زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۱۲۶
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من و EPFL، همین الان یهویی Big GrinBig Grin Tongue

(این چرا سرخود لینک‌ها رو تبدیل میکنه)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  392707_bcucn7pch377go2iygxj.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۵۱۲۷
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ق.ظ
خدایا سیب زمینی و تخم مرغ رو از دانشجوای خوابگاهی نگیر Smile

+عجب دنیایی شده. آدم با خودشم نمیتونه حرف بزنه، برچسب دیوونگی به آدم میزنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۵۱۲۸
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خدایا سیب زمینی و تخم مرغ رو از دانشجوای خوابگاهی نگیر Smile
حالا مهم پختنشه ک مث اون شلغما نشهBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۱۲۹
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
این نیز بگذرد اما این زندگی ارزش هر کاری رو نداره من نمی دونم کی تضمین داده که چقد کی زنده هست که اینطور برای منافع حتی کاذبمون حق رو قربانی می کنیم حق خوری می کنیم یه اب روش! بعد هم طلبکارانه حرف می زنیم که مثلا اره ما فلان.
این روزا هم می گذره اما یهو یه اتفاق تو زندگیمون می افته که میشینیم چرتکه می نداریم کجا چه کار کردم که این اومد سرم؟ اون روز مطمئنا دیگه واسه همه چی دیره...

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۵۱۳۰
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خدایا سیب زمینی و تخم مرغ رو از دانشجوای خوابگاهی نگیر Smile
حالا مهم پختنشه ک مث اون شلغما نشهBig Grin
اون عکس که غوغا کردSmile از چند جا زنگ زدن و دستور پخت خواستن، الان دارم به این فکر میکنم که درس رو ول کنم بچسبم به همون شلغم پزیBig Grin
به نظر میاد فایدش بیشتر باشه
ارسال: #۲۵۱۳۱
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اون عکس که غوغا کردSmile از چند جا زنگ زدن و دستور پخت خواستن، الان دارم به این فکر میکنم که درس رو ول کنم بچسبم به همون شلغم پزیBig Grin
ینیا اون شلغما با ادم حرف میزددددد Big Grin .شلغم پزی : )))))

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۱۳۲
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اون عکس که غوغا کردSmile از چند جا زنگ زدن و دستور پخت خواستن، الان دارم به این فکر میکنم که درس رو ول کنم بچسبم به همون شلغم پزیBig Grin
ینیا اون شلغما با ادم حرف میزددددد Big Grin .شلغم پزی : )))))
اصلا خودشون آدم بودن، چشم و گوش و ...، همه چی داشتنSmile فقط اشتباهم این بود که رفتم گذاشتمشون تو برف، بیچاره ها یخ زدنBig Grin
خدا منو ببخشه
ارسال: #۲۵۱۳۳
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ
یه زمانی ماجراهای صندل رو داشتیم. حالا ماجرا های شلغم داریم. ماجرای بعدی چیه خدا میدونه!
ارسال: #۲۵۱۳۴
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خدایا سیب زمینی و تخم مرغ رو از دانشجوای خوابگاهی نگیر Smile
حالا شما همینم درست میکنید من به برادرم میگم حداقل سیب زمینی اب پز کن بخور بهتر از فست فوده که میگه خیلی خسته میشم حوصلم نمیاد:| نمی دونم سیب زمینی ابپز کردن چقدر وقت میبره.
خب اینا جوانان امروزی هستن، ما جوانان قدیم هستیمBig Grin
آشپزی کردن حوصله میخواد که بعضیا حوصله شو ندارن، فست فود هم که معلوم نیست چی به آدم میدن
ولی اگه یه زمان خواستن اشپزی یاد بگیرن، بفرستینشون پیش من، بهشون تخفیف میدمSmile
ارسال: #۲۵۱۳۵
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ق.ظ
آخرین شنبه آذر

آخرین شنبه پاییز

آخرین شنبه ماه صفر

دعا میکنم:

دیدگانتان از همیشه شادتر

شهر قلبتان زنده و آبادتر

غصه هایتان دم به دم، ای مهربان،

در گذرگاه زمان، بر بادتر...

آرزومند آرزوهایتان

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۵۱۳۶
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من به برادرم میگم حداقل سیب زمینی اب پز کن بخور بهتر از فست فوده که میگه خیلی خسته میشم حوصلم نمیاد:|
وااااااااااااااای مگه قرار هست آتیش روشن کنه، دقیقا بخاطر چی خسته میشهDodgy شایدم انتظار کشیدن برای آب پز شدن سیب زمینی سختهTongueBig Grin

داداش منم مجردیش اینطوری بود، الان ماشالا خوب کار میکنهBig Grin دست عروسمون درد نکنهTongueBig Grin

پ.ن: البته داداش خوبیه ها فقط غر زدن داداشا و کار نکردناشون برای آبجیاست، دیشب ساعت ۱۱ بهش پیام دادم و نوشتم"چیپس" همینطوری، گفتم شیطنت کنم و عذاب وجدان بگیره مثلا من دلم چیپس میخوادBig Grin داداشم رفته بود برام چیپس خریده بود آورده بودHeart خیلی بهم چسبید با اینکه اهل هله هوله نیستم

خدا همه ی خانواده ها رو برای هم حفظ کنه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۵۱۳۷
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اصلا خودشون آدم بودن، چشم و گوش و ...، همه چی داشتنSmile فقط اشتباهم این بود که رفتم گذاشتمشون تو برف، بیچاره ها یخ زدنBig Grin
خدا منو ببخشه
این شلغما تا دیدن اینجوری پخته شدن از ترس رنگ عوض کردن Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۵۱۳۸
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ
یه جوری میگه دقیقا کجایی آدم حس می کنه باید روی نقشه گوگل با طول و عرض جغرافیایی با دقت دقیقه موقعیتو بهش نشون داد!
ارسال: #۲۵۱۳۹
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه زمانی ماجراهای صندل رو داشتیم. حالا ماجرا های شلغم داریم. ماجرای بعدی چیه خدا میدونه!
در کل ماجرای شیرینیه، مخصوصا اگه با نبات باشهBig Grin
ارسال: #۲۵۱۴۰
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه جوری میگه دقیقا کجایی
به به به همون نیمه گمشده دیگه....Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close