زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۷۷۶
۲۳ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  پیام کمبود رنگ سیاه میده،یعنی پرینترت رنگیه؟
نه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

باید یه چکی ازش کنم

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۷۷۷
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  اگه خانم هم همپای آقا صبح تا عصر سرکار باشه اونوقت عصر که برمیگرده خانواده توقع غذا و نظافت و هزار جور کار دیگه رو ازش دارن در حالیکه آقای محترم کنترل به دست جلو tv نشسته اونو چی میشه گفت! لابد اوج محبت و دوست داشتن و درک متقابل!!
چشمتون رو باز کنید و به همچین آدمی نه بگید ! تقریبا ۹۰ درصد مردای ایرانی اینطوری هستن، بگردید دنبال اون ده درصد : ))
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Milad_Hosseini , Autumn.Folio
ارسال: #۴۷۷۷۸
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چشمتون رو باز کنید و به همچین آدمی نه بگید ! تقریبا ۹۰ درصد مردای ایرانی اینطوری هستن، بگردید دنبال اون ده درصد : ))
احیانا نمیخواستی بگی اگه به دور و برتون دقت کنید چنین آدمایی رو میبینید Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Riemann
ارسال: #۴۷۷۷۹
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  اگه خانم هم همپای آقا صبح تا عصر سرکار باشه اونوقت عصر که برمیگرده خانواده توقع غذا و نظافت و هزار جور کار دیگه رو ازش دارن در حالیکه آقای محترم کنترل به دست جلو tv نشسته اونو چی میشه گفت! لابد اوج محبت و دوست داشتن و درک متقابل!!
چشمتون رو باز کنید و به همچین آدمی نه بگید ! تقریبا ۹۰ درصد مردای ایرانی اینطوری هستن، بگردید دنبال اون ده درصد : ))

به قول کاربر خلیل پرور اینست دلیل دیگر مجرد بودن!
پس اگه اینطوریه آقایون هم توقع کار بیرون منزل و درآمد از خانمه نداشته باشن. با یه حقوق هم که زندگی لنگه (به زور کفاف زندگی مجردی رو میده) پس میافتیم داخل لوپ ازدواج نکردن. واقعا هم هرچی سن بالاتر میره آدم از خودش میپرسه اصلا واسه چی ازدواج کنم و اینهمه بار رو دوشم باشه.
ارسال: #۴۷۷۸۰
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  اگه خانم هم همپای آقا صبح تا عصر سرکار باشه اونوقت عصر که برمیگرده خانواده توقع غذا و نظافت و هزار جور کار دیگه رو ازش دارن در حالیکه آقای محترم کنترل به دست جلو tv نشسته اونو چی میشه گفت! لابد اوج محبت و دوست داشتن و درک متقابل!!

به قول کاربر خلیل پرور اینست دلیل دیگر مجرد بودن!
پس اگه اینطوریه آقایون هم توقع کار بیرون منزل و درآمد از خانمه نداشته باشن. با یه حقوق هم که زندگی لنگه (به زور کفاف زندگی مجردی رو میده) پس میافتیم داخل لوپ ازدواج نکردن. واقعا هم هرچی سن بالاتر میره آدم از خودش میپرسه اصلا واسه چی ازدواج کنم و اینهمه بار رو دوشم باشه.
خب باعث بانی ( نه بهنام بانی Big Grin) این مشکلات شما دخترا بودید دیگه ! توقعات بالای شما باعث شده این وضعیت پیش بیاد بعد جالبه میایین از این وضعیت گلایه هم می کنید ! خب شما می گی با یه حقوق نمیشه زندگی کرد ( یعنی کیفیت زندگی بالایی می خواهید ) از اونطرف هم بیرون هم نمی خواهید کار کنید ! الان دقیقا همون مجرد بمونید بهتر نیست ! خونه بابایی نه کرایه خونه میدین و نه خیلی وقتا کار خونه می کنید Big Grin
ارسال: #۴۷۷۸۱
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ ب.ظ
چقدر متقاضی برای رفتن به آلمان زیاد شده!
توی فامیل هرکی میبینی رفته سفارت ثبتنام کرده که بره آلمان برای کار. بهشون هم گفتن یکسال دیگه نوبتتون میشه واسه مصاحبه و ...

