زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۳۹۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۱۲ ق.ظ
امروز صفها بلعیده میشه یحتمل
سهاماتونو از دست ندید
همونطور که میدونید دیروز ظهر وزیر اقتصاد ...
تا وقتی کسری بودجه دولت جبران نشه از این اخبار و تکذیب اخبار ادامه داره
حواستون به پالایشی ها, بخصوص شپنا که یحتمل افزایش سرمایه ۵۰درصدی داره باشه
فولاد نیز هم. : ))

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۵۳۹۷
۲۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۲۰ ب.ظ
من فولاد خریدم. امیدوارم خوب رشد کنه Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۵۳۹۸
۲۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۳۲ ب.ظ
خوندن کد نوشته شده توسط دیگران سخت و لذت بخش و مفیده
ارسال: #۵۵۳۹۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۵۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سوار شید امشب برنامه‌ی وبگردی براتون تدارک دیدم

سایت اولی که میخوام معرفی کنم یه سایت اِتومولوژی هست
اگه علاقمند و کنجکاو به دونستن ریشه‌ی کلمات هستید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سایت دوم ستلاریوم؛ شبا یه ستاره تو آسمون دیدید کراش زدید روش میتونید به طور زنده رصدش کنید و آمارشو درارید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سایت سوم رو همه میشناسید. بیشتر یه زیر شاخه ازش مدنظره و اون بازی جدولشه
خواستید مثل من درک کنید هیچی از زبان حالیتون نمیشه میتونید استفاده کنید

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۵۴۰۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  سایت سوم رو همه میشناسید. بیشتر یه زیر شاخه ازش مدنظره و اون بازی جدولشه
خواستید مثل من درک کنید هیچی از زبان حالیتون نمیشه میتونید استفاده کنید

به نظر من اطلاعات عمومی هم مهمه. من توی حل جدول به زبان فارسی هم همیشه مشکل داشتمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۴۰۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۴ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تو مرحله سوم تونستم شماره اصلی دختر همسایه رو هم گیر بیارم ( تلگرام و واتس آپ ) هم داره روی خطش
تا مراحل بعدی بدرود : )
"مرحله چهارم "
تو تلگرام پیام دادم سین نمی کنه
تو اینستا فالوش کردم بلاکم کرد Big Grin

این داستان ادامه دارد Dodgy

هیچ وقت نمیشه فهمید تو سر یه دختر چی می گذره .....
کلی تفسیر میشه کرد از این رفتارها
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۴۰۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۴۹ ق.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تو مرحله سوم تونستم شماره اصلی دختر همسایه رو هم گیر بیارم ( تلگرام و واتس آپ ) هم داره روی خطش
"مرحله چهارم "

به خودت احترام بزار Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann , big cloud , Javad Street
ارسال: #۵۵۴۰۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۰۱ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تو مرحله سوم تونستم شماره اصلی دختر همسایه رو هم گیر بیارم ( تلگرام و واتس آپ ) هم داره روی خطش
"مرحله چهارم "

به خودت احترام بزار Smile
مسعود جان من منظورت رو نفهمیدم چت مانشت رو هم برداشتی که نمیشه از طرف پرسید
من این کارا رو بی احترامی به خودم نمی دونم من فقط می خوام بدونم چی تو سر دخترا می گذره چرا از یه طرف می خواد بیشتر خودشو نزدیک کنه از یه طرف دیگه این رفتارها رو نشون میدن دخترا بعدا میان می گن ما منظورم یه چیز دیگه بوده ...

به خدا کسی که خودش شماره خودشو داده بعد تو پیام میدی بهش یهویی بلاکت کنه بدون اینکه چیزی بگه خیلی غیرمنطقی هست
ارسال: #۵۵۴۰۴
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۰۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مسعود جان من منظورت رو نفهمیدم چت مانشت رو هم برداشتی که نمیشه از طرف پرسید
من این کارا رو بی احترامی به خودم نمی دونم من فقط می خوام بدونم چی تو سر دخترا می گذره چرا از یه طرف می خواد بیشتر خودشو نزدیک کنه از یه طرف دیگه این رفتارها رو نشون میدن دخترا بعدا میان می گن ما منظورم یه چیز دیگه بوده ...

به خدا کسی که خودش شماره خودشو داده بعد تو پیام میدی بهش یهویی بلاکت کنه بدون اینکه چیزی بگه خیلی غیرمنطقی هست

سیستم چت مانشت دست من نیست که بخوام فعال و غیر فعالش کنم Big Grin

من که در جریان کار شما نیستم و بنظرم همش داشتی در خصوص همسایه تون میگفتی حالا انگار همسایه تون هم مانشتی هست. شاید دوست داشته بیشتر تو رو بشناسه و بعد از شناخت بیشتر حس کرده برخی فاکتورهای مد نظرش رو نداری و شروع یک رابطه هر چند سطحی را بی مورد دیده. شاید هم شماره داده که فکر میکرده میشه کانکشن کاری بزنید اما دیده شما هدفت متفاوته و صحبت با شما بی معنا هست و الی اخر.

بنظر من وقتی یکی بلاکت میکنه یعنی تمام و اصرار زیاد باعث میشه خودت رو کوچیک کنی. از طرفی اون بنده خدا هم شاید معذب بشه!!! هر چند که صلاح مملکت خویش خسروان دانند!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۵۴۰۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۰۴ ق.ظ، توسط codin.)
منم حدسم اینه طرف مانشتی باشه و چون نظرات بحث برانگیزی در مورد ازدواج داشتی طرف حس کرده بهم نمیخورید مثلا :-؟ الکی یکی یکیو بلاک کنه خیلی عجیبه... خودت هیچ حدسی نمیتونی بزنی علت بلاک چی میتونه باشه؟ ماکزیمم به یکی ریکوئست بدی اکسپ نمیکنه بلاک یه جورایی معنی داره به نظر من...

