زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۴۸۶
۰۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۴:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اونایی که فکر میکنن دور کاری بیکاریه بسم الله. تشریف بیارن تا من چند تا پرژه بهشون بدم ببینن چقدر بیکاری لذت بخشهSleepy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , blackhalo1989 , hun73r.9h0s7 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۳۴۸۷
۰۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  وای چرا این نرم افزار php storm اخه اینطوریه حدود ۲۰ دقیقه طول می کشه بالا بیاد هر بار هم بایدlicens server address را بزنم ایا برای بقیه هم اینطوری هست ؟
با این وضعیت اگه من هر بار برنامه را ببندم یه ربع بیست دقیقه طول میکشه بالا بیاد اگه کسی کار کرده راهنمایی کنه ممنون میشم
باید برم اصل نرم افزار را تهیه کنم ببینم مشکلم حل میشه یا نه ؟ اخه با این وضعیت که نمیشه برنامه نویسی کرد.
رم سیستمم ۴ گیگ هست یعنی مشکل از رم هست؟
نباید بیشتر از چند ثانیه طول بکشه. احتمالا یه مشکلی داره. یه نسخه‌ی دیگه نصب کنید.
۴ گیگ خیلی کم هست.
بسیار ممنون از راهنمایی تون
بنده رم سیستمم ۴ گیگ هست و سی پی یو dual core 2.10GHZ هست و هارد ۳۰۰ گیگ و لپ تاپ هست ایا باید سیستمم را ارتقا دهم برای انجام پروژه های بزرگ باید رم چن گیگ و سی پی یو چه مدل باشه اگه ممکن هست راهنمایی کنید
با تشکر و سپاس فراوان

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۴۳۴۸۸
۰۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۴۸ ب.ظ
مشکل دورکاری اینه که اطرافیان فکر میکنن صبح تا شب بیکار نشستی تو خونه و البته جایی هم که من دورکاری براشون کار می‌کردم یه سازمان دولتی بود که پرداخت پولشون برای دورکاری اصلا حسابو کتاب نداشت و معلوم نبود کی بدن. واسه همین دیگه تصمیم گرفتم این مدلی کار نکنم.

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , sss , big cloud , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۳۴۸۹
۰۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۲۴ ب.ظ
طعنه بر ما مزن ای دوست که خود معترفیم
دف‌زنان بر سر بازار به رسوائی خویش
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۳۴۹۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۲۸ ب.ظ
یکساله علاف این خدمتم... Angry
هیچی که یاد نگرفتم هیچ ، هرچی هم بلد بودم از کفم رفت. Exclamation
یعنی تو این روزا ، به هیچی الا خدمت نه فکر می کنم نه می تونم فکر کنم...
فقط هی می رم ، هی میام...
هی میرم هی میام ... Angel

خدایا تمومش کن، دیگه نمی کشه!
Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۳۴۹۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یسری از نوشته های قدیمی خودمو که گوشه و کنار میبینم میخونم، تعجب میکنم.
منم گاهی وقتا که کتاب های قدیمی ام را برگ میرنم یا کیفهای قبلی ام را نگاه میکنم یه سری دل نوشته پیدا میکنم .دقیقا از روی نوشته معلومه که حالم خوب بوده یا بد . چ مسائل کوچکی که به خاطرشون آدم حالش را خراب میکنه ولی بعد ها خیلی پیش پا افتاده میشن

مثلاتاریخ زدم ۴۰ روز تا کنکور فرصت دارم...خدایا کمک کن...به وقتم برکت بده.............آخر هم به خودم قول دادم که نتیجه هرچی شد ناامید نشم و دوباره شروع کنم....
یا خدایا یک هفته تا کنکور وقت دارم کمکم کن که مطالبی که خوندم بتونم جمع کنم و مرور کنم....
البته یه سر هاشون را هم در اولین نگاه پاره میکنم میریزم دور Smile

(۰۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  یه وقتایی به خودت میای میبینی هنوز دنبال چیزی میری که دیگه حتی نمیخوایش.. چرا واقعا؟
صرفا یه عادته

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT , αɾια
ارسال: #۴۳۴۹۲
۰۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط MarkLand.)
(۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۵ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  بنده رم سیستمم ۴ گیگ هست و سی پی یو dual core 2.10GHZ هست و هارد ۳۰۰ گیگ و لپ تاپ هست ایا باید سیستمم را ارتقا دهم برای انجام پروژه های بزرگ باید رم چن گیگ و سی پی یو چه مدل باشه اگه ممکن هست راهنمایی
میزان استفاده از رم رو می تونید خودتون مشاهده کنید که چند درصد استفاده شده با این سرعت cpu طبیعی هست که قدری طول بکشه اما ادیتور خوبیه این صرفا برای نوشتن هست انجام پروژه های بزرگ باید دقیق منظورتون رو بگین ایا پروژتون محاسبات اعشاری زیادی داره؟ اگه تو حوزه وب کار می کنید بعیده محاسبات سنگینی داشته باشید

think positive
ارسال: #۴۳۴۹۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۱۳ ق.ظ
گفتن تهرانم برف اومده خدا کنه تا من میرسم برفا آب نشه ...

