زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۴۷۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۴۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  رتبه یک ارشد کامپیوتر مورد نظرم بود. واسه رشته ی غیر فنی کسی رو از نزدیک میشناسم که رتبه یک رو هم آورده .
از رتبه های تک رقمی این سایت همچین نمونه ای هست؟

سلام
توی خود تالار سرچی کنید رتبه سوم هوش بود فکر کنم که رشتشون کلا مکانیک بودن و با همت و تلاش خودشون تونستن رتبه سوم ارشد امسال کسب کنن Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظرم زیاد اعتماد نکنید به این مصاحبه ها بهتره
سال فارغ التحصیلیشون اینی نیس ک اینجا نوشتن یا شاید اونی ک ب بنده گفتن راست نبوده در هر صورت مغایره
اگر میخاین کسی رو مثال بزنید که کلاس و ازمون شرکت نکرده ایشون مثال خوبی نیس Confused
من ایشون رو نمی شناسم. ولی اصولا به گفته هاشون نمی شه اعتماد کرد. من هم در همین سایت کسی رو می شناسم که کلاس کنکور رفته بود بعد گفته بود نرفتم یا حرفی نزده بود که رفتم. بعضی ها با این که رفتن می گن نرفتیم. شاید می خواهن این طوری خودشون رو باهوش جلوه بدن.
یا این که بعضی ها کلاس نمی رن ولی جزوه و ویس کلاس ها رو استفاده می کنن. خب این فرقی با کلاس رفتن نداره. فقط هزینه نکردن.

البته حرفم این نیست که بدون کلاس نمی شه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , Saman , RASPINA
ارسال: #۳۷۴۷۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۰۳ ب.ظ
بعضیام ژن شون خوبهUndecided

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۷۴۷۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  رتبه یک ارشد کامپیوتر مورد نظرم بود. واسه رشته ی غیر فنی کسی رو از نزدیک میشناسم که رتبه یک رو هم آورده .
از رتبه های تک رقمی این سایت همچین نمونه ای هست؟

سلام
توی خود تالار سرچی کنید رتبه سوم هوش بود فکر کنم که رشتشون کلا مکانیک بودن و با همت و تلاش خودشون تونستن رتبه سوم ارشد امسال کسب کنن Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این که مکانیک دانشگاه تهرانه. قبول نیست. سال ما هم رتبه ۴ هوش، کامپیوتری نبود (ارشد دومش بود).

ایشون مگه دنبال کسی نیستن که نه کلاس کنکور رفته نه دانشگاه خوبی بوده و ... ولی رتبه خوبی گرفتن؟ من این رشته مکانیک را براشون مثال زدم که دانشگاهشون با اینکه خوب هست ولی رشتشون کلا متفاوته خب بنظرتون فرقی هست با کسی که دانشگاه خوبی نبوده؟ تازه اینکه هیچ پیش زمینه ای هم ندارن از دروس کامپیوتر حداقل کسی که دانشگاه سطح پایین خونده پیش زمینه بیشتری دارن ؟!!
ارسال: #۳۷۴۷۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ایشون مگه دنبال کسی نیستن که نه کلاس کنکور رفته نه دانشگاه خوبی بوده و ... ولی رتبه خوبی گرفتن؟ من این رشته مکانیک را براشون مثال زدم که دانشگاهشون با اینکه خوب هست ولی رشتشون کلا متفاوته خب بنظرتون فرقی هست با کسی که دانشگاه خوبی نبوده؟ تازه اینکه هیچ پیش زمینه ای هم ندارن از دروس کامپیوتر حداقل کسی که دانشگاه سطح پایین خونده پیش زمینه بیشتری دارن ؟!!
بله فرق هست از چند جهت:
۱- شیوه درس خوندن، برنامه ریزی، استراحت، شاید حتی ساعت مطالعاتی و تمام عایدی هایی که از یه بار نتیجه خوب گرفتن تو کنکور عاید فرد میشه (کنکور لیسانس منظورمه).
۲- اعتماد به نفس درس خوندن تو یه دانشگاه خوب.
۳- تا جایی که من میدونم مکانیک ریاضی پیوسته زیادی داره.
۴- کسی که تو دانشگاه خوبیه (حتی از رشته متفاوت) امکان کمک گرفتن از افراد دانشکده های دیگه رو داره. فرضا ایشون میتونست بره و از بچه های ارشد هوش همون دانشگاه در مورد نحوه خوندن کمک بگیره یا همراه با بچه های لیسانس کامپیوتر برای ارشد بخونه.

