زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۴۵۶
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ ق.ظ
سفیر روسیه رو کشتن !!!

الان Who is the killer معمای جذابی می تونه باشه !!!

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۴۴۵۷
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۱ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
در راستای دله شدن ملت، اومدنی نارنگی خریدم ۴۵۰۰ الان میبینم خشکِ خشک هست داخلش! رسماً بهم انداخته چون من گفتم اونی که بهتره (و بالطبع گرون‌تر) رو بده نه اونی که دستت باد کرده. گوجه نیست که از رووش میفهمیدم سرما زده یا نه. فردا صبح یا پس میگیره یا جلوی مغازه‌ش عین مانکن‌ها وایمیسم هر کی میخواد بخره نشون میدم داخلش رو. عجب گیری کردیم خداوکیلی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , kilookiloo , RASPINA , moslem73421 , Pure Liveliness , s90211006
ارسال: #۳۴۴۵۸
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۷ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  ...........

حاجی نمیذارن از دیوار سفارت بالا برین خدائیش دیگه جو این یه دونه سایت رو مغتشش نکن. بحث اپلای تموم شد رفت، این جور انتحاری جلو اومدن جایی نداره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , nlp@2015 , sss , تولد آفتاب , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۴۵۹
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۹ ق.ظ
سلام دوستان. اینجا کسی از بچه های خوابگاه دانشگاه الزهرا هست؟ و یا از بچه های نرم افزار دانشگاه الزهرا؟اگر هست بگید کار دارم باهاش ممنونم
ارسال: #۳۴۴۶۰
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ق.ظ، توسط crevice.)
حرکت خرکی رو میریم که انجام بدیم ((:
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۳۴۴۶۱
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  حاجی نمیذارن از دیوار سفارت بالا برین خدائیش دیگه جو این یه دونه سایت رو مغتشش نکن. بحث اپلای تموم شد رفت، این جور انتحاری جلو اومدن جایی نداره.
بحث اپلای نبود ی دفعه یاد خیانت حضرات به مملکت افتادم گفتم عکس رو بذارم .
ارسال: #۳۴۴۶۲
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  در راستای دله شدن ملت، اومدنی نارنگی خریدم ۴۵۰۰ الان میبینم خشکِ خشک هست داخلش! رسماً بهم انداخته چون من گفتم اونی که بهتره (و بالطبع گرون‌تر) رو بده نه اونی که دستت باد کرده. گوجه نیست که از رووش میفهمیدم سرما زده یا نه. فردا صبح یا پس میگیره یا جلوی مغازه‌ش عین مانکن‌ها وایمیسم هر کی میخواد بخره نشون میدم داخلش رو. عجب گیری کردیم خداوکیلی.
خیلی با حال میشه. مخصوصا اگه پس نگیره و مثل مانکن ها وایسید جلوی مغازه
کاش این کار را بکنید .اصلا فرهنگ سازی تو پس دادن جنس خراب را شما رواج بدید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۴۴۶۳
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خیلی با حال میشه. مخصوصا اگه پس نگیره و مثل مانکن ها وایسید جلوی مغازه
کاش این کار را بکنید .اصلا فرهنگ سازی تو پس دادن جنس خراب را شما رواج بدید
صبح ساعت ۹ بردم پس دادم. فکر کنم دشتِ اولش شد! اصلاً خدائیش ناراحت خوابیدم نه به خاطر ۷-۶ تومن به خاطر اینکه بهم کلک زده بودند. مگه ممکنه صاحب مغازه ندونه نارنگی‌هاش سرما زده هستند. بهش گفتم شما پرسیدید کدوم رو بدم، منم گفتم اونی که بهتره نه اونی که فقط پوسته. شاگردش گفت یعنی چی فقط پوسته؟ منم یکی در آوردم گفتم بذار باز کنم تا متوجه بشی. بعد صاحب مغازه یا چون مشتری اونجا بود نخواست بپرن یا خودش میدونست نارنگی‌هاش چه گندی هستند یا از قیافه‌م فهمید اعصابم خورده گفت نه داداش دوست نداری خب پس می‌گیریم ازت ولی نارنگی جنوب هم هست میخوای از اونا بدم. هر چند مثل اینا شیک و پیک نبودند ولی این بار عمداً اول یدونه باز کردم که هم دوبار گول نخورده باشم هم صاحب مغازه بدونه که از مشتری سلب اعتماد کرده. دیدم بدک نیست و شیرین هم هست، قبول کردم. از طرفی هم میومدم دانشگاه دیگه وقت نبود ببرم خونه بذارم، همه رو چپوندم توو کوله‌م الان گذاشتم یخچال :دی نمیدونم چی بهشون میزنن دستم به طور غیرطبیعی شدیداً بوی نارنگی میده!