دختر یکی از فامیلهامون پارسال رفت آلمان.مدتی اونجا زبان آلمانی خوند. بعد یکسری امتحان و دوره رفت و الان گفتن که رشته داروسازی ثبتنام کرده که بخونه. باباش هرماه ۲۰۰۰یورو واسش میفرسته. خودش هم روزهای بیکاری میره توی یک فروشگاه بسته بندی پوشاک و ... کار میکنه.
بعضیها اینجور روند کار و زندگی را میتونن باهاش کنار بیان. ولی من ظاهرا اینگونه اقدام در مخیله ام نمیگنجه.
هرکسی جوری زندگی میکنه.
شاید هم من اشتباه میکنم.
نمیدانم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Avril89 , alma1988 , SepidehP
ارسال: #۴۷۷۸۲
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خب باعث بانی ( نه بهنام بانی Big Grin) این مشکلات شما دخترا بودید دیگه ! توقعات بالای شما باعث شده این وضعیت پیش بیاد بعد جالبه میایین از این وضعیت گلایه هم می کنید ! خب شما می گی با یه حقوق نمیشه زندگی کرد ( یعنی کیفیت زندگی بالایی می خواهید ) از اونطرف هم بیرون هم نمی خواهید کار کنید ! الان دقیقا همون مجرد بمونید بهتر نیست ! خونه بابایی نه کرایه خونه میدین و نه خیلی وقتا کار خونه می کنید Big Grin

جناب با ماهی۱.۵-۲  تومن یه خانواده نمی تونه زندگی کنه. اگه خونه نداشته باشی که ماهی حداقل ۷۰۰-۸۰۰ باید کرایه خونه داد. نمی دونم والا شما چطوری فکر می کنید میشه! توقع بالا نیست شما یا حسابتون ضعیفه یا واقع بین نیستید. خط فقر نزدیک ۶تومن اعلام شده تازه تو تیر ماه اونوقت ما توقعمون بالاس!
کار هم می خواییم اگه آقایون همکاری کنن و همه کارای خونه رو نریزن سر خانمه. من کار مرتبط با رشته مو دوست دارم ولی کشش ۸ساعت کار بیرون و ۴ساعت کار تو خونه رو ندارم!
 توقع آقایون بالاس که می خوان خانمه هم درامد داشته باشه هم کارای تو خونه رو بتنهایی و بنحو احسن انجام بده. توقع چایی هم دارین تازه! نمیشه همه چی بنفع اقایون باشه. یا باید درامدتون بالا باشه لازم نباشه خانمتون کار کنه و به کارای بچه ها و خونه رسیدگی کنه یا اگه قراره خانمه هم همپای شما کار کنه شما هم همپای اون به کارای خونه رسیدگی کنید. چی گفتم! در ایده آل ترین شکلش هم شبیه رویاست!
ارسال: #۴۷۷۸۳
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ ب.ظ
در مورد توانایی جسمی آقایون و خانوما که کاملا درسته، مطمئنا مردا قوی ترن و کمتر و دیرتر خسته میشن و نباید از همه یه توقع رو داشت

اما بیرون کار کردن فقط برای من به خاطر درآمدش نیست، برای من جنبه ی ارضای روحی داره، من نمیتونم تصور کنم از الان تا آخر عمرم خونه داری کنم، باشگاه یا چهارتا کلاس برم و خودمو گول بزنم که تو اجتماع هستم
من یه تصور دارم از آینده ی کاری و اجتماعی خودم و خونه داری و بچه داری نمیتونه از جنبه ی روحی منو راضی کنی

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۴۷۷۸۴
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخ جون باز بحث ازدواج Big Grin