این چند روز خیلی زود گذشت ...
انگار دیروز بود که سوار قطار رفت شدیم و حالا سوار قطار برگشتیم ... خیلی خوش گذشت ...
منم ازین کافی میکسای قطار گرفتم بچه ها میگن شلوغ نکنی ما میخوایم بخوابیم -_- مگه خوابو میپرونه؟ من که قهوه‌م میخورم خوابم میبره ://
حالا خوابم نبرد از صدای قطار و این فضا و تنهایی لذت میبرم :-)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۳۴۹۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۴۲ ق.ظ
عجب :/
چقدر گاهی بدجور ادم بد خواب میشه :/
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۳۴۹۵
۰۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۴۸ ق.ظ
سلام

آقا پسرهایی که خدمت در پیش دارن لطفا با دقت اینو بخونند

یک طرح جدید برا معافیت وجود داره

کسانی که پدران کارمند دارند و پدرانشون از سال ۵۹ تا ۶۸ به مدت ۳۰ ماه مداوم در منطقه جنگی ، خدمت کرده اند(شاغل بوده اند)

می تونند برای معاف شدن از شغل پدر استفاده کنند

اگر کمتر از ۳۰ ماه باشه تعداد ماهها رو حساب میکنن و در حد ۶ تا ۱۲ ماه ، کمتر یا بیشتر از خدمتشون کسر میشه

کامل درجریان نیستم اما میدونم از بین درخواست کنندگان سالانه ۲۰ هزارنفر معاف میشند، که امسال تا الان ۳۰۰ هزار نفر ثبت نام کرده ان

پیگیرش باشید امیدوارم جزوشون باشید

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , SepidehP
ارسال: #۴۳۴۹۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ ق.ظ، توسط pioneer01.)
[تصویر:  451500_o0s0_20180128_012451.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , sss , Avril89 , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۳۴۹۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۴۵ ق.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۵ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  بنده رم سیستمم ۴ گیگ هست و سی پی یو dual core 2.10GHZ هست و هارد ۳۰۰ گیگ و لپ تاپ هست ایا باید سیستمم را ارتقا دهم برای انجام پروژه های بزرگ باید رم چن گیگ و سی پی یو چه مدل باشه اگه ممکن هست راهنمایی کنید
این سیستم قدیمی حساب می‌شه و باید به فکر تعویضش باشید. ولی پروژه‌ی وب محاسبات سنگین نمی‌خواد و همین پردازنده کافی هست ولی رم سیستم رو به ۸ ارتقا بدید تفاوت خیلی محسوسی رو متوجه خواهید شد. خودم هم همین مشکل رو داشتم قبلا. ویندوز ۷ هم نصب کنید که سبک‌تر هست (باید ۶۴ بیت باشه تا بیش از ۳ گیگ رم رو بتونه استفاده کنه) و اگه ویندوزتون قدیمی هست، تعویض کنید.
با توجه به دو هسته‌ای بودن سیستم‌تون حدس می‌زنم رم‌تون DDR2 هست. پس دقت کنید رمی که می‌خرید هم DDR2 باید باشه (رم ۸ گیگ DDR2 وجود نداره تا جایی که می‌دونم، باید ۲ تا ۴ گیگ بخرید که چون قدیمی هست یه خورده سخت پیدا میشه ۴ گیگی، گرون‌تر هم هست نسبت به DDR3 ولی می‌ارزه).
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۴۳۴۹۸
۰۸ بهمن ۱۳۹۶, ۰۸:۱۲ ق.ظ
برف نو، برف نو، سلام، سلام!
بنشین، خوش نشسته ای بر بام
پاکی آوردی، ای امید سپید Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , pioneer01 , hun73r.9h0s7 , RASPINA
ارسال: #۴۳۴۹۹
۰۸ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یکی از دوستام متاهله. سرگرمی من و یکی از دوستای دیگه م اینه ک وقتو بی وقت این طفل نامعصومو اذیت کنیم و بگیم که همه بدبختی های داشتع و نداشته ت واسه متاهل بودنته!!!Big GrinAngel
امروز فهمیدیم بیچاره خودش هم به این خود باوری رسیده که متاهل بودنش یه جور سد و مانع شده واسش. خلاصه بعد از مدتها "کمی" احساس گناه کردیمTongue
با خوندن این پست، الان یاد اون قضیه افتادم و لبخند بر لبانم نقش بست ((:
حَج آقا شما دیگه چراSmileشما که کراماتتون بر همگان عیان شده چرا دوستانتون اغفال میکنیدSmile

برای همینه که از قدیم گفتن مرد متاهل نباید با پسر مجرد ارتباط داشته باشه Tongueزن دوستتون کم سیاستهSmile خیلی ریز باید ارتباطاتتونو کم رنگ میکردBig GrinBig GrinBig Grin
+شوخی کردم دوست خوب مجرد و متاهل نداره.ادما همه دوست دارن با ادمای خوب ارتباط داشته باشن .
+چه برفی داره میاد.خدایا شکرت امیدوارم این برف تا یه هفته ادامه داشته باشه و مثل قدیما برای تردد تو کوچه ها تونل بزننSmileSmile بچه بودم خیلی برف میومد طوری که یه هفته یه هفته مدارس تعطیل میشد.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۳۵۰۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط pioneer01.)
[تصویر:  451506_q91r_451506_lm24_20180128_103905.jpg]
وقتی یه قطار از ریل خارج میشه و بقیه قطارا تاخیر میخورن:| Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , RASPINA , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۲۰۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۲۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close