زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۶۳۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  خخخخخخخخخخ
خیلی تحلیل دقیقی بود Big Grin
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۶۳۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ ب.ظ
تنها صدایی که بهم آرامش میده صدای آهنگ ویولونه
کلا کنکور از یادم میره

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۶۳۳
۲۹ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ ب.ظ)computerman نوشته شده توسط:  کسی تا حالا برای نمایشگاه کتاب تهران بن خریده؟

ما یه زمانی نمایشگاه نورد قدری بودیم واسه خودمون !
توبه کردیم دیگه !

پارسال دیگه نرفتم !
امسال چیزی که من خوندم این بود که ۶۰ تومن باید بریزی تا ۴۰ تومن بهت بن بدن !!!
این دیگه اسمش بن نیست ! استهزاست!

چرا می گیرید واقعاً ؟

ارسال: #۳۶۶۳۴
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۰۱ ق.ظ
اومدم بخوابم از گرما خوابم نبرد تا بخاری اتاقمو خاموش کردم رعد و برقای پشت سرهم و بارون شروع شد حالا کی بخاری روشن کنه

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۶۳۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۰۱ ق.ظ
ویکی پدیا فارسی یواش یواش داره با بی بی سی ادغام میشه !

دیگه کلاً تعطیلش کنن فقط دومینشو بزارن سنگین تره !

ارسال: #۳۶۶۳۶
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۰۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  اومدم بخوابم از گرما خوابم نبرد تا بخاری اتاقمو خاموش کردم رعد و برقای پشت سرهم و بارون شروع شد حالا کی بخاری روشن کنه

خوش بحال شما
الان نزدیک ۲۰ روزه اینجا کولر روشنه کم کم میره که ظهر کولرم جواب نمیده و فقط دکوری میشه کولر و فقط برا شب خوبه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۶۳۷
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ویکی پدیا فارسی یواش یواش داره با بی بی سی ادغام میشه !
واقعا براشون متاسفم
ویکی حق نداره جناح گیری داشته باشه و فقط باید حقایق رو بی پرده و بدون موضع گیری سیاسی پوشش بده
متاسفم برای من و تو و بی بی سی و ویکی پدیا که بخش اعظمش شده نون خوری این دو تا تفکر شنیع
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۳۶۶۳۸
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۵۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  وقتی باید ازدواج کرد که به عقلانیت نسبی برسیم
با قسمت ازدواجش کاری ندارم ولی راجع به عقلانیت نسبی بگم که توی هر سنی که هستیم فکر میکنیم دیگه عاقل شدیم (حداقل من اینجوریم ) و تصمیماتمون رو عاقلانه میگیریم و کاری که تصمیم گرفتیم انجام بدیم تا حد قابل قبولی درسته ولی ۲ سال بعد وقتی به عقب نگاه میکنیم میبینیم که چقدر بعضی از تصمیماتمون مسخره و نابخردانه (Big Grin) بوده. کار جوانی و اینا هم نیست از وقتی که ۲ سه سالمون میشه و میتونیم ی سری تصمیمات بگیریم و پیش میریم اینجوریه
خب اشتباه همینه دیگه
فکر میکنیم عاقل شدیم و یه کاری رو انجام میدیم بعد گذشت یه مدتی متوجه میشدم که چقد تصمیم اشتباهی گرفتیم و راه بهتری هم داشتیم !! برای همین عقل حکم میکنه که بشر از تجربیات بد دیگران استفاده میکنه که خودش همون اشتباهی رو مرتکب نشه و تجربیات خوب دیگران رو برای زندگی خودش استفاده میکنه !! در مورد ازدواج هم همینطوره

همون موقعی که ازدواج به ذهنمون میرسه بهتره یه کمی صبر کنیم !!! نیازی نیست خیلی به خودمون زحمت بدیم و پیش چند روانشناخت معتبر بریم . همین که تو نت در مورد امادگی قبل ازدواج سرچ بزنیم متوجه میشیم که میتونیم مسولیت زندگی رو به عهده بگیریم یا هنوز برامون زوده و باید قبلش مسائلی رو یاد بگیریم .

(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خیلی تحلیل دقیقی بود Big Grin
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خواهش میکنم

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۳۶۶۳۹
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ
ازدواج مال ادم بزرگاست .ما به درس و مشقمون برسیم بسه ازدواج پیش کشBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , khayyam
ارسال: #۳۶۶۴۰
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۲۵ ب.ظ
از امشب تا هفته ی دیگه امشب Undecided شبهای سخت زندگیمه

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۶۴۱
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  از امشب تا هفته ی دیگه امشب Undecided شبهای سخت زندگیمه

واییی نگووووووSad احساس میکنم خالی خالیم....انگار نه انگار درس خوندمUndecided
ارسال: #۳۶۶۴۲
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط Hopegod.)
منم همینطورم دقیقا واقعا یه چیزایی یادم نیست باید این هفته یادآوری بشن
با تمام سختیای کنکور و روزای تکراری اما هیچوقت اینجارو یادم نمیره و تک تک بچه ها و قیافه هایی که برا هرکس تصور کردم و حرفاشون و کمک هاشون.

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۶۴۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  منم همینطورم دقیقا واقعا یه چیزایی یادم نیست باید این هفته یادآوری بشن
با تمام سختیای کنکور و روزای تکراری اما هیچوقت اینجارو یادم نمیره و تک تک بچه ها و قیافه هایی که برا هرکس تصور کردم و حرفاشون.

واسه من چه قیافه ای تصور کردی Big Grin
ارسال: #۳۶۶۴۴
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط Hopegod.)
Big Grin بانمک و مو فرفریSmileSmileTongue مثل خواهرم

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: *tarannom*
ارسال: #۳۶۶۴۵
۳۰ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  Big Grin بانمک و مو فرفریSmileSmileTongue مثل خواهرم

عالی بود خیلی خندیدمTongueBig GrinSmile
این جا واقعا شکلشکاش کمه ،اون شکلکه که از خنده اشکش دراومده یکی از واجبااااته منه. حرصم میگیره وقتی نیست ازش استفاده کنم.مسءولین رسیدگی کنن لطفاDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۵۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۸۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close