ارسال: #۴۷۷۸۵
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آخ جون باز بحث ازدواج Big Grin
منتظر باش الان جوابشون رو میدم Big Grin
ارسال: #۴۷۷۸۶
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ ب.ظ
دنیا عوض شده زن و مرد مالک هم نیستن که برای هم تصمیم بگیرن. من نگاهم شبیه دو تا دوست خیلی صمیمیه. کسی به دوستش نمیگه این کارو بکن اون کارو نکن بلکه دو تایی سعی میکنن با هم تصمیم بگیرن. هرکی هدف های خودشو داره، زندگی خودشو داره. ازدواجی که بخواد فردیت چه مرد چه زن را از بین ببره فایده ای نداره به نظرم.
این که خانم نتونه استقلال مالی خودشو داشته باشه قبل ازدواج و یا اقا توقع هایی مثل غذا و اینا داشته باشه باعث میشه "نیاز" دو طرف را در کنار هم نگه داره و اون فردیته از بین بره. وقتی هم نیاز باشه و افراد استقلال فردی خودشونو از دست برن کم کم هدف هاشونم فراموش میکنن.

به نظرم علت شکست خیلی از ازدواج ها و از بین رفتن علاقه همین از بین رفتن فردیت ها و ایجاد وابستگی بین دو طرف هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud
ارسال: #۴۷۷۸۷
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۴۴ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  چقدر متقاضی برای رفتن به آلمان زیاد شده!
توی فامیل هرکی میبینی رفته سفارت ثبتنام کرده که بره آلمان برای کار. بهشون هم گفتن یکسال دیگه نوبتتون میشه واسه مصاحبه و ...

دختر یکی از فامیلهامون پارسال رفت آلمان.مدتی اونجا زبان آلمانی خوند. بعد یکسری امتحان و دوره رفت و الان گفتن که رشته داروسازی ثبتنام کرده که بخونه. باباش هرماه ۲۰۰۰یورو واسش میفرسته. خودش هم روزهای بیکاری میره توی یک فروشگاه بسته بندی پوشاک و ... کار میکنه.
بعضیها اینجور روند کار و زندگی را میتونن باهاش کنار بیان. ولی من ظاهرا اینگونه اقدام در مخیله ام نمیگنجه.
هرکسی جوری زندگی میکنه.
شاید هم من اشتباه میکنم.
نمیدانم !

منم دور وبرم زیاد می بینم. نمی دونم یعنی زندگی تو آلمان نسبت به جاهای دیگه مزیت خاصی داره؟ می گن انگار از لحاظ کار وضعیت خوبی داره. آدمو تشویق می کنن که شمام بیایین. برای منم تصور زندگی تو غربت با فرهنگ و شرایط کاملا متفاوت خیلی سخته (بااینکه زندگی تو ایران خودمون هم هرروز داره سختتر میشه متاسفانه)
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۷۷۸۸
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط codin.)
اینم بگم چایی که به زور و با ایجاد توقع دست ادم بدن کجا و اون چایی که طرف چشمش به در هست تا تو وارد شی و با میل برات بیاره کجا.

(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  چقدر متقاضی برای رفتن به آلمان زیاد شده!

هرکسی جوری زندگی میکنه.
شاید هم من اشتباه میکنم.
نمیدانم !

منو بکشن دیگه حاضر نیستم یه زبان جدید یاد بگیرم.Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , The BesT , ele , big cloud
ارسال: #۴۷۷۸۹
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اینم بگم چایی که به زور و با ایجاد توقع دست ادم بدن کجا و اون چایی که طرف چشمش به در هست تا تو وارد شی و با میل برات بیاره کجا.
اون شخصیتی که اینقدر مجذوبش بشی تا چشم به راهش باشی یافت می نشود متاسفانه! اگر هم یافت شود بسیار کمیاب است
ارسال: #۴۷۷۹۰
۲۴ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خب باعث بانی ( نه بهنام بانی Big Grin) این مشکلات شما دخترا بودید دیگه ! توقعات بالای شما باعث شده این وضعیت پیش بیاد بعد جالبه میایین از این وضعیت گلایه هم می کنید ! خب شما می گی با یه حقوق نمیشه زندگی کرد ( یعنی کیفیت زندگی بالایی می خواهید ) از اونطرف هم بیرون هم نمی خواهید کار کنید ! الان دقیقا همون مجرد بمونید بهتر نیست ! خونه بابایی نه کرایه خونه میدین و نه خیلی وقتا کار خونه می کنید Big Grin

