زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۴۵۶
۳۰ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
بعضی وقت ها تو مسائلی که محاسبات زیادی دارن یه اشتباه کوچیک انجام میدید و نتیجه نهایی غلط میشه. راه حلی که من استفاده می کنم دیباگ کردن محاسباتم هست با استفاده از سایت هایی مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این سایت و سایت های مشابه قدرت زیادی دارن. مثلا آخرین چیزی که باهاش حساب کردم دترمینان یه ماتریس ۳در۳ بود که هر درایه یه تابع از t بود.

لیست سایت هایی که استفاده می کنم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر کدوم از این سایت ها ارزش اینکه روش وقت بذارید و امکاناتش رو کشف کنید دارن.

با این دو تا سایت میتونید انتگرال نامعین (و معین) و مشتق یه تابع رو حساب کنید:

این دو سایت علاوه بر نتیحه نهایی، مراحل رسیدن به اون نتیجه رو هم نشون میدن. به علاوه قابلیت های دیگه ای هم دارن مثلا حین دیدن مراحل میتونید مشخص کنید از جانشینی tanu استفاده کنه یا sinhu یا مثلا در مشتق گرفتن با hover‌ کردن میتونید ببینید که هر عبارتی با چی جایگزین شده.

خلاصه این سایت ها رو دریابید که هر کدوم غولی هستن.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , pioneer01 , diligent , delete4all , shahlaj , SepidehP , پرهوده , James Sullivan
ارسال: #۳۷۴۵۷
۳۱ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۱ ق.ظ
دانشگاه استنفورد دوربین چهار بعدی ساختن گویا!

ارسال: #۳۷۴۵۸
۳۱ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  دوستان اگر خواستید بگید تا لینکشو همین جا بذارم، کتاب پایتونم آپلود کنم
اره دستت درد نکنه زحمتشو بکش

think positive
ارسال: #۳۷۴۵۹
۳۱ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۴ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  دوستان اگر خواستید بگید تا لینکشو همین جا بذارم، کتاب پایتونم آپلود کنم
اره دستت درد نکنه زحمتشو بکش

کتاب زبان اصلی است یا فارسی ؟
ارسال: #۳۷۴۶۰
۳۱ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ ب.ظ
این عکسایی که من دارم می بینم یه سری شرکت پیزوری به اسم " استارت اپ" رفتن تو الکامپ غرفه زدن !!!
من اشتباه می کنم یا واقعاً همینطوره ؟ کسی از اینجا نرفته الکامپ ؟

ارسال: #۳۷۴۶۱
۰۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۵۶ ق.ظ
پایتون یکی از زبان های بسیار عالی در همه زمینه هاست بخصوص کسانی که می خوان در زمینه امنیت کار کنن یه سایتی هم هست به احتمال زیاد دوستان می شناسن که می تونید به صورت interactive یا تعاملی زبان برنامه نویسی یاد بگیرد . سایت زیر

من خودم اونجا قبلا پایتون رو تا ۸۰ رفته بودم جلو
ارسال: #۳۷۴۶۲
۰۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۷۴۶۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۴ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  میشه یه نفر که نه دانشگاه خوبی درس خونده و نه در کلاسای کنکوری شرکت کرده و نه امکان شرکت در کنکورهای آزمایشی رو داره دقیقا رتبه یک ارشد رو آورده باشه؟
خیلی بعید نیست.

ارسال: #۳۷۴۶۴
۰۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۴ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  میشه یه نفر که نه دانشگاه خوبی درس خونده و نه در کلاسای کنکوری شرکت کرده و نه امکان شرکت در کنکورهای آزمایشی رو داره دقیقا رتبه یک ارشد رو آورده باشه؟

بله. اتفاقاً احتمال موفقیت این آدم با این شرایطی که گفتید، بسیار زیاد هست. چون می‌دونه بعد از خدا، تنها تکیه‌گاه و پشتوانه‌اش فقط خودشه و اراده و پشتکارش... پس تا می‌تونه برای هدفش می‌جنگه...
هدف و اراده اگر دست به دست هم بدن خیلی معجزه‌ها می‌کنند.
ارسال: #۳۷۴۶۵
۰۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۳۶ ب.ظ

آره،تو کنکور کارشناسی نمونه شو من یادمه ،از یکی از شهرستانای کوچیک منطقه غرب بودش
نمیدونم شایعه بود یا نه که خود سنجشم شک کرده بود به طرف

خلاصه هیچی نشد نداره

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۷۴۶۶
۰۲ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۷۴۶۷
۰۲ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  رتبه یک ارشد کامپیوتر مورد نظرم بود. واسه رشته ی غیر فنی کسی رو از نزدیک میشناسم که رتبه یک رو هم آورده .
از رتبه های تک رقمی این سایت همچین نمونه ای هست؟

سلام
توی خود تالار سرچی کنید رتبه سوم هوش بود فکر کنم که رشتشون کلا مکانیک بودن و با همت و تلاش خودشون تونستن رتبه سوم ارشد امسال کسب کنن Smile

ارسال: #۳۷۴۶۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  رتبه یک ارشد کامپیوتر مورد نظرم بود. واسه رشته ی غیر فنی کسی رو از نزدیک میشناسم که رتبه یک رو هم آورده .

سلام
توی خود تالار سرچی کنید رتبه سوم هوش بود فکر کنم که رشتشون کلا مکانیک بودن و با همت و تلاش خودشون تونستن رتبه سوم ارشد امسال کسب کنن Smile

این که مکانیک دانشگاه تهرانه. قبول نیست. سال ما هم رتبه ۴ هوش، کامپیوتری نبود (ارشد دومش بود).

ارسال: #۳۷۴۶۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ ب.ظ
.....
ارسال: #۳۷۴۷۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  رتبه یک ارشد کامپیوتر مورد نظرم بود. واسه رشته ی غیر فنی کسی رو از نزدیک میشناسم که رتبه یک رو هم آورده .

سلام

به نظرم زیاد اعتماد نکنید به این مصاحبه ها بهتره
اگر میخاین کسی رو مثال بزنید که کلاس و ازمون شرکت نکرده ایشون مثال خوبی نیس Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Saman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۴۷۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۴۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close