پ.ن ۱: من کاری به اینکه کی راست گفته و کی دروغ گفته ندارم. نه اطلاعی دارم ازش، نه نظری دارم درباره اش.
پ.ن ۲: مواردی که گفتم به صورت بالقوه برای یه نفر که دانشگاه خوبی درس خونده در دسترسه اما اینکه ازش استفاده کنه یا نه بحث دیگه ای هست.
پ.ن ۳: نمیخوام مقایسه ای بین کسی که تو دانشگاه درجه چندم کامپیوتر خونده با کسی که دانشگاه تاپ اما رشته ای غیر از کامپیوتر خونده داشته باشم.

سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , pioneer01 , moslem73421 , sss , RASPINA , Saman , The BesT , Avril89
ارسال: #۳۷۴۷۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۰۴ ب.ظ
دو سال همش درجا میزنم کلی تلاش کلی زحمت ولی دریغ از یه قدم جلو رفتن
خستم خیلی خستم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ele , delete4all , نارین
ارسال: #۳۷۴۷۶
۰۲ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۰۴ ب.ظ
کاش هر خواسته ای که توی زندگی داشتیم ی راهی برای بدست آوردنش وجود داشت . متاسفانه خواسته هایی هستند که داغشون برای همیشه روی دل آدم میمونه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , nlp@2015 , ele , همیلا , MajidNasiri , delete4all , نارین
ارسال: #۳۷۴۷۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۲۶ ق.ظ
شاید خانمی که از دانشگاه تهران رتبه ۳هوش شدن مثال خوبی نباشه (شاید به خاطر کلاس کنکور شرکت کردن نشه گفت پایه شون صفر بوده )ولی مطمئنا شخصی که لینک شو زیر هست نمونه ی بارزی از مصداق کسی باشه که بدون دانشگاه خوب و کلاس کنکور تونستن رتبه ی خوبی بیارن و تو کنکور موفق بشن باید پذیرفت که موفقیت تصادفی نیست هزینه می خواد فرمولشم هست اراده اراده اراده که متاسفانه خیلی ها فقط دم می زنن.خلاصه اراده داشته باشین کار نشد نداره حرف خالی هم راه به جایی نمیبره مرد عمل بودنش مهمه

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۳۷۴۷۸
۰۳ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ ق.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۶ ق.ظ)mostafaheydar نوشته شده توسط:  شاید خانمی که از دانشگاه تهران رتبه ۳هوش شدن مثال خوبی نباشه (شاید به خاطر کلاس کنکور شرکت کردن نشه گفت پایه شون صفر بوده )ولی مطمئنا شخصی که لینک شو زیر هست نمونه ی بارزی از مصداق کسی باشه که بدون دانشگاه خوب و کلاس کنکور تونستن رتبه ی خوبی بیارن و تو کنکور موفق بشن باید پذیرفت که موفقیت تصادفی نیست هزینه می خواد فرمولشم هست اراده اراده اراده که متاسفانه خیلی ها فقط دم می زنن.خلاصه اراده داشته باشین کار نشد نداره حرف خالی هم راه به جایی نمیبره مرد عمل بودنش مهمه

ایشون هم دانشگاه امیرکبیر درس خوندن.من خانمی را مثال زدم که مکانیک تهران خونده و رتبه ۳آورده و این فرد که شما مثال زدید صنایع امیرکبیر خونده. با مثال من چه فرقی داره؟!
ارسال: #۳۷۴۷۹
۰۳ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
ایشون با رتبه زیر ۵۰۰ کنکور سراسری ریاضی برق امیر کبیر قبول شدن و بعد به صنایع تغییر رشته دادن. البته قبل از کنکور لیسانس هم پیشینه ای دارن.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۷۴۸۰
۰۳ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط mostafaheydar.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۶ ق.ظ)mostafaheydar نوشته شده توسط:  شاید خانمی که از دانشگاه تهران رتبه ۳هوش شدن مثال خوبی نباشه (شاید به خاطر کلاس کنکور شرکت کردن نشه گفت پایه شون صفر بوده )ولی مطمئنا شخصی که لینک شو زیر هست نمونه ی بارزی از مصداق کسی باشه که بدون دانشگاه خوب و کلاس کنکور تونستن رتبه ی خوبی بیارن و تو کنکور موفق بشن باید پذیرفت که موفقیت تصادفی نیست هزینه می خواد فرمولشم هست اراده اراده اراده که متاسفانه خیلی ها فقط دم می زنن.خلاصه اراده داشته باشین کار نشد نداره حرف خالی هم راه به جایی نمیبره مرد عمل بودنش مهمه

