زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۰۹۶
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ ق.ظ، توسط Riemann.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من اصلا نمی دونم مدیر این سایت کیه ولی انتقاد شدیدی دارم و اون اینکه چرا نمیشه اکانت خودمونو حذف کنیم خب چه دلیلی داره نشه این کار من دیگه اومدن به مانشت کار تکراری شده برام هر چقدر هم نمی خوام بیام باز ناخوداگاه وقتی که به اینترنت وصل میشم اول یا ایمیلمو چک می کنم یا میام تو این پیج جالب اینکه هر روز همش چند تا کاربریم تو ابن تایپیک فعالیت داریم یکی با یکی لج بازی داره یکی می خواد انتقام بگیره یکی عاشق یکی دیگه شده یکی داره خودشو می گیره کلاس می زاره یکی با یکی دیگه دوست شده یکی فعالیت های روزانشو میاد می گه اینجا و و و من خودم تمام موارد بالا شامل حالم شده تو این سایت دیگه خسته شدم از مدیر سایت می خوام منو حذف کنه چون نه یه تعداد کاربر چشم دیدن منو دارن و نه من ....

خسته شدیم و شدم فقط یکی از آرزوهام اینه که ذهنم reset بشه لامصب این مغز هم دکمه رست نداره مثل کامپیوتر ای کاش داشت

به هر حال منو حذف کنید و از تمام کاربرها هم عذرخواهی می کنم اگه از دستم دلخور هستند

تا حذف نشدم نمی تونم نیام تو این سایت ...... متاسفانه

منم همراه این آقا حذف کنین بی زحمت، تمام گفته های ایشون واسه من صادقه Undecided

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته اینو به خودم و شما میگم که ، کافیه دیگه این سایت نیایم ! به همین راحتی ، هیشکی نه فرش قرمز پهن کرده واسمون، و نه کسی واسه رفتنمون عذا میگیره، خودمون اومدیم و با پای خودمون هم میریم ....

اینکه بگیم آقا منو بن کن، یا اکانت منو حذف کن تا دیگه این سایت نیام خیلی به نظر من بچه گانه هست و نشانه ی نداشتن یه چیزی هست ...

نمونه ی کاربرای زیرخاکی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱۱ اُمین کاربر مانشت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دومین کاربر مانشت

چهارمی

و اینم کاربر شوم مانشت با عدد ۶۶۶ که همون روز ثبت نام دیگه پشت سرش رو نگاه نکرد و رفتتتتتت

و کاربر ۷۷۷ که با بوینگ ۷۷۷ راهشو گرفت و رفتتتت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۵۰۹۷
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ق.ظ، توسط gogooli.)
همه حرف از رفتن می زننUndecided
من هم مشکل دوستان رو دارم...
فکر کنم اگه این تاپیک بسته شه کمتر بیاییم مانشت...اوه اوه من برم تا لنگه دمپایی نخوردم برای این حرفمBig Grin
البته همونطور که آقای Riemann گفتن باید رو خودمون کنترل داشته باشیم.Smile
ارسال: #۲۵۰۹۸
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ
فردا راهی مشهدم نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت....
بهرحال دعاگوی همه ی دوستان هستم!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۲۵۰۹۹
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط cisco_man.)
معرفی یک کتاب :

اگر لینک ایراد داشت: (در نت سرچ کنید : خریدن کتاب در باب حکمت زندگی)"نکردید هم نکردید" من یه کتاب شبکه معرفی کردم ،عده ای اکانت قبی منو مسدود کردن به این جرم که مثلا تبلیغ میکنم
برای اون هایی که از معاشرت زیاد رنج میبرند و کسالت شدید و بی حوصلگی غیر قابل کنترل مبتلا هستن،مخصوصا آقایانی که در دوره ارشد درس میخونند.(این کتاب خوبیه،حتما بخونیدش)
دلیل کسالت مانشت نیست،دلیل اصلی کسالت نوع معاشرت سطح پایین برای ذهن های برجسته ای هست،که متناسب با نوع توانایی هاشون دست به معاشرت نمیزنند.
معرفی کتاب صرفا کلی بوده و شخص یا گروه خاصی مد نظر نیست.
قصدم این بود که فقط کمکی کرده باشم.
ارسال: #۲۵۱۰۰
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ب.ظ
دو تا کتاب هست پیشنهاد میکنم دوستان وقت داشتن بخونن