منم به نظرم بهتره ادامه ندی. وقتی یکی بلاک میکنه این کار از دید من بی احترامیه و بنابراین من اگر بودم طرف را فراموش میکردم کلا
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۴۰۶
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  "مرحله چهارم "
به نظر من چون شماره رو به بهونه اینترنت و این چیزا گرفتی زود رفتی سراغ اینستا باید یه بهونه ای جور می کردی یه خورده سر یه مساله مودمی حرف میزدی بعدا بحث ازدواج رو باز می کردی Big Grin البته نتیجه هم با الان فرقی نداشت فقط دیرتر بلاک میشدی Tongue شوخی میکنم به هر حال وضعیت مادی مهم در تصمیم گیری هست

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۵۴۰۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  "مرحله چهارم "
به نظر من چون شماره رو به بهونه اینترنت و این چیزا گرفتی زود رفتی سراغ اینستا باید یه بهونه ای جور می کردی یه خورده سر یه مساله مودمی حرف میزدی بعدا بحث ازدواج رو باز می کردی Big Grin البته نتیجه هم با الان فرقی نداشت فقط دیرتر بلاک میشدی Tongue شوخی میکنم به هر حال وضعیت مادی مهم در تصمیم گیری هست
ازدواج !!!؟
مسئله مادی ! ،
برای کسی که بعد از این همه مدت سلام علیک و خوبی بدون اینکه کلمه ای صحبت کنه بلاک کنه احتمالا مشکل روانی داره برای اینجور آدم ها تره هم نباید خرد کرد !
#انتقام_سخت

(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  منم حدسم اینه طرف مانشتی باشه و چون نظرات بحث برانگیزی در مورد ازدواج داشتی طرف حس کرده بهم نمیخورید مثلا :-؟ الکی یکی یکیو بلاک کنه خیلی عجیبه... خودت هیچ حدسی نمیتونی بزنی علت بلاک چی میتونه باشه؟ ماکزیمم به یکی ریکوئست بدی اکسپ نمیکنه بلاک یه جورایی معنی داره به نظر من...

منم به نظرم بهتره ادامه ندی. وقتی یکی بلاک میکنه این کار از دید من بی احترامیه و بنابراین من اگر بودم طرف را فراموش میکردم کلا
داداش هر سلام علیکی که هدف ازدواج نیست ، من مشکلم سر اینه هر مشکلی براشون پیش می اومد سریع می اومدن می گفتن میشه کمک کنی اگه اون روز من نبودم باید ۲۰۰ هزار میداد و یکی رو میاورد در خونش رو باز می کرد حالا فکر کردی کی هستی پیش خودت قد کوتاه عقده ای Dodgy
بعید می دونم مانشتی باشه چون رشتش یه چیز دیگه هست ...

(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۲۹ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  سیستم چت مانشت دست من نیست که بخوام فعال و غیر فعالش کنم Big Grin

من که در جریان کار شما نیستم و بنظرم همش داشتی در خصوص همسایه تون میگفتی ........
چرا خب چت مانشت برداشته شده قبلا هم یه تایمی برداشته شد دوباره فعال شد ...
همش که درباره همسایه حرف نمی زدم خواستم جو تایپیک رو بیشتر فعال نگه دارم ...

به قول یاس
فهمیدم که خوب بودن من بازتاب نداره
وجدان تا آخرِ این داستان سرابه
فهمیدم کبابی آثار ثوابه
به محتاج فقط بگم که بازار خرابه
فهمیدم گناه میتونه یکی دو روزه عادی شه
حتی معنوی ترینا تو یک لحظه مادی شه

بگذریم برید از سینگل بودن خودتون لذت ببرید
یه ماشین بخرید برید عشق و حال و اصلا ذهن خودتون رو درگیر این مسائل نکنید حتی یه درصد
تو این زمونه معامله فقط باید win-win باشه مگر نه سریع باید بیایی بیرون
ارسال: #۵۵۴۰۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
"مرحله چهارم "

به نظرم هیچکدوم از این کارا رو نباید میکردی.Smile

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Javad Street
ارسال: #۵۵۴۰۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط WILL.)
خیام جان
اگر ز باده مستی خوش باش

با ماهرخی اگر نشستی خوش باش

چون عاقبت کار جهان نیستی است

انگار که نیستی چو هستی خوش باش

تو هنوز به عشقت نرسیدی؟
منم نرسیدم Smile

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , codin
ارسال: #۵۵۴۱۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۲۲ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
نقل قول: "مرحله چهارم "
به نظر من چون شماره رو به بهونه اینترنت و این چیزا گرفتی زود رفتی سراغ اینستا باید یه بهونه ای جور می کردی یه خورده سر یه مساله مودمی حرف میزدی بعدا بحث ازدواج رو باز می کردی [تصویر:  biggrin.gif] البته نتیجه هم با الان فرقی نداشت فقط دیرتر بلاک میشدی [تصویر:  tongue.gif] شوخی میکنم به هر حال وضعیت مادی مهم در تصمیم گیری هست
منم فکر می کنم خیلی زووود شروع کردی
باید آروم پیش میرفتی
مخصوصا چون شماره را برای نت گرفته بودی
ببخشیدااا ولی دخترا از این هول بازیا خوششون نمیاد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , MarkLand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۷۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close