زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۶۴۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط Hopegod.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  Big Grin بانمک و مو فرفریSmileSmileTongue مثل خواهرم

عالی بود خیلی خندیدمTongueBig GrinSmile
این جا واقعا شکلشکاش کمه ،اون شکلکه که از خنده اشکش دراومده یکی از واجبااااته منه. حرصم میگیره وقتی نیست ازش استفاده کنم.مسءولین رسیدگی کنن لطفاDodgy

Smile آره شکلکاش کمهBig Grin اینم دندوناش زیادی معلومه.

در پی یافتن خویش گم شدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom*
ارسال: #۳۶۶۴۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۱۹ ق.ظ
۱۰ بازی
۸ تا کلین شیت
خب معلومه دیگه , آقامون بوفون !

ارسال: #۳۶۶۴۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۳۴ ق.ظ
آقا دیگه از ازدواج حرف نمی زنید Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۶۴۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۲۶ ق.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آقا دیگه از ازدواج حرف نمی زنید Big GrinBig GrinBig Grin

نه دیگه
تصمیم بر این شد که به درس و مشقمون برسیم
البته من که ازدواج کردم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Hopegod
ارسال: #۳۶۶۵۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آقا دیگه از ازدواج حرف نمی زنید Big GrinBig GrinBig Grin

نه دیگه
تصمیم بر این شد که به درس و مشقمون برسیم
البته من که ازدواج کردم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بذا دو سه ترم از ارشد خوندنشون بگذره ببین چطوری از ازدواج حرف می زنن

ما که دیگه تمایلی به این بحث ندارم فقط خواستم این تایپیک رو شلوغ کنم SmileSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , delete4all
ارسال: #۳۶۶۵۱
۳۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۲ ب.ظ، توسط codin.)
درستش این بود ترم یک لیسانس یکیو پیدا میکردیم ۵-۶ سال بودیم با هم بعد ازدواج میکردیم... الان تا بری یک آدم هفت پشت غریبه رو ببینی و بشناسیو بعد فشار خانواده ها هم روتون هست و نمیتونید به مرور یخاتون وا شه و باید نسبتا سریع هم دیگه رو بشناسیدوووو...توی دیدارهای که با برنامه قبلی شکل میگیره هم آدما با خود واقعی شون فاصله میگیرن تازه...تازه اکثرا هم احتمالا همفکرت نیستن نسبت به هم دانشگاه ها و هم کلاسی هات.... کلا پروسه خیلی سخت تر شده و بیشتر انرژی میخواد به نظرم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , kilookiloo , arezoo174
ارسال: #۳۶۶۵۲
۳۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  درستش این بود ترم یک لیسانس یکیو پیدا میکردیم ۵-۶ سال بودیم با هم بعد ازدواج میکردیم... الان تا بری یک آدم هفت پشت غریبه رو ببینی و بشناسیو بعد فشار خانواده ها هم روتون هست و نمیتونید به مرور یخاتون وا شه و باید نسبتا سریع هم دیگه رو بشناسیدوووو...توی دیدارهای که با برنامه قبلی شکل میگیره هم آدما با خود واقعی شون فاصله میگیرن تازه...تازه اکثرا هم احتمالا همفکرت نیستن نسبت به هم دانشگاه ها و هم کلاسی هات.... کلا پروسه خیلی سخت تر شده و بیشتر انرژی میخواد به نظرم.