ایشون هم دانشگاه امیرکبیر درس خوندن.من خانمی را مثال زدم که مکانیک تهران خونده و رتبه ۳آورده و این فرد که شما مثال زدید صنایع امیرکبیر خونده. با مثال من چه فرقی داره؟!

اون خانم کلاس کنکور رفتن ولی اون اقا خودش خونده و تونسته ارشد قبول شه بدون کلاس کنکور .خیلی فرق داره اینکه استاد بهت درس بده یا اینکه خودت بخونی و قبول شی دو چیز متفاوت هستش و تلاش یکسانی لزوما نمی طلبند

(۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ایشون با رتبه زیر ۵۰۰ کنکور سراسری ریاضی برق امیر کبیر قبول شدن و بعد به صنایع تغییر رشته دادن. البته قبل از کنکور لیسانس هم پیشینه ای دارن.

پیشینه شون رو میشه بفرمایید ما هم بدونیم با تشکر
ارسال: #۳۷۴۸۱
۰۳ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ق.ظ)mostafaheydar نوشته شده توسط:  پیشینه شون رو میشه بفرمایید ما هم بدونیم با تشکر
سال ۱۳۸۷: ورود به دوره دبیرستان و آغاز تحصیل در دبیرستان ماندگار البرز (رشته ریاضی و فیزیک)
سال ۱۳۸۸: قبولی در المپیاد ریاضی
سال ۱۳۸۹: قبولی در المپیاد ریاضی
سال ۱۳۸۹: قبولی در المپیاد کامپیوتر
سال ۱۳۹۱: فارغ‌التحصیل نمونه رشته ریاضی دبیرستان ماندگار البرز

منبع:‌

من تو استدلال هام کاری به کلاس رفتن یا نرفتن نداشتم.

ارسال: #۳۷۴۸۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ ب.ظ
از اثرات منفی دسترسی پذیری بالا (به واسطه اینترنت) کم صبر شدنه.

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۷۴۸۳
۰۳ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۵۴ ب.ظ
بعضی ها بعد از مدتی میان تو تلگرام آدمو بلاک می کنن !

فلسفه اینجور آدما نمی دونم چیه واقعا ! خب بنده خدا اگه دوست نداری حرف بزنی بگو نمی خوام بهم پیام بدی !

اگه الان تو منو بلاک می کنی ( که اصلا برام مهم نیست و این شخصیت ضعیف تو رو نشون می ده ) فردا هم یکی تو رو وسط راه بلاک می کنه اونوقت می فهمی
ExclamationExclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , نارین
ارسال: #۳۷۴۸۴
۰۳ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط The BesT.)
دخملی های تالار روزتون مبارک HeartHeart این ویس هم تقدیم به همتون Smile

فایل‌(های) پیوست شده
۴_۶۰۳۰۳۲۷۶۷۹۲۳۴۸۶۷۳۷۲/mp3
اندازه فایل: ۲/۱۱ MB
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , diligent , همیلا , marjan sadat , ele , نارین , shahlaj , SepidehP
ارسال: #۳۷۴۸۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط salam5.)
عکس و فیلم گرفتن از کسی بدون اینکه روحشم خبر داشته باشه خیلی ناجوانمردانه و کثیفه و چرکه، پخش کردنش دیگه بدتر

(۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دخملی های تالار روزتون مبارک HeartHeart این ویس هم تقدیم به همتون Smile

به قول یکی از دوستان انقد که خودمون به خودمون تبریک گفتیم بقیه نگفتنSmile

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , ele , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۳۵۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۱۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close