زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۰۸۱
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ، توسط vesta.)
جهت شادی دل جوونا اجماعا صلوااااااااااااااااااات

و دل مدیرا به رحم بیاد ما بتونیم پستامون رو پاک کنیم هم صلوات

اینایی هستن که ظرف در دار تولید میکنن، میای در ظرف رو باز کنی، ناخونات میشکنه، اینام تولیداشون بهبود پیدا کنه صلوات

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , A V A
ارسال: #۲۵۰۸۲
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  منتظر معجزه بودن هم یه اشتباه بزرگه
دقیقا
روزای خوب نمیان باید بسازیم. نشستن به امید آمدن روزای خوش اشتباهه. همه روزا عین همه.
فقط آدم خسته میشه از این همه تلاش و بعدش نشدن کم میاره. ذهن آدم یجورایی نامرتب و شلوغ میشه Smile بعضی وقتا این حسه انقدر شدید میشه میرم بیرون احساس می کنم با مردم غریبه شدم. به همه با تعجب نگاه میکنم فکر می کنم متفاوت شدم Big Grin
حالا حرفای نامید کننده نزنیم چهارتا جوون از این جا رد میشن Big Grin
علاوه بر همت خودتون رو مشاوره با بقیه و/یا مشاور های کاربلد هم حساب کنید. خیلی وقت ها بقیه ایده هایی میدن که گره کار وا میشه.
بعدم در نظر بگیرید بعضی وقت ها یه راه حل sub-optimal از هیچی بهتره.
ارسال: #۲۵۰۸۳
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  اینم ازجوونی ما
الکی خودتون سختش کردید به نظر من !
ارسال: #۲۵۰۸۴
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی کاربرا اصرار بر صفحه گذاشتن دارن. دیگه انقدر زیاد شده تعدادشون از دست خودم هم خارج شده تعدادشون. کاربرا از صفحه گذاشتن بپرهیزید. Smile
یاد سیستم عامل افتادم :|

کاربران صفحه بند.... بنظرم لقب خوبیه Big Grin Big Grin
حالا اینا مدلشون صفحه بندی مجازیه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۵۰۸۵
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط samane .gh.)
گاه گاهی دلم میگیرد

پیش خود میگویم :

آنکه جانم را سوخت

یاد می آرد از این بنده هنوز ؟؟!

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
ارسال: #۲۵۰۸۶
۲۰ آذر ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ
نمیدونم

One day the hands of fate must be forced
ارسال: #۲۵۰۸۷
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
....................... Smile

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
ارسال: #۲۵۰۸۸
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چرا دو تا شد ؟؟؟؟
....

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
ارسال: #۲۵۰۸۹
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ق.ظ
بعضی از آدمها اونقدر بهت بدی می کنند که اگر یک روز از اونها بدی نبینی احساس می کنی چه محبت عظیمی بهت شده
و بعضی ها هم با وجود بی فکری ها و خودخواهیشون حتی محبتشون هم باعث رنجش و آزاردهنده هست
ارسال: #۲۵۰۹۰
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ
به همین سرعت فرصت تموم میشه
برگه ها بالا
امروز رو تحویل بدید
و تلاش نیم هوده ی من برای اینکه با چنگ و دندان ساعت باقی مانده را مفید بگذرانم
ارسال: #۲۵۰۹۱
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ق.ظ
ﺯﻧﯽ ﺧﺪﻣﺖ ﺣﻀﺮﺕ ﺩﺍﻭﺩ ﺭﺳﯿﺪ ﻭ ﭘﺮﺳﯿﺪ ﺁﯾﺎ ﺧﺪﺍ ﻋﺎﺩﻝ ﺍﺳﺖ؟ !
ﺣﻀﺮﺕ ﻓﺮﻣﻮﺩ : ﻋﺎﺩﻝ ﺗﺮ ﺍﺯ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ،
ﭼﻪ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ ﺭﺍ ﻣﯽ ﭘﺮﺳﯽ؟ !
ﺯﻥ ﮔﻔﺖ ﻣﻦ ﺑﯿﻮﻩ ﻫﺴﺘﻢ ﻭ ۳ﻓﺮﺯﻧﺪ ﺩﺍﺭﻡ ، ﺑﻌﺪﺍﺯ ﻣﺪﺗﻬﺎ طناب ﺑﺰﺭﮔﯽ
ﺑﺎﻓﺘﻪ
ﺑﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻣﯿﺒﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﺑﺎ ﭘﻮﻟﺶ ﺁﺫﻭﻗﻪ ﺍﯼ ﺑﺮﺍی ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ ﮔﺮﺳﻨﻪ ﺍﻡ ﻓﺮﺍﻫﻢ
ﮐﻨﻢ
ﮐﻪ ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﭘﺮﻧﺪﻩ ﺍﯼ طناب ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﻦ ﺭﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﻭﺭ ﺷﺪ
ﻭ ﺍﻻﻥ ﻣﺤﺰﻭﻥ ﻭ ﺑﯽ ﭘﻮﻝ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﻪ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﯾﻢ ...
ﻫﻨﻮﺯﻡ ﺻﺤﺒﺖ ﺯﻥ ﺗﻤﺎﻡ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﻮﺩ ،
درب خانه حضرت داوودرا زدن، وایشان اجازه ورود دادند،
ده نفر از تجار وارد شدند و هرکدام کیسه صد دیناری رو مقابل حضرت گذاشتن، و گفتن اینهارو به مستحق بدهید.
حضرت پرسید علت چیست؟؟؟
ایشان گفتند در دریا دچار طوفان شدیم ودکل کشتی اسیب دید وخطر غرق شدن بسیار نزدیک بود که درکمال تعجب پرنده ای طناب بزرگ به طرف ما رها کرد. و با ان قسمتهای اسیب دیده کشتی را بستیم.ونذر کردیم اگر نجات یافتیم هر یک صد دینار به مستحق بدهیم.
حضرت داوود رو به آن زن کرد و فرمود:
خداوند برای تو از دریا هدیه میفرستد، و تو او را ظالم می نامی.
این هزار دینار بگیر و معاش کن و بدان خداوند برای حال تو بیش از دیگران آگاه هست...
خالق من بهشتی دارد،
«نزدیک
زیبا و بزرگ»...
و دوزخی دارد به گمانم «کوچک و بعید»
و در پی دلیلی ست که ببخشد ما را،،،
گاهی به بهانه دعایی در حق دیگری...
شاید امروز آن روز بی دلیل باشد،،،
دعایتان میکنم.دعایم کنید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۵۰۹۲
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  نمیدونم

پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است!Dodgy
Big Grin

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی کاربرا اصرار بر صفحه گذاشتن دارن. دیگه انقدر زیاد شده تعدادشون از دست خودم هم خارج شده تعدادشون. کاربرا از صفحه گذاشتن بپرهیزید. Smile

یادمه قبلنم مث الان چیزی افشا نمیکردین بعد پستهای دوران جوونیتونو دیدیم افشا کردیم شوکه شدین
من تضمین نمیکنم که دوباره راجع به این مسئله هم شوکه نشیناBig Grin
بلاخره فقط کاربر بهنام نیس که دیتابیس داره منم دارمBig GrinBig Grin
پیرو افشاهایی که قبلا کردمTongue اگه بچه ها یادشون باشهRolleyes بعدم تنبیه شدم :|

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۲۵۰۹۳
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
جالبه که پست من توسط مدیر محترم حذف شدBig Grin و جالب تر اینکه پستی که توش به خانواده من توهین شد هنوز سرجاشه. حالا نمیدونم رو چه منطقی.
من واقعا مانشت رو دوست داشتم اما دیگه جای موندن نیست. خاطرات خیلی خوبی با این انجمن داشتم، و واقعا خیلی استفاده کردم.
فقط مشکلی که داشت این بود که روز به روز از مسیر اصلی خودش خارج شد و به تعبیری به فیس بوک بچه های کامپیوتر تبدیل شد.
دوتا درخواست دارم. دوستان اگه حرفی زدم که کسی رو رنجوندم، اگه چیزی گفتم که نباید میگفتم، خلاصه اگه اشتباهی ازم سر زد به بزرگی خودتون ببخشید و حلال کنید. درخواست بعدیم اینکه مدیر محترم خواهشا منو بن کنید، این درخواست خودمه و خواش کردم ازتون. دوست ندارم بخاطر بن کردن بیام التماستون کنمBig Grin
دو سه تا کاربر هستن(خودشونن میدونن کیو میگم، اگه کاری داشتن بهم ایمیل بزننWink)

آخرین جمله ام در مانشت: اول و آخر این زندگی و دنیا، خداونده....بقیش کشکه. اگه کسی به این حرف ایمان داشته باشه واقعا از زندگیش لذت میبره. خیلیا اینو قبول دارن ولی باید از ته قلب بهش اعتقاد داشت. موفق و موید باشید....در پناه حق.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۵۰۹۴
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  مگه واسه رفتن پدر دختر باید اجازه قانونی بده؟!

یه ویرگول جا انداختید ;') واسه رفتن پدر نه ولی واسه رفتن دختر بله. اینجا وسط خاورمیانه هست‌ها مثل اینکه!
ارسال: #۲۵۰۹۵
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۶ ق.ظ
من اصلا نمی دونم مدیر این سایت کیه ولی انتقاد شدیدی دارم و اون اینکه چرا نمیشه اکانت خودمونو حذف کنیم خب چه دلیلی داره نشه این کار من دیگه اومدن به مانشت کار تکراری شده برام هر چقدر هم نمی خوام بیام باز ناخوداگاه وقتی که به اینترنت وصل میشم اول یا ایمیلمو چک می کنم یا میام تو این پیج جالب اینکه هر روز همش چند تا کاربریم تو ابن تایپیک فعالیت داریم یکی با یکی لج بازی داره یکی می خواد انتقام بگیره یکی عاشق یکی دیگه شده یکی داره خودشو می گیره کلاس می زاره یکی با یکی دیگه دوست شده یکی فعالیت های روزانشو میاد می گه اینجا و و و من خودم تمام موارد بالا شامل حالم شده تو این سایت دیگه خسته شدم از مدیر سایت می خوام منو حذف کنه چون نه یه تعداد کاربر چشم دیدن منو دارن و نه من ....

خسته شدیم و شدم فقط یکی از آرزوهام اینه که ذهنم reset بشه لامصب این مغز هم دکمه رست نداره مثل کامپیوتر ای کاش داشت

به هر حال منو حذف کنید و از تمام کاربرها هم عذرخواهی می کنم اگه از دستم دلخور هستند

تا حذف نشدم نمی تونم نیام تو این سایت ...... متاسفانه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close