جناب با ماهی۱.۵-۲  تومن یه خانواده نمی تونه زندگی کنه. اگه خونه نداشته باشی که ماهی حداقل ۷۰۰-۸۰۰ باید کرایه خونه داد. نمی دونم والا شما چطوری فکر می کنید میشه! توقع بالا نیست شما یا حسابتون ضعیفه یا واقع بین نیستید. خط فقر نزدیک ۶تومن اعلام شده تازه تو تیر ماه اونوقت ما توقعمون بالاس!
کار هم می خواییم اگه آقایون همکاری کنن و همه کارای خونه رو نریزن سر خانمه. من کار مرتبط با رشته مو دوست دارم ولی کشش ۸ساعت کار بیرون و ۴ساعت کار تو خونه رو ندارم!
 توقع آقایون بالاس که می خوان خانمه هم درامد داشته باشه هم کارای تو خونه رو بتنهایی و بنحو احسنت انجام بده. توقع چایی هم دارین تازه! نمیشه همه چی بنفع اقایون باشه. یا باید درامدتون بالا باشه لازم نباشه خانمتون کار کنه و به کارای بچه ها و خونه رسیدگی کنه یا اگه قراره خانمه هم همپای شما کار کنه شما هم همپای اون به کارای خونه رسیدگی کنید. چی گفتم! در ایده آل ترین شکلش هم شبیه رویاست!
من می خوام فقط درباره ایران صحبت کنم شما هم بر اساس واقعیت ها اگر حرفی دارید بفرمایید .
شما می گید کمتر از ۶ میلیون خط فقره اصلا باید ببینیم خط فقر چیه و چرا این رقم الان مثلا یکی ماشین خارجی نداشته باشه و فقط یه پژو ۲۰۶ داشته باشه چون ماشین خارجی نمی خره بگیم ایشون تو خط فقر هستن یا مثلا ما اگر یخچال ۵ میلیونی بخریم که با این رقم میشه یه یخچال خوب ایرانی خرید باید بگیم چون این شخص نتونسته یخچال ۵۰ میلیونی بخره زیر خط فقره !؟
می مونه بحث خونه ! همه ی ما میدونیم هیچ کس از خانواده ما ( پدر و مادر ) همون شروع زندگی خونه نداشتن و خرید خونه اصولا بعد از چند سال بلاخره اتفاق می افته از یه طرف می گید که حداقل باید ۷۰۰ یا ۸۰۰ باید کرایه بده خب باید دید این شخص چقدر پول پیش داده یا کجای کشور خونه می خواد بگیره ! مثلا شما می تونید با ۶۰ میلیون پول یه خونه ۵۳ متری تو منطقه ۱۰ تهران خونه رهن کنید خب اگه بگید متراژ خونه کمه یعنی شما ادم پرتوقع هستید یا می تونید یه خونه ۱۲۰ متری رو با نهایت ۴۰ تومن تو شهرستان رهن کنید .

می مونه بحث خورد و خوراک و غیره شما هر جور هم حساب کنی والا مدیریت بشه تو هزینه ها نمی گم هیچی نخوری هزینه نهایت میشه ۲ تومن البته من این ۲ تومن رو خیلی گفتمااااا
خب می مونه بحث کار خب حداقل حقوق که یه پیش زمینه کوچولو داشته باشه ادم تو کارش و تخصصش ۳ تومن می گیره اگر دختره هم ۲ تومن بگیره میشه ۵ تومن حالا بستگی داره بازم بگید این ۵ تومن کمه و زیر خط فقره یا نه

کلا ما ایرانی ها بلدیم موج منفی بدیم به مسائل

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۲۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close