زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۳۶۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  این چیزی هم که درباره ی دخترا گفتم چیزی هست که در دین مون هم گفته شده، اینکه ، وظیفه مرد هست که خرجی خونه رو تامین کنه. و عرف کشورمون هم این هست. حالا احتمالا چون شما نوع دیگه ای از جامعه هارو دیدین مخالف این موضوع شدین.
عجب... وظیفه زن هم تولید مثل و سرویس دادن به آدما و دسشویی تمیز کردنه؟‌ خودکرده را تدبیر نیست...
برده داری هم یه زمانی عرف و حتی قانون آمریکا بوده... تو اگر اونجا بودی یک برده بودی که از برده بودنت لذت میبری.
بیچاره زنایی که به خاطر تفکرات ضد بشری تو امثال تو زندگیشون به فنا رفته و میره.

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , codin
ارسال: #۵۴۳۶۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۵:۲۸ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۵:۱۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  این چیزی هم که درباره ی دخترا گفتم چیزی هست که در دین مون هم گفته شده، اینکه ، وظیفه مرد هست که خرجی خونه رو تامین کنه. و عرف کشورمون هم این هست. حالا احتمالا چون شما نوع دیگه ای از جامعه هارو دیدین مخالف این موضوع شدین.
عجب... وظیفه زن هم تولید مثل و سرویس دادن به آدما و دسشویی تمیز کردنه؟‌ خودکرده را تدبیر نیست...
برده داری هم یه زمانی عرف و حتی قانون آمریکا بوده... تو اگر اونجا بودی یک برده بودی که از برده بودنت لذت میبری.
متاسفم براتون بابت نوع ادبیات تون ...
اگه مخالف این نوع نگرش هستین نیازی به توهین نیست.
ارسال: #۵۴۳۶۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۵:۲۸ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  متاسفم براتون بابت نوع ادبیات تون ...
کجاش توهین بود؟‌ ضد بشری و برده بودن؟‌ اینا واقعیت تفکری هست که قبولش داری و ازش حمایت میکنی.
توهین رو تو میکنی به خودت و همجنسهای خودت.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , codin
ارسال: #۵۴۳۶۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۵:۲۸ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۵:۱۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  این چیزی هم که درباره ی دخترا گفتم چیزی هست که در دین مون هم گفته شده، اینکه ، وظیفه مرد هست که خرجی خونه رو تامین کنه. و عرف کشورمون هم این هست. حالا احتمالا چون شما نوع دیگه ای از جامعه هارو دیدین مخالف این موضوع شدین.
متاسفم براتون بابت نوع ادبیات تون ...
حالا دوستمون یخورده تند گفتن ولی کلیات حرفشون درسته اگه شما وطیفه مرد را تامین مخارج خانه می دانید در مقابل این حقیقت خانه داری ( شستن ، پختن ، تمیزکردن ) + تولید مثل هم جز وظایف زن هست واقعیت جامعه ایران همینه !
ولی اگه همه چیز رو مشارکتی بدونید اونوقت همه چیز یکسان تقسیم میشه
ارسال: #۵۴۳۶۵
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۵:۵۱ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۶ ق.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  یه سوالی داشتم ممنون میشم دوستان در صورت صلاحدید راهنمایی کنن.
به نظر شما آقایونی که دوره کارشناسی و ارشد فقط درس میخونن و کار نمیکنن یعنی درس رو بهونه کار نکردن شون بیان می کنند و در واقع از پدرشون پول تو جیبی می گیرن، میشه گفت آدمای بی جربزه ای هستن؟ کاری نیستن؟ به کم قانع هستن؟
میدونم شاید بگین مگه دخترا همزمان کار میکنن، ولی من اون چیزی که تو جامعه عرف هست رو منظورمه. از دخترا خیلی انتظار نمیره.