"از حال بد به حال خوب" ترجمه مهدی قراچه داغی

"قواعد بازی" آقای جوکار

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۲۵۱۰۱
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ، توسط vesta.)
(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(21 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  "از حال بد به حال خوب" ترجمه مهدی قراچه داغی
تعریف این کتابو خیلی شنیده دوست دارم بخونم.
کتابا خیلی گرونن، نامردیه
هر وقت میرم کتاب بخرم، پولم ته میکشه، الان یه دوقرون پول دارم و یه لیست کتاب،فردا میخوام برم کتاب بخرم، نمیدونم کدوم رو انتخاب کنمConfused

+ کتاب بالا رو به یکی هدیه دادم(منم تعریفش رو شنیده بودم) ولی نشد خودم بخونمش، الان بهش بگم اون کتاب رو بیار بخونم Big Grin

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۵۱۰۲
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ
همه میخوان برن اما من قرار نیست برم. خیالتون راحت باشه. Big Grin
ارسال: #۲۵۱۰۳
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط cisco_man.)
(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ)بازی تقلید نوشته شده توسط:  معرفی یک کتاب :

اگر لینک ایراد داشت: (در نت سرچ کنید : خریدن کتاب در باب حکمت زندگی)"نکردید هم نکردید" من یه کتاب شبکه معرفی کردم ،عده ای اکانت قبی منو مسدود کردن به این جرم که مثلا تبلیغ میکنم
برای اون هایی که از معاشرت زیاد رنج میبرند و کسالت شدید و بی حوصلگی غیر قابل کنترل مبتلا هستن،مخصوصا آقایانی که در دوره ارشد درس میخونند.(این کتاب خوبیه،حتما بخونیدش)
دلیل کسالت مانشت نیست،دلیل اصلی کسالت نوع معاشرت سطح پایین برای ذهن های برجسته ای هست،که متناسب با نوع توانایی هاشون دست به معاشرت نمیزنند.
معرفی کتاب صرفا کلی بوده و شخص یا گروه خاصی مد نظر نیست.
قصدم این بود که فقط کمکی کرده باشم.
--------
شرمنده اینو یادم رفت بگم،دوستان،کسانی هم که به اینترنت یه اعتیاد نسبی دارن حتما و حتما به مطالعه این کتاب بپردازن،بعد از مطالعه قطعا اگر گذری بر نوشته بزرگان داشته باشید،مصداق کتاب رو در این جمله انیشتین میابید :
زمانی که تکنولوژی از تعامل انسانی پیشی گیرد جهان نسلی از احمق ها خواهد داشت،
بعد از مطالعه این کتاب دلیل این گفته ی انیشتین هم خواهید فهیمد.
ایام به کام
ارسال: #۲۵۱۰۴
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ب.ظ)بازی تقلید نوشته شده توسط:  کتاب در باب حکمت زندگی
داشتم در مورد کتابش تحقیق میکردم، یکی از سایتا چند تا جمله شو گفته بود که یکیش خیلی قشنگ بود، البته شاید به خاطر اینکه حال و احوال این روزای منه قشنگ بود واسم
" دویدن به دنبال شکاری که وجود خارجی ندارد معمولا موجب مصیبتی می گردد که کاملا واقعی است. "
من فعلا تو مرحله دویدن دنبال شکارم و به احتمال زیاد در اینده ای نزدیک یه بلایی سرم میاد Smile
شکار بی معرفت هم که همش مسیرهای سخت رو انتخاب میکنه. درخت های خاردار، راه های پر از سنگ و ...
امکانات هم که نیست باید با سنگ بدوم دنبالش Smile
تازه شکار تغییر شکل هم میده گاهی اوقات
خلاصه همین روزاست که یا شاخه درختی بره تو چشمم و کور شم، یا از صخره ای پرت شم پایین و یا نمیدونم شیری، پلنگی ، چیزی منو بخوره Big Grin
به نظرم کتاب جالبی اومد، سعی میکنم بخونمش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۵۱۰۵
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط fo-eng.)
زن فرعون تصمیم گرفت که عوض شود، و پسر نوح تصمیمی برای عوض شدن نداشت...!
اولی همسر یک طغیانگر بود و دومی پسر یک پیامبر...!!!
برای عوض شدن هیچ بهانه ای قابل قبول نیست این خودت هستی که تصمیم می گیری تا عوض شوی ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۵۱۰۶
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط Parisa-SH.)
آدم هایی که روح بزرگی دارند,عقده های کمتری دارند
شعور بیشتری دارند و قلب مهربانتری...
برای همین نباید از آنها ترسید.
آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکترند.. چون از صدمه زدن به دیگران هراسی ندارند!!

