زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۷۶۶
۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اتفاقا منم بهش گفتم..ولی به قول یکی از دوستان که بالاتر گفتن تکلیفش با خودش معلوم نیست هنوز...
والا من که ازش پرسیدم چرا نمیخوای بگیریش؟ گفت قدش کوتاه و نموخام [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif]
بهش گفتم برو گمشو بابا..قد رو بهونه کردی...

خب متاسفانه دوستتون دچار یه بیماری به نام بیشعوری گرفتار هست. Smile
کسی که تکلیفش با خودش معلوم نیست را چطور ازش انتظار داریم برای ما تکلیف مشخص کند.
اگر واقعا دلتون به حال دوستتون میسوزه ببریدش دکتر. Smile
میخواستم یه راهکار دیگه بدم و اینکه بگم به اون دختر بصورت نامحسوس اعلام کنید که بره دنبال زندگیش ولی فکرشو میکنم انجام شدنی نیست. چون ممکنه سوتفاهم پیش بیاد و ارتباط شما و دوستتون بهم بخوره.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۸۷۶۷
۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اتفاقا منم بهش گفتم..ولی به قول یکی از دوستان که بالاتر گفتن تکلیفش با خودش معلوم نیست هنوز...
والا من که ازش پرسیدم چرا نمیخوای بگیریش؟ گفت قدش کوتاه و نموخام [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif]

خب متاسفانه دوستتون دچار یه بیماری به نام بیشعوری گرفتار هست. Smile
کسی که تکلیفش با خودش معلوم نیست را چطور ازش انتظار داریم برای ما تکلیف مشخص کند.
اگر واقعا دلتون به حال دوستتون میسوزه ببریدش دکتر. Smile
میخواستم یه راهکار دیگه بدم و اینکه بگم به اون دختر بصورت نامحسوس اعلام کنید که بره دنبال زندگیش ولی فکرشو میکنم انجام شدنی نیست. چون ممکنه سوتفاهم پیش بیاد و ارتباط شما و دوستتون بهم بخوره.

نمیدونم والا...منم بهش گفتم احمق کسی که میخوای بپیچونیش ملت دارن واس پیدا کردن اون مدلی دختر خودشونو میکشن..
اون پیشنهادتون رو هم اصن انجام نمیدادم والا...دخالت نمیکنم خیلی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۸۷۶۸
۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  نمیدونم والا...منم بهش گفتم احمق کسی که میخوای بپیچونیش ملت دارن واس پیدا کردن اون مدلی دختر خودشونو میکشن..

من اصلا کاری ندارم اون دختر خوبی هست یا نه
نوع عملکرد و رفتار دوستتون درست نیست. اون دختر اگر دختر بدی هم باشه بازهم صحیح نیست که اینجوری به بازی گرفته بشه

اینکه شما هم به دوستت میگید که احمق هستی و اون دختر را اگه از دست بدی پشیمون میشی و برو سراغش و فلان و بهمان هم بنظرم جای تامل داره...
بحث من این نیست که اون دختر خوبه و حیفه اگه از دست داده بشه!
بحث من اینه که نگرش و تفکر این چنینی که فلانی را داشته باشم که حالا بببینم شرایط چی پیش میاد اشتباهه.
اینکه نمیخوامش و میدونم رابطه بطور بدی تموم میشه ولی باز هم تمومش نمیکنم اشتباهه.
Smile
ارسال: #۴۸۷۶۹
۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط Riemann.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سکانس فیلم در مدت معلوم :سرکه بخوری تمام مشکلاتت حل میشه !!!

در این سکانس فیلم در مدت معلوم میثم (#جواد_عزتی) که برای چاپ کتاب خود به کارشناس مربوطه مراجعه کرده است، کارشناس به او پیشنهاد میکند تا سرکه بخورد چون باعث می‌شود رگ‌های بدن تنگ و سودا و صفرا را تنظیم می‌کنه. جواد عزتی: ” ببخشید دکتر! من یک سال سرکه بخورم ۲ سال سرکه بخورم، چند سال باید سرکه رو بخورم ”

(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  راهکارشما چیه دوستان؟؟
به عنوان قشر تحصیلکرده، به عنوان افراد با تجربه تر شاید..راهکار بدید...
با تشکر
(۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دختر اول باید خوشگل و ورزشکار باشه
سپس اخلاق و تحصیلات و غیره

سرکه بخور، اصن صورت مسئلت حل میشه میره پی کارش Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۸۷۷۰
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  - میگه هر بار باهم میریم بیرون میگه کی میخوای بیای من رو بگیری [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif]

خب سوال پرسیده. میخواد تکلیفش معلوم بشه. چرا جواب نمیده دوستتون بهش؟

اتفاقا منم بهش گفتم..ولی به قول یکی از دوستان که بالاتر گفتن تکلیفش با خودش معلوم نیست هنوز...
والا من که ازش پرسیدم چرا نمیخوای بگیریش؟ گفت قدش کوتاه و نموخام Smile Smile Smile
مسئله قد و این داستان ها نیست وقتی مسئله جدی میشه ادم فرار می کنه میلاد خان خود شما هم تو اون وضعیت بودی فرار می کردی !
هدف دوست شما دوستی بوده نه ازدواج ، ازدواج کردن انرژی بسیار زیادی می خواد اکثرا ندارن
راهکارش اینه اون پسره همه چی رو یهویی قطع کنه بگه من قصد ازدواج ندارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Milad_Hosseini , negarin_
ارسال: #۴۸۷۷۱
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  حدود یه سالی هست که با یه دختری هست که خیلی خوبه، تموم معیار های اونو و خونوادش رو داره و مطمئنم مادرش قبول میکنه اگه بگه، ۷۷ی هست..اختلاف سنی زبادی هم ندارن چهار سال
یعنی دختره ۲۰ سالشه و پسره ۲۴؟ اینا که بچه هستند. اصلا کار و باری دارند هیچ کدوم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۸۷۷۲
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اونی که امیر میگه من خوردم. که توی مشهد بهش میگن شله shole
اتفاقا خیلی خوشمزه س. نوع حلیمش م یکم فرق میکنه.
نه آقا چرا تفسیر تأویل می‌کنی ایناها دیگه خود حلیمه اون کچلم رفته تستش کنه [تصویر:  08.gif]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
وااااای چه وحشتناک :|| گَند زد به حلیم :||
دلم برای حلیم سوخت :|
ارسال: #۴۸۷۷۳
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  - میگه هر بار باهم میریم بیرون میگه کی میخوای بیای من رو بگیری [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif]

خب سوال پرسیده. میخواد تکلیفش معلوم بشه. چرا جواب نمیده دوستتون بهش؟

اتفاقا منم بهش گفتم..ولی به قول یکی از دوستان که بالاتر گفتن تکلیفش با خودش معلوم نیست هنوز...
والا من که ازش پرسیدم چرا نمیخوای بگیریش؟ گفت قدش کوتاه و نموخام Smile Smile Smile
مسئله قد و این داستان ها نیست وقتی مسئله جدی میشه ادم فرار می کنه میلاد خان خود شما هم تو اون وضعیت بودی فرار می کردی !
هدف دوست شما دوستی بوده نه ازدواج ، ازدواج کردن انرژی بسیار زیادی می خواد اکثرا ندارن
راهکارش اینه اون پسره همه چی رو یهویی قطع کنه بگه من قصد ازدواج ندارم
اره واقعا..قبول دارم حرفت رو...این رو هم بهش گفتم..
من خودمم همین راهکار اول خودمو قبول دارم...از انسانیت بدور هست..ولی اوکیه

(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  حدود یه سالی هست که با یه دختری هست که خیلی خوبه، تموم معیار های اونو و خونوادش رو داره و مطمئنم مادرش قبول میکنه اگه بگه، ۷۷ی هست..اختلاف سنی زبادی هم ندارن چهار سال
یعنی دختره ۲۰ سالشه و پسره ۲۴؟ اینا که بچه هستند. اصلا کار و باری دارند هیچ کدوم؟

یه سال به هر کدوم اضافه کن...
پسره آره..خیلی هم بچه نیست...کار داشت...یه مدت گذاشت کنار بابت پایان نامه اش...
من نگفتم میخوان ازدواج کنن که Smile بابت همین کار نداشتن و سربازی پسره میگه نه دیگه..میگه صبر کن سه چهار سال...خانوم میگن نه..زیاده..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۸۷۷۴
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۵ ق.ظ
ازد،اج خیلی ترسناکه به نظرم Smile) به عنوان یه پسر درکش میکنم و بهش حق میدم جا بزنه. ادم ممکنه یکیو خیلی هم دوس داشته باشه ولی ازدواج خیلی ترسناکه اونم قبل ۳۰.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , negarin_ , Riemann
ارسال: #۴۸۷۷۵
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  من نگفتم میخوان ازدواج کنن که [تصویر:  smile.gif] بابت همین کار نداشتن و سربازی پسره میگه نه دیگه..میگه صبر کن سه چهار سال...خانوم میگن نه..زیاده..
راس میگه دیگه زیاده. اگه بعد از سه چهار سال زد زیرش چی. پسر راحت میره دنبال کارش و یه روحیه‌ی داغون و کلی فرصت از دست رفته صرفا نصیب دختره میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , negarin_ , Avril89
ارسال: #۴۸۷۷۶
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۰۷ ق.ظ
مضحک ترین و حال بهم زن ترین اتفاق توی ایران عشقه
حکومتی که جز فقر و گرسنگی و جنایت در انواع مختلفش چیزی رو به مردمش نداده
هرگز نمیتونه بهشون جرات عشق و عاشق شدن بده.

امروز کسی رو دیدم که بابت خرید تخم مرغ با مغازه دار چونه میزد!

نمیشه به روی اتفاقات چشم بست!(ما فقط داریم غذا میخوریم پس بهتره شکم سیرمون خوشحالمون نکنه!!!!)
پر شدن مردم از نفرتی که نسبت به این سیستم دارن منو به وجد میاره.خصوصا قشر جوان.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۴۸۷۷۷
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سکانس فیلم در مدت معلوم :سرکه بخوری تمام مشکلاتت حل میشه !!!
سرکه نه در راه عزیزان بُوَد بار گرانیست کشیدن بدوش [تصویر:  464309_127fs1866968.gif]

ارسال: #۴۸۷۷۸
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط Saman.)
بر گرده ی هر "من"

افسار بغض

زخمِ بیداری . . .

زمزمه ها هست در گوش ما

خاطراتی از

" فروغِ "بی پروا

صدای خش دار "مختاری"

کو "فریدون" ها ؟!

کو درفش کاویانی؟!

"آهنگران" یا صدای شهادت

یا ترور باید

طنز های دیکتاتوری!

حقیقت های کاریکاتوری!

"از خودم"

از بس امشب غصه خوردم این اومد توی ذهنم
ارسال: #۴۸۷۷۹
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۰۸ ق.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ازد،اج خیلی ترسناکه به نظرم Smile) به عنوان یه پسر درکش میکنم و بهش حق میدم جا بزنه. ادم ممکنه یکیو خیلی هم دوس داشته باشه ولی ازدواج خیلی ترسناکه اونم قبل ۳۰.
ترسناک نیست ، وحشتناکه Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۸۷۸۰
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۸:۵۶ ق.ظ
آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مراخواهی یافت

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close