من خودم تا سال پیش اینجوری بودم، ولی همزمان روزی ۸ تا ۱۰ ساعت درس میخوندم دوره ی آیلتس هم میرفتم.
یعنی واقعا هیچی پول نداشتم.
سال قبلش توی ماشین اداری و تعمیراتش کار کردم و تقریبا تخصصش رو کامل یاد گرفتم،بعدش رفتم به شرکت دله دزدی که کار شبکه میکردن و تخصص اونا رو هم یاد گرفتم، ولی همچنان پدرم خرجم رو میداد، چون شرکتایی که میگم هیچی درست و حسابی پول نمیدادن.
پارسال به جرات میگم بدترین سال زندگی من از نظر مالی بود(البته همون سال ۹۷ تا آبان ۹۸) همه ی پولا رو پدرم میداد،تازه منم فقط لیسانس داشتم،جسته و گریخته یه تدریس هایی هم میکردم که واقعا خرج آدم باهاش در نمیومد.

سال ۹۷ از نظر درسی تقریبا بارم رو بستم و ریاضیات رو کامل و تمام دروس رو کامل خوندم و جوریه که هنوزم خط به خط یادمن، رتبه کنکورم توی آی تی ۵۷ شد، توی کامپیوتر ۴۰۰ و خورده ای، ولی هیچ کدوم چیزی که میخواستم نمیگرفتن و کلا تعیین رشته هم نکردم.ولی مثلا یادمه ۶۲۰ صفحه فقط گسسته خوندم کامل کل CLRS با تمریناتش و ....
حالا که تعیین رشته نکردم،اوایل مهر بود، نه پول داشتم و نه شغل،چندجا رزومه دادم، و ۲۰ هزار رو کارتم بود، داغون داغون بودم، پسر خاله م اومد گفت بیا بورس و اینا(در مورد بورس همینقدر بگم که از ۶ فروردین تا همین امروز ۲۷ میلیون فقط سود خالص داشتم و به امید خدا بیشتر و بیشترم میشه)

خلاصه این که آذر ماه ارتباطات سیار رزومه م رو قبول کرد و از اون موقع تا الان BTSMAN هستم اونجا ، حقوقش بد نیست ولی کارش پوست آدمو میکنه.(ولی من همچنان موندم،کسی اگر پارسال منو میدید میگفت عرضه کار کردن نداره)

ته ته تهِ همه ی این قصه ها من منتظرم حجم کارم کم بشه و مجدد با تمام وجودم برای ارشدی که دوسش دارم و عاشقشم بخونم و خدا میدونه که دست خودم نیست، درآمدمم خدا رو شکر به حدی زیاده که به جرات میگم توی این دوره و زمونه راحت و با رفاه کامل یه زندگی رو میچرخونه و حتی بیشتر.

در کل گاهی آدم به یه چیزی عشق داره نظر من اینه که نباید و نمیشه دست اون آدم ها رو بست.،الان من چند ماهه کتاب و درس نخوندم مجددا افسردگیم شدید شده،

توی کار خودمم نفر اول هستم به لطف خدا و کل مجموعه اینو میدونن و رووم حساب باز میکنن.

نتیجه این که ، اهداف آدما و مسیر زندگیشون ضمن اینکه با هم فرق میکنه ، میتونه توی شرایط مختلف عوض بشه.آدم بی جربزه هم داریم ولی من از بین دوستان خودم شاید از هر ۲۰ نفرشون یه نفر بی جربزه باشه

کار سخت پیدا میشه و شرایط اقتصادی خیلی داغونه وگرنه بیشتر پسرا جربزه کار کردن دارن
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , hanie_M , marvelous , codin , RASPINA
ارسال: #۵۴۳۶۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۶:۰۹ ب.ظ
به نظر من همه چیز در ازدواج به نظر طرفین رابطه بستگی داره. این که چه عقیده ای در مورد میزان درآمد و نحوه زندگی دارن.

یه نفر ترجیح میده تو خونه بشینه و همسرش بره سر کار. در نهایت با صرفه جویی زندگی میچرخه. البته در اغلب مواقع در این حالت کل مسئولیت های کار خونه و بچه ها با خانم هست. (اگر آقا درآمدش خوب باشه نیازی به صرفه جویی ام خیلی احساس نمیشه.)