فکر کنم به این راحتی که میگید نیست. شاید هم من نمیتونم. ۵-۶سال با یکی بودن که همدیگه بشناسید و صبر کنیم ببنییم شرایط چطور پیش میاد بنظرتون سخت و اشتباه نیست؟ فرهنگ همه خانواده ها هم نمیپسنده. من مواردی میشناسم اینجوری عمل کردند بعد با مخالفت خانواده ها همراه شده و فرصت هم برای آقا پسر یا حتی دختر خانم جور شده برای تحصیل بره خارج کشور و دیگه قید این رابطه زده و به هردوشون یه ضربه روحی وارد شده.ولی بخاطر نبود شرایط مجبور بودن به اینکار. حتی مواردی هم بوده که فرصت خارج جور نشده تو همین ایران موندن ولی بعد ۵-۶سال دیدگاههاشون و نظراتشون عوض شده و خیلی اتفاقات میتونه بیفته که این رابطه به نتیجه نرسه ولی اگر بیفته که عالیه. حتی مواردی هست که با همین دید پیش رفتن و بعد از ۵سال ازدواج کردن و زندگی بسیار شیرینی با هم دارند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , salam5
ارسال: #۳۶۶۵۳
۳۱ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۳۵ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  درستش این بود ترم یک لیسانس یکیو پیدا میکردیم ۵-۶ سال بودیم با هم بعد ازدواج میکردیم... الان تا بری یک آدم هفت پشت غریبه رو ببینی و بشناسیو بعد فشار خانواده ها هم روتون هست و نمیتونید به مرور یخاتون وا شه و باید نسبتا سریع هم دیگه رو بشناسیدوووو...توی دیدارهای که با برنامه قبلی شکل میگیره هم آدما با خود واقعی شون فاصله میگیرن تازه...تازه اکثرا هم احتمالا همفکرت نیستن نسبت به هم دانشگاه ها و هم کلاسی هات.... کلا پروسه خیلی سخت تر شده و بیشتر انرژی میخواد به نظرم.
به شدت مواافقم .
ی چیز دیگه که هست اینه که خیلی از موارد توی این دیدار هایی که میگید دو طرف پیش خودشون میگن با فلان چیز میتونم بسازم پس عیب نداره , اگه فلان کار رو میگه انجام بده هم میتونم به خاطرش انجام بدم , اگه میگه فلان کار رو نکن هم نمیکنم و ... ولی وقتی حرف عمل میشه یا نمیتونه یا اینکه به تدریج از اون شخصیتی که داره فاصله میگیره و میشه مثل یه ربات ( یا همچین چیزی ) که برای خودش زندگی نمیکنه. ولی مرور زمان باعث میشه این مشکلات فهمیده بشه و اگه راه حلی براش نباشه جلوی ی ازدواج که دو طرف رو میتونه نابود کنه گرفته بشه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۶۵۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۵۴ ب.ظ
وای خدا ! این چیه که برادر من توی این فروم نوشتی؟
ارسال: #۳۶۶۵۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط codin.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  درستش این بود ترم یک لیسانس یکیو پیدا میکردیم ۵-۶ سال بودیم با هم بعد ازدواج میکردیم... الان تا بری یک آدم هفت پشت غریبه رو ببینی و بشناسیو بعد فشار خانواده ها هم روتون هست و نمیتونید به مرور یخاتون وا شه و باید نسبتا سریع هم دیگه رو بشناسیدوووو...توی دیدارهای که با برنامه قبلی شکل میگیره هم آدما با خود واقعی شون فاصله میگیرن تازه...تازه اکثرا هم احتمالا همفکرت نیستن نسبت به هم دانشگاه ها و هم کلاسی هات.... کلا پروسه خیلی سخت تر شده و بیشتر انرژی میخواد به نظرم.

فکر کنم به این راحتی که میگید نیست. شاید هم من نمیتونم. ۵-۶سال با یکی بودن که همدیگه بشناسید و صبر کنیم ببنییم شرایط چطور پیش میاد بنظرتون سخت و اشتباه نیست؟ فرهنگ همه خانواده ها هم نمیپسنده. من مواردی میشناسم اینجوری عمل کردند بعد با مخالفت خانواده ها همراه شده و فرصت هم برای آقا پسر یا حتی دختر خانم جور شده برای تحصیل بره خارج کشور و دیگه قید این رابطه زده و به هردوشون یه ضربه روحی وارد شده.ولی بخاطر نبود شرایط مجبور بودن به اینکار. حتی مواردی هم بوده که فرصت خارج جور نشده تو همین ایران موندن ولی بعد ۵-۶سال دیدگاههاشون و نظراتشون عوض شده و خیلی اتفاقات میتونه بیفته که این رابطه به نتیجه نرسه ولی اگر بیفته که عالیه. حتی مواردی هست که با همین دید پیش رفتن و بعد از ۵سال ازدواج کردن و زندگی بسیار شیرینی با هم دارند
البته من نمیگم هیچ نقصی نداره ولی به صورت کلی خیلی بهتر از شرایط سنتی/نیمه-سنتی فعلی هست. برای مثال این که میگید بعد ۵-۶ سال نظراتشون عوض شده این دو نفر اگر ازدواج میکردن همون اولش خب خیلی بدتر بود مثلا شیش ماه بعد آشنایی (مطابق الگوی سنتی آشنایی) ازدواج میکردن شرایط خیلی بدتر بود که ۵ سال بعد ازدواج بفهمن تفاهم ندارن یا دیدگاهاشون عوض بشه!! الان که صرفا یک پذیرش خارج از کشور را از دست دادن.
اگر منظورتون اینه توی اون سن دیدگاه آدم ها راحت عوض میشه و بلوغ کافی ندارن از این زاویه حرفتون درسته هرچند اونم بستگی به آدمش داره....
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , khayyam , kilookiloo
ارسال: #۳۶۶۵۶
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط Riemann.)
من به یه قانون کلی رسیدم که هر وقت ذهنت رفت سمت ازدواج و مسایل حول اون، بدون که داری از یک کاری فرار میکنی... واقعن این سن اصلا وقت ازدواج نیست، مخصوصا با جوونای امروزی که تا ۲۸ سالگی به طور کامل نمیتونه مستقل بشه، پسر منظورمه.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , crevice , shayesteNEY
ارسال: #۳۶۶۵۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ق.ظ
مدیر، دیدی گفتم اینجام سانسور داره Big Grin

I think that's my cue

Sayonara
ارسال: #۳۶۶۵۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۴۳ ق.ظ
اجبار به تحمل پسر لوس دیگه نوبره واللا..UndecidedConfused

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , نارین
ارسال: #۳۶۶۵۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
......
ارسال: #۳۶۶۶۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط *tarannom*.)
دوستان من چطوری میتونم اعتبار بدم به کسی؟ و متن بنویسم تو اعتبارش؟Blush

ا یافتم یافتم Big Grin چرا تاحالا ندیده بودمHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close