زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۱۷۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
پستم را پاک کردم.
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  عذر بدتر از گناه
نمیدونم باید چیکار کنم. خودم هم شوکه شدم.
فقط میتونم بگم معذرت میخوام با اینکه اصلا قصد بدی نداشتم.
از همه عذرخواهی میکنم.
بهتر بود قبل از پست گذاشتنم یه سرچ در نت انجام میدادم.
جناب بلک هیلو برام یک لینک گذاشتن که خبر از شایع بودن این خبر میداد.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۷۱۷۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اون موقع اینجا شلوغ بود, بیشتر شبیه چت آنلاین بود, کم پیش میومد یکی کامنت بذاره بقیه جواب ندن؛ چه موافق؛ چه مخالف, مسی گل میزد همه میریختن اینجا؛ والیبال ایران بازی داشت همه بین بازی ها نقد میکردن.
برای من فرقی نداشت؛ تو تاپیک درسی هستم یا نه؛ مدل حرف زدنم همیشه یجور بود؛ یه حالت سرخوش انگارانه‌ی خاصی داشتم! کم پیش میومد منطقی شم اونم دیگه بنابه اجبار از منطق استفاده میکردم!

اون برهه از زندگی خیلی قشنگ بود؛ در عین مشکلاتمون یه بیخیالی خاصی هم حاکم بود روی رفتارمون, یه مدل بیخیالی ای که باعث میشد همیشه بخندیم؛
یادش بخیر.........
چت آنلاین را خوب اومدی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: s90211006 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۷۱۷۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  ببخشید اصلا منظور بدی نداشتم.

حالا نیازی هم به عذرخواهی نبود !!!

ارسال: #۳۷۱۷۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  هیچ کدوم از حرفام شعار را شعار نمیدم خیلی هاشو با تموم وجود حس کردم

حال ات را خوب کن مطئن باش همه چی خوب میشه
میدونم شعار نمیدی عزیزم. هر کسی ندونه، من خوب میدونم.. و می فهمم که احساس واقعیت اینه.
امیدوارم اون یه راهی که گفتی همیشه هست رو زودتر پیدا کنم.
یکم سخت میگذره ولی میگذره بالاخره. هر طوری شده دوباره بهتر میشه حالم..
ممنونم ازت رسپینا واسه همه حرفای قشنگی که زدی.
(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  باید ببینیم مشکلاتی که الان داریم خدا چقدر توش نقش داره !
حرف هاتون درسته آقای خیام و قبولشون دارم

درسته پول حرف اول و آخر رو میزنه و موافقم باهاتون. پول داشتم که الان مدرکم رو از دانشگاهی که خیلی دوسش دارم گرفته بودم و زندگی میکردم به جای این همه استرس و اصلا رتبه کنکور برام اهمیتی نداشت. آدم هر چقدر سنش بیشتر میشه، بیشتر درک میکنه پول چقدر مهمه.

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اون موقع اینجا شلوغ بود, بیشتر شبیه چت آنلاین بود, کم پیش میومد یکی کامنت بذاره بقیه جواب ندن؛ چه موافق؛ چه مخالف, مسی گل میزد همه میریختن اینجا؛ والیبال ایران بازی داشت همه بین بازی ها نقد میکردن.
برای من فرقی نداشت؛ تو تاپیک درسی هستم یا نه؛ مدل حرف زدنم همیشه یجور بود؛ یه حالت سرخوش انگارانه‌ی خاصی داشتم! کم پیش میومد منطقی شم اونم دیگه بنابه اجبار از منطق استفاده میکردم!
نقد والیبال
دو تا آواتار دکتر توکلی
چت آنلاین
مسی
اصلا خود آفاق
همگی به تاریخ پیوستیم! :|
یه چیزی بگم ؟ نمیدونم قبلا بهت گفتم یا نه ولی منم فکر میکردم کار خودته : ))
 سپاس‌گزاری شده توسط: s90211006 , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۷۱۷۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ق.ظ، توسط mostafaheydar.)
مگه کسی اینجا دلتنگی هاشو مینویسه که اسمشو گذاشتن "هر چه دل تنگت می خواهد بگو"؟Undecided
ارسال: #۳۷۱۷۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۲۸ ب.ظ
حکایت مجنون و شتر