یه نفر دیگه از اول جوری تربیت شده که باید تو اجتماع باشه و برای حقش بجنگه. اینجور خانم ها درآمد دارن. البته در قشر کارمند هستند کسایی که هنوز روی حقوق همسرشون حساب میکنند و ذره ای پول خودشون را وارد بازی زندگی نیمکنن.

در طرف مقابل خانم هایی هستن که حقوقشون را با همسرشون شریک میشن و همه مال و اموالی که دارن مشترکه. این دسته در کار خونه هم مشترک هستن و سعی میکنن چرخ زندگی را با هم بچرخونن. رابطه ای که در اینجور زندگی ها جریان داره بیشتر دوستانه هست تا حالت رسمی ازدواجی داشته باشه.

اگر فکر میکنید که فقط مرد برای کار کردن ساخته شده و باید خرجی خانم و بچه ها را بده؛ با کسی ازدواج کنید که دستش به دهنش میشه و به سنت ها پایبنده. در اصل شما در کنار بررسی معیارهای طرف، حتما باید وضعیت مالی را هم در نظر داشته باشید.

اگر شاغل هستید و فکر میکنید پولتون مال خودتونه؛ باز هم با کسی ازدواج کنید که وضع مالیش خوبه. چون قطعا در زندگی مشترک به مشکل میخورید
.
در آخر اگر جز دسته سوم هستین، میتونین حتی با یه دانشجو هم ازدواج کنید. چون باور دارید که هم میشه نون و بوقلمون را با هم خورد و هم نون و نیمرو را.
در ضمن همیشه زور دو نفر برای ساختن یه زندگی بیشتر از زور یه نفره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , khayyam , hanie_M , marvelous , codin , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۵۴۳۶۷
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۵:۵۱ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  پسر خاله م اومد گفت بیا بورس و اینا(در مورد بورس همینقدر بگم که از ۶ فروردین تا همین امروز ۲۷ میلیون فقط سود خالص داشتم و به امید خدا بیشتر و بیشترم میشه)

دوست عزیز میشه قضیه بورس رو یکم خودمونی تر و شفاف تر برای ما توضیح بدی این روزا همه میرن بورس !
داستان این صندوق های سرمایه گذاری که کارگزاری ها دارند چیه آیا اونجا پول بزاری حتما سود می کنی یا خودت سهام بخری بهتره !؟
آینده بورس رو امسال چطوری پیش بینی می کنی ؟
ارسال: #۵۴۳۶۸
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۰۹ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  به نظر من همه چیز در ازدواج به نظر طرفین رابطه بستگی داره. این که چه عقیده ای در مورد میزان درآمد و نحوه زندگی دارن.

یه نفر ترجیح میده تو خونه بشینه و همسرش بره سر کار. در نهایت با صرفه جویی زندگی میچرخه. البته در اغلب مواقع در این حالت کل مسئولیت های کار خونه و بچه ها با خانم هست. (اگر آقا درآمدش خوب باشه نیازی به صرفه جویی ام خیلی احساس نمیشه.)

یه نفر دیگه از اول جوری تربیت شده که باید تو اجتماع باشه و برای حقش بجنگه. اینجور خانم ها درآمد دارن. البته در قشر کارمند هستند کسایی که هنوز روی حقوق همسرشون حساب میکنند و ذره ای پول خودشون را وارد بازی زندگی نیمکنن.

در طرف مقابل خانم هایی هستن که حقوقشون را با همسرشون شریک میشن و همه مال و اموالی که دارن مشترکه. این دسته در کار خونه هم مشترک هستن و سعی میکنن چرخ زندگی را با هم بچرخونن. رابطه ای که در اینجور زندگی ها جریان داره بیشتر دوستانه هست تا حالت رسمی ازدواجی داشته باشه.

