زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۲۳۱
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند بار جواب سر بالا بدید طرف میفهمه که به اون ربطی نداره. من خودم در مواردی که با فرد راحت باشم رک و راست بهش میگم تو مسایل شخصی من دخالت نکنه. همین دیروز یکی بود داشت فضولی می کرد سریع دمشو قیچی کردم. با طرف راحت بودم رک و راست بهش گفتم این مسایل شخصیه و حق نداره تو این مسایل دخالت کنه.
ها عااااا!!!!!!!!نه ناراحت میشه اون شخص.. دلم نمیاد ..مشکلم اینه نمیتونم اینجوری جواب بدم..Sad
اوه چ خشننننننBig Grin..اصلا نمیتونم اینجوری بگمممممممممممم

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۲۳۲
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ها عااااا!!!!!!!!نه ناراحت میشه اون شخص.. دلم نمیاد ..مشکلم اینه نمیتونم اینجوری جواب بدم..Sad
جدی بودن با بی احترامی فرق داره. من بی احترامی نمی کنم که ناراحت بشه. فرضا این جمله: "اینا دیگه مسایل شخصیه" جدی هست اما بی احترامی نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , tabassomesayna , Menrva , soheila-zd , software94
ارسال: #۲۵۲۳۳
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط A L I.)
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ها کی من نباباااا خونه بخت کجا بود Big Grin اون قضیه تموم شد رفتBig Grin.
کلا" نا امید شدم.
دکترای کالیفرنیا و ناهار بعد خواستگاری و شاغل بودن هم جواب نمیده.Sad

(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ها عااااا!!!!!!!!نه ناراحت میشه اون شخص.. دلم نمیاد ..مشکلم اینه نمیتونم اینجوری جواب بدم..Sad
جدی بودن با بی احترامی فرق داره. من بی احترامی نمی کنم که ناراحت بشه. فرضا این جمله: "اینا دیگه مسایل شخصیه" جدی هست اما بی احترامی نیست.
سربازی خوبیش اینه که کسی انتظار نداره و سوالی نمیکنن.
ولی خب داریم همکلاسی هایی که تو دانشجویی متاهل شدند.
از من خیلی بندرت سوال شده که چرا متاهل نمیشی که من میگم شرایطش را ندارم یا تکلیفم از نظر کار و ادامه تحصیل و موندن یا رفتن صد درصد معلوم نیست.
یکی از دوستام از یکی از دوستان دیگه پرسیده بود دختر خوب با شناختی که از من داری نمیشناسی میخوام ازدواج کنم. گفته بود میشناسم. خواهرم دختر خیلی خوبیه. فعلا" در حال آشنایی هستن. هیچکدوم هم موضوع را بد نمیدونستند. چون واقعا" هر دوشون یعنی هر دو دوست من پسرهای خوبی هستند.
تو تهران زیر سی سال از پسرها انتظار نمیره که ازدواج کنن. واسه همین سوال خیلی بندرت میشه.متوسط سن ازدواج هم برای پسرها البته شمال و جنوب و مرکز تهران فرق میکنه ولی بالای سی سال هست برا پسرها.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Menrva , **sara** , software94
ارسال: #۲۵۲۳۴
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جدی بودن با بی احترامی فرق داره. من بی احترامی نمی کنم که ناراحت بشه. فرضا این جمله: "اینا دیگه مسایل شخصیه" جدی هست اما بی احترامی نیست.
درسته ..من منظورم بی احترامی واینا نبود، کلا نمیتونم جدی و رک جواب بدم اینجوری..همینم نمیتونم بگم بهشون این مسایل شخصیه و مطرحش نکنینو.. اینجوری نمیتونم بگم بهشون کلا جواب نمیتونم بدمSad
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  کلا" نا امید شدم.
دکترای کالیفرنیا و ناهار بعد خواستگاری و شاغل بودن هم جواب نمیده.Sad
ای باباBig Grin..Big Grin.. نههههه شما حتما دکترارو از کالیفرنیا بگیرین + شغل + داشتن اخلاق خوب که قطعا اخلاق خوب رو دارین دیگ صد در صد جواب میده Big Grin.. و مبارکههههههههه علی اقا Big Grin.

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , soheila-zd , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۲۳۵
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۳۰ ب.ظ
اسم تاپیکو عوض کنیم بذاریم تاپیک مشاوره برای نیمه ها
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , arefeh.hp , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۲۳۶
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۱ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اسم تاپیکو عوض کنیم بذاریم تاپیک مشاوره برای نیمه ها
Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۲۳۷
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ
یسری موضوعات به شدت ذهنمو اشفته کرده.راه حل دقیق هم به ذهنم نمیرسه
ای خدا چقدر بده اشفتگی ذهنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , Menrva , **sara**
ارسال: #۲۵۲۳۸
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ
دلم برف میخواد...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , **sara** , soheila-zd
ارسال: #۲۵۲۳۹
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط software94.)
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دلم برف میخواد...
بیا اینجا کلی برف هست.