روزی مجنون آهنگ دیار لیلی کرد. با بی قراری برشتری سوار شد و با دلی لبریز از مهر به جاده زد.
در راه گاه خیال لیلی آنچنان او را باخود می برد. شتر نیز در گوشه ی آبادی بچه ای داشت.
او هر بار که مجنون را از خود بیخود می دید به سوی آبادی بازمی گشت و خود را به بچه اش می رساند. مجنون هر بار که به خود می آمد در می یافت که فرسنگ ها راه را بازگشته است.
او سه ماه در راه ماند پس فهمید که آن شتر با او همراه نیست ؛پس اورا رها کرد و پای پیاده به سوی دیار لیلی به راه افتاد.....

به راستی مولانا با این حکایت نشان می دهد که روح ما همان مجنون است و عشق معنوی حق ، همان لیلی است. تن ما همان شتر است و وابستگی ها و دل مشغولی های جهان مادی بچه آن شتر است. وقتی از علت حقیقی بودنمان در جهان مادی که همانا شناخت حقیقت خویشتن است غافل شویم و به آن نپردازیم، به تن و خواسته های گذرای مادی تن سرگرم می شویم و از رسیدن به حقیقت بازمی مانیم.
بهتراست موانع رسیدن به وصال را کنار بزنیم و با گام استوارتر عزم خانه ی دوست کنیم ...

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , RASPINA , salam az ma
ارسال: #۳۷۱۷۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
من که از امروز تصمیم گرفتم فقط آدما رو با ظاهرشون قضاوت کنم Smile
ارسال: #۳۷۱۷۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من که از امروز تصمیم گرفتم فقط آدما رو با ظاهرشون قضاوت کنم Smile
احتمالا داعشیارو بشه از ظاهر شناخت. Big Grin
یه روز سر کلاس بودیم استادم بود یه بنده خدایی با کلی ریش و پشم در کلاسو باز کرد استاد نذاشت بیاد تو گفت تو داعشی برو بیرون. Big Grin طرف از خنده مرده بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz
ارسال: #۳۷۱۷۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , diligent
ارسال: #۳۷۱۸۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من که از امروز تصمیم گرفتم فقط آدما رو با ظاهرشون قضاوت کنم Smile
آخه اگه آدم خوبی باشه و ظاهرش بد نشون بده شاید زیاد ضرر نکنی ولی وقتی ظاهرش خوب باشه ولی باطنش بد باشه ... Smile

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۷۱۸۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  آخه اگه آدم خوبی باشه و ظاهرش بد نشون بده شاید زیاد ضرر نکنی ولی وقتی ظاهرش خوب باشه ولی باطنش بد باشه ... [تصویر:  smile.gif]
اخه بحث اینه که همه تورو با ظاهر قضاوت میکنن Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۷۱۸۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۵۷ ب.ظ
سلام
ما انسان ها مجبور به قضاوت به ظاهر هستیم حتی اخلاق و روحیات یک فرد رو از روی مولفه های ظاهری شخص قضاوت میکنیم و این بد نیست اما یادمون باشه قضاوت کردن کار خیلی سختیه و فقط زمانی قضاوت کنیم که مجبور باشیم قضاوت کنیم

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
ارسال: #۳۷۱۸۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ
بهتر است علاوه بر این که افراد بابت تبلیغ بن می شوند، پست هاشون هم ویرایش شه و لینک برداشته شه. شاید این طوری تعداد تبلیغ کننده ها کمتر شه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Iranian Wizard , codin , miss.rad , d_felfelak , Skyrim
ارسال: #۳۷۱۸۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بهتر است علاوه بر این که افراد بابت تبلیغ بن می شوند، پست هاشون هم ویرایش شه و لینک برداشته شه. شاید این طوری تعداد تبلیغ کننده ها کمتر شه.

اگر موردی میبینید گزارش بدید. شاید از دید ما خارج شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۷۱۸۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۵۹ ق.ظ
Smile RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
حال خوب بعد از شنیدن نتیجه عالی دوستت HeartAngel

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۳۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۸۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close