اگر فکر میکنید که فقط مرد برای کار کردن ساخته شده و باید خرجی خانم و بچه ها را بده؛ با کسی ازدواج کنید که دستش به دهنش میشه و به سنت ها پایبنده. در اصل شما در کنار بررسی معیارهای طرف، حتما باید وضعیت مالی را هم در نظر داشته باشید.

اگر شاغل هستید و فکر میکنید پولتون مال خودتونه؛ باز هم با کسی ازدواج کنید که وضع مالیش خوبه. چون قطعا در زندگی مشترک به مشکل میخورید
.
در آخر اگر جز دسته سوم هستین، میتونین حتی با یه دانشجو هم ازدواج کنید. چون باور دارید که هم میشه نون و بوقلمون را با هم خورد و هم نون و نیمرو را.
در ضمن همیشه زور دو نفر برای ساختن یه زندگی بیشتر از زور یه نفره.
موافقم با صحبت هاتون.
چطور میشه تو این اوضاع گرونی یه نفره خونه و زندگی رو چرخوند! در این که شکی نیست همینطور که اسمش زندگی مشترک هست، مخارج خونه هم باید اشتراکی باشه. اصلا یه زن پولشو میخواد کجا خرج کنه بهتر از خونه خودش؟!
ولی با این حال ، این انتظار از آقایون هست که خونه و زندگی رو بگردونن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , SepidehP
ارسال: #۵۴۳۶۹
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
واقعا چی شده یه اینقدر یهو استارتاپ در مورد self driving cars به وجود اومده؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۵۴۳۷۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۸:۵۶ ب.ظ
از نظر من بخوای هیچکس بی جربزه نیست. هر کسی اگه تو موقعیتش قرار بگیره همه کاری میکنه. منظورم به اون دسته از تنابل هست که اصلا ازشون انتظار نمیره دست به کاری بزنن. وقتی پای زندگی و سیر کردن شیکمشون در میون باشه، همه کار میکنن. به نظر من اصلا آدم تنبل وجود نداره، باید شرایط باشه و آدم بتونه خودشو نشون بده. اون موقع هست که باید قضاوت کرد کسی جربزه داره یا نه.

هیچ دلیلی هم وجود نداره که حتما مرد نان آور خونه باشه و خرجی بده. من خیلی از زنا رو میشناسم که یه تنه تمام خونواده رو خرج میدن و مرده کار دیگه ای میکنه، مثلا تو خونه از بچه ها نگهداری میکنه. خلاصه اینا همش برمیگرده به شرایط طرفین و تقسیم مسئولیتی که بر اساس همین شرایط تو زندگی اتفاق می افته.

بوریس جانسن نخست وزیر انگلستان هم پدر شد! خیلی دلم میخواد بدونم از پس مسئولیت های پدرانه چطور برمیاد... اینم یه جورشه

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud , Saman , Soldier's life
ارسال: #۵۴۳۷۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷ ق.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۰۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  [quote='hanie_M' pid='475121' dateline='1588190183']
یه سوالی داشتم ممنون میشم دوستان در صورت صلاحدید راهنمایی کنن.

[quote='codin' pid='475126' dateline='1588210260']
شما درست می فرمائید ولی یوقتایی مجبوریم که قضاوت کنیم وقتی باید تصمیم بگیریم. من با توجه به اون چیزی که تو همکلاسیام دیدم که آقایون تو ارشد لااقل خیلی دغدغه کار داشتن و حتی دفاع شون رو عقب مینداختن این ذهنیت رو دارم.
از نظر شما چطوری میشه فهمید کسی مسئولیت پذیر و باعرضه هست و دیگه برای حل مشکلاتش به خونواده اش پناه نمیبره و خودش تلاش میکنه.

