زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۷۳۶
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من شکل قبلی اش را بیشتر دوست داشتم
دیکشنری های مطرحی که استفاده میکنید چی هست
هر کدام برای کاری:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Avril89
ارسال: #۴۸۷۳۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط crevice.)
باید یه آفتابه آب ریخت پشت برندهای خودرو سازی داخلی که تا رهسپار جایی بشن که که لیاقتشو دارن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Saman , big cloud
ارسال: #۴۸۷۳۸
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من شکل قبلی اش را بیشتر دوست داشتم
دیکشنری های مطرحی که استفاده میکنید چی هست
هر کدام برای کاری:

من عاشق مریام وبستر هستم.(دومین منظورمه). اولیو نمیشناختم الان چک کردم چه باحاله میزان محبوبیت هر کلمه را هم با جزیبیات و نمودار و اینا نشون میده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۸۷۳۹
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ ق.ظ
بارون برای تهران هم اب هست واسه خوردن هم هوا واسه نفس کشیدن

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۸۷۴۰
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۴:۰۶ ق.ظ
دو هفته دیگه بعد یک سال و نیم میام ایران خیلی هیجان زدممممممممم
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Amir V , negarin_ , Milad_Hosseini , crevice , big cloud , Avril89 , RASPINA
ارسال: #۴۸۷۴۱
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۴:۳۳ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دو هفته دیگه بعد یک سال و نیم میام ایران خیلی هیجان زدممممممممم

به به
خیر مقدم عرض میشه SmileSmileHeart
ارسال: #۴۸۷۴۲
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۲ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دو هفته دیگه بعد یک سال و نیم میام ایران خیلی هیجان زدممممممممم
خوش بگذره. کلپچ و حلیم رو به جای من بزن صفا کن.

There is no there there.
ارسال: #۴۸۷۴۳
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۱۸ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۲ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دو هفته دیگه بعد یک سال و نیم میام ایران خیلی هیجان زدممممممممم
قیمه هم بریزه داخل حلیم یا نه؟ [تصویر:  464234_21.gif][تصویر:  464234_21.gif]
ارسال: #۴۸۷۴۴
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۴ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۸ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۲ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دو هفته دیگه بعد یک سال و نیم میام ایران خیلی هیجان زدممممممممم
قیمه هم بریزه داخل حلیم یا نه؟ [تصویر:  464234_21.gif][تصویر:  464234_21.gif]
حلیم بدون قیمه مثل نون پنیر بدون نونه Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۷۴۵
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۴ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  حلیم بدون قیمه مثل نون پنیر بدون نونه [تصویر:  biggrin.gif]
اسنیکرز بوفه شریف یادته؟ ۹۹ درصد شکلات خالص بود. یه بار یکی توو بوفه ساندویچ می‌خورد، به عنوان نوشیدنی هم وسطش اسنیکرز می‌خورد. تشنج کردم وقتی صحنه رو دیدم [تصویر:  464234_21.gif] یه سکته ناقصم وقتی شنیدم کرمانیا خرما رو داخل ماست قاطی می‌کنن میخورن زده بودم که با حلیم و قیمه کامل شد یره [تصویر:  464234_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Amir V , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۸۷۴۶
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۵ ب.ظ
حلیم و قیمه :| :|
بگید که شوخی میکنید خواهشا..
ما اون حلیم رو با شکر میخوریم توروخدا..نکنید این کارا رو با اون بزرگوار

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۸۷۴۷
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۲ ب.ظ
یکی از فامیل بعد از ۸ سال خواستگاری رفتن بالاخره زن گرفت.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۸۷۴۸
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی از فامیل بعد از ۸ سال خواستگاری رفتن بالاخره زن گرفت.
آفرین به این پشتکارSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۸۷۴۹
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اونی که امیر میگه من خوردم. که توی مشهد بهش میگن شله shole
اتفاقا خیلی خوشمزه س. نوع حلیمش م یکم فرق میکنه.
فونتیکشو هم بنویس. IPA باشه حتما. Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۸۷۵۰
۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ق.ظ
دیروز با دو تا از دوستام یکی امریکایی یکی کانادایی میحرفیدم بعد یک کلمه به کار بردم (soberity) به معنی محزون و جدی بودن به کار بردم کاناداییه معنیشو نمیدونست فکر کرد این کلمه فقط به معنی مست نبودن هست. امریکاییه براش توضیح داد نه این معنی هم براش هست. کلی ذوق کردممم. من یه روزی نیتیو میشمممممم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , negarin_ , Avril89 , Milad_Hosseini , blackhalo1989 , ele , Riemann , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۱۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close