چقدر این جمله دلنشینه:
افکار هر انسانی میانگین افکار پنج نفری است که بیشتر وقت خود را با آنها میگذراند..خود را در محاصره افراد موفق قرار دهید...
ارسال: #۲۵۱۰۷
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ
یه یارو چینی هست، تو سال ۲۰۱۵ ، ۳۷ تا مقاله داده !!!!!!

ارسال: #۲۵۱۰۸
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یه یارو چینی هست، تو سال ۲۰۱۵ ، ۳۷ تا مقاله داده !!!!!!

خیلی هاش سایت نخوردن Huh

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
ارسال: #۲۵۱۰۹
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط cisco_man.)
پاسخ به کاربر m.teymourpour.... آخرش سر در نیاوردم این مانشت چجوریه!!
-----------------------------
همین جمله مدت زیادی امضای من بود!
-------
این ها برای زندگی مردم(در حالت عادی) به شدت تاثیر گذار هستش.
دو مقاله در دکتری از همین نویسنده هست و یک اثر اصلی.اگر علاقه مند بودید به مطالعه اونها هم بپردازید.
قابل ذکره علاه بر انیشتین ،پروفسور نش و بزرگان زیادی به مطالعه آثار ایشون پرداختن.(در اثر اصلی ایشون که ردی بر نقد عقل محض داره گذری بر چگونگی قوانین زمان و علیت که به جرات میتوان گفت پیش زمینه ی ورود به نسبیت عام و خاص بوده نیز هست،انیشتین نقد عقل محض رو در ۱۶ سالگی خونده!)
در رابطه با کتابی از پروفسور نش،یک کتاب در رابطه با نظریه بازی ها هست که در همین حیطه میگنجه.
(خوندن این کتاب ها تنها به کسانی پیشنهاد میشه که شیفته ی حقیقی علم ،کسب آگاهی و دست یابی به حقیقت هستند،نه استخدامی)
دلیل اصلی این که اسمی از کتاب ها نبردم اینه که به سبب تبلیغ نیان بازم مسدودم کنن.
من به شخصه از وقتی که به مطالعه این آثار پرداختم ، هیچ جا و هیچ چیز جز میز مطالعه بهم آرامش نمیده!!(شاید کسانی این نظرو نداشته باشن)
قابل ذکره کسی که در حال خوندن برای کنکوره ،هرگز به این کتابا نپردازه،جز مورد اول که معرفی کردم،من حدود یک سال و نیم پیش این آثار رو مطالعه کردم.
در باب منطق هم آثار برتراند راسل رو بخونید(منطق دان و ریاضی دان هم بوده)
فکر نمیکردم کسی علاقه نشون بده.

با آرزوی موفقیت برای همه
ارسال: #۲۵۱۱۰
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط salam5.)
پاییز واسه خیلیا ، خوب و احساسیه
واسه من فقط یه خورده هوا سرد شده همین

IBM Watson
چرا چیزی درباره ش پیدا نمی کنمUndecided

"یارب نظر تو برنگردد"

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close