کار که صرفا مبادله پول کاغذی نیست. یکی که مثلا روزی ده ساعت زبان میخونه داره کار میکنه منتها به جای این که برای مطالعه اش پول بگیره داره روی آینده اش سرمایه گذاری میکنه. شما دو چیز را لحاظ کنید:
(۱) آیا این فرد برای آینده هدفی داره
(۲) آیا فعالیت های روزمره فرد در راستای هدف اش هست
به نظرم باید صحبت کنید با فرد تا این دو موضوع را متوجه بشین
در ضمن من مطابق نوشته های شما فهمیدم شما کلا اعتقاد دارین زن نیازی به یافتن کار نداره و حدس میزنم هیچوقت تلاشی نکردین شغل پیدا کنید. یافتن کار خیلی خیلی سخته و اینطوری نیس از خونه بری بیرون سه سوته پیدا کنی. لذا بهتره یکمی احساس هم دردی خودتون با بقیه افزایش بدین
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , hanie_M , khayyam , marvelous , Saman
ارسال: #۵۴۳۷۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷ ق.ظ)hanie_M نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۰۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  [quote='hanie_M' pid='475121' dateline='1588190183']
یه سوالی داشتم ممنون میشم دوستان در صورت صلاحدید راهنمایی کنن.

[quote='codin' pid='475126' dateline='1588210260']

کار که صرفا مبادله پول کاغذی نیست. یکی که مثلا روزی ده ساعت زبان میخونه داره کار میکنه منتها به جای این که برای مطالعه اش پول بگیره داره روی آینده اش سرمایه گذاری میکنه. شما دو چیز را لحاظ کنید:
(۱) آیا این فرد برای آینده هدفی داره
(۲) آیا فعالیت های روزمره فرد در راستای هدف اش هست
به نظرم باید صحبت کنید با فرد تا این دو موضوع را متوجه بشین
در ضمن من مطابق نوشته های شما فهمیدم شما کلا اعتقاد دارین زن نیازی به یافتن کار نداره و حدس میزنم هیچوقت تلاشی نکردین شغل پیدا کنید. یافتن کار خیلی خیلی سخته و اینطوری نیس از خونه بری بیرون سه سوته پیدا کنی. لذا بهتره یکمی احساس هم دردی خودتون با بقیه افزایش بدین
ممنونم از راهنمایی تون
چشم مواردی که فرمودین را بررسی میکنم. ولی در رابطه با من اشتباه حدس زدین، من هم دوران ارشد خیلی برای پیدا کردن کار تلاش کردم و الان هم شاغل هستم.
ارسال: #۵۴۳۷۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۰:۴۵ ب.ظ
اگه پولِ مستقل زندگی کردن رو داشتم، قطعا این شیوه زندگی رو انتخاب میکردم. واقعا خسته شدم دیگه از سر و صدای هر روزه و بحثای تکراری و الکی. اولویت آدم اگه آرامش نباشه پس چی باشه؟ چی مهمتر از آرامش داشتن تو زندگی؟! Sad

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , big cloud , khayyam , RASPINA , marvelous , Saman , SepidehP , .:tarannom:.
ارسال: #۵۴۳۷۴
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
اینقدر بورس مد شده همه هجوم آوردن به این سمت
نمی دونید اینا که توی کارگزاری بورس کار میکنن درآمدشون چ طوره؟

من به آینده بورس خوشبین نیستم
نکنه پولا مردم را بکشن تو بورس بعدش...

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۴۳۷۵
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  اینقدر بورس مد شده همه هجوم آوردن به این سمت
نمی دونید اینا که توی کارگزاری بورس کار میکنن درآمدشون چ طوره؟

من به آینده بورس خوشبین نیستم
نکنه پولا مردم را بکشن تو بورس بعدش...

بخشی از هر معامله جهت کارمزد به کارگزاری داده میشه. کارگزاری ها غالبا دوره آموزشی هم برگزار میکنند. بعضا اعتبار میدن (شبیه وام) و ...

بورس تخصص میخواد منتهی تو بازار احساسی (صعودی و نزولی) سهم خوب و بد نداریم و تفاوت اونها حین تغییر روند بازار مشخص میشه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۳۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close