ﺑﯿﮓ ﺑﻨﮓ << ﺫﺭﺍﺕ ﺯﯾﺮ ﺍﺗﻤﯽ << ﺳﻮﭘﺮﻧﻮﺍﻫﺎ << ﺳﺘﺎﺭﻩ ﻫﺎ << ﺳﯿﺎﺭﻩ ﻫﺎ <<< ﮐﻬﮑﺸﺎﻥ ﻫﺎ <<<ﺯﻣﯿﻦ<<< ﺣﯿﺎﺕ <<<ﺗﮏ ﺳﻠﻮﻟﯽ ﻫﺎ <<< ﺩﺭﯾﺎﺯﯼ ﻫﺎ << ﺩﺍﯾﻨﺎﺳﻮﺭﻫﺎ <<< ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ <<< ﻋﺼﺮ
ﺍﻫﻦ<<< ﺍﻣﭙﺮﺍﻃﻮﺭﯼ ﭘﺎﺭﺱ، <<<ﺍﺳﮑﻨﺪﺭ <<<ﺍﻣﭗﺭﺍﻃﻮﺭﯼ ﻫﺎﻥ <<< ﺍﺩﯾﺎﻥ<<<< ﺟﻨﮓ ﻫﺎ <<< ﺑﺎﺭﻭﺕ <<< ﻫﯿﺘﻠﺮ<<<ﺳﻔﺮ ﺑﻪ ﻣﺎﻩ <<< ﻋﺼﺮ ﺟﺪﯾﺪ <<< ﺍﯾﻨﺪﻩ<<< ﻧﺎﺑﻮﺩﯼ ﺯﻣﯿﻦ ...
ﻫﻤﻪ ﺗﻮﯼ ۱۸ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﯾﮏ ﮐﻠﻤﻪ ﺣﺮﻑ،ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻭ ﻣﻮﺯﯾﮏ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۵۲۴۰
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ق.ظ، توسط Somayeh_Y.)
..................
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , blackhalo1989 , arefeh.hp , tabassomesayna , **sara** , software94 , RASPINA , kilookiloo , soheila-zd , berkeley , IT.setareh91
ارسال: #۲۵۲۴۱
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط amniat0101.)
.............

سگ جنگ کرده بدرد پلنگ***بترسد ز روباه شیر ناکرده جنگ
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۲۵۲۴۲
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط A L I.)
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  فقط امیدوارم وقتی حس کردید نیمه گم شده تون رو پیدا کردین، شما هم نیمه گم شده اون باشید. وگرنه که بقول معروف پدر صاحب بچه در میاد، تا بخواید فراموشش کنید
دل آدم برای دکتر کالیفرنیایی کباب میشهSad

(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یادش بخیر کلاس زبان می رفتم شب میشد، بابام با موتورش میومد دنبالم تو زمستون برف میومد. تا می رسیدیم خونه صورتم و دستام یخ میزد Big Grin
دستامو میذاشتم رو بخاری انگشتام ورم میکرد Big Grin واقعا دلم برای اون روزا تنگ میشه اون روزا چقدر خوب بود. امتحانای فاینال و بعدش انتظار برای نتایج همون جا تو حیاط با بچه ها.
دلم بازم کلاس زبان می خواد و همون موتور. دستام یخ بزنه مثل همون روزا.
اگه پسر بودین میگفتم یه موتور از دوست تون بگیرید برید دم آموزشگاه یکی از بچه ها را برسونید ثواب داره . Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , RASPINA
ارسال: #۲۵۲۴۳
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط software94.)
(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۱ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  فقط امیدوارم وقتی حس کردید نیمه گم شده تون رو پیدا کردین، شما هم نیمه گم شده اون باشید. وگرنه که بقول معروف پدر صاحب بچه در میاد، تا بخواید فراموشش کنید
دل آدم برای دکتر کالیفرنیایی کباب میشهSad

(۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یادش بخیر کلاس زبان می رفتم شب میشد، بابام با موتورش میومد دنبالم تو زمستون برف میومد. تا می رسیدیم خونه صورتم و دستام یخ میزد Big Grin
دستامو میذاشتم رو بخاری انگشتام ورم میکرد Big Grin واقعا دلم برای اون روزا تنگ میشه اون روزا چقدر خوب بود. امتحانای فاینال و بعدش انتظار برای نتایج همون جا تو حیاط با بچه ها.
دلم بازم کلاس زبان می خواد و همون موتور. دستام یخ بزنه مثل همون روزا.
اگه پسر بودین میگفتم یه موتور از دوست تون بگیرید برید دم آموزشگاه یکی از بچه ها را برسونید ثواب داره . Big Grin
وای موتورBig GrinTongueHeart
منم دوست داشتم سوار میشدمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , **sara** , Menrva
ارسال: #۲۵۲۴۴
۲۷ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , Parisa-SH , Somayeh_Y , m450ud , Menrva
ارسال: #۲۵۲۴۵
۲۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ
بزرگی را گفتند راز همیشه شاد بودنت چیست؟
گفت:
دل بر آنچه نمی ماند نمی بندم؛
فردا یک راز است نگرانش نیستم؛
دیروز یک خاطره بود حسرتش را نمیخورم؛
و امروز یک هدیه است قدرش را میدانم؛

از فشار زندگی نمیترسم چون میدانم که فشار توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند...
میدانم خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست...
ما اولین بار است که بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند...
پس به او اعتماد دارم...
برای داشتن اینچنین خدایی همیشه شادم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , tabassomesayna , Bahar_HS , **sara** , soheila-zd , Menrva , amineh89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۹۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close