امکانِ اینکه دو بار گول بزنند هم هست. یه بار توو یه سایتی گزارش این بازرس و اینا که میرن شکایات رو بررسی می‌کنند رو نوشته بود. پاساژ موبایل علاالدین که پیشنهاد می‌کنم هیچ وقت پاتون رو نذارید. چیزای عجیب غریبی نوشته بود. مثلاً به یه خانومه، یه روغن مانندی رو ۱۵۰ هزار فروخته بودند به اسم چی چیِ نانو! که صفحه‌ی موبایلت رو باهاش پاک کنی فلان میشه! یا یه مغازه بود که گوشی آیفون دسته دوم انداخته بود به چند نفر. بعد اونا هم شکایت کرده بودند. رفته بودند مغازه دیده بودند یه نفر دیگه هست و گفته بود که من تمام وسایل این مغازه رو اخیراً از صاحب قبلی خریدم و اینا، ولی اوکی براتون عوض می‌کنم و یکی نو داده بود. بعد از چند روز دیده بودند اینم باز کار کرده هست! ظاهراً شگردشون این بوده ولی اینجوری که بووش میومد پلمپ که نه حتی جریمه هم نکرده بودند و صرفاً گفته بودند گوشی نو باید بدی! یعنی ۲۰۰۰ بار هم این کار رو بکنه و ۲۰ بار متوجه بشن، فقط اون ۲۰ بار باید گوشی تازه بده!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , kilookiloo , RASPINA
ارسال: #۳۴۴۶۴
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ
دولت ترکیه ضمن محکوم کردن مجدد این حمله تروریستی که واکنش‌های جهانی به دنبال داشت اعلام کرد: قصد دارد خیابانی را که سفیر روسیه در آن ترور شد به نام خود وی نامگذاری کند.
تابناک

یعنی ترکیه شدیدا از این قضیه ترور ترسیده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۴۴۶۵
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دولت ترکیه ضمن محکوم کردن مجدد این حمله تروریستی که واکنش‌های جهانی به دنبال داشت اعلام کرد: قصد دارد خیابانی را که سفیر روسیه در آن ترور شد به نام خود وی نامگذاری کند.
تابناک

ترس که روسیه به این خاطر حمله نمی‌کنه و ترکیه هم عضو ناتو هست به هر حال. بیشتر آبروریزی سیاسی شده برای همین.
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۴۶۶
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دولت ترکیه ضمن محکوم کردن مجدد این حمله تروریستی که واکنش‌های جهانی به دنبال داشت اعلام کرد: قصد دارد خیابانی را که سفیر روسیه در آن ترور شد به نام خود وی نامگذاری کند.
تابناک

ترس که روسیه به این خاطر حمله نمی‌کنه و ترکیه هم عضو ناتو هست به هر حال. بیشتر آبروریزی سیاسی شده برای همین.
...
رفتار مقامات ترکیه از دیشب رو که ببینی یه جور حس ترس و/یا معذرت خواهی توش هست.
ترس که فقط به خاطر حمله نیست الزاما. میتونه دوباره قضیه چند وقت پیش (سقوط هواپیمای روسی) تکرار بشه برای ترکیه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۴۴۶۷
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۹ ب.ظ
اعتماد به نفس یکی دیگه ازون عوامله که بر هر درد بی درمان دواست
حتی اگه کاذب باشه

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , moslem73421 , sss , RASPINA
ارسال: #۳۴۴۶۸
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ ب.ظ
زندگی سخته اما قشنگه
خوشحالم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA , sss
ارسال: #۳۴۴۶۹
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۷ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  ...........
بعد عیب از تلویزیون می گیرن !!!
بابا چرا سانسور مکنید ؟
شهامت داشته باشید.
اونی که که پست رو حذف کردی یا دلیل قانع کننده ای دارید ارائه بدید یا پیش مدیر کل جواب باید پس بدید Tongue
ارسال: #۳۴۴۷۰
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ ب.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۷ ق.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  ...........
بعد عیب از تلویزیون می گیرن !!!
بابا چرا سانسور مکنید ؟
شهامت داشته باشید.
اونی که که پست رو حذف کردی یا دلیل قانع کننده ای دارید ارائه بدید یا پیش مدیر کل جواب باید پس بدید Tongue

برای اینکه سوء تفاهمی نباشه احیاناً، باید عرض کنم پست شما رو مدیر کل خودش حذف کرده. البته عجیب هست تذکر نداده چون در اون صورت متوجه می‌شدید چه کسی حذف کرده.

(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  حرکت خرکی رو میریم که انجام بدیم ((:
یعنی چه حرکت خرکی میتونسته باشه که ۳ تا لایک گرفته؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafaheydar1370 , s90211006 , Pure Liveliness , crevice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close