زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۱۸۱
۰۷ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۲۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  هوا سرد و بارونی شده اینجا (۴ درجه اس الان).
امروز فهمیدم که شوفاژ خونم روشن نمیشه... به سرایدار زنگ زدم بیاد درستش کنه،‌ انگلیسی حرف نمیزد، نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم. باید آلمانی یاد بگیرم واقعا!

الان با دو تا شلوار و ژاکت نشستم پای لپتاپ دارم اینا رو تایپ میکنم.

سلام
والا الآن من فقط یک دغدغه دارم. دلم تنگم می‌خواد به سایت زیر مراجعه کرده و نظرتون رو درموردش زیر بهم بگید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۸۱۸۲
۰۷ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط Soldier's life.)
(۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۰۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  بعد از ناهار خوابم میگیره میرم دراز میکشم خوابمم نمی بره میام کار کنم خستمه! گیری کردیما!
کسی هست بعد ناهار خوردن خوابش نگیره؟ راز موفقیتش رو بگه
من چون خونه کار میکنم تحمل این که نخوابم و کار کنم برام سخت تره. به همین خاطر بلافاصله بعد ناهار دو لیوان چای با غلظت متوسط به همراه شکلات تلخ میخورم. تا الان که جواب داده، بعدش چی بشه را نمیدونمSmile(الان دکترهای مانشت میگن چای بعد غذا خوب نیست،اما من روال خودم را برای زندگی دارم و پیشاپیش ممنونم که نگران بنده هستید)
سلام
شما ساعات مشخصی را برای کار کردن واسه خودتان تعیین کردید ؟
ارسال: #۴۸۱۸۳
۰۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۰ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام
شما ساعات مشخصی را برای کار کردن واسه خودتان تعیین کردید ؟
سلام، بله. ساعت ۷ صبح تا ساعت ۶ بعد از ظهر. بین کارم چهار تا نیم ساعت برای استراحت در نظر گرفتم.
پنج شنبه و جمعه ها هم کلا تعطیلمBig Grin. جدیدا این روال را امتحان کردم، قبلا یکسره کار میکردم و به شدت به بدن و اعصابم ضربه وارد شده بودUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , MarkLand , RASPINA , Soldier's life
ارسال: #۴۸۱۸۴
۰۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ ب.ظ
چ قدر مستندهای پیاده روی اربعین را دوست دارم
چ قدر امشب دلم گرفته
چ قدر دلم میخواد برم کربلا ..................................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Avril89 , salam5 , ftmbghrn , ezra
ارسال: #۴۸۱۸۵
۰۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر مستندهای پیاده روی اربعین را دوست دارم
چ قدر امشب دلم گرفته

از همینجا دعا کن خدا قبول میکنه.
پولی هم که میخوای بری عراق هم ببر کمک کن به زلزله زده های کرمانشاه که یک ساله به لطف برادران و خواهران مسلمانشون هنوز توی چادر هستن.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Paraande , negarin_ , khayyam , Autumngirl , Autumn.Folio
ارسال: #۴۸۱۸۶
۰۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  از همینجا دعا کن خدا قبول میکنه.
پولی هم که میخوای بری عراق هم ببر کمک کن به زلزله زده های کرمانشاه که یک ساله به لطف برادران و خواهران مسلمانشون هنوز توی چادر هستن.
من حال و هواشو دوست دارم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۸۱۸۷
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط Paraande.)
این کتابا و رمانای تاریخی اجتماعی چقد خوبن، مخصوصا تاریخ روسیه و اروپا

(۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر مستندهای پیاده روی اربعین را دوست دارم
چ قدر امشب دلم گرفته

تو همین تهرانشم راه به راه بی خانمان و کودکان کار هستند هر جا میری هستن ، تو خیابون،مترو، پل هوایی یعنی هرچقدم حالت خوب باشه وقتی میبینیشون یه لحظه کلا غصه دار میشی... تو خیابون خودمون که یه محله متوسط هست و همه آشنا هستن جدیدا سر یه کوچه رو کارتون یه آقای مسن و خانم مسن میشنن با کلی وسایل دورشون آدم نمیدونه چی کار کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , negarin_ , Amir V , Autumn.Folio
ارسال: #۴۸۱۸۸
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۱۴ ق.ظ
چقدر بوی بارون خوبه..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , Avril89
ارسال: #۴۸۱۸۹
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۱۷ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  این کتابا و رمانای تاریخی اجتماعی چقد خوبن، مخصوصا تاریخ روسیه و اروپا

(۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر مستندهای پیاده روی اربعین را دوست دارم
چ قدر امشب دلم گرفته

تو همین تهرانشم راه به راه بی خانمان و کودکان کار هستند هر جا میری هستن ، تو خیابون،مترو، پل هوایی یعنی هرچقدم حالت خوب باشه وقتی میبینیشون یه لحظه کلا غصه دار میشی... تو خیابون خودمون که یه محله متوسط هست و همه آشنا هستن جدیدا سر یه کوچه رو کارتون یه آقای مسن و خانم مسن میشنن با کلی وسایل دورشون آدم نمیدونه چی کار کنه

جلوی خوابگاه شادمان دانشگاه شریف کنار پل هوایی یه دختر کوچولو همیشه میشست توی سرما یه کلاه گنده میکرد سرش فقط چشماش معلوم بود جلوشم یه ترازو گذاشته بودن پول در بیاره. خیلی هم خوشگل و تو دل برو بود. هر وقت از اونجا رد میشدم یه شیرکاکایو دنت براش میخریدم خیلی خوشال میشد Shy خدا کنه یه روزی به یه جایی برسه درس بخونه مستقل شه همه پسرا هم دنبالش باشن این محل نده Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande , Amir V , diligent , Avril89 , ele , MarkLand
ارسال: #۴۸۱۹۰
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۴۱ ق.ظ
دامین info مو تمدید کردم ۱۹۰ تومن، چه خبره آخه
آخرش چی میشه؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۸۱۹۱
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۲۰ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ق.ظ)mo_ghorbani نوشته شده توسط:  دامین info مو تمدید کردم ۱۹۰ تومن، چه خبره آخه
آخرش چی میشه؟
دیدم. به نظرم با پولش کلاس زبان می‌رفتی بهتر بود.
ارسال: #۴۸۱۹۲
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۱۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  جلوی خوابگاه شادمان دانشگاه شریف کنار پل هوایی یه دختر کوچولو همیشه میشست توی سرما یه کلاه گنده میکرد سرش فقط چشماش معلوم بود جلوشم یه ترازو گذاشته بودن پول در بیاره. خیلی هم خوشگل و تو دل برو بود. هر وقت از اونجا رد میشدم یه شیرکاکایو دنت براش میخریدم خیلی خوشال میشد Shy خدا کنه یه روزی به یه جایی برسه درس بخونه مستقل شه همه پسرا هم دنبالش باشن این محل نده Smile
هر کسی از زاویه خودش به قضیه نگاه می کنه. Wink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Riemann
ارسال: #۴۸۱۹۳
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۷ ق.ظ
وقتیـــــــــکه دل تنگه، فایده‌اش چیه آزادی
زندگیـــــــــــــــ زندونه وقتیـــــــ نباشه شادی
آدم که غمگینـــــــــه دنیا براش زندونه
مابین صد ملیون بازم تنهــــــا می‌مونه

دنیای زندونی دیواره
زنــــــــــدونی از دیوار، بیزاره

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Paraande
ارسال: #۴۸۱۹۴
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۱۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  جلوی خوابگاه شادمان دانشگاه شریف کنار پل هوایی یه دختر کوچولو همیشه میشست توی سرما یه کلاه گنده میکرد سرش فقط چشماش معلوم بود جلوشم یه ترازو گذاشته بودن پول در بیاره. خیلی هم خوشگل و تو دل برو بود. هر وقت از اونجا رد میشدم یه شیرکاکایو دنت براش میخریدم خیلی خوشال میشد Shy خدا کنه یه روزی به یه جایی برسه درس بخونه مستقل شه همه پسرا هم دنبالش باشن این محل نده Smile

کم نیستن ازین بچه ها، آره منم تو سرمای شدید زمستونم میدیدم پارسال... بدیش اینه که زیادن، همیشه هم مثلا نشستن یه جا.
ارسال: #۴۸۱۹۵
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۵۰ ب.ظ
تا آدم میاد به کسی که تو خیابونه و فقیره یا داره گدایی میکنه پول بده میگن بهشون پول ندید بد عادت میشن فرهنگ سازی کنیم و این حرفا
تا میگی دلم زیارت میخواد میگن پولشو بدید به فقیرا

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close