون این اجازه رو میدین که اون خانم هیچ حقی تو زندگی نداره ؟ ! !!

یه سری چیزها اختیاریه و باید قبل از ازدواج مشخص بشه اما بعد از ازدواج و در مورد حقوق، کسی (حتی پولدارترین مرد دنیا) اجازه نداره خودش متر دستش بگیره و خط‌کشی و قانون‌گذاری کنه برای حقوق افراد، چون حائز این صلاحیت نیست. مثلا تو یک مثال مشخص، هیچ مردی نمی‌تونه ادعا کنه که ارزش پولی که اون به خونه میاره از ارزش وضع حمل، به دنیا آوردن و پرورش یک فرزند توسط یک خانوم بیشتره؛ نه تنها این، که از نظر من حتی نمی‌تونه ادعا کنه که ارزش پولش حتی فقط از احساس و لبخند یک خانوم بیشتره، چون امور زندگی که اصولا باید مطابق با یک درک متقابل پیش بره، اساسا قابل ارزش‌گذاری مادی نیست. به صورت کلی به نظر من باید به شعور، سواد، عاطفه و انسانیت فردی که مبنای زندگی رو بر اساس مسائل اقتصادی پایه‌گذاری کرده و پولش رو معیاری جهت برتری و سلطه می‌دونه، شک کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۶۰۴۰۱۵۰۵ , SepidehP
ارسال: #۵۵۴۵۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  شما بایستی این چیزا را قبل ازدواج به طرفتون به توافق برسید نه این که بیاین از یک سری آدم غریبا توی اینترنت بپرسید. "حالا به هرر دلیلی" هم خیلی کلیه. اگر دلیل منطقی برای کار نکردن نباشه (مث معلولیت ولی حتی معلولان هم از کار میکنن این روزا) اون وقت خب اون طرف باری روی دوش جامعه هست.
چه باری روی جامعه باشه مگه جامعه تف مفت دست کسی میندازه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۶۰۴۰۱۵۰۵
ارسال: #۵۵۴۵۲
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۲۴ ق.ظ
بارسلونا آبکش شد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , ezra , khayyam , Amir V , blackhalo1989
ارسال: #۵۵۴۵۳
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۰۳ ق.ظ
نشستم بازی جام جهانی ایران پرتغال را دیدم چع بازیییی کردیم انصافا Smile
ارسال: #۵۵۴۵۴
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۰۶ ق.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۰ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  یه سری چیزها اختیاریه و باید قبل از ازدواج مشخص بشه اما بعد از ازدواج و در مورد حقوق، کسی (حتی پولدارترین مرد دنیا) اجازه نداره خودش متر دستش بگیره و خط‌کشی و قانون‌گذاری کنه برای حقوق افراد، چون حائز این صلاحیت نیست. مثلا تو یک مثال مشخص، هیچ مردی نمی‌تونه ادعا کنه که ارزش پولی که اون به خونه میاره از ارزش وضع حمل، به دنیا آوردن و پرورش یک فرزند توسط یک خانوم بیشتره؛ نه تنها این، که از نظر من حتی نمی‌تونه ادعا کنه که ارزش پولش حتی فقط از احساس و لبخند یک خانوم بیشتره، چون امور زندگی که اصولا باید مطابق با یک درک متقابل پیش بره، اساسا قابل ارزش‌گذاری مادی نیست. به صورت کلی به نظر من باید به شعور، سواد، عاطفه و انسانیت فردی که مبنای زندگی رو بر اساس مسائل اقتصادی پایه‌گذاری کرده و پولش رو معیاری جهت برتری و سلطه می‌دونه، شک کرد.

با قسمت اول حرفتون موافقم ولی با مثالتون نه. اولا پرورش فرزند فقط وظیفه‌ی مادر خانواده نیست، دوما وظیفه وضع حمل وظیفه‌ایه که جنسیت اون فرد به عهده‌اش گذاشته و ربطی به این موضوع نداره که دیگه باید بشینه خونه و همسرش همه کارا رو بکنه.
به نظرم مهم تقسیم وظایفه، ولی اینکه چطور این تقسیم اتفاق بیفته توافق طرفینه. دو نفر وظایف رو این شکلی تقسیم میکنن که یکی کار کنه و دیگری خونه‌دار باشه، دو نفر هم این شکلی تقسیم میکنن که باهم کار می‌کنیم و باهم کارهای خونه رو می‌کنیم و باهم ...

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۵۴۵۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۷ ق.ظ
دوستان حواستون به سطح حمایت سهامتون باشه